FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
MAG
Autor Wiadomość
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2022-06-12, 14:57   

Może, ale ja je przyjąłem jako pojawiające się wcześniej jako "i żyli długo i szczęśliwie", którego znaczenie zostało wcześniej wytłumaczone. Dlatego zabrakło mi tego zdania na końcu.
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
Gatsu 

Posty: 12
Wysłany: 2022-06-12, 16:31   

Skończyłem "Dni Ostanie" Evensona i jestem mile zaskoczony. Ciężko było oderwać się od lektury. Pytanie do Pana Andrzeja, czy w serii horrorowej pojawi się jeszcze coś od Evensona? może Dead Space?
 
 
Whoresbane


Posty: 1052
Wysłany: 2022-06-12, 16:34   

Czytałem obie i również mi się podobały mimo różnic w lekturach. Przy Evensonie odkryłem dyskomfort mimo nawyknięcia do horroru
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
Typical_troll 
Ultio dei


Posty: 658
Skąd: Sośnicowice
Wysłany: 2022-06-12, 18:03   

AM zapowiedział jeszcze Song for the Unraveling of the World
_________________
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć.
G. Orwell
 
 
Gatsu 

Posty: 12
Wysłany: 2022-06-13, 11:45   

Dzieki za odp, bardzo dobra wiadomość :)
 
 
AM

Posty: 2918
Wysłany: 2022-06-13, 13:52   

Ash napisał/a:
Wykrystalizowała się już może data dodruku poprawionej, twardej wersji Słów Światłości?


Zarezerwowaliśmy terminy na Sandersony w sierpniu i wrześniu. W tej partii ukażą się Stop prawa, Cienie tożsamości, Żałobne opaski, Bezkres magii, Słowa światłości.
 
 
Whoresbane


Posty: 1052
Wysłany: 2022-06-13, 14:28   

AM napisał/a:
Ash napisał/a:
Wykrystalizowała się już może data dodruku poprawionej, twardej wersji Słów Światłości?


Zarezerwowaliśmy terminy na Sandersony w sierpniu i wrześniu. W tej partii ukażą się Stop prawa, Cienie tożsamości, Żałobne opaski, Bezkres magii, Słowa światłości.


To będą zwykłe dodruki czy wydania jubileuszowe?
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
Odpryskowy
Świr od Sandersona


Posty: 39
Wysłany: 2022-06-13, 17:07   

Whoresbane napisał/a:
AM napisał/a:
Ash napisał/a:
Wykrystalizowała się już może data dodruku poprawionej, twardej wersji Słów Światłości?


Zarezerwowaliśmy terminy na Sandersony w sierpniu i wrześniu. W tej partii ukażą się Stop prawa, Cienie tożsamości, Żałobne opaski, Bezkres magii, Słowa światłości.


To będą zwykłe dodruki czy wydania jubileuszowe?


Zwykłe, bo jubileuszowe jeszcze nie istnieją - Sanderson je robi na dziesiątą rocznicę. Z podanej listy tylko Stop Prawa się łapie (2011), ale on na razie takiego wydania nie ma. Z tego co kojarzę to plan jest zrobić razem z Cieniami Tożsamości (2015). (bo uzgodnienia z TORem nie pozwalają Sandersonowi zejść z ceną poniżej $100, a sam Stop jest dość krótki)

A ja mam pytania sandersonowe: czy są jakieś plany na te audiobooki z Legionu "Death & Faxes", czy to raczej kategoria "jak będzie wersja tekstowa, to może"?

I co z pozostałymi dwiema książkami, które mają wersje jubileuszowe: Rozjemcą i Drogą Królów? Są już jakieś plany?

Tak na marginesie: nie wiem, czy to zamierzone, ale w Rozjemcy jak w tekście się na ostatniej stronie pojawia "Warbreaker" to jest dalej jako "Siewca Wojny".

A, no i w hybrydowym wydaniu trylogii Z Mgły Zrodzonego brakuje szczegółu na mapie, podaję do wiadomości zanim będzie to nowe wydanie: końcówka posta, zdjęcie
 
 
AM

Posty: 2918
Wysłany: 2022-06-13, 17:29   

Odpryskowy napisał/a:
Whoresbane napisał/a:
AM napisał/a:
Ash napisał/a:
Wykrystalizowała się już może data dodruku poprawionej, twardej wersji Słów Światłości?


