FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Episode Characters
Autor Wiadomość
Majtek 
nutty


Posty: 37
Wysłany: 2008-01-14, 23:46   

Imię i nazwisko: Maia Jagielska
Ksywa: brak
Szkoła: Harbor High School.
Natura: Opiekun
Postawa: ryzykant
Klika: brak
Status: Normal
Klasa: Junior
Rola: Ekolog

„Umiejki”: Maia świetnie gra na fortepianie. Jednak nie jest to jej ulubione zajęcie. Odkąd skończyła 7 lat matka zmuszała ją do lekcji gry na tym klawiszowym instrumencie.
Jest dobra w lekkoatletyce. Kiedyś ciężko trenowała, żeby dostać się do drużyny cheerliderek. Jednak kontuzja kolana zniweczyła wszystkie jej plany.
Z zamiłowania biolog i chemik, tzn. lubi eksperymentować w swojej małej pracowni chemicznej ^^

Atuty
Pozycja:
-Mienie *****
-Kontakty **
-Znajomości **
-Rodzice *
-Chata ***

Sztuczki:
-Szybki Bill Widzisz tę połówkę na stole... Zakład, ze wypiję na raz? No to patrz teraz. (Tak... Benzyna wchodzi jak alkohol, alkohol wchodzi jak woda, woda wchodzi jak... Zaraz. Przecież Ty nie pijasz wody.)
-Kac? Wolne żarty. Raaany... Jak mnie bolał łeb następnego dnia. A ten gość rano świeżutki jak skowronek w majowy deszczyk. I tylko, że chce mu się pić! (Tia... Choroba dnia następnego Cię nie dotyczy.)

Charakter:
Zajebioza ***
Cynizm **
Lans *****


Wady i zalety:
Moda (Wada) 5 punktów: D&G, Chanel, Dior, Versache, Gucci.. jej odpowiedź brzmi: Sorry, ale o czym ty do mnie mówisz?
Alergik (Wada) 2 punkty: Na zdrowie... yyy.. razy trzy. Pyłki roślin to dla niej prawdziwe przekleństwo. Alergia nasila się szczególnie w porze letniej.
Starsza siostra (Zaleta) 4 punkty: Że co? Alice to Twoja siostra? Ta, która przez trzy lata jest kapitanem drużyny chirliderek? Czy to przypadkiem nie ta sama dziewczyna, która puszcza się z chłopakami z drużyny? xD Wszyscy ją kochają, ale nie Maia. Dla Mai to wróg nr. 1.
Bryka (Zaleta) 3 punkty:Eee... wyjdziesz za mnie xD? Facetom odbiera mowę na widok twojego mustanga.


Prestiż:
**********

Siła woli:
**********

Status:
**********
*
*********


Sława:
**********

Bryka:

Mustang Fastback CAMMER V8 z 5-litrowym silnikiem Forda
Tytaniczne nadwozie ma pięć metrów długości i prawie dwa szerokości. Masywny chromowany grill, opasłe przednie reflektory i profilowana maska. Długa, smukła linia boczna po prostu zachwyca. Tył krótki, ale ładny. Podwójna końcówka wydechu nie pozostawia wątpliwości, co do serca pojazdu - takie płuca może mieć tylko V8.


Gadżet:

Nokia N91 zapewnia najlepsze muzyczne doznania. Na dysku twardym o pojemności 8 GB można pomieścić aż 6000* utworów. Jest praktyczną, kieszonkową szafą grającą.


Image:
Nie lubi markowych rzeczy.
Zazwyczaj nosi ulubione conversy, które dobiera kolorystycznie do stroju, choć niekoniecznie.
Często ubiera się warstwami. Myśleliście, że tylko ogry mają warstwy?
Maia nie musi stroić się w krótkie spódniczki i topy odsłaniające dekolt. Nie jest z plastiku, po prostu jest ładna z natury. Jej zgrabne nogi mogą podkreślić nawet zwykłe dżinsowe spodnie.


Charakter: Ma optymistyczne podejście do życia, cieszy się nawet z najdrobniejszych rzeczy, dlatego też uśmiech prawie nigdy nie znika z jej twarzy. Jest otwarta na nowe znajomości, towarzyska. Przy czym ma duże poczucie humoru. Tryska energią i entuzjazmem.
Jest też totalnym przeciwieństwem swojej starszej siostry, dla której priorytetem są sława i pieniądze.
Rozwód rodziców drastycznie wpłynął na zmianę trybu życia dziewczyny. Stała się typową, zbuntowaną nastolatką, która nie ominie żadnej imprezy. Wpadła też w zabójczy wir alkoholu, narkotyków i wagarów.


Wygląd: Zgrabna blondynka o przenikliwym spojrzeniu. Kiedy się uśmiecha na jej twarzy pojawiają się drobne dołeczki, dodające jej uroku. Zazwyczaj wstając rano nie robi zbyt wiele ze swoimi włosami, więc gdy dociera do szkoły na głowie sterczą jej krótkie kosmyki falowanych włosów.

Majka today, czyli mój wymysł na temat jej stroju xD:
Może zacznę od tego, że w ogóle zdążyła włożyć na siebie bieliznę. I może Was to zdziwić, ale Maja lubi zwyczajne komplety od VS, najlepiej z nadrukami Hello Kitty. (wspominałam już, że to wieczne dziecko? XD ).
Spontanicznie ubrała jeansową, spódniczkę, zapinaną z przodu na trzy guziki, które Majka bardzo lubi. Są na nich wygrawerowane klucze wiolinowe, ale to chyba mało ważne. Xd Ma też modne sandałki, wiązane na łydkach od D&G. Zapytajcie Alice skąd je wzięła.
Ah i jeszcze jej ulubiona bluzka, a raczej bawełniany t-shirt, błekitno-morski z nadrukowanym duszkiem.
Skończę na fryzurze, która jak zwykle jest w pewnym artystycznym nieładzie, co wynika z faktu, że Maja rano nie zbyt wiele czasu poświęca na bawienie się w prostowanie ich czy tam kręcenie i układanie.
 
 
Gabi. 
sweet&sexy


Posty: 104
Wysłany: 2008-01-16, 22:57   

Imię i nazwisko: Gabrielle Rosalyn Sanchez.
Ksywa: Gabi, Rosi.
Szkoła: Harbor High School.
Natura: Perfekcjonista
Postawa:
Klika:
Status: Normalny.
Klasa: Junior.
Rola: Czirliderka

Umiejki tzw. Skills ;)
Jest dobra w manipulowaniu ludźmi, najczęściej facetami. Wysportowana, inteligentna i zaradna. Nie potrafi niczego naprawić uważa, że nie powinna marnować tak delikatnych rąk do pracy fizycznej.

Atuty
Pozycja: (13 punktów, każda cecha to maks 5 kropek)
-Mienie ****
-Kontakty **
-Znajomości **
-Rodzice **
-Chata ***

Sztuczki: (do wyboru dwie)

-My nic nie robimy, pani profesor. "Pan się znowu spóźnił", mówi psor, a on na to "To nie moja wina... Pomagałem koleżance rozszyfrować rozkład zajęć" i te jego niewinne oczka. (zauważyłeś, że niektórzy uczniowie nigdy nie podpadają, choćby nie wiem co robili? Jesteś jednym z takich gości. Zazdroszczę.)

- Seksapil Jak ty to robisz, że każdy facet za tobą lata? (potrafisz uwieść prawie każdego faceta, lub dziewczynę, w zależności od tego kto wybrał Seksapil.)



