FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
MAG
Autor Wiadomość
Cerber108 
Sąsiad


Posty: 229
Wysłany: 2023-02-13, 22:50   

AM napisał/a:
Cerber108 napisał/a:
grimmjow napisał/a:

Osatnio na fb na grupie fantasy ludzie często narzekają na termin wysyłek w sklepie MAG. Mam wrażenie że ludzie patrzą tylko na cenę i lubią potem narzekać a nie spojrzą na przewidywany termin wysyłki. Nawet jak spojrzą to ten termin traktują jako dni ale nie robocze i też pretensje...

Narzekają, bo są przyzwyczajeni do Empików i innych Światów książek i zapewne nie wiedzą, że paczki u MAGa ogarnia, o ile dobrze pamiętam i nic się nie zmieniło, jedna osoba.


Żeby mieć równie szybką obsługę i przy okazji nie dopłacać do biznesu, musielibyśmy mieć o wiele większy przerób. Oczywiście nie będziemy go mieli, bo wydajemy kilka książek miesięcznie, a nie kilkadziesiąt lub więcej.

Zdaję sobie z tego sprawę. Zakładam, że większości bywalców tego forum tak czy siak to nie przeszkadza mając na uwadze czytalnicze zaległości liczone w setkach lub ewentualnie dziesiątkach pozycji.
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4636
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2023-02-14, 01:55   

To kwestia przyzwyczajenia z allegro. 99% rzeczy, które tam kupuję przed godziną 14, mam na następny dzień w paczkomacie, nawet jak idzie do mnie z drugiej części kraju.
To rozpuszcza. W nocy z środy na czwartek jakieś książki kupiłem, gość/sklep nadal ich nie wysłał i rozważam już nasłanie FBI, łowców nagród, strażników galaktycznych i jakiegoś punishera. No bo kupiłem coś w czwartek i w piątek i w sobotę już miałem. :mrgreen:
Stwierdzam, że jak wybieram nowe egzemplarze od kupujących z podobną ceną to patrzę czy dostanę jutero czy pojutrze. Jakby to robiło różnice. Zwłaszcza, że te książki w większości trafiają do hałd nieprzeczytanych zapasów i czytam je po paru miesiącach albo i latach.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1644
Skąd: Bytom
Wysłany: 2023-02-14, 06:14   

AM napisał/a:
grimmjow napisał/a:


Osatnio na fb na grupie fantasy ludzie często narzekają na termin wysyłek w sklepie MAG. Mam wrażenie że ludzie patrzą tylko na cenę i lubią potem narzekać a nie spojrzą na przewidywany termin wysyłki. Nawet jak spojrzą to ten termin traktują jako dni ale nie robocze i też pretensje...


Zazwyczaj nie czytają informacji, które mają pod nosem.

Od dłuższego czasu mnie to zastanawia.
Dość ewidentnie jest sporo osób, które kupują książki, lub planszówki z dużą ilością do czytania, jednocześnie mają bardzo duży problem z przeczytaniem prostych informacji dotyczących dostawy, produkcji itp.
Zastanawiam się jak ludzie radzą sobie z przeczytaniem nie tylko książki, ale 5 stron instrukcji obsługi do planszówki, jeśli nie radzą sobie z przeczytaniem ze zrozumieniem jedengo akapitu, 3 zdań o dostawie.
I nie jest to kwestia "nie zauważyli", bo widzę to na wspieraczkach do planszówek, gdzie informacje o dostawie, etapie na jakim jest produkcja, to czasami główna/jedyna informacja, a pod nią jest wysyp komentarzy z pytaniami, na które odpowiedzi są dosłownie 5 linijek wyżej.
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
Shadowmage 


Posty: 3216
Skąd: Wawa
Wysłany: 2023-02-14, 09:18   

Myślę, że to jak ze wszystkimi zgodami itp.: coś tam coś tam, klik, klik, byle szybciej do koszyka i płatności.
_________________
 
 
fdv 


Posty: 1085
Skąd: Neverland
Wysłany: 2023-02-14, 10:46   

Shadowmage napisał/a:
Myślę, że to jak ze wszystkimi zgodami itp.: coś tam coś tam, klik, klik, byle szybciej do koszyka i płatności.


Przecież to oczywiste :) Podobnie jest z cookies ja mam addon który mi automatycznie klika w te zgody/brak zgody.

