FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Diablo
Autor Wiadomość
Asuryan 
Król Bogów

Posty: 3386
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-12-09, 20:07   

Mi smiterem zealotem grało się wypaśnie, inna sprawa że miałem najlepszy ekwipunek dla takiego pala. Sporo z niego zresztą dzięki Olimpowi i Madowi, bo sam za cholerę bym tego nie zdobył...
_________________
"Sometimes known as the Phoenix King, Asuryan was the king and the most powerful deity of the pantheon of Eldar gods. He was believed to be the psychic might of the whole universe."
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15623
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-12-20, 18:17   

Na tym Ladderze nastąpił największy wysyp botów i spamu. Gdyby nie możliwość zakładania gier na hasło, nie szłoby normalnie grać. Ale wystarczy zrobić grę, żeby cokolwiek sprzedać i błyskawicznie wskakuje kilka spam-botów srając spamem po całym ekranie. --_-
Blizzard ma głęboko w d.pie "Diablo 2" - smutne, lecz prawdziwe. Jeszcze jakiś czas temu przynajmniej okresowo coś tam próbował robić, a teraz olewa z góry do dołu.

Mam nadzieję, że III odsłona okaże się niewypałem, gracze wrócą do II, a Blizzard weźmie się za oczyszczanie "stajni Augiasza".
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2011-12-21, 00:26   

True, true. Gry na norm praktycznie nie istnieją chyba, że w godzinach szczytu, ale to i tak popłuczyny. W sumie mi to rybka, ale szkoda mi gier TRADE, zawsze możnabyło ładny deal złapać. Tristruny - tomby - cow - baal norm istnieje już praktycznie tylko prywatnie :|

Nie ma szans, żeby D3 okazało się syfem. To w końcu Blizzard.
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15623
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-12-21, 16:05   

Olisiątko napisał/a:


Nie ma szans, żeby D3 okazało się syfem. To w końcu Blizzard.


Tak sobie tylko marzę na jawie... ;)

Oby był przynajmniej jeszcze jeden pełny sezon ladderowy przed premierą "D3" i Blizz choć raz porządnie "przeskanował" to, co wyprawia się na Battlenecie.
 
 
GilGalad 
Szperacz


Posty: 394
Wysłany: 2011-12-21, 17:04   

Przez ten denerwujący SPAM od dobrych 3-4 lat nie grałem duże ilości czasu w D2. A teraz mówicie, że jest jeszcze więcej...
_________________
Ł napisał/a:
Fantastyka jest dziwką Stephesona, a nie Stepheson dziwką fantastyki.


James Joyce napisał/a:
Jest to wiek utrudzonego kurewstwa, po omacku szukającego swego boga.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15623
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-12-21, 17:25   

GilGalad napisał/a:
Przez ten denerwujący SPAM od dobrych 3-4 lat nie grałem duże ilości czasu w D2. A teraz mówicie, że jest jeszcze więcej...


No dobrze, ale jaki problem? Robisz grę na hasło i żadnego spamu nie masz...


To ja się pochwalę (a co!)... Po raz pierwszy w historii udało mi się skompletować dobry sprzęt dla Javazonki (wcześniej byłem za biedny). Ależ świetnie się nią gra!! Prawdziwa wymiataczka. :d
Problem z maną rozwiązałem zakładając: Amu Moon (15% many za każde trafienie) + buciki Tkacze Jedwabiu (+5 do many za każdego kilniętego) i jest dobrze.
Oczywiście można ubrać inaczej, jednak tak jest całkiem wygodnie. Co prawda ias mam tylko 20 (z rękawic), ale na samotne giercowanie tyle w zupełności wystarczy.
Na grupowe baalruny trzeba by się okryć inaczej, rzecz jasna.
  
 
 
GilGalad 
Szperacz


Posty: 394
Wysłany: 2011-12-21, 17:28   

Na zamkniętych tylko itemrunny i uberki... Tak to wolałem na otwartych, np. trade - a w tradeach przy okazji itemrunny. Poza tym polowania na anni, też tylko na otwartych...
_________________
Ł napisał/a:
Fantastyka jest dziwką Stephesona, a nie Stepheson dziwką fantastyki.