Zarezerwowaliśmy terminy na Sandersony w sierpniu i wrześniu. W tej partii ukażą się Stop prawa, Cienie tożsamości, Żałobne opaski, Bezkres magii, Słowa światłości.


To będą zwykłe dodruki czy wydania jubileuszowe?


Zwykłe, bo jubileuszowe jeszcze nie istnieją - Sanderson je robi na dziesiątą rocznicę. Z podanej listy tylko Stop Prawa się łapie (2011), ale on na razie takiego wydania nie ma. Z tego co kojarzę to plan jest zrobić razem z Cieniami Tożsamości (2015). (bo uzgodnienia z TORem nie pozwalają Sandersonowi zejść z ceną poniżej $100, a sam Stop jest dość krótki)

A ja mam pytania sandersonowe: czy są jakieś plany na te audiobooki z Legionu "Death & Faxes", czy to raczej kategoria "jak będzie wersja tekstowa, to może"?

I co z pozostałymi dwiema książkami, które mają wersje jubileuszowe: Rozjemcą i Drogą Królów? Są już jakieś plany?

Tak na marginesie: nie wiem, czy to zamierzone, ale w Rozjemcy jak w tekście się na ostatniej stronie pojawia "Warbreaker" to jest dalej jako "Siewca Wojny".

A, no i w hybrydowym wydaniu trylogii Z Mgły Zrodzonego brakuje szczegółu na mapie, podaję do wiadomości zanim będzie to nowe wydanie: końcówka posta, [URL=https://www.facebook.
com/drogakrolow/photos/a.1560513807519175/3300894783481060/]zdjęcie[/URL]


Rozjemca i Droga królów w następnym roku. Musimy wygospodarować czas na zrobienie poprawek, a teraz skupiamy się nad Lost Metal i Sekretnym projektem 1.

Dzięki za info dotyczące mapy, ale jak się dobrze przyjrzeć to 2 różne materiały graficzne. Być może w tym, co dostaliśmy, tego dopisku nie ma.
  
 
 
AM

Posty: 2918
Wysłany: 2022-06-13, 17:51   

Odpryskowy napisał/a:


Zwykłe, bo jubileuszowe jeszcze nie istnieją - Sanderson je robi na dziesiątą rocznicę. Z podanej listy tylko Stop Prawa się łapie (2011), ale on na razie takiego wydania nie ma. Z tego co kojarzę to plan jest zrobić razem z Cieniami Tożsamości (2015). (bo uzgodnienia z TORem nie pozwalają Sandersonowi zejść z ceną poniżej $100, a sam Stop jest dość krótki)



To nie ma znaczenia. Mamy tekst Stopu i musimy dostosować tekst do wersji jubileuszowej. Bo tak naprawdę chodzi przede wszystkim o upgready przekładów do ostatnich wersji. Wszystko inne to tylko bonus. Na zasadzie, skoro już poprawiamy teksty to czemu nie wzbogacić ich trochę graficznie.
 
 
Odpryskowy
Świr od Sandersona


Posty: 39
Wysłany: 2022-06-14, 02:55   

AM napisał/a:

Rozjemca i Droga królów w następnym roku. Musimy wygospodarować czas na zrobienie poprawek, a teraz skupiamy się nad Lost Metal i Sekretnym projektem 1.

Dzięki za info dotyczące mapy, ale jak się dobrze przyjrzeć to 2 różne materiały graficzne. Być może w tym, co dostaliśmy, tego dopisku nie ma.


Poszperałem trochę i jak na razie nie udało mi się nigdzie znaleźć takiej mapy. Może podesłali jakąś niefinalną wersję?

AM napisał/a:
To nie ma znaczenia. Mamy tekst Stopu i musimy dostosować tekst do wersji jubileuszowej.


Racja, zaktualizowałem sobie informacje, będą robić rocznicowe Stopu i Cieni Tożsamości pod koniec roku. Cienie też będą teraz przy tym dodruku aktualizowane?
 