Charakter: (9 punktów maks wartość to pięć)
Zajebioza ****
Cynizm **
Lans ****

Inne
Wady i zalety:

Np:
Wypas chata (zaleta za 4) Raaany... To Twój dom? Twoja chata produkuje sama z siebie dwa punkty. Jeśli przekroczy pięć to nie ma problemu... Tylko w ten sposób możesz przekroczyć podstawową piątkę, a to oznacza, że wzniosłeś się ponad szczyty stylu i luksusu.
Młodsza siostra (Wada) 3 punkty Zabrałeś na randkę ze mną, to coś? Wiesz co znaczy mieć upierdliwe rodzeństwo? Teraz już wiesz...

Prestiż: (maks dziesięć kropek)
**********


Siła woli: (10 maks)
**********
oooooo

Status: (20 maks) Każda z postaci zaczyna z 11 punktami statusu
********************


Sława: (maks 10)
**********

Bryka:

Iosis jest 4-drzwiowy i 4-osobowy, ale stylistycznie bliżej mu raczej do rasowego, 2-osobowego coupe. Iosis ze swoim emocjonalnym, wyrafinowanym, atletycznym i zdecydowanym wyglądem podąża tę samą drogą, co debiutujący w tym roku w Genewie model SAV.

Wewnątrz Mondeo przyszłości nie zawodzi. Fotele wyglądają jak istoty pozaziemskie, futurystyczna deska rozdzielcza przykuwa spojrzenia, a odświeżająco pomarańczowe elementy nadają wnętrzu artystycznego sznytu. Z gadżetów nowego auta warto wspomnieć o unoszonych drzwiach i kamerach zastępujących lusterka.
Gadżet:

Trudno, żeby telefon komórkowy Sony Ericsson K550i zbierał jakieś negatywne opinie. Jeżeli ktoś zakupi taki model, spojrzy na jego wspaniały wygląd, przyjrzy się oferowanym opcjom- zarówno ilości jak i jakości, zwróci uwagę na staranne i trwałe wykończenie, nie ma prawa powiedzieć że w jakimkolwiek aspekcie telefon Sony Ericsson K550i jest słaby. Dlatego właśnie zbiera od swoich właścicieli same pozytywne opinie. I trudno mi się z nimi nie zgodzić.
Image: Chyba jak każda kobieta, nie wyjdzie bez idealnie dobranego stroju podkreślającego jej największe zalety. Uwielbia ciuchy od znanych projektantów m in. Versace, Victoria's Secrete. Najczęściej ubiera jeansy, koszulki, sweterki i ciekawe dodatki, czyli torebki, okulary przeciwsłoneczne i biżuterie. Na specjalne okazje ubiera dopasowane i ciekawe suknie, czasami odkrywające kawałek ciała.

Wygląd:
Szczupła, ale nie chuda taka w sam raz, może nawet idealnie zbudowana. Wysoka, blondynka o brązowych oczach. Twarz dość mała, jak przystało na kobiete, smukły lekko zadarty nos, dość duże usta w sam raz do całowania i piękne średniej wielkości oczy z długimi rzęsami. Jej krztałty, są prawie idealne, nie duże i nie za małe piersi i śliczne pupcia

Charakter:
Jest z pozory słodką dziewczynką, ale czasami pokazuje pazurki, potrafi być przebiegła i agresywna, walczy o swoje nawet jeśli by miała za to słono zapłacić. Często dostaje to czego zapragnie. Jeśli kogoś pokocha, jest mu wierna i robi wszystko bo zaspokoić swojego partnera. Dla przyjaciół oddana, szczera i pomocna. Ogólnie wie czego chce w życiu i nie wstydzi się swojego zachowania i wyglądy. Jest tolerancyjna i opiekuńcza dla osób chorych.

Dzisiejszy ubiór:
Krótka spódniczka, biała bluzka i japonki na nogach.
 
 
Holly


Posty: 13
Wysłany: 2008-01-25, 21:01   Episode Characters

Imię i nazwisko: Lily Golightly
Ksywa: Lil i wszelkie zdrobnienia
Szkoła: Harbor High School.
Natura: Perfekcjonista
Postawa:
Klika:
Status: Normalny.
Klasa: Junior.
Rola: Imprezowiczka

Umiejki tzw. Skills
Rysuje, maluje od zawsze i pewnie na zawsze. Do tego gra w tenisa ziemnego. Pozatym ma dwie lewe ręce, szczegolnie do wszelkich prac domowych.

Atuty
Pozycja: (13 punktów, każda cecha to maks 5 kropek)
-Mienie ****
-Kontakty **
-Znajomości **
-Rodzice **
-Chata ***

Sztuczki: (do wyboru dwie)

Melanż roku No więc idę następnego dnia po korytarzu i słyszę: To była najbardziej odjechana impreza tego roku! Taa... Kolejna.(za każdym razem gdy organizujesz imprezę, to ludzie mówią o niej, że jest to impreza roku)

Seksapil Jak ty to robisz, że każdy facet za tobą lata? (potrafisz uwieść prawie każdego faceta, lub dziewczynę, w zależności od tego kto wybrał Seksapil.)



Charakter: (9 punktów maks wartość to pięć)
Zajebioza ***
Cynizm ***
Lans ***
Punkty charakteru są płynne, często się zmieniają, rosną lub maleją. Można też je spalać wzmacniając w ten sposób moc podjętej akcji. Ale działa to też w drugą stronę. Chcesz mieć lans, to się lansuj.

Inne
Wady i zalety:

Mój chłopak jest w trzeciej klasie (Zaleta) 3 punkty: Luke jest Twoim chłopcem? Och rany, od dawna się w nim kocham! Jesteś ustawiona, szczególnie jak nie masz kliki. Część jego prestiżu udziela się Tobie. Obliczcie średnią... Teraz to Twój nowy prestiż.
Młodsza siostra (Wada) 3 punkty Zabrałeś na randkę ze mną, to coś? Wiesz co znaczy mieć upierdliwe rodzeństwo? Teraz już wiesz...


Prestiż: (maks dziesięć kropek)
******


Siła woli: (10 maks)
******
oooooo

Status: (20 maks) Każda z postaci zaczyna z 11 punktami statusu
***********


Sława: (maks 10)


Bryka:

Mini to maksiflirciarz. Nieustannie zaczepia, przyciąga uwagę i robi wrażenie nie mniejsze niż Gary Cooper. Jest w Cooperze S jednak jedna obrzydliwa rzecz. Z jednakową mocą stara się uwodzić kobiety i mężczyzn


Gadżet:

Amerykański operator komórkowy T-Mobile zaanonsował wprowadzenie do sprzedaży długo oczekiwanego smartphone Sidekick iD. Urządzenie jest określanie mianem urządzenia komunikacyjnego i jest w tym chyba sporo racji.

Telefon wyposażony jest w procesor ARM9, 2,4-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 240x160 pikseli, ukrytą pod ekranem pełną klawiaturę w układzie QWERTY, obsługę komunikatorów IM, Yahoo! i Windows Live Messenger oraz komplet oprogramowania pozwalającego korzystać z dobrodziejstw internetu (przeglądarka WWW, klient pocztowy).


Image:
Na pewno nie ukrywa się pod warstwą ciuchów. Dopasowane ciuchy od projektantów, w końcu czego sie nie robi by zwrócić na siebie uwagę. Na nosie zawsze ma wielkie okulary-muchy. Jest uzależniona od butów Manolo i Lauboutiniego, chociaż nie gardzi trampkami. Ale Holly wcale nie musi się stroić, wygląda dobrze we wszystkim co na siebie włoży.

