FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
MAG
Autor Wiadomość
AM

Posty: 2926
Wysłany: 2022-10-07, 15:36   

Ash napisał/a:
Jesteście przygotowani psychicznie i logistycznie na ten listopad biorąc pod uwagę dodruk i 4ty tom drugiej ery Z mgły zrodzonego? :mrgreen:


Raczej tak, ale należy pamiętać o jednaj rzeczy. Przestaniemy przyjmować zamówienia w momencie, kiedy będzie za mało czasu, żeby wysłać książki przed świętami (chodzi o to, żeby dotarły BN).
 
 
Ash 

Posty: 796
Wysłany: 2022-10-07, 15:46   

AM napisał/a:
Ash napisał/a:
Jesteście przygotowani psychicznie i logistycznie na ten listopad biorąc pod uwagę dodruk i 4ty tom drugiej ery Z mgły zrodzonego? :mrgreen:


Raczej tak, ale należy pamiętać o jednaj rzeczy. Przestaniemy przyjmować zamówienia w momencie, kiedy będzie za mało czasu, żeby wysłać książki przed świętami (chodzi o to, żeby dotarły BN).


A jak Pan ocenia szanse na możliwe obsuwy? Czy można powiedzieć, że to będzie największa MAGowa premiera w 2022 roku?
 
 
AM

Posty: 2926
Wysłany: 2022-10-07, 15:54   

Ash napisał/a:
AM napisał/a:
Ash napisał/a:
Jesteście przygotowani psychicznie i logistycznie na ten listopad biorąc pod uwagę dodruk i 4ty tom drugiej ery Z mgły zrodzonego? :mrgreen:


Raczej tak, ale należy pamiętać o jednaj rzeczy. Przestaniemy przyjmować zamówienia w momencie, kiedy będzie za mało czasu, żeby wysłać książki przed świętami (chodzi o to, żeby dotarły BN).


A jak Pan ocenia szanse na możliwe obsuwy? Czy można powiedzieć, że to będzie największa MAGowa premiera w 2022 roku?


Nie mam pojęcia. Często odbywa się to tak, że dzwonię, żeby dowiedzieć się, o której na przykład dzisiaj przyjadą książki i dowiaduję się, że będą za 2 tygodnie. Nie. Nie ta seria Brandona.
 
 
Pietrek 

Posty: 6
Wysłany: 2022-10-10, 09:21   

Po ostatnich njusach z Vespera pozostaje mi tylko napisać jak wielkim szacunkiem darzę Pana Andrzeja i MAGa. Dorzuciłem jedną pozycję do października i cierpliwie oraz po cichu poczekam na Reynoldsa. :)
 
 
wst11

Posty: 31
Wysłany: 2022-10-10, 10:41   

Czy Słowa Swiatłości już dotarły? Wiele sklepó nie ma ich nawet dostęnych jako przedsprzedaż (empik, Świat ksiazki)?

I kiedy ruszy mniej wiecej przedsprzedaż listopana? Jak zwykle trzeba szykować portfele a listopad bedzie bardzooo owocny w zakupy :D
 
 
AM

Posty: 2926
Wysłany: 2022-10-10, 10:45   

wst11 napisał/a:
Czy Słowa Swiatłości już dotarły? Wiele sklepó nie ma ich nawet dostęnych jako przedsprzedaż (empik, Świat ksiazki)?

I kiedy ruszy mniej wiecej przedsprzedaż listopana? Jak zwykle trzeba szykować portfele a listopad bedzie bardzooo owocny w zakupy :D


Na razie tylko do naszego sklepu.

Pod koniec października.
 
 
AM

Posty: 2926
Wysłany: 2022-10-10, 21:08   

Raport z placu boju:

Listopadowe tytuły powoli trafiają do drukarni. W tym tygodniu zsyłamy 2xDżinny i Ilion. W następnym Pawanę, Króla Wojny i Krwi oraz Stop prawa, Cienie tożsamości, Żałobne opaski. Do 26 listopada Zaginiony metal i Czarne słońce.

Potem zasłużony odpoczynek. Startujemy później niż zakładałem, bo w lutym a nie styczniu. Na pierwszy rzut pójdą 2 Artefakty, Olimp i Droga bez znaczenia/Ekspress Ares (które wydrukujemy w grudniu), Trees of the Emerald Sea Sandersona i Hell Bent oraz Demon in the Wood Bardugo.
  