James Joyce napisał/a:
Jest to wiek utrudzonego kurewstwa, po omacku szukającego swego boga.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15623
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-12-21, 17:41   

Szczególnie na tym ladderze polowanie na anniego mija się z sensem, jak dla mnie. Gdy niedługo po założeniu gry pojawia się info o liczbie sprzedanych Kamieni Jordana, tuż przez jego pojawieniem się, wywala mnie z gry i dupa blada.
Wydawało mi się, że uda mi się załatwić problem w sposób następujący. Trafić na grę z jeszcze ciepłym IP i zachować ją do czasu, aż pojawi się DC. I choć robiłem wszystko jak trzeba np. utrzymać grę przez kilkanaście godzin, to i tak gdy miało przyjść co do czego, to mi zrywało połączenie. Czyli koncept zdał się psu na budę. Dwa razy tak próbowałem i kończyło się jękami i zgrzytem zębów. ;)

Zaletą "D3" będzie to, że wreszcie nikt nie będzie miał nad innymi przewagi, zwykle uzyskanej nieczystymi metodami. Tak, to co wyprawia się w "D2", to jest kur.. przerażające: czity, boty, dupowanie, spam... Sodom(i)a i Gomora. --_-
 
 
GilGalad 
Szperacz


Posty: 394
Wysłany: 2011-12-21, 17:46   

Aż takie Disconnecty przed DC chodzą?

Mnie osobiście sklepy strasznie denerwowały, aż ciarki przechodziły. Zrozumiałbym jeszcze jakby ISTY chodziły po jakieś chociaż 10zł, ale nie po złociszu...
_________________
Ł napisał/a:
Fantastyka jest dziwką Stephesona, a nie Stepheson dziwką fantastyki.


James Joyce napisał/a:
Jest to wiek utrudzonego kurewstwa, po omacku szukającego swego boga.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15623
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-12-21, 18:00   

GilGalad napisał/a:
Aż takie Disconnecty przed DC chodzą?

Mnie osobiście sklepy strasznie denerwowały, aż ciarki przechodziły. Zrozumiałbym jeszcze jakby ISTY chodziły po jakieś chociaż 10zł, ale nie po złociszu...



1. Bodajże od poprzedniego laddera mamy do czynienia z "disconnect" na skalę masową. A wszystko przez kombinatorów. --_-

2. W trzeciej części też będą sklepy, tyle że będzie to wyglądało inaczej i Blizzard zapewne ograniczy zyski sklepików organizując handel w ten sposób, że zyski będą trafiać głównie do jego kieszeni (dom aukcyjny w grze). Zaletą takiego rozwiązania jest to, że twórcy będą bardziej dbać o swoją kurkę znoszącą złote jajca.

Co do sklepów w "D2" - konkurencja powoduje spadek cen...
 
 
GilGalad 
Szperacz


Posty: 394
Wysłany: 2011-12-21, 18:09   

ASX76 napisał/a:
1. Bodajże od poprzedniego laddera mamy do czynienia z "disconnect" na skalę masową. A wszystko przez kombinatorów. -_-


Nie zgodzę się... przynajmniej ja w swoim przypadku, braci i znajomych tego zjawiska nie potwierdzę, nigdy nie mieliśmy za dużo dc... tylko wyjątki, w postaci restartu neta, przeciążenia, itp. A nikt z nas prócz MH nic nie używał...


ASX76 napisał/a:
2. W trzeciej części też będą sklepy, tyle że będzie to wyglądało inaczej i Blizzard zapewne ograniczy zyski sklepików organizując handel w ten sposób, że zyski będą trafiać głównie do jego kieszeni (dom aukcyjny w grze). Zaletą takiego rozwiązania jest to, że twórcy będą bardziej dbać o swoją kurkę znoszącą złote jajca.


Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, póki co ja osobiście czekam bardziej na Singla...

ASX76 napisał/a:
Co do sklepów w "D2" - konkurencja powoduje spadek cen...


To jest prawda życiowa, nie tyczy się tylko D2 ;) Jednakże boli, że nie dało/da się wprowadzić pewnego pułapu cenowego, istna samowolka.
_________________
Ł napisał/a:
Fantastyka jest dziwką Stephesona, a nie Stepheson dziwką fantastyki.