Wygląd:
Urocza, wysoka, długonoga dziewczyna. Kaskada złocistych-blond włosów opada jej na proste plecy. Przy każdym ruchu głowy, szczególnie w tańcu włosy wirują wokół jej twarzy. Ma śliczny uśmiech. Nigdy nic ze sobą nie robiła, jest po prostu naturalnie ładna.


Charakter:
Jest dość skomplikowana, a na pewno wybuchowa. Raz się śmieje, za chwile potrafi zrobić komuś awanturę. Ogólnie jest przyjaźnie nastawiona do świata i nie lubi mieć wrogów. Czasami jest mylona ze słodką laleczką barbie, ale jest to mylne twierdzenie. Jest całkowicie "normalna".


Dziś:
Lil jak codzień wygląda świetnie. Dopasowane jeansy-rurki idealnie podkreślają jej figure i nogi. Do tego kilkunastocentymetrowe szpilki od Louboutin'a. Tak wieć nie dosyć, że jest wysoka to teraz jeszcze wyższa. Biała satynowa bluzeczka na ramiączkach z odpowiednim dekoltem i zielony sweterek z rękawem 3/4 dopełniają efektu. Na ramieniu ma torbę czarną torbę, a na czubku głowy ogromne czarne okulary.
W jej jasnych lekko falujacych włosach odbija się kalifornijskie słońce. Oczywiście jeszcze idealny lekki make-up i manicure. Tak Serena jest gotowa na podbój nowej szkoły.
 
 
Nevi 
Enigmajczyk


Posty: 383
Skąd: Ascendentowo
Wysłany: 2008-01-28, 22:01   

Imię: Marc
Nazwisko: O'Neal
Ksywa: Jeanx
Natura: Wizjoner
Postawa: Cynik
Rola: Imprezowisz, Uwodziciel, Sportowiec
Klasa: Middle
Klika: Brak
Status: Spoko

Umiejętności:
Wyobraź sobie coś takiego, stary:
Jest noc, na niebie światła jak dawniej było przed premierami filmów, wiesz o co chodzi przecież, wszędzie piękni, cudownie ubrani ludzie, bez wyjątku ze znakomitych rodzin, bez wyjątku bogaci, cudowni, umiejący się świetnie bawić ludzie, którzy piją, tańczą, skaczą, odpieprzają najdziksze numery, o patrz!, tam jakiś przebiegł na golasa, znam go, to Chavey O'Hara, troszkę kretyn, ale moi starzy znają jego starych i nie wypada nie zaprosić, sam rozumiesz. Wkoło najlepsza muza pod słońcem, sorry, pod nocnym niebem. Alkohol się leje strumieniami, tequilla kładzie kolejnych na łopatki, nie ma takiego, który by czegoś nie wypił, który by nie tańczył, nie wyrywał lasek, ogółem mówiąc, który by się świetnie nie bawił.
Wyobraziłeś sobie?
Pięknie - tak wygląda każda impreza u Marc'a O'Neala.
(zabawa to podstawa)

Jezu, Marc, Jezu, Jezu, Jezu, Jezu, Słodki Boże, Wybacz, Nie będę więcej grzeszyć, Marc, Marc, Marc, Marc, nie przestawaj, Jezus Maria! NIE PRZESTAWAJ! AAAAA ! AAAAA ! AAAA ! AAAA ! AAAAAA !
<sześć minut orgazmu później>
Maaaaaaaaaaaaaaarc, błagam, zrób ze mną to jeszcze raz, błagam, błagam Cię, zaklinam Cię, jeszcze raz, jeszcze raz! (seks jest narzędziem)

Stary, słyszałeś o nim, popatrz na niego, jaki garnitur, ostatnio go w nim widziałem, gdy był z tą cizią od Ross'a, wiesz tą, która podczas robienia Joshowi loda nagle smarknęła i opryskała mu kuśkę, ale wracając do garnituru, to ostatni raz go widziałem, gdy zapił się w nim, wpadł do basenu i musieli wzywać pogotowie, żeby go ratować. Żałosny dupek, jak dla mnie. Ale spójrz, tamta puściła się z jakimś pierwszoklasistą, uwierzysz? Cheerlederka z pierwszoklasistą? To dopiero obciach. Natomiast zwróć uwagę na tamtego, piłem z nim ostatnio i wtedy on i jego dziewczyna...
(wiem wszystko o wszystkich, malutcy)

On jest niesamowity. Naprawdę. Panie Stargrins, Marc O'Neal cały czas mnie zachwyca swoimi odpowiedziami na lekcjach, nie mogę tego zrozumieć, jest raz na tydzień, a jednak wszystko wie. Taaak, też myślałam, żeby zasugerować mu Harvard. (dobre oceny to spokój w domu)

Wiesz, Marc, pomimo świetnego woziku, za ładnie to nie jeździ. Owszem, na prostej sobie popędzi troszkę ponad 200, ale nic poza tym. Zresztą, jak go wozili od urodzenia w limuzynach, no to co się dziwić...

Marc jest staromodny, pomimo zajebistego komputera, zajebistego telefonu i w ogóle zajebistego wszystkiego co ma, to zwyczajnie mało się na tym zna. Jemu telefon służy tylko do dzwonienia, a komputer tylko do sprawdzania maili, nic ponadto z nich nie wykrzesze...


Pozycje:

Mienie: *****
Chata: ****
Rodzice: ***
Kontakty: *
Znajomości: **

Charakter:
Zajebioza: **
Lans: ***
Cynizm: **


Sztuczki:

Mocna głowa I Ty chcesz ze mną pić? Życie Ci nie miłe? (cholernie trudno Cię odurzyć alkoholem)

Melanż roku - wyjaśniać trzeba? W końcu i tak się wszyscy bawią u mnie...


Wady i zalety:

Słabość do kobiet: Szatynki - Polegałoby to na tym, że gdy jakaś szatynka o coś bohatera poprosi, to ten zwykle musi to zrobić. Jeśli nie chce, to spala punkt zajebiozy i ma na nią wyjebane. (wada) ***
Moi starzy są coool! - **** - Mówiłem Ci jak obaliłem z ojcem flaszkę tequilli, a potem poszliśmy na panienki? Cóż... Żałuj, że nie masz takich starszych.
Krótki lont (Wada) 4 punkty O nie... Ryan, nie patrz tak na niego! Niektórym po prostu nie da się wytłumaczyć, że się źle zachowują. Innym po prostu się nie chce. Czasem pięści mają silniejszą wymowę niż słowa.
Starsza klasa (zaleta 4) :więc jesteś w starszej klasie?



Prestiż:

**********


Status:

**********
*****
*****

Sława:

***
*******



Bryka:


Cudo, nie bryka. Jedyna taka w mieście. Ponoć Mark dostał ją na swoje piętnaste urodziny od ojca. Fajny prezent, nie? Co można o nim powiedzieć... Furka zapieprza prawie 320 na godzinę, bo wzmocniony silnik wpakowany. Do tego oczywiście regulowane zawieszenie, bo co zajebistszego może być od jarania trawki w bouncującym samochodzie? Aha, został lekko podrasowany. No wiesz, tuning te sprawy. Czasami Mark jeździ na te wyścigi, by się pokazać. Czasami też jeździ, ale nie przesadza. Szkoda mu bryki. Co z tego, że bryka nie ma żadnych vinyli? To jest Aston Martin DB9, to jest klasa sama w sobie! Rozumiesz? Co?, mówisz, że w jakimś NidForSpidzie ten samochód wygląda lepiej? A idź ode mnie, nołlajfie!
Zapomnij, że zabierzesz się na trzecią, mała. Ta bryka ma tylko dwa miejsca. Co? Że z tyłu powinno być miejsce? Zrozum, malutka, niby powinno, ale tam teraz jest zamontowane pół mega vata głośników i oczywiście malutka lodóweczka, by nie zatrzymywać się przy jakichś barach, żeby się napić.
Mała, nie denerwuj mnie, jadę z nią, nie z Tobą. Idź poderwij tego w okularach. Ma zeza? No to pasujecie do siebie!