 
AM

Posty: 2918
Wysłany: 2022-06-14, 10:00   

Odpryskowy napisał/a:
AM napisał/a:

Rozjemca i Droga królów w następnym roku. Musimy wygospodarować czas na zrobienie poprawek, a teraz skupiamy się nad Lost Metal i Sekretnym projektem 1.

Dzięki za info dotyczące mapy, ale jak się dobrze przyjrzeć to 2 różne materiały graficzne. Być może w tym, co dostaliśmy, tego dopisku nie ma.


Poszperałem trochę i jak na razie nie udało mi się nigdzie znaleźć takiej mapy. Może podesłali jakąś niefinalną wersję?

AM napisał/a:
To nie ma znaczenia. Mamy tekst Stopu i musimy dostosować tekst do wersji jubileuszowej.


Racja, zaktualizowałem sobie informacje, będą robić rocznicowe Stopu i Cieni Tożsamości pod koniec roku. Cienie też będą teraz przy tym dodruku aktualizowane?


Albo wersję z jednego z wielu wydań. To zresztą nieistotne. Mam wrażenie, że ciągle coś dobrze nie wybrzmiało. Podstawą jest wprowadzenie do sprzedaży nowych tekstów. Wersje jubileuszowe to właśnie takie uaktualnione wydania, a nie próba odtworzenia drogich wydań, które przygotował Brandon. Grafiki możemy wykorzystać bądź nie. Dostajemy je bonusowo.

Stop prawa musi zostać zaktualizowany. Nie możemy wydawać już starych wersji tekstów.

Wersje, które się ukażą w następnym roku również nie będą próbą zbliżenia się do drogich wydań serii. Potrzebujemy nowych okładek w innej stylistyce, żeby jak w przypadku innych książek i autorów, tchnąć nowe życie w sprzedaż dzieł Brandona. To już najwyższy czas.
 
 
Ash 

Posty: 795
Wysłany: 2022-06-14, 11:35   

Biorąc pod uwagę po ile chodzą niektóre książki Sandersona na takim allegro to pewnie wystarczy robić dodruki częściej niż teraz (nie wiem czy to jest w ogóle dla Was możliwe/opłacalne).

Mnie jako klienta powiem szczerze irytują takie różne wydania, tu jakaś aktualizacja, tam jakaś jubileuszowa okładka. Zdaję sobie sprawę, że nie ma to jakiegoś wielkiego znaczenia ale człowiek koniec końcem nie wie czy ma aktualna wersję na półce czy nie... Czy może za rok Brandon postanowi coś poprawić i jeb, wersja numer 10! Już wymieniałem to stare miękkie wydanie Z mgły zrodzonego na to nowe, tak samo z miękkim Archiwum. A tu zaraz druga era wyjdzie w poprawionym wydaniu //mur

Takie tam marudzenie, oczywiście nie przeczę :mrgreen:
 
 
AM

Posty: 2918
Wysłany: 2022-06-14, 12:37   

Ash napisał/a:
Biorąc pod uwagę po ile chodzą niektóre książki Sandersona na takim allegro to pewnie wystarczy robić dodruki częściej niż teraz (nie wiem czy to jest w ogóle dla Was możliwe/opłacalne).

Mnie jako klienta powiem szczerze irytują takie różne wydania, tu jakaś aktualizacja, tam jakaś jubileuszowa okładka. Zdaję sobie sprawę, że nie ma to jakiegoś wielkiego znaczenia ale człowiek koniec końcem nie wie czy ma aktualna wersję na półce czy nie... Czy może za rok Brandon postanowi coś poprawić i jeb, wersja numer 10! Już wymieniałem to stare miękkie wydanie Z mgły zrodzonego na to nowe, tak samo z miękkim Archiwum. A tu zaraz druga era wyjdzie w poprawionym wydaniu //mur

Takie tam marudzenie, oczywiście nie przeczę :mrgreen:


To tak nie działa. Wielokrotnie to tłumaczyłem. Nowe wydania (z nowymi okładkami, z inną oprawą lub zmodyfikowane w inny sposób), żyją innym życiem niż nawet najczęściej robione dodruki. Inaczej funkcjonują w środowisku sprzedażowym. Podawałem kiedyś przykład Nigdziebadź. Sprzedaż starego wydania kilkaset egzemplarzy w ciągu roku i kilka tysięcy zapasu magazynowego. Rok później nowe wydanie i sprzedaż na poziomie 5000 czy 6000 w ciągu 12 miesięcy. Oczywiście takich przykładów mamy dziesiątki i dotyczy to najróżniejszych autorów. Zwykle, oczywiście w przypadku tytułów, które w ogóle mają potencjał sprzedażowy, powinno się pomyśleć o nowej wersji po 3-4 latach. Z mgły zrodzony funkcjonuje w tej wersji już 7 lat. To już trochę za długo.
Nowe wersje tekstu to dodatkowa kwestia, niezależna od nas. Trochę opóźniła nasze plany. Ogólnie zamysł nie jest taki, żeby zmuszać czytelników do kupowania nowych wydań, ale chodzi głównie o to, żeby książki jeszcze raz przechodziły drogę nowości i miały większą szansę trafić w nowe ręce, do nowych odbiorców. Okładki w innej stylistyce, szczególnie, jeśli będą udane, bardzo to ułatwiają.


Ceny na allegro to iluzja. Wystarczy kilkaset egzemplarzy, żeby spadły do normalnych poziomów.
 
 
jezzoRM 


Posty: 152
Skąd: Stolyca
Wysłany: 2022-06-14, 12:53   

Shicho napisał/a:
jezzoRM napisał/a:
Gość cierpi na klasyczny weltschmerz jak wielu ludzi.

Ligotti od dawna cierpi na zaburzenia afektywne dwubiegunowe (psychozę maniakalno-depresyjną).

To drugie nie wyklucza pierwszego, wręcz implikuje. I nie strasz ludzi z tą psychozą, co za nieadekwatna nazwa (jak już to dla najbardziej poważnych przypadków), kto to wymyślił. Czytając miałem wrażenie, że ma raczej bipolar typu II (z przewagą epizodów depresyjnych i lekkimi górkami lub ich brakiem) i zaburzenia lękowe. Zdążyłem wyczytać, że jednak poważniejszy typu 1, zaburzenia lękowe i agarofobię. Tyle cierpienia, nie dziwi jego twórczość.

Bio:
Wiadomo, że w filozoficzny pesymizm (nie mylić ze zwykłym pesymizmem!) zgłebiąją się ludzie, którzy mają doświadczenie w szeroko pojętej melancholii. Jeśli ktoś nie miał, to jest szczęściarzem i może rzeczywiście niech trzyma się od tego z daleka. Choć analiza gatunku grozy w "Spisku" była naprawdę ciekawa i zachęciła mnie do wkręcenia się i poczytania Poego, Lovecrafta czy Simmonsa.
 
 
Ash 

Posty: 795
Wysłany: 2022-06-14, 12:58   

Wiem i rozumiem, ta jak pisałem to raczej marudzenie niż krytyka bo nowe i tak pewnie kupię :mrgreen: Coś bardziej na zasadzie "ech znowu nowe wydania, trzeba się pozbyć starych". I skłamałbym jeśli bym powiedział, że chodzi o pieniądze bo wiedząc z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem można sprzedać stare i sfinansować nowe wydania i jeszcze coś dokupić.

Oczywiście życzę jak największej sprzedaży :-P
 
 
AM

Posty: 2918
Wysłany: 2022-06-14, 15:20   

Cintryjka napisał/a:
I to chyba nawet prawda, patrząc po jego twiterze.


Przypominam, że kilka lat temu Scott pisał, że za moment kończy i będzie czytał fragmenty na konwentach.

Nie wiem czy nie przeoczyłem jakiejś bardziej szczegółowej informacji, ale na podstawie tego, co znalazłem, nie da się wywnioskować co właściwie trafi/trafiło do redaktorów i gdzie. Równie dobrze może być tak, że Lynch skończył jedną z nowelek i przekazał redaktorom w Subterranean press (w jego wypowiedzi pada nazwa tego wydawcy), a powieść zobaczymy, kiedyś. W każdym razie wydawca powieści, czyli Golancz nic nie wie. Inną sprawą jest to, że redaktorka Scotta jest na macierzyńskim, wiec może wieści do wydawcy jeszcze nie dotarły.
 