James Joyce napisał/a:
Jest to wiek utrudzonego kurewstwa, po omacku szukającego swego boga.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15623
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-12-21, 19:08   

GilGalad napisał/a:

Nie zgodzę się... przynajmniej ja w swoim przypadku, braci i znajomych tego zjawiska nie potwierdzę, nigdy nie mieliśmy za dużo dc... tylko wyjątki, w postaci restartu neta, przeciążenia, itp. A nikt z nas prócz MH nic nie używał...

Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, póki co ja osobiście czekam bardziej na Singla...

To jest prawda życiowa, nie tyczy się tylko D2 ;) Jednakże boli, że nie dało/da się wprowadzić pewnego pułapu cenowego, istna samowolka.



1. Nie chodzi mi o tego typu kombinacje, lecz rzeczy bardziej zaawansowane... Przecież "zawodowcy" nie liczą na szczęśliwy zbieg okoliczności, ino podchodzą do tej kwestii metodycznie. A że mają duże możliwości (mnóstwo kluczy/kont), to i masowo zakładają gry...

2. Cóż stoi na przeszkodzie grać w "singla" na Battlenecie, czyli zakładasz grę na hasło i sam grasz? Dzięki temu zawsze możesz sobie później pohandlować (np. spylić itemki) i nic Cię nie ogranicza.

3. To się nazywa "niewidzialna ręka rynku". ;) Czasy ręcznego sterowania gospodarką zniknęły wraz z agonią poprzedniego ustroju. ;)
 
 
GilGalad 
Szperacz


Posty: 394
Wysłany: 2011-12-21, 19:20   

ASX76 napisał/a:
1. Nie chodzi mi o tego typu kombinacje, lecz rzeczy bardziej zaawansowane... Przecież "zawodowcy" nie liczą na szczęśliwy zbieg okoliczności, ino podchodzą do tej kwestii metodycznie. A że mają duże możliwości (mnóstwo kluczy/kont), to i masowo zakładają gry...

2. Cóż stoi na przeszkodzie grać w "singla" na Battlenecie, czyli zakładasz grę na hasło i sam grasz? Dzięki temu zawsze możesz sobie później pohandlować (np. spylić itemki) i nic Cię nie ogranicza.

3. To się nazywa "niewidzialna ręka rynku". ;) Czasy ręcznego sterowania gospodarką zniknęły wraz z agonią poprzedniego ustroju. ;)


Sam posiadam 4x klucze do D2 i LoDa, niemniej nie zmienia to faktu, iż dc nie było w moim przypadku czymś częstym ;) Można by powiedzieć, iż był to fart, jednak nie sądze za dużo nocek przesiedzieliśmy ;)

Jakbym już grał na bnie, to nie widzę możliwości grania solo dla fabuły ;) W końcu automatycznie zacząłbym grać dla "wirtualnego zysku".
_________________
Ł napisał/a:
Fantastyka jest dziwką Stephesona, a nie Stepheson dziwką fantastyki.


James Joyce napisał/a:
Jest to wiek utrudzonego kurewstwa, po omacku szukającego swego boga.
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2011-12-21, 19:25   

W ogóle po paru godzinach d2 zaczyna człowieka nudzić. Największą frajdą wtedy zostaje szukanie itemów i przede wszystkim UT - i cała zabawa dążenia do niego. Wtedy jest ciekawie i wreszcie trudno ;)
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15623
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-12-21, 19:27   

GilGalad napisał/a:


Sam posiadam 4x klucze do D2 i LoDa, niemniej nie zmienia to faktu, iż dc nie było w moim przypadku czymś częstym ;) Można by powiedzieć, iż był to fart, jednak nie sądze za dużo nocek przesiedzieliśmy ;)

Jakbym już grał na bnie, to nie widzę możliwości grania solo dla fabuły ;) W końcu automatycznie zacząłbym grać dla "wirtualnego zysku".