Telefon:

Wygląd mówi sam za siebie.





Image:

On zna chyba Armaniego osobiście. No, nie zalewam. Popatrz, cały w Armanim. Ha! Ma buty od Dolce & Gabbana, widzisz? Takie jakby z Texasu. Pytasz gdzie leży Texas? Boże, jaka Ty głupia jesteś. Takie kowbojskie, zwężane przy końcu. No, właśnie takie. Jakby miał jeszcze ostrogi, hm... ale by wyglądał!
A te spodnie. Calvin Klein. Jestem pewna. Lekko wystrzępione fabrycznie nogawki i przetarte, też fabrycznie ty idiotko, na udach. Nie śliń się! I nie patrz się na jego rozporek!
Dobra, nie zauważył. Koszula hm... Nie poznaję. No jasna cholera, to przecież Armani. Ten charakterystyczny krój, te lekko podwinięte rękawy. Nieźle wygląda, nie ma co. Koszulka też od Armaniego. Dobrze, że nie z tą okropną mordą Armaniego. To byłby wstyd... Podobała Ci się? Ill...
Ciekawe czy po zajęciach nosi kapelusz. Ale by zajebiście wyglądał. Tak, wiem, też bym się z nim przespała.

Opis postaci:

Ten wysoki. Widzisz? W kapeluszu jeździeckim. No tym obszywanym srebrną nicią. Jezu, ale Ty jesteś ślepa. Ten zajebiście przystojny i nieźle zbudowany. Widzisz te rysy twarzy? Doskonałe, po prostu doskonałe. Ale uśmiech. Boże, żeby jeszcze raz się uśmiechnął. Boże, Ty dupku... W takich oczach mogłabym się zakochać. Są takie zielone jak trawka w pełnym rozkwicie.
Ale ma włosy. Kurde, takie czarne, że aż mają fioletowy odblask. A może to farba? Muszę poszukać w centrum. Można by mu robić warkoczyki. Nie wiem czy by sobie dał, w końcu są takie świetne, gdy mu opadają na twarz. Ty idiotko! Nie pytaj go o to!

Charakter:

Markowi generalnie wiele rzeczy zwisa. W końcu i tak jest ustawiony do końca życia. Od dziecka miał to co chciał, nie musiał walczyć o przetrwanie na ulicy, jak to robią te dzikusy z Chino. Z racji tego, że jego nauka rozpoczęła się dość wcześnie (matka jeszcze nie wiedziała, że Mark ma własne zdanie. Kłótnia z nią jej to uświadomiła), to nigdy jej nie lubił. Po kilku tyradach jako dwunastolatek został pozbawiony zajęć pozalekcyjnych, więc miał kupę czasu na różne zabawy. Z zamiłowania chodził na siłownię już jako 13 latek. Lubił wysiłek fizyczny. Po wstępie okresu dojrzewania stał się nieco dziwny. Teraz mu już wszystko zwisa. Najchętniej tylko by się bawił. Zaczął sobie popalać maryśkę w wieku 15 lat i teraz tak mu zostało. Z przyjemnością pójdzie na każdą imprezę, jaką mu się zaproponuje, choć to nie będzie dotyczyło frajerów czy też innych kujonów.
Czasami jest cholernie wredny. Ale stara się to ograniczać, bo zaczął tracić znajomych. Teraz wyżywa się w zasadzie tylko na takich, którzy nie są dla niego niczym ważnym, czyli na frajerach, kujonach i graczach RPG.
Po wizycie w Anglii mnóstwo się rzecz się zmieniło w jego zachowaniu, kilka miesięcy życia całkowicie o własnych siłach(pomijając pieniądze, bo od czego są rodzice) uzmysłowiło mu jak bardzo żałosne jest społeczność, w której się wychowywał. To, co kiedyś brał za naprawdę pasujące mu rzeczy, teraz stały się wadami, których po prostu nie mógł wytrzymać. Co z tego, że jego kumple byli piękni, bogaci i wylansowani? Co z tego, że ich cały świat skupiał się wokół jednego kompleksu budynków i bandy idiotów, która by zrobiła wszystko, byleby tylko być na topie? Co z tego, że ten ich maleńki, całkowicie odizolowany świat, nie był w istocie ich rajem, tylko więzieniem ich cholernej ignorancji, o której nawet sobie nie zdawali sprawy? Tak, gardzi nimi. I dobrze mu z tym.

Chata:

Ile Twój dom ma metrów kwadratowych powierzchni? 500? No to przemnóż to razy 8. Stary, ja poruszając się po domu, używam GPSu, bo się normalnie gubię. Nie, nie oprowadzę Cię. Nie mam całego dnia, by chodzić między tymi budynkami, z których jeden jest mój. No i jest na uboczu, mogę spokojnie robić imprezy i starzy się nie przypieprzą. NIGDY się nie przypieprzali. Co jest jeszcze na mojej działce? Hm... pomyślmy. Oprócz trzech basenów, tej kręgielni, stajni... Tak, mam stajnię. W zasadzie to był pomysł ojca, wiesz ja tam niby się uczyłem kiedyś jeździć, ale teraz po prostu czasami się tam przechodzę popatrzeć na te konie. Z daleka oczywiście. Nie masz pojęcia jak może śmierdzieć gówno konia... Co tam jeszcze. Hala kinowa na 50 osób. Coś a'la małe kasyno. Wiesz, są Ci goście w muszkach nawet i się zajmują Tobą jak chcesz. Dancing hall, full wyposażenie oczywiście, światła te sprawy, przy tym od razu bar, w którym pracuje 2 barmanów.
To oczywiście w domu, w którym się bawimy.
Swojego Ci nie pokażę. Tam wpuszczam tylko kobiety.



Dzisiejszy strój:


Letni, jasny garnitur bez wyraźnych znaków znanych projektantów. Do tego buty z jasnej skóry. Marc dziś pozwolił włosom na wszystko, na co miały tylko ochotę. Latają mu we wszystkie strony i śmierdzą papierosami, których ostatnio pali stanowczo za wiele.
_________________
"O cieniach minionych enigmajskiej kultury łkają miliony tych śmiałków, którzy zasmakowali jej w pierwotnej rozkoszy. By wkrótce zwymiotować. Bo czyż można wyobrazić sobie syntezę większych przeciwieństw niż eklektyczny Wieloświat Filarów, gdzie sprzeczność stanowi fundament bytu? To tutaj, w różnorodności Enigmaium odnajdziesz to czego nie chcesz rozumieć: radość pośród cierpiącego świata."
 