Co by nie offtopować do mnie zamówieni z 20 grudnia przyszło wczoraj w piątek miałem sms'a o nadaniu paczki.
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4636
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2023-02-14, 10:54   

AM, myślę coby kupić u was te Pullmany dwa co się ostatnio pojawiły i stąd pytanie kiedy jakieś nowe zapowiedzi wlecą, żeby to sobie zgrabnie połączyć? Czy wcześniej nie znikną Pullmany zanim wejdą nowe tytuły?
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
AM

Posty: 2926
Wysłany: 2023-02-14, 11:03   

Tomasz napisał/a:
AM, myślę coby kupić u was te Pullmany dwa co się ostatnio pojawiły i stąd pytanie kiedy jakieś nowe zapowiedzi wlecą, żeby to sobie zgrabnie połączyć? Czy wcześniej nie znikną Pullmany zanim wejdą nowe tytuły?


Nie znikną.
 
 
Ash 

Posty: 796
Wysłany: 2023-02-14, 11:20   

Będą Stephensony w marcowej promce czy coś się obsunęło?
 
 
AM

Posty: 2926
Wysłany: 2023-02-14, 11:44   

Ash napisał/a:
Będą Stephensony w marcowej promce czy coś się obsunęło?


Peanatema ma szansę. 7 ew to raczej kwiecień.
 
 
Ash 

Posty: 796
Wysłany: 2023-02-14, 12:01   

No właśnie na 7ew mi zależało :cry:
 
 
Typical_troll 
Ultio dei


Posty: 664
Skąd: Sośnicowice
Wysłany: 2023-02-14, 14:39   

AM napisał/a:
Peanatema ma szansę. 7 ew to raczej kwiecień.

I może Pan potwierdzić, że to 7EW będzie przeskładane w nowym formacie, dostosowanym do całej serii? Jeśłi takie potwierdzenie lub zaprzeczenie już było, to jakoś nie mogę sobie go przypomnieć ani tym bardziej znaleźć.
_________________
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć.
G. Orwell
 
 
AM

Posty: 2926
Wysłany: 2023-02-14, 14:59   

Typical_troll napisał/a:
AM napisał/a:
Peanatema ma szansę. 7 ew to raczej kwiecień.

I może Pan potwierdzić, że to 7EW będzie przeskładane w nowym formacie, dostosowanym do całej serii? Jeśłi takie potwierdzenie lub zaprzeczenie już było, to jakoś nie mogę sobie go przypomnieć ani tym bardziej znaleźć.


Tak. W formacie seryjnym.
 
 
Typical_troll 
Ultio dei


Posty: 664
Skąd: Sośnicowice
Wysłany: 2023-02-14, 19:07   

AM napisał/a:
Typical_troll napisał/a:
AM napisał/a:
Peanatema ma szansę. 7 ew to raczej kwiecień.

I może Pan potwierdzić, że to 7EW będzie przeskładane w nowym formacie, dostosowanym do całej serii? Jeśłi takie potwierdzenie lub zaprzeczenie już było, to jakoś nie mogę sobie go przypomnieć ani tym bardziej znaleźć.


Tak. W formacie seryjnym.

Dziękuję. Dopisałem do listy zakupów na 2023
_________________
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć.
G. Orwell
 
 
Aniafrania 
Ania

Posty: 5
Wysłany: 2023-02-15, 08:16   

dzień dobry, nie mogę znaleźć informacji czy Nibynoc w dalszym ciągu jest w planach wydawniczych na pierwszy kwartał, czy coś się zmieniło?
_________________
Ania
 
 
AM

Posty: 2926
Wysłany: 2023-02-15, 13:03   

Aniafrania napisał/a:
dzień dobry, nie mogę znaleźć informacji czy Nibynoc w dalszym ciągu jest w planach wydawniczych na pierwszy kwartał, czy coś się zmieniło?


Plany dodruków nie są ustalone "na sztywno". Dysponujemy ograniczonymi budżetami i w pierwszym kwartale większość pochłonęły dodruki książek Bardugo. Nibynoc jest obecnie w grupie dodruków na drugi kwartał, ale to całkiem sporo książek, więc różnie może się skończyć.
 