1. Zatem nieco rozwinę tę kwestię. Dajmy na to facet ma mnóstwo kluczy, przy czym na każdej z postaci robi grę na której na pewno pojawi się DC... Tak jakby coś w rodzaju "ustawki". ;)

2. Czyż jedno musi wykluczać drugie? Gram dla fabuły, a jednocześnie/przy okazji zbieram itemy do sprzedania/wymiany... :)
 
 
GilGalad 
Szperacz


Posty: 394
Wysłany: 2011-12-21, 19:40   

ASX76 napisał/a:

1. Zatem nieco rozwinę tę kwestię. Dajmy na to facet ma mnóstwo kluczy, przy czym na każdej z postaci robi grę na której na pewno pojawi się DC... Tak jakby coś w rodzaju "ustawki". ;)

2. Czyż jedno musi wykluczać drugie? Gram dla fabuły, a jednocześnie/przy okazji zbieram itemy do sprzedania/wymiany... :)


1. Mam 4 klucze, bo często grałem w domu z braćmi i kumplami, zamiast przeinstalowywać grę miałem u siebie kilka cd-keyów. Specjalnych ustawek nigdy nie robiłem, szukałem gier z Diablo Clonami na czyichś tradeach... szybciej jest nacisnąć byle co niż co chwilę tworzyć ng ;)
Jeżeli chodzi o tworzenie specjalnych ustawek i "zawodowe" granie to tylko Lineage 2 w moim przypadku... ;)

2. Ja bym tak nie potrafił, wtedy u mnie fabuła traci na priorytecie.
_________________
Ł napisał/a:
Fantastyka jest dziwką Stephesona, a nie Stepheson dziwką fantastyki.


James Joyce napisał/a:
Jest to wiek utrudzonego kurewstwa, po omacku szukającego swego boga.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15623
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-12-21, 20:00   

"Diablo" to przede wszystkim gra robiona pod grę w Sieci.
Od urozmaiconych fabuł mamy inne pozycje...
 
 
GilGalad 
Szperacz


Posty: 394
Wysłany: 2011-12-21, 20:05   

ASX76 napisał/a:
"Diablo" to przede wszystkim gra robiona pod grę w Sieci.



Trudno zaprzeczyć.

ASX76 napisał/a:
Od urozmaiconych fabuł mamy inne pozycje...


Lubię diablo za jego prostotę i nie najgorszą fabułę jak na HnS, przynajmniej raz nie przejść gry dla fabuły uważam za grzech ;)
_________________
Ł napisał/a:
Fantastyka jest dziwką Stephesona, a nie Stepheson dziwką fantastyki.


James Joyce napisał/a:
Jest to wiek utrudzonego kurewstwa, po omacku szukającego swego boga.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15623
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-12-21, 20:18   

GilGalad napisał/a:


Lubię diablo za jego prostotę i nie najgorszą fabułę jak na HnS, przynajmniej raz nie przejść gry dla fabuły uważam za grzech ;)


Przecież grając w trybie normal/easy (szkoda, że nie da się go przeskoczyć), poznajemy fabułę... Przedmioty tam uzyskane i tak nadają się w zdecydowanej większości przypadków tylko do wyrzucenia, dlatego część fabularna gry na znaczeniu nie traci przez ich znajdowanie/zdobywanie... :-P
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15623
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2012-01-02, 10:32   

No dobra, wymiękłem i złapałem się... na tym, że zaczynam niecierpliwie oczekiwać na "Diablo 3". W sporej mierze dlatego, że przynajmniej na początku nie będzie: botów i innych machlojek.
Oczywiście jest też ciekawość, co tam twórcy Blizzarda "(u)pichcili" przez te kilka lat. :-P
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15623
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2012-01-11, 13:51   

Wśród graczy, jest dość rozpowszechniona opinia, że Ama Bow to tylko na PvP, a na PvM się nie nadaje. A takiego chu.a! :-P
Przy dobrym sprzęcie poradzi sobie chwacko i gracko. I wcale nie wymaga to jakichś olśniewających cenowo itemów.
Udało mi się skonstruować fajną postać, którą gra jest przyjemniejsza od Javy.
Jest i Urok, i Zwiększenie Obrażeń, i Fanatyzm (to ostatnie od Mercusi z I Aktu).
A tak swoją drogą, to najemniczka ginie znacznie rzadziej (tylko niekiedy przy bossach) od Araba z dużą dzidą, który wszędzie się z nią pcha (na wierzchu). :-P
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2012-01-11, 15:48   