 
Darkey 
Apogeum Jakości


Posty: 53
Skąd: znienacka
Wysłany: 2008-01-29, 20:50   

Imię i nazwisko: Sean Simmons
Ksywa: Shabby S.
Szkoła: Harbor High School
Natura: Cwaniak
Postawa: Łotr
Klika:
Status: Norma
Klasa: Junior
Rola: Informatyk/Dealer/Paser

Umiejętności:
Hey yo, nigga! Czym tam dzisiaj smarujemy? By the way, ta krecha dynamitu tak mi ostatnio przegrzała palnik, że przymuliło mnie na całą noc. Fakt, mogłem nie mieszać z wodorem, ale ta jebana maniera BJa mnie tak zbajerowała jakbym dostał czymś w tube, no i musiałem się ujebać. A właśnie, wyczaj motyw - Gary tym sprzęcichem coś mu wytopił u Rumuna wczoraj wieczorem okantował Liliego na półtora patola. W ciul mu zazdroszcze. Teraz ma na co laski rwać.

Shabby zna półświatek jak nikt inny. Jest typem cwaniaka, ale niegłupiego - o czym świadczy zresztą jego talent informatyczny i fakt, że przyjęli go do HHS. Doskonale zna się na elektronice, jest także utalentowanym hakerem. Ponadto gra w kosza jak nikt inny, co laski uznają za zrównoważenie jego zamiłowania do elektroniki. Potrafi świetnie rapować.

Atuty:
Pozycja
Mienie **
Kontakty *****
Znajomości *****
Rodzice ***
Chata ***

Sztuczki:

Efekciarz Shabby? No ba... Chodzę na każdy jego mecz. Takich wsadów jak on nikt nie robi. (Cechuje cię umiejętność efektownego wykonania wszystkiego!)
Chino Jak ty to robisz, że potrafisz wszystko przekazać jednym spojrzeniem?.. No właśnie. (potrafisz wyrazić wszystko jednym dosadnym spojrzeniem.

Charakter:
Zajebioza ****
Cynizm ***
Lans *****

Wady i zalety:
Krótki lont (Wada) 4 punkty O nie... Ryan, nie patrz tak na niego! Niektórym po prostu nie da się wytłumaczyć, że się źle zachowują. Innym po prostu się nie chce. Czasem pięści mają silniejszą wymowę niż słowa.
Bohater (Wada) 4 punkty Ej ty... Zostaw go. Czasem wyłazi z Ciebie frajer i ratujesz tyłki innym frajerom? Nawet jak nie masz szans? To można leczyć.
Odjeb (Wada) 3 punktów: No nie pierdol, że chcesz ojebać Hammer's Shop dla samej beki? To chore!
Mściwy (Wada) 3 punkty: Ten frajer jest już martwy... Prędzej czy później każdy zapłaci za to, że miał z Tobą na pieńku. Jesteś pamiętliwy i zawsze starasz się odkuć. Dwa razy mocniej.
Charyźma (Zaleta) 5 punktów: Powiedz mi jedno - jak on to robi, że zawsze do niego lgnie kupa ludzi mimo, że ten często pokazuje, że ma na nich po prostu wyjebane?

Prestiż
**********

Siła woli
**********

Status
********************

Sława
**********

Bryka
Dodge Charger R\T z 1969
Tak, tak. To właśnie ta bryka, która w 1969 w wyścigach NASCAR jako pierwsza przełamała magiczną barierę 300km/h. Seria limitowana. Gdzie to można zdobyć pytasz? Tego Chargera nie zdobędziesz NIGDZIE. Należał do pewnego kolekcjonera póki ten nie zbankrutował i nie musiał go natychmiast sprzedać - dziś już takich nie znajdziesz. Facet musiał zajebiście dbać o niego skoro jeździ do dziś. Pozostaje Ci tylko patrzeć i podziwiać.



Gadżet
Ten iPhone to nie jest zwykła komóra. Oprócz znanych wszem i wobec bajerów w postaci genialnej przeglądarki internetowej, komunikatorów, wbudowanej pamięci 8GB, ciekłokrystalicznego 3,5 calowego ekranu dotykowego, odtwarzaczy multimedialnych i świetnego systemu operacyjnego iPhone jest prawdopodobnie najmodniej zaprojektowanym telefonem komórkowym (bazą multimedialną?) ever.

Image
Imidż Shabby'ego to gangsta style w dorosłym wydaniu. Obcisła czarna koszulka bez rękawów opinająca wysportowaną klatę, złoty łańcuch z nieodzownymi, lśniącymi literami - SS, złoty zegarek, luźne, długie spodnie moro i czarny kapelusik z rondlem, z którym nigdy się nie rozstaje. Ma też kolczyk w nosie i trzy w uchu. Zwykle gówno go obchodzi czy to, co nosi jest markowe czy nie póki jest przekonany, że wygląda w tym jak bóg. Zresztą nikt nigdy nie śmiał tego podważać. W każdym razie nikt nigdy nie śmiał tego podważać bez przykrych konsekwencji.

Opis postaci
"Hey sweety! Może pozwolisz mi zniknąć w tych wielkich ramionach?"

Shabby S. jest afroamerykaninem. Wysoki na co najmniej 190cm (a jakże, dlatego jest świetny w kosza), szeroki w barach, często z paskudnym wyrazem twarzy robi wrażenie czy tego chcesz czy nie. Nazwij go brzydko to jego wypakowane łapska zrobią z Ciebie mięso mielone. Starannie utrzymany zarost sprawia, że wygląda na zdecydowanie starszego niż jest w rzeczywistości.

Charakter
"Jebaka! Widziałeś to?! Koleś po prostu przypierdolił Dickowi w banie za to, że zapytał go czy mu zastawi trochę hajsu za gras! Najlepsze było jak Dick już leżąc krzyknął do Shabby'ego "Kąsaj boba!" Czaisz? Gościu kopał Dicka i jednocześnie skręcał jointa."

Gangster, cwaniak, spryciarz - najbardziej w życiu kocha ryzyko, zabawę i kobiety - właśnie w takiej kolejności. Kiedy się nakręci nic go nie powstrzyma co nierzadko kończy się źle i dla otoczenia i dla niego samego. Zajebiście porywczy jeśli można tak to ująć. Nie toleruje, mówiąc łagodnie, obrażania jego czarnych braci pod żadną postacią. Miły bywa chyba tylko dla lasek, a i to nie zawsze. W każdym razie jeśli jesteś wobec niego w porządku to facet potrafi to docenić - na swój sposób. Wychowany w zdecydowanie odmiennych warunkach niż większość dzieciaków z Newport zdaje się rozumieć także znacznie więcej niż mogłoby się wydawać. A to jak mówi? To zależy z kim rozmawia: potrafi się ładnie wypowiadać, ale raczej preferuje uliczny slang. Zresztą... Gdybyś go kiedyś zobaczył wśród czarnej braci gdzieś w Chino to dobrze Ci radzę - zawróć.
_________________
www.eternaldelight.wordpress.com
Noeza fenomenów ducha
 
 
Nina 
Brookie


Posty: 3
Skąd: NP
Wysłany: 2008-02-02, 16:26   

Imię i nazwisko: Brooke Davis
Ksywa: B. Davis, Brookie (tylko dla przyjaciół)
Szkoła: Harbor High School
Natura: Perfekcjonistka
Postawa: Bon Vivant
Klika:
Status: normal
Klasa: Junior
Rola: Czirliderka

Umiejki tzw. Skills ;)
- Brooke jest kapitanem drużyny cheerleaderek, więc siłą rzeczy jest dobra w tym co robi - wymyślanie układów, taniec.
- Mistrzyni kombinatorstwa i intryg. Potrafi rozsnuć plan, wciągnąć w niego wszystkich przyjaciół i nieprzyjaciół, tylko po to, żeby na przykład zdobyć chłopaka.
- Projektowanie ciuchów, plus co za tym idzie, dobieranie dodatków etc - poczucie stylu.

