FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
R. Scott Bakker i Książę Nicości.
Autor Wiadomość
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2008-09-02, 11:44   

Ad.1. Chodzi o temperaturę zdecydowanie nie-pogodową... ;)
Ad.2. I jeszcze "manie" własnego zdania.
Ad.3. Się zaczyna automatycznie, rutynowo i beznamiętnie - a potem, zależnie od temperatury oraz innych fluidów, robi się różnie... ;)
Ad.4. No, sam Waść widzisz - szkody są nieodwracalne. ;)
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2008-09-02, 13:30   

Ad.3 Brzmi intrygująco... Aż mnie korci (nieśmiało) zapytać co się dzieje, gdy temperatura spotkania osiąga stopień wrzenia? No bo skoro robi się różnie... ;)
Ad.4 Wybaczcie Pani, alem nie ze szlachty, jeno chłop prosty, tedy Waść ze mnie żaden. :-P
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2008-09-02, 13:43   

Ad.3. Ach, to już organoleptycznie sprawdzać trzeba... i osobiście... ;) trudno... życie ryzykowne jest...
Ad.4. Modestia przez Waćpana przemawia - wszak sztukę kreślenia liter i składania ich w słowa wszelakie posiadłeś niezawodnie... ;) że o wykorzystaniu do tego celu machin wszelakich nie wspomnę...

A żeby nie było, że to offtop - Kellhus tak nie potrafi! :P
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2008-09-02, 14:04   

Ad.3 Ora... Orga... że jak? Do You speak Polish? ;)
Aha, zatem z tym "organocośtamcośtam" wiążę się ryzyko jakoweś? Zaczynam się bać... :-P
Ad.4 Skromność to me drugie imię. U panów dobrodziejów robił, to i liznął nieco wiedzy przy tem. ;)

A żeby nie było, że to offtop - Kellhus to Himalaje Intelektu. Kudy mnie, robaczkowi, do Mesjasza Earwy? :-P
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2008-09-02, 19:13   

Ad.3. Odpowiadam na pytanie pierwsze: sometimes, especially when I have no time to think.
Komentarz do uwagi dodatkowej: dobrze... grunt to dobrze zacząć... życie w ogóle jest ryzykowne... ;)
Ad.4. Znaczy, trafił swój na swego. ;)

Nadal nie spamuję - Kellhus intelekt swój może na poziomie Mount Everestu nosić, ale ze zwykłymi ludźmi nie umie (nie jest w stanie) się zakolegować - jest skazany na samotność, bo kto by chciał mu całe życie tylko pokłony bić?

Ekhem... to ja poproszę Państwa o wymienianie się punktami np. na pw, a tutaj pozostanie przy niespamowaniu ;P - El
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
Kszych


Posty: 43
Wysłany: 2022-02-07, 20:58   

Wiem, archeologia.
AM napisał/a:
Kontynuacja będzie, nic się nie zmieniło, mimo że seria przynosi straty.

Szkoda, że jednak się zmieniło. Ale to nie zarzut, w żadnym wypadku – będąc wydawcą pewnie bym podjął taką samą decyzję.
Od przeczytania sporo lat już minęło, ale w pamięci mi zostało wrażenie czegoś może i czasami przynudzającego, ale egzotycznego i lekko pikantnego. Dla mnie zdecydowanie ponadprzeciętna seria; jedna z dwóch (ta druga to Niedowiarek Donaldsona), których mi brakuje do szczęśliwego zakończenia. I pewnie już tak zostanie.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2022-02-07, 22:36   

Po takim wpisie może Pan zostać uznany przez co poniektórych za me rzekome kolejne multi konto ;)
Obawiam się że nie po to MAG sięgnął szeroką ręką po nowe fantasy, żeby poświęcać wydawnicze sloty Bakkerowi. Tym bardziej, że jest sporo do wydania, a kokosów z tego żadnych nie będzie //panda
Niedowiarek to całkowicie przegrana sprawa //panda
Cud nad cudami, że chociaż "Gap" wyszedł ;)
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Trojan 


Posty: 11270
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2022-02-07, 23:01   

i to był błąd...
trzeba było zostawić jak leżało...
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2022-02-07, 23:38   

Trojan napisał/a:
i to był błąd...
trzeba było zostawić jak leżało...


Błędem byłoby nie zbanowanie Pana za to bluźnierstwo :-P
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Trojan 


Posty: 11270
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2022-02-07, 23:47   

przecie z dobrego pomysłu, fajnego wstępu Donladson tak skaszanił kolejne tomy...
moje rozczarowanie przełomu wieków.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Qfant


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 13