Skills ? Items ?
Ja miałem bow amkę na poprzednim ld, mefiłem nią ostro i szybko w twierdzy kamienia świata, bardzo przyjemnie się grało, wymagało trochę więcej skilla niż standardowa light sorc czy mój mf barb :)
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15623
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2012-01-11, 17:24   

Skills:
- Wymiatanie - max - (świetne na przeciwników od 1 do 4 oraz bossów)
- Strzał Seryjny (ok. 10 pkt.) na większe ilości stworów

Wbrew pozorom, wymienne używanie tych skilli ma sens.

Z pasywnych:
- Uderzenie krytyczne - max
- Przebijanie - 80% jest i starczy, dalej przyrost zbyt mały
- Penetracja - z itemami jest 14 lvl - można będzie coś dodać
- Unik, Odskok, Omijanie - 14 lvl z itemami i starczy
- Walkiria - max (najlepsza tarcza w grze)
- Przynęta - bonus do Walkirii - 15 pkt. z itemami

W sumie i tak jest dużo punktów, więc nie ma co żałować.

Itemki (IAS to podstawa sukcesu):
- Windforce - socked jewel 15 ias + 35% ed (wyższe są za drogie, a mnie te kilka % więcej nie zbawi) - łuk sam w sobie ma 20 ias, co w sumie daje 35 ias... Do tego: odrzut, wykradanie many... The best i tyle.
- Andy Face - socked jewel 15 ias + 8 all res (lepszego nie udało mi się kupić), hełm świetny, ponieważ sam w sobie daje: 20 ias, 2 skill, duży bonus do siły (pozwala zaoszczędzić punkty do statsów), wykradanie życia... Łącznie daje to 35 ias...
- Okowa Grozy - Amy cierpią na niedostatek resów, a ten armor rozwiązuje palący problem, jednak najważniejsze jest +200% obr. zadawanych Demonom, co ładnie podbija dmg, miły dodatek w postaci +20 do Siły (oszczędność na statsach), wykradanie życia...
Wcześniej używałem Zdrady z uwagi na 45 ias, 2 sk, Jad..., ale skoro udało mi się uzbierać pożądany próg IAS, to postanowiłem uwzględnić resy i inne dodatki, dlatego CoH.
- rękawice - Cieknąca Lawa - z uwagi na Urok na 10 lvl-u. Co prawda szansa na załączenie przy ataku wynosi zaledwie 2%, ale z IAS osiągającym próg 99 z itemów + dodatkowo od Fanatyzmu z Wiary, jest bardzo często! A to ładnie podbija dmg i ar! Oprócz tego miły i pożądany dodatek w postaci +24 res na Fire. (wcześniej używałem Dracul - przy takiej szybkości ataku Wyssanie Życia włącza się co chwilę..., co pozwala na bezbolesną walkę twarzą w twarz z każdym bossem) - coś za coś, w sumie tylko na Diablo i Baala Dracule mogą się przydać, zazwyczaj to Cieknąca Lawa rządzi (prawie nikt tych glovesów nie zbiera, bo nikomu się nie przydają..., za wyjątkiem Bow Amy!)
- amu - Skarabeusz Atmy - z racji 5% szans na rzucenie Zwiększenia Obrażeń przy ataku - niby nic, a jednak coś, bo z taką szybkością ataku często się włącza i likwiduje problem Immunów -> Wymiatanie i dymiący trupek grzecznie leży. Zasięg co prawda mały, ale swoje robi! Na bossów też dobre. Używam na co dzień (wcześniej było Oko Kota - też fajna sprawa - 20 ias, 30% frw, 25 do Zręczności..., ale wystarczający ias pozyskałem z innych źródeł, a Zw. Obrażeń to nie w kij dmuchał. Dracule ze Skarabeuszem Atmy razem być nie mogą.
- ringi: oczywiście Kruczy Lód (perfik), a drugi żółty: 8 do min. dmg, 6% mana, resy do: light, fire i res - odpowiednio: 29, 24 i 27 (wcześniej drugim był drugi Kruczy Lód, ale jakoś wygodniej mi z tym
- pasek - Nosferatu - z racji +10 ias (konieczny do progu), wykradanie życia, 2 do many za zabitego, spowolnienie celu... - dobra rzecz
- butki - Raciczki Krowiego Króla - 30% frw + 20 do Zręczności - można by Jeźdźca Rzezi, ale te 15% CB mnie nie zbawi, a krytyka i tak mam wymaxowanego. Najlepsze byłyby chyba jakieś żółte, ale nic ciekawego nie znalazłem.
- kilka skillerów Passive z życiem, jeden z 6 str. - przydałby się jeszcze jeden ze str.
- kilka sc 5 all res
- torch
- anni