Atuty
Pozycja:

- Mienie ***
- Kontakty *
- Znajomości ****
- Rodzice **
- Chata ***

Sztuczki:

- Zrobisz coś dla mnie przystojniaku? Nie potrafię się oprzeć tym oczętom (Facieci po prostu nie potrafią Ci się oprzeć, sztuczka tylko dla dziewczyn, działa na postacie tła, różnie bywa z graczami)
- Seksapil Jak ty to robisz, że każdy facet za tobą lata? (potrafisz uwieść prawie każdego faceta, lub dziewczynę, w zależności od tego kto wybrał Seksapil.)

Charakter:
Zajebioza *
Cynizm ***
Lans *****

Inne
Wady i zalety:


Romantyczka (wada) 3 pkt.
- Czeka na tego 'jedynego' blablabla.
Mściwa (Wada) 3 pkt. - Nie daj Bóg zadrzeć z Brooke Davis. Jeśli bardzo zaleziesz jej za skórę - pożegnaj się z życiem towarzyskim.
Wypas chata (zaleta) 4 pkt. - Jak każda bogata, niegrzeczna dziewczynka, ma wielką chatę z basenem, a rodziców bardzo często w niej nie ma.

Prestiż:
******

Siła woli:
****

Status:
********************

Sława:
**********

Bryka: BMW SERII I CABRIO

Idealny na zakupy i wycieczki do szkoły. Wszędzie dalej Brooke wożą "koledzy", tudzież "niewolnicy".

Gadżet: motorola krzr gold k1

Telefon z klapką, idealny do damskiej torebki. Wyposażony w kamerę i aparat, bo po cóż Brooke telefon, którym nie mogłaby się posłużyć w niecnych celach.

Image: Ubiera się zgodnie z trendami, zależnie od sytuacji. Raz są to dżinsy i sportowa koszulka, raz spódniczka i żakiet wyszywany cekinami. Do tego zawsze pasujące kolczyki, koraliki lub łańcuszek oraz obowiązkowo torebka i buty. Najlepiej takie za dwieście dolców.

Charakter: Bywa złośliwa, szczególnie kiedy ktoś zalezie jej za skórę i próbuje wygryźć z pozycji, na jaką ciężko sobie zapracowała; czasem egoistka, ale bardzo dobra z niej przyjaciółka; flirtuje kiedy tylko może; lubi manipulować ludźmi oraz rządzić.

Wygląd: Szczupła brunetka, wzrostu około 170 cm, brązowe oczęta. Zgrabna. Cecha charakterystyczna to urocze dołeczki przy szczerym uśmiechu i pieprzyk na prawym policzku.

Dzisiaj: Hmm, ubrana w strój szkolnej drużyny cheerleaderek, tzn bordową spódniczkę ze złotym paskiem u dołu, plus bordowy bezrękawnik, ze złotymi paseczkami na dole i przy rękawach (tzn tam, gdzie rękawy byłyby, gdyby nie był to bezrękawnik, no) oraz dużym żółtym H na piersiach. Na nogach białe buty, takie w sam raz do skakania.
 
 
Lothrien 
neverwhere


Posty: 328
Skąd: cz-wa/k-ce
Wysłany: 2008-02-03, 14:50   

Imię i nazwisko: Elizabeth Bentham
Ksywa: Ell, Elly
Szkoła: Harbor High School
Natura: Kaskader/Nonkonformista
Postawa: Samotnik
Rola: Outsider
Status: Spoko



Umiejki:
Życie nauczyło ją jednego- umiesz liczyć, licz na siebie. To zasada numer jeden. Właśnie dlatego Elly jest niesamowicie zaradna. Jeżeli nie musi, nie polega na innych. A jeżeli musi- no cóż wtedy też polega tylko na sobie. Dla niej nie ma sytuacji bez wyjścia. I jeszcze ten niesamowity dar przekonywania. Powiedziała, że jutro świat ma się skoczyć? Ja jej wierzę.
Tak na zakończenie warto wspomnieć jeszcze o jednym- Ell ma zabawkę. Kiedy się nią bawi świat przestaje istnieć. Piękna i bestia, prędkość i ryzyko, Ellizabeth i MV Agusta Mamba 1000 F4 Corsa.

Atuty:
Mienie: **
Kontakty: *****
Rodzice: ****
Chata: **

Sztuczki:
- Chino Jak ty to robisz, że potrafisz wszystko przekazać jednym spojrzeniem?.. No właśnie.(potrafisz wyrazić wszystko jednym dosadnym spojrzeniem)
- Seksapil Jak ty to robisz, że każdy facet za tobą lata? (potrafisz uwieść prawie każdego faceta, lub dziewczynę, w zależności od tego kto wybrał Seksapil.)

Charakter:
Zajebioza: ***
Cynizm: *****
Lans: **

Wady i zalety:
Uboga rodzina(Wada) 5pkt
Ulubienica nauczycieli(Zaleta) 4pkt

Prestiż:
*******

Siła woli:
*******

Status:
**************

Sława:
**

Bryka:
MV Agusta Mamba 1000 F4 Corsa

Motocykl o którym nie trzeba wiele mówić, zresztą wszystko już chyba zostało powiedziane. Żmija jest topowym modelem ze stajni włocha Tamburiniego. Czterocylindrowy, rzędowy silnik 998cmm to czyste 176 KM mocy, które przy 170 kg wagi miażdżą japońską konkurencję na samym starcie, pozwalając jej tylko patrzeć w oddalające się przy prędkości ponad 300 km/h tylnie światła.
Corsa, jako model przeznaczony na tor, posiada kilka usprawnień w stosunku do modelu ulicznego. Podwyższone o 4mm z tyłu zawieszenie Sachs - tytanową sprężynę na aluminiowym korpusie, oraz teleskop upside-down Marzocchi o średnicy 50 mm i skoku 126 mm z przodu, wiernie wspomagający czucie nawierzchni. Wszystko oczywiście w pełni regulowane.
Otwarta rama kratownicowa z rur stalowych oraz wahacz magnezowy o skoku 120mm nie tylko świetnie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach, ale też świetnie się prezentują, szczególnie w parze z odsłoniętym jednostronnie kołem z gumami Pirelli. Zabójczy wygląd jest niekwestionowanym atutem motocykla. Całości dopełniają magnez, wszechobecny karbon (owiewki, felgi, filtr oraz wloty powietrza, osłona łańcucha, błotniki, osłony elektryki i akumulatora, a nawet osłona reflektora), no i to brzmienie...


Image:
Próżno starasz się znaleźć firmowe metki. To nie ten świat. A mimo to... Ciemne dżinsy idealnie podkreślają jej figurę. Obcisły, czerwony top skupia spojrzenie wyłącznie na jednym. Na to skórzana kurtka, a całości dopełniają wysokie, czarne, skórzane szpilki i mocno czerwona szminka.

Wygląd:
Pierwsze co dostrzegasz to oczy. Duże, ciemne, podkreślone brązową kredką i delikatnym makijażem. Zdają się patrzeć na wylot, widzieć więcej niż chciałby pozwolić rozmówca. Burza czarnych, kręconych loków okala delikatnie opaloną twarz. Ell rzadko się uśmiecha. Ta średniego wzrostu brunetka nie ma powodów żeby narzekać na swoją figurę. Wręcz przeciwnie- duży biust i krągłe biodra ułatwiły rozwiązanie niejednego problemu.