 
Cintryjka 

Posty: 1862
Wysłany: 2022-06-14, 19:17   

Tak, też pamiętam, że było już takie zdarzenie dobrych parę lat temu. No nic, pożyjemy, zobaczymy.
_________________
Im mniej cię co dzień, miodzie, tym mi smakujesz słodziej/I słońcem i księżycem, rozkoszą nienasyceń/szczodrością moich dni - dziękuję ci

J.K.
 
 
Trojan 


Posty: 11323
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2022-06-15, 00:40   

AM napisał/a:
Inną sprawą jest to, że redaktorka Scotta jest na macierzyńskim, wiec może wieści do wydawcy jeszcze nie dotarły.


a to nie szło tak, że to jego ? ;)
 
 
jmpiszczek 
jmpiszczek

Posty: 96
Skąd: gdańsk
Wysłany: 2022-06-15, 12:49   

Jest gdzieś dostępny szkic wydawniczy na sierpień?
Ślepy jestem, czy co? Jest lipiec i od września do końca roku, a sierpnia nie widzę...
 
 
Freman22 

Posty: 8
Wysłany: 2022-06-16, 12:43   

Które z książek Sandersona będą łapać się na nowe okładki? Czy jeśli ABŚ 5 wyjdzie, powiedzmy w 2024 roku, a seria dostanie już do tego czasu odświeżenie, to w jakim stylu zostanie ta książka wydana?

Podobnie z Lost Metal. Rozumiem, że cały Mistborn ma mieć nowe okładki, a 4 część wyjdzie pewnie zanim to się wydarzy. Czy dostaniemy wtedy wkrótce również nowe wydanie? Kristoff funkcjonuje u was w dwóch wydaniach jednocześnie, czy byłoby to coś podobnego?

Wybacz, pewnie już masz dość pytań o Sandersona, ale mój książkowy pedantyzm krzyczy w środku z paniki.
 
 
Ash 

Posty: 795
Wysłany: 2022-06-16, 21:43   

Da radę dorzucić do już opłaconego zamówienia kilka pozycji, najlepiej żeby zaliczyło i rabat i punkty lojalnościowe?
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15620
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2022-06-17, 06:20   

Ash napisał/a:
Da radę dorzucić do już opłaconego zamówienia kilka pozycji, najlepiej żeby zaliczyło i rabat i punkty lojalnościowe?


To pytanie do Sklepu. Najlepiej zadzwonić. Ewentualnie wysłać wiadomość.
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Ash 

Posty: 795
Wysłany: 2022-06-20, 13:59   

ASX76 napisał/a:
Ash napisał/a:
Da radę dorzucić do już opłaconego zamówienia kilka pozycji, najlepiej żeby zaliczyło i rabat i punkty lojalnościowe?


To pytanie do Sklepu. Najlepiej zadzwonić. Ewentualnie wysłać wiadomość.


Wiem wiem. To było raczej pytanie w stylu czy ktoś miał z tym jakieś doświadczenie :mrgreen: Wszystko ogarnięte, wystarczył jeden mail.

A tak bardziej na temat. Czy Bezkres Magii w tym sierpniu/wrześniu dostanie zwykły dodruk czy też będą jakieś zmiany w tekście?
 
 
AM

Posty: 2918
Wysłany: 2022-06-20, 14:32   

jmpiszczek napisał/a:
Jest gdzieś dostępny szkic wydawniczy na sierpień?
Ślepy jestem, czy co? Jest lipiec i od września do końca roku, a sierpnia nie widzę...


Zmodyfikowaliśmy plany. Musimy zrobić więcej dodruków niż przewidywaliśmy, więc w wakacje tylko to co jest na naszej stronie w zapowiedziach plus 3 Reynolds (po trzy książki miesięcznie).

Freman22 napisał/a:
Które z książek Sandersona będą łapać się na nowe okładki? Czy jeśli ABŚ 5 wyjdzie, powiedzmy w 2024 roku, a seria dostanie już do tego czasu odświeżenie, to w jakim stylu zostanie ta książka wydana?