 
Aniafrania 
Ania

Posty: 5
Wysłany: 2023-02-15, 13:18   

dziękuję za odpowiedź
_________________
Ania
 
 
Benson 

Posty: 141
Wysłany: 2023-02-15, 18:24   

Czy jest już data dodruku Ostatecznego argumentu?
 
 
AM

Posty: 2926
Wysłany: 2023-02-15, 20:35   

Benson napisał/a:
Czy jest już data dodruku Ostatecznego argumentu?


Podobnie jak z Kristoffem powyżej. 2 kwartał, ale tylko jak będzie taka możliwość.
 
 
ancymon

Posty: 15
Wysłany: 2023-02-16, 17:09   

Coś nowego z Lanark/Dhalgren/Pynchonami czy dalej obowiązuje wersja, że to nie jest czas dla dobrych książek? :P
 
 
Bibi King

Posty: 1608
Skąd: Stamtąd
Wysłany: 2023-02-16, 17:16   

I co z "Darkmans"?
 
 
AM

Posty: 2926
Wysłany: 2023-02-17, 10:58   

Z tej grupy wydamy tylko Lanark.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15630
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2023-02-17, 11:03   

AM napisał/a:
Z tej grupy wydamy tylko Lanark.


Uff... Zdecydowanie najciekawiej zapowiada się z tej grupy. :-)
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Typical_troll 
Ultio dei


Posty: 664
Skąd: Sośnicowice
Wysłany: 2023-02-17, 11:14   

AM napisał/a:
Z tej grupy wydamy tylko Lanark.

Czyli "V" pozostanie jedyną książką Pynchona w Magu, tak? Szkoda "Darkmans"... :-(
_________________
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć.
G. Orwell
 
 
Rithrandir 

Posty: 6
Skąd: Elensfar
Wysłany: 2023-02-17, 12:40   

Witam. Istnieją może jeszcze plany względem Milesa Camerona (np. trylogia Masters nad Mages)? Czy już odpuściliście definitywnie?
 
 
AM

Posty: 2926
Wysłany: 2023-02-17, 13:47   

Rithrandir napisał/a:
Witam. Istnieją może jeszcze plany względem Milesa Camerona (np. trylogia Masters nad Mages)? Czy już odpuściliście definitywnie?


To zamknięty rozdział.
 
 
Ash 

Posty: 796
Wysłany: 2023-02-17, 13:53   

W innym temacie toczy się dyskusja na temat wzrostu ceny okładkowej książek, Panie Andrzeju czy z Waszej perspektywy widać mniejsze/większe załamanie na rynku? Czy czytelnicy się przyzwyczaili do nowych cen i nadal chętnie sięgają po portfel?
 
 
Rithrandir 

Posty: 6
Skąd: Elensfar
Wysłany: 2023-02-17, 14:07   

AM napisał/a:
Rithrandir napisał/a:
Witam. Istnieją może jeszcze plany względem Milesa Camerona (np. trylogia Masters nad Mages)? Czy już odpuściliście definitywnie?


To zamknięty rozdział.


Szkoda, bo seria Syn Zdrajcy była niezłym czytadłem.
 
 
ancymon

Posty: 15
Wysłany: 2023-02-17, 14:22   

AM napisał/a:
Z tej grupy wydamy tylko Lanark.


O, a jest jakaś przybliżona data?
 
 
AM

Posty: 2926
Wysłany: 2023-02-17, 15:17   

ancymon napisał/a:
AM napisał/a:
Z tej grupy wydamy tylko Lanark.


O, a jest jakaś przybliżona data?


Nie ma takowej. Na pewno nie w tym roku.
 
 
Herbatek
[Usunięty]

Wysłany: 2023-02-17, 18:40   

Dla mnie szkoda Pynchona.
Tak sobie jeszcze przypomniałem, że gdzieś w przestrzeni poniewiera się i zbiera kurz zapowiedź Ksiąg krwi II -C.Barkera.
Panie Andrzeju doczekamy się tak w perspektywie nie piszę tego, ale następnego roku?

A teraz prośba.
Szanowni, poszukuję KOMPLETNYCH list serii MAG: UW, Artefaktów i HORRORów.
Czy ktoś ma i mógłby się podzielić i/lub wskazać gdzie takowe listy mogę znaleźć.
Dziękuję za ewentualną podpowiedź
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Żuławski


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,34 sekundy. Zapytań do SQL: 14