Charakter:
Nie wiadomo. Tak naprawdę nikt jej nie zna. Jest nieobliczalna i zdolna niemal do wszystkiego. Inna w domu, inna w szkole, inna dla przypadkowo mijanych na ulicy ludzi. Jednego dnia ściągnie cię do parteru innego będzie nosić na rękach. Wszystko w kilku słowach. Nie mówi dużo, nie musi. Oczy wyrażają wszystko. Spróbuj wyprowadzić ją z równowagi. Nie, nie mówię że to niemożliwe, tylko że będziesz tego żałował.

Dzisiaj:
Czarne, długie dżinsy, mocno dopasowane do figury; wiśniowy sweterek z długim rękawem luźno opadający na biodra, spięty w tali czarnym szerokim paskiem; czarne kozaczki-szpilki; i obowiązkowo czarna skórzana kurtka;
_________________
Myślisz nie mów...
Mówisz nie pisz...
Piszesz nie podpisuj się...

http://valenth.com/feed/455146/Ambrosia+Nectar
 
 
Ofelia 


Posty: 287
Wysłany: 2008-02-12, 21:04   

Imię i nazwisko: Vanessa Bielajew
Ksywa: Vann
Szkoła: Harbor High School.
Natura: Buntowniczka
Postawa: Perfekcjonistka
Klika: -
Status: Spoko
Klasa: Junior
Rola: Artysta

Umiejętności
- Pasjonuje się fotografią, w torebce praktycznie zawsze ma aparat. Ludzie mówią, że jest w tym dobra.
- Ma duże zdolności plastyczne. Świetnie rsuje i maluje.

Atuty
-Mienie ***
-Kontakty *
-Znajomości ***
-Rodzice ***
-Chata ***

Sztuczki:


-Chino Jak ty to robisz, że potrafisz wszystko przekazać jednym spojrzeniem?.. No właśnie. (potrafisz wyrazić wszystko jednym dosadnym spojrzeniem.)
- Seksapil Jak ty to robisz, że każdy facet za tobą lata? (potrafisz uwieść prawie każdego faceta, lub dziewczynę, w zależności od tego kto wybrał Seksapil.)


Charakter:
Zajebioza *
Cynizm ****
Lans ****

Inne

Wady i zalety:


Mściwa (Wada za 3 punkty)- jak ktoś jej podpadnie, to nie odpuści.
Słabość do przystojnych facetów na harleyach (wada za 3) - Jak takiego widzi, zapomina o całym świecie. Liczy się tylko to, żeby go zdobyć. Z czego potem same problemy wynikają.
Wypas chata (zaleta) 4 pkt. Co prawda mieszka z rodzicami, ale każdy kto mija jej dom na pewno na niego zwróci uwagę. Ogromny, z basenem, dużym garażem i wielkim ogrodem.

Prestiż: **********

Siła woli: **********

Status: ********************

Sława: **********

Bryka:
Porsche 9ff cabrio
Czarny, luksusowy, kipi energią. Moc 780 KM mówi sama za siebie. Może osiągać prędkość nawet 380km/h. Pytanie, co w takim samochodzie robi kobieta? Cóż, szybkość to coś co kręci Vanesse.

Gadżet:
Specjalnie dla niej, załatwiona przez ojca zielona nokia AEON. Chyba jeszcze nikt takiej nie ma. Powód do dumy? Chyba tak. Ten telefon ma praktycznie wszystkie bajery.


Image:
Przeważnie ubrana elegancko, choć z reguły nosi spodnie. Marynarki, bolerka, długie tuniki, sukienki, rurki i szpilki- w to najczęściej się ubiera. Zawsze stara się wyglądać seksownie, dlatego większość jej ubrań eksponuje jej zgrabne ciało i kobiece kształty. Zdarza jej się założyć vansy lub trampki, a nawet krótką spódniczkę. Czasem trzeba postawić na wygodę. Bardzo droga biżuteria to coś z czym się nie rozstaje. Zawsze musi mieć chociaż kolczyki czy coś.
//Pozwolę sobie coś dodać ;p Ostatnio Vann przestała zakładać eleganckie, drogie, markowe ciuchy i buty. Teraz preferuje luźne spódnice, najzywklejsze białe topy i sandały wiązane na rzemyki. Czasem założy jakiś t-shirt z zabawnym nadrukiem, lub napisem głoszącym hippisowskie ideały. Spodni raczej nie zakłada, jak już, to szorty. Wszystkie torby, przez które zwierzęta musiały cierpieć powyrzucała. Zostały jej tylko zwykłe, z mnóstwem naszywek. Biżuterii też już praktycznie nie nosi. No chyba, że pacyfkę na rzemyku, czy kolczyki w kształcie tęcz czy czegoś takiego. Włosy nosi częściej rozpuszczone.

Charakter:
Z reguły uprzejma i miła, ale też buntownicza. Lubi flirtować i plotkować. Na poziomie, raczej się nie puszcza. Twórcza i kreatywna, a także spontaniczna. Zdarza jej się komuś dogryść. Wredna jest tylko czasami.

Wygląd:
Wzrostu ma 169cm. Nie za wysoka i nie za niska szatynka. Po ojcu rosjaninie odziedziczyła wydatne kości policzkowe, a po matce figurę. Jest dość szczupła, ale nie podchodzi pod anorektyczkę. No i ma takie ładne, ciemne oczy. Aż się chce w nie spojrzeć. Cechy szczególne? Tatuaż na ramieniu (logo green peace).


Dzisiaj:
Taaak, przefarbowała się. I to na fioletowo. Sama nawet dokładnie nie wie dlaczego to zrobiła. Teraz już nie jest ani szatynką, ani brunetką. Po prostu fioletynką ;p A na sobie ma krótkie, jeansowe szorty, obcisłą bluzkę na grubych ramiączkach w kolorze białym i skurzane sandałki rzymianki. Do tego wisiorek z fioletowym kamieniem i podobna bransoletka.
 
 
Lothrien 
neverwhere


Posty: 328
Skąd: cz-wa/k-ce
Wysłany: 2008-04-21, 21:27   

Imię i nazwisko: Holly Mayfair
Ksywa: Holl
Szkoła: Harbor High
Natura: Autokratka
Postawa: Bon Vivant
Klika: Newport Girls
Status: Zajebisty
Klasa: Middle
Rola: Puszczalska

Umiejki tzw. Skills ;)
Dużo rzeczy mówią o Holly. Ponoć świetna jest w robótkach ręcznych i innych takich. Jedno jest pewne od połowy pierwszej klasy nie musiała odrobić ani jednej pracy domowej. Faceci z nią szaleją, a ona zawsze potrafi tak się ustawić by nie musieć odrabiać matematyki, czy angielskiego. Uwodzi kogo chce, ma też nieograniczoną wiedzę o ploteczkach ze świata gwiazd i mody.

Atuty
Pozycja:
-Mienie *****
-Kontakty **
-Znajomości ****
-Rodzice ****
-Chata **

Sztuczki:

-Zrobisz coś dla mnie przystojniaku? Nie potrafię się oprzeć tym oczętom (Facieci po prostu nie potrafią Ci się oprzeć, sztuczka tylko dla dziewczyn, działa na postacie tła, różnie bywa z graczami)
- Seksapil Jak ty to robisz, że każdy facet za tobą lata? (potrafisz uwieść prawie każdego faceta, lub dziewczynę, w zależności od tego kto wybrał Seksapil.)