Jako druga broń oczywiście Harmonia - ze względu na 10 lvl Wigoru, co znacząco usprawnia/przyśpiesza poruszanie się (Amki demonkami szybkości nie są, a Enigmy nn, za dużo byłoby przekładania i zmian...). Czyli: do biegania Harmonia, do walki - Windforce.

Najemniczka z I Aktu jest niezmiernie istotna dla tego buildu. Prezentuje się następująco:
- Wiara w Krzyżowym Łuku (niestety, tylko 12 lvl Fanatyzmu, dlatego musiałem uzbierać z itemów 99 ias)
- Zdrada - w eth Dusku - przede wszystkim z uwagi na 45 ias, miłe dodatki w postaci: obr. od Jadu i szansy na Zniknięcie
- Czaszka Olbrzyma 2 sox - chciałem, żeby miała Odrzut (dlatego ten hełm), do tego dwa jewele po 15 ias + resy, dały jej 30 ias.

W sumie ma więc 75% ias + dodatkowy ias od Fanatyzmu.

Zastanawiałem się nad zbudowaniem Amy Bow głównie pod CB, ale to wymagało by sporych zmian, zarówno w itemach, jak i statsach.

A teraz ciekawostka: jest taki niepozorny łuczek, choć z ciekawymi cechami, który zwie się Rip Hook. Udało się znaleźć perfa jeśli chodzi o dmg (z wykradaniem życia było już gorzej) i sprzedałem go za JAH. Kupiec chciał go przysposobić dla swojej mercusi na duele. Widać było, że wie czego chce.
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2012-01-11, 17:46   

ASX76 napisał/a:
- Windforce - socked jewel 15 ias + 35% ed (wyższe są za drogie, a mnie te kilka % więcej nie zbawi) - łuk sam w sobie ma 20 ias, co w sumie daje 35 ias... Do tego: odrzut, wykradanie many... The best i tyle.


Yeee ;) Osobiście długo wolałem Faitha na mojej bow amce i Harmony na merc, ale potem się przekonalem do windforce z Sheal (nie musiałem kombinować potem praktycznie z ias a dmg miałem odpowiedni bez ed joola).

ASX76 napisał/a:
- rękawice - Cieknąca Lawa


Laying of Hands ? ;) Ias, 350% ed do demonów... Ja zwykle używałem crafted kb ias jakieś, łatwo dorwać tanie i praktycznie jakikolwiek się nadawały, potem olałem kb gloves jak używałem windforce'a.

ASX76 napisał/a:

A teraz ciekawostka: jest taki niepozorny łuczek, choć z ciekawymi cechami, który zwie się Rip Hook. Udało się znaleźć perfa jeśli chodzi o dmg (z wykradaniem życia było już gorzej) i sprzedałem go za JAH. Kupiec chciał go przysposobić dla swojej mercusi na duele. Widać było, że wie czego chce.


Yup. Znaleźć niekiedy takie coś ciężko bo mało kto podnosi. Ja 2 tygodnie szukałem perf Widowmakera dla mojej assy.