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 1891
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2022-10-10, 21:31   

AM, obiecałeś z pół roku temu, że zapytasz agentkę Philipa Pulmanna o trzeci to Ksiąg Prochu.
Coś ruszyło w tym temacie?
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
AM

Posty: 2926
Wysłany: 2022-10-11, 10:56   

m_m napisał/a:
AM, obiecałeś z pół roku temu, że zapytasz agentkę Philipa Pulmanna o trzeci to Ksiąg Prochu.
Coś ruszyło w tym temacie?


Zapomniałem o tym, ale przed chwilą zapytałem subagenta. Zobaczymy czego się dowie.
 
 
Whoresbane


Posty: 1057
Wysłany: 2022-10-11, 11:51   

AM napisał/a:
Droga bez powrotu/Ekspress Ares


To się nie miało nazywać "Droga bez znaczenia"? Bo Droga bez powrotu to taki średni slasher z masą słabych kontynuacji
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
AM

Posty: 2926
Wysłany: 2022-10-11, 11:54   

Whoresbane napisał/a:
AM napisał/a:
Droga bez powrotu/Ekspress Ares


To się nie miało nazywać "Droga bez znaczenia"?


Pojebawszy :) . Głowa już nie ta.
 
 
Whoresbane


Posty: 1057
Wysłany: 2022-10-11, 14:09   

Śliczności!!

_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
Gatsu 

Posty: 12
Wysłany: 2022-10-11, 14:17   

Czy w Illionie i Olimpie beda ilustracje jak miało, to miejsce w poprzednim wydaniu? Tak wiem w artefaktach ich nie ma ale kto wie :p
 
 
wasylek88

Posty: 7
Wysłany: 2022-10-11, 20:07   

AM napisał/a:
m_m napisał/a:
AM, obiecałeś z pół roku temu, że zapytasz agentkę Philipa Pulmanna o trzeci to Ksiąg Prochu.
Coś ruszyło w tym temacie?


Zapomniałem o tym, ale przed chwilą zapytałem subagenta. Zobaczymy czego się dowie.



A czy jakiś termin wydania Pewnego razu na północy, Oxford Lyry, Kolekcjonerzy, Meandry jest znany/przewidywany?
 
 
niepco 
Ultranaut


Posty: 169
Wysłany: 2022-10-11, 22:30   

Czy książki, które wydrukujecie w grudniu będą - dawnym zwyczajem - w jakiejś przedsprzedaży? Pisałeś kiedyś chyba że nie, ale w końcu tylko krowa zdania nie zmienia... ;)
_________________
Let’s not have a sniffle
Let’s have a bloody good cry
And always remember the longer you live
The sooner you'll bloody well die
(Trad. arr. The Whisky Priests)
 
 
AM

Posty: 2926
Wysłany: 2022-10-12, 00:47   

niepco napisał/a:
Czy książki, które wydrukujecie w grudniu będą - dawnym zwyczajem - w jakiejś przedsprzedaży? Pisałeś kiedyś chyba że nie, ale w końcu tylko krowa zdania nie zmienia... ;)


Raczej nie. Przeleżą w magazynie do lutego.
 
 
Typical_troll 
Ultio dei


Posty: 664
Skąd: Sośnicowice
Wysłany: 2022-10-12, 07:55   

AM napisał/a:
Raczej nie. Przeleżą w magazynie do lutego.

???? Naprawdę? A tyle razy Pan pisał, że długo musicie czekać, aż pieniądze zainwestowane w daną książkę się zwrócą. A tu dwa miesiące czekania - bo ponoć dopiero w lutym wznawiacie działanie. Czegoś najwyraźniej nie zrozumiałem.
_________________
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć.
G. Orwell
 
 
AM

Posty: 2926
Wysłany: 2022-10-12, 08:24   

Typical_troll napisał/a:
AM napisał/a:
Raczej nie. Przeleżą w magazynie do lutego.

???? Naprawdę? A tyle razy Pan pisał, że długo musicie czekać, aż pieniądze zainwestowane w daną książkę się zwrócą. A tu dwa miesiące czekania - bo ponoć dopiero w lutym wznawiacie działanie. Czegoś najwyraźniej nie zrozumiałem.


Nie dwa, tylko miesiąc. Bo przyjadą po nowym roku. Książki, do których nawiązujesz często nie zwracają się po 2, 3 latach sprzedaży lub nigdy. Miesięczne przesunięcia nie robią nam różnicy.
 