Charakter:
Zajebioza
Cynizm
Lans ****

Inne
Wady i zalety:
Starzy? No problemo (Zaleta 5) Moi staruszkowie znowu gdzieś wyjechali... I zgadnij co? Tatuś zostawił mi klucze do domku nad morzem... Rodziców prawie nigdy nie ma, a zastępują swoją obecność pieniędzmi i rozpieszczaniem.
Zła reputacja (Wada 5) Daj spokój, to przechodzony towar! Sorki... Ale za bardzo balowałaś. Teraz wszyscy wiedzą, ze jesteś łatwa.
Starsza klasa (Zaleta 3) A więc nie jesteś szczeniakiem? Jesteś w klasie Middle

Prestiż: (maks dziesięć kropek)
********

Siła woli: (10 maks)
****
oooo

Status: 17

Sława: (maks 10)
***********



Wygląd: Śliczna blondyneczka o niebieskich oczach. Włosy lekko falują, twarz nieco okrągła, nie schodzi z niej wyzywający uśmiech. Dziewczyna jest bardzo zgrabna, ma wydatny biust, który potrafi eksponować i ładne biodra. Ubiera się różnie, ale najczęściej w jasne pastele.



Charakter: Holly wcale święta nie jest. Każdy wie, że przeleciała połowę drużyny sportowej i co lepsze kąski ze szkoły. Ponoć nawet miała romans z którymś z nauczycieli. Jest mściwa i uwielbia wykorzystywać innych. Szczególnie facetów. Mimo to pewnie coś dobrego na dnie jej serca istnieje. Jeszcze jednak nikt nie odkrył tego

Ubiór:
Dziś korytarze HH przemierza Holly w asymetrycznej, marszczonej, błękitnej minisukience od Ricka Owens'a. Do tego dobrała seksowne, złote sandałki na wysokiej szpilce zaprojektowane przez Christiana Louboutina. Przez ramię przewiesiła równie złotą co buty torebkę marki Fendi.
_________________
Myślisz nie mów...
Mówisz nie pisz...
Piszesz nie podpisuj się...

http://valenth.com/feed/455146/Ambrosia+Nectar
 
 
Ziroo 
Wolność....


Posty: 6
Wysłany: 2009-06-17, 12:25   

Imię i nazwisko: Tom Rex
Ksywa: Ziroo
Szkoła: Newport Unio
Natura: Cwaniak
Postawa:
Klika:
Status: Spoko
Klasa: Middle (+0 do statusu)
Rola: Imprezowicz, Skater, Sportowiec
Umiejętności:
Życie go nauczyło wiele rzeczy, oraz pozwoliło mu podszkolić się w różnych dziedzinach i kategoriach(Sztuki walki, Malarstwo, j. rosyjski, oraz sporty extremalne), lecz tez nie jeste dobry w innych rzeczach, kiedyś miał problem z prawem ponieważ był pod wpływem alkoholu i pobił policjanta, i zostałem ukarany siedział w pudle, lecz po tym ostatnim incydencie nauczył się że swoje umiejętność bojowe może wykorzystać w celu Oborny siebie lub kogoś bliskiego nie dla popisów lub zabaw. Kręci go różne rzeczy, i ma smykałkę do malowania może zostanie malarzem słynnym oraz do języka rosyjskiego, i lubi też różnorodny rzeczy wypróbować takie jak (BMX, Le parkure, Skeytbor).
Atuty:
-Mienie***
-kontakt**
-Znajomość***
-Rodzice****
-chata*
Sztuczki:
-Melanż roku
-Chino Jak Ty to robisz, że wyrażasz wszystko jednym spojrzeniem?.. No właśnie... (Potrafisz wyrazić wszystko jednym spojrzeniem tak dosadnie, że rozwala to ludzi)
Charakter:
Zajebioza***
Cynizm(***
Lans***
Wady i zalety:
Romantyk (wada) 3 pkt: Jezu, ile ja bym dał za troskliwą, piękną i przemiłą kobietę, która trwałaby przy mnie do końca mych dni... Chyba nie muszę niczego dodawać, prawda?
Starsza klasa (Zaleta) 4 punkty A więc nie jesteś szczeniakiem? Jesteś w klasie Middle
Wróg (Wada) 2 punkty Luke? Tak... Nie lubimy się za bardzo Gratuluję! Właśnie napytałeś sobie biedy. Kapitan drużyny? Rany...
Prestiż
Siła Woli:******
Status*************
Sława*****

Bryka:



Widzisz ten zajebisty i kolorowe autko, to mój dom, i świetne miejsce na imprezy nom wiesz stary trzeba mieć jakiś plan B nom nie..? Może jak włączysz silnik to tak jak byś usłyszał flegme swojej babci ale jedno jest pewne daje kopa jak się rozkręci. A I nie myśl głupio że z tym cackiem nic nie zrobiłem oczywiście że go tuningowany był i wiesz co ona ma tam w środku, cztery średnie głośniczki, dywanik fajowy, mała kanapa kilka lamp kolorowych oraz mała lodówkę na browary oczywiście nom nie stary.. :D oraz mam tam fajkę wodna stary i kilka ziół od jednego kolesia to przynamniej mi i Achmedowi nie jest smutno…I to mój pierwszy samochód który kupiłem za własne pieniądze i za nic świecie go nie zamienie.

Gadżet:







Image:
Yo ziom, widzisz tu mnie to ja z tą kolorową koszulą, z T-shirt ze wzrokiem Peace, nom wiesz mam jeszcze kilka łańcuszków i pieszczoch z napisem „ Blues ist Cool” ,i na szyi mam taki mały krzyżyk ale tez jest kolorowa, oraz to co najbardziej lubię trampki najbardziej dziwne i śmieszne zawsze nosze.. ;D, oraz zawsze mam na głowie swoje okulary słoneczne za 20$ na moje dredy które są chaotycznym poukładane. I zawsze mam przy sobie tą wojskową jedną ramienną torbę w której czy mam tam różne przedmioty, i czasami nosze taki szaro burowy płaszcz, które jego rękawy są do mych łokci tylko. I mam zawsze luźne lecz stylowe spodnie ubrane które są przywieszone metalowy łańcuch i inne dupelere oraz pasek, który trzyma to mi wszystko aby mi gaci nie spadły do końca.. ;P.

Charakter:

Hmm.. jak Ci powiedzieć jest po prostu wszędzie niczym wiatr wiejący wszędzie, oraz zawsze robi coś głupiego nie wiem dlaczego ale to raczej przez te grzybki, albo komuś zaimponować.. :D. Lecz zawsze pomaga swoim kumplom i koleżankom jak cos potrzebują lub wpadli w niezłe gówno, Ale ci coś powiem ten koleś potrafi nieźle rozkręcić imprez ,nie wiem jak to on robi..? Zawsze jest wesoły i jest wyluzowany. Acha i jeszcze jedno od pewnego miesiąca można go widzieć na dachach budynków bo koleś trenuje Le parkure czy coś w tym stylu, co można opowiedzieć dziwny koleś i nie wiadomo czego po nim spodziewać. Lecz jak ktoś mu podpadnie i go wkurzy to lepiej ucieknie gdzieś albo raczej wyjedzie z miasta. Można powiedzieć że jest czasami jak dziecko, i warto być blisko jego aby czasem upilnować.

Wygląd:
Wysoki, lekko opalona skóra, widać ze co nie co opala się chłopak. Oo co ja widzę ten koleś mam co nie co napakowane oraz lekki kaloryferem na brzuchu ciekawe czy to botox czy coś ćwiczy, oczy niebieskie włosy jasne-bląd dredy, a na ciele mam wiele tatuaży ,i mam zawiązane bandaże do łokci ciekawe po co mu te bandaże koleś….
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Żuławski


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,28 sekundy. Zapytań do SQL: 14