Podobnie z Lost Metal. Rozumiem, że cały Mistborn ma mieć nowe okładki, a 4 część wyjdzie pewnie zanim to się wydarzy. Czy dostaniemy wtedy wkrótce również nowe wydanie? Kristoff funkcjonuje u was w dwóch wydaniach jednocześnie, czy byłoby to coś podobnego?

Wybacz, pewnie już masz dość pytań o Sandersona, ale mój książkowy pedantyzm krzyczy w środku z paniki.


W długiej perspektywie wszystkie. W krótkiej, czyli następnym roku, Z mgły zrodzony (obie ery), Elantris, Rozjemca.

ABŚ będzie ukazywało się we wszystkich wariantach.



Ash napisał/a:

A tak bardziej na temat. Czy Bezkres Magii w tym sierpniu/wrześniu dostanie zwykły dodruk czy też będą jakieś zmiany w tekście?


Zwykły dodruk.
 
 
AM

Posty: 2918
Wysłany: 2022-06-20, 14:52   

Wrzesień-Październik. Większość książek, poza Ring Shout i King of Battle and Blood jest już przełożona :) . W październiku być może jeszcze jeden bonusowy Clark.

Wrzesień
Rebecca Roanhorse Czarne słońce
Victoria Aveyard Czerwona królowa
Steven Erikson Pył snów
Steven Erikson Okaleczony bóg
Michael Swanwick Stacje przypływu, Próżniowe kwiaty, Opowiadania najlepsze (Artefakty)
Fonda Lee Miasto Nefrytu

Październik
Scarlett St. Clair King of Battle and Blood
P. Djèlí Clark Władca dżinów
Stephen Graham Jones Jedyni dobrzy Indianie (horror)
Stephen Graham Jones Mapa wnętrza (bonus) (horror)
Peter Straub Koko (horror)
Nathan Ballingrud Potwory północnoamerykańskich jezior (horror)
P. Djèlí Clark Ring Shout (horror)
 
 
Typical_troll 
Ultio dei


Posty: 658
Skąd: Sośnicowice
Wysłany: 2022-06-20, 15:29   

AM napisał/a:
Wrzesień-Październik. Większość książek, poza Ring Shout i King of Battle and Blood jest już przełożona :) . W październiku być może jeszcze jeden bonusowy Clark.

Wrzesień
Rebecca Roanhorse Czarne słońce
Victoria Aveyard Czerwona królowa
Steven Erikson Pył snów
Steven Erikson Okaleczony bóg
Michael Swanwick Stacje przypływu, Próżniowe kwiaty, Opowiadania najlepsze (Artefakty)
Fonda Lee Miasto Nefrytu

Październik
Scarlett St. Clair King of Battle and Blood
P. Djèlí Clark Władca dżinów
Stephen Graham Jones Jedyni dobrzy Indianie (horror)
Stephen Graham Jones Mapa wnętrza (bonus) (horror)
Peter Straub Koko (horror)
Nathan Ballingrud Potwory północnoamerykańskich jezior (horror)
P. Djèlí Clark Ring Shout (horror)


A nie miało w październiku być jeszcze Wounds Ballingruda?
Bonusowy Clark? Dwa bonusy do horrorów? Black god's drums? Chociaż to nie horror...
_________________
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć.
G. Orwell
 
 
AM

Posty: 2918
Wysłany: 2022-06-20, 15:47   

Typical_troll napisał/a:

A nie miało w październiku być jeszcze Wounds Ballingruda?
Bonusowy Clark? Black god's drums?


Już od kilku wersji tego planu nie. W miejsce Wounds wszedł Ring Shout.
 
 
Typical_troll 
Ultio dei


Posty: 658
Skąd: Sośnicowice
Wysłany: 2022-06-20, 15:53   

AM napisał/a:
Typical_troll napisał/a:

A nie miało w październiku być jeszcze Wounds Ballingruda?
Bonusowy Clark? Black god's drums?


Już od kilku wersji tego planu nie. W miejsce Wounds wszedł Ring Shout.

Zagubiłem się najwyraźniej. Przepraszam :IP
_________________
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć.
G. Orwell
  
 
 
finegan

Posty: 73
Wysłany: 2022-06-20, 15:56   

A kiedy drugi Vinge?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wydawnictwo MAG


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 1,47 sekundy. Zapytań do SQL: 13