Obecnie szukam już tydzień perf bugged ST/ Vortex 45@ 4 sox , ale ciężko idzie :/ mało kto ma a jak ma to nie chce sprzedać nawet za 10 ber/jah +
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15623
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2012-01-11, 18:24   

Olisiątko napisał/a:


Yeee ;) Osobiście długo wolałem Faitha na mojej bow amce i Harmony na merc, ale potem się przekonalem do windforce z Sheal (nie musiałem kombinować potem praktycznie z ias a dmg miałem odpowiedni bez ed joola).

Laying of Hands ? ;) Ias, 350% ed do demonów... Ja zwykle używałem crafted kb ias jakieś, łatwo dorwać tanie i praktycznie jakikolwiek się nadawały, potem olałem kb gloves jak używałem windforce'a.

Obecnie szukam już tydzień perf bugged ST/ Vortex 45@ 4 sox , ale ciężko idzie :/ mało kto ma a jak ma to nie chce sprzedać nawet za 10 ber/jah +



1. Jeśli można zwiększyć dmg, to czemu nie? ;) Noszenie Windforce'a rozwiązuje wiele problemów np. kwestię Odrzutu i braków w manie.

2. Myślałem o nich w pierwszej kolejności, ale gdzieś wyczytałem, że te 350% ed do demonów nie działa jak trzeba, tzn. że jest tylko liczona jakaś część czy coś..., dlatego nie uwzględniłem tych rękawic.
Tak czy owak, Urok na 10 lvl-u z Lava Gout jest bardzo przydatny, tym bardziej Cowsy demonami nie są (więc nic mi po tym 350% nawet jak działa), a tamtejsze zakątki zazwyczaj lubię penetrować. ;) No i pozostaje kwestia ar... LG daje sporo w tym względzie.

3. Nie opłaca się sprzedawać. Ladder się skończy i te runki będą gów.. warte. A item zostanie. ;) Jeśli ktoś jest bogaty i nie ma co robić z runami, to na co mu ich więcej, prawda?
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2012-01-11, 22:16   

ASX76 napisał/a:


3. Nie opłaca się sprzedawać. Ladder się skończy i te runki będą gów.. warte. A item zostanie. ;) Jeśli ktoś jest bogaty i nie ma co robić z runami, to na co mu ich więcej, prawda?


Mówiłem w przeliczeniu na forum gold, czyli tak czy siak by zostało. Ja nadziany jestem, chcę ten item mieć, ale wszystkie są w sklepach zduppowane 100 razy i sprzedają za $.
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15623
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2012-01-11, 22:26   

Olisiątko napisał/a:


Mówiłem w przeliczeniu na forum gold, czyli tak czy siak by zostało. Ja nadziany jestem, chcę ten item mieć, ale wszystkie są w sklepach zduppowane 100 razy i sprzedają za $.


Cóż po forum gold, jeśli "D3" okaże się wielkim sukcesem i druga część śladem jedynki powędruje do grobu?
Poza tym, nie oszukujmy się - jak nie będzie nowych Ladderów, to komu będzie się chciało grać dalej, poza botami?
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2012-01-11, 22:45   

ASX76 napisał/a:

Cóż po forum gold, jeśli "D3" okaże się wielkim sukcesem i druga część śladem jedynki powędruje do grobu?


d2jsp to nie tylko d2 ;) Wątpię by d2 odeszło, plus w d1 nadal można znaleźć ludzi do grania na bn. A resety dalej będą, a dużo luda woli handel na forum jednak, zwłaszcza jeśli będą laddery w d3. Ja się nie martwię :)
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15623
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2012-03-15, 15:14   

15 maj 2012 - Diablo ponownie powróci. //spell

Szkoda, że tak wcześnie. Miałem nadzieję, na choć jeden nowy Ladder w "Diablo 2" przed jego nadejściem. --_-
 
 
adamo0 
Gentleman


Posty: 1575
Wysłany: 2012-03-15, 15:37   

No to czekam, aż ASX albo Oli otworzą jakąś szkółkę szkolącą 'noobki' :-P
Chętnie pogram w multi, tylko ktoś będzie mi musiał wyłożyć o co w tym wszystkim chodzi. W tym temacie zrozumiałem tylko kilka zdań pisanych normalnym językiem. Reszta to jakiś pro-gamer slang.
_________________
Ignoti et Quasi Occulti
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Żuławski


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 14