 
Bibi King

Posty: 1608
Skąd: Stamtąd
Wysłany: 2022-10-12, 08:51   

W sumie - kto bogatemu zabroni? :-P Ale z czego właściwie wynika ta styczniowa przerwa? Coś przegapiłem?

Podbijam pytanie o małe Pullmany - Oxford Lyry i resztę. Kiedy planujecie?
 
 
AM

Posty: 2926
Wysłany: 2022-10-12, 09:32   

Bibi King napisał/a:
W sumie - kto bogatemu zabroni? :-P Ale z czego właściwie wynika ta styczniowa przerwa? Coś przegapiłem?

Podbijam pytanie o małe Pullmany - Oxford Lyry i resztę. Kiedy planujecie?


Wiele kluczowych tytułów robimy na bieżąco (Sanderson, Clare, Bardugo). To one są podstawą. Dajemy sobie o miesiąc więcej na ich wydanie, żeby tak nie gnać. Przy okazji myślimy o naszym sklepie i promocjach. W normalnej sytuacji drukowalibyśmy dwa wspomnienie Artefakty w styczniu, ale w czasach niepewności chcemy się załapać na obecne ceny.
 
 
AM

Posty: 2926
Wysłany: 2022-10-12, 09:40   

Bibi King napisał/a:


Podbijam pytanie o małe Pullmany - Oxford Lyry i resztę. Kiedy planujecie?


Nie wiem.
 
 
wst11

Posty: 31
Wysłany: 2022-10-12, 12:42   

Djeli Clark wygląda mega ciekawie biore wszystkie trzy, szkoda tylko że Dżinny dostały oryginalne okładki bo te sa słabe, za to Ring Shout mistrzostwo.
Z pazdziernika zamówione wszystko poza Peryferal ktory posiadam, z Listopada raczej tez wpadnie wszystko :D wiec chyba jakoś przetrwam do tego lutego... ;)
 
 
AM

Posty: 2926
Wysłany: 2022-10-12, 14:17   

Nowelki Pullmana wyjdą jednak na początku grudnia w tym roku.

3 tom jest w trakcie pisania. Pullman ma już ponoć 70%.

Odnawiamy prawa do Becketta. W następnym roku ukażą się wznowienia 2 pierwszych tomów i Córka Edenu.
 
 
elTadziko 


Posty: 335
Skąd: Oława
Wysłany: 2022-10-12, 14:22   

AM napisał/a:
Odnawiamy prawa do Becketta. W następnym roku ukażą się wznowienia 2 pierwszych tomów i Córka Edenu.

Super :D Wznowienia w UW czy jakieś nowe wydanie?
_________________
Moja biblionetka
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 1891
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2022-10-12, 14:31   

AM napisał/a:

Nowelki Pullmana wyjdą jednak na początku grudnia w tym roku.

3 tom jest w trakcie pisania. Pullman ma już ponoć 70%.


Jesteś wielki ;)
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
AM

Posty: 2926
Wysłany: 2022-10-12, 14:37   

elTadziko napisał/a:
AM napisał/a:
Odnawiamy prawa do Becketta. W następnym roku ukażą się wznowienia 2 pierwszych tomów i Córka Edenu.

Super :D Wznowienia w UW czy jakieś nowe wydanie?


Wznowienia.
 
 
Whoresbane


Posty: 1057
Wysłany: 2022-10-12, 14:46   

AM napisał/a:
elTadziko napisał/a:
AM napisał/a:
Odnawiamy prawa do Becketta. W następnym roku ukażą się wznowienia 2 pierwszych tomów i Córka Edenu.

Super :D Wznowienia w UW czy jakieś nowe wydanie?


Wznowienia.


O super, wymienię sobie Ciemny Eden bo mam w średnim stanie
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
lordofthedreams 

Posty: 10
Skąd: Lublin
Wysłany: 2022-10-12, 17:44   

AM napisał/a:
Nowelki Pullmana wyjdą jednak na początku grudnia w tym roku.

Zahaczy o nie listopadowa promocja?
 
 
Trojan 


Posty: 11340
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2022-10-12, 20:26   

Otchłań, Pompa i Ring
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13192
Wysłany: 2022-10-12, 20:35   

Siekiera, Motyka, Bimber, Szklanka
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

OGIEN I LÓD - Przystan mil/osników prozy Georgea R. R. Martina


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,32 sekundy. Zapytań do SQL: 14