FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Imigranci/uchodźcy
Autor Wiadomość
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2023-02-25, 19:13   

Nie lękajcie się. To takie fchuj głośne plaśnięcie za oknem to był odgłos wykonanego przeze mnie przed chwilą facepalma.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Trojan 


Posty: 11322
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2023-06-08, 16:17   

https://bialystok.wyborcza.pl/bialystok/7,35241,29817362,kryzys-uchodzczy-trybunal-praw-czlowieka-pozbawil-koczujacych.html

oh no !!!
 
 
Ash 

Posty: 795
Wysłany: 2023-06-08, 19:21   

Artykuł od wyborczej strasznie tendencyjny, do tego te zdjęcia smutnych dzieci patrzących przez ogrodzenie :roll: Brakuje tej babki od imigrantów pływających w dzień w rzece i wychodzących na brzeg ale tylko w nocy :mrgreen:

Tak w ogóle to w tym tygodniu Szwecja się obudziła ze sprawą relokacji imigrantów. Kara 22k euro za każdego nieprzyjętego :mrgreen: :mrgreen:

https://polskieradio24.pl/5/1223/artykul/3185071,w-ue-wraca-pomysl-przymusowej-relokacji-migrantow-dzis-w-luksemburgu-ministerialna-narada
https://polskieradio24.pl/5/1223/artykul/3184512,przymusowa-relokacja-imigrantow-jest-sprzeciw-polski

Ja nie rozumiem po co i dlaczego oni się w ogóle tak pierdolą z tym całym tematem. Nie przyjmować i tyle.

Jakaś chora sytuacja, że na granicy czy z morza, przyjdzie jakiś chujek i powie, że on chce do Europy bo zasiłek duży w Niemczech... i zamiast powiedzieć, że cię chyba pojebało to oni jeszcze grożą karami... Polsce :shock:

wtf
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13184
Wysłany: 2023-06-08, 19:24   

słusznie, niech zdycha na tej swojej pustyni
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Trojan 


Posty: 11322
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2023-06-08, 19:45   

Fidel-F2 napisał/a:
słusznie, niech zdycha na tej swojej pustyni



Cytat:
Jedno z rannych dzieci ma obywatelstwo holenderskie, inne - brytyjskie. Premierka Élisabeth Borne dodała, że dzieci są szpitalu na oddziale intensywnej terapii. Policja aresztowała podejrzewanego o atak mężczyznę. Jest nim 31-letni obywatel Syrii, który ma status uchodźcy w Szwecji. Ubiegał się również o azyl we Francji. Nie był znany służbom wywiadowczym. Francuska policja podkreśla, że napastnik nie ma przeszłości kryminalnej, nie ma również informacji o chorobach psychicznych.



https://samorzad.infor.pl/wiadomosci/5753226,ke-daje-polsce-na-jednego-uchodzce-z-ukrainy-200-euro-polska-ma-placic-22-000-euro-na-uchodzce-w-paryzu.html
 
 
Bibi King

Posty: 1608
Skąd: Stamtąd
Wysłany: 2023-06-08, 20:18   

Trojan napisał/a:
Jedno z rannych dzieci ma obywatelstwo holenderskie, inne - brytyjskie.(...)31-letni obywatel Syrii, który ma status uchodźcy w Szwecji. (...) nie ma również informacji o chorobach psychicznych.

Bardzo ciekawy jest sposób podania tej informacji: podkreśla się obywatelstwo dzieci, tak jak napastnika. Czyżby były niebiałe? Pomijając fakt, że facet musi mieć nierówno pod kopułą praktycznie z definicji (kto normalny rzuca się z nożem na dzieci?), to jeśli doniesienia o krzyżu/modlitewniku się potwierdzą, zacznę podejrzewać chrześcijańskiego fundamentalistę o atak na zalewających mu Europę złych i szybko rozmnażających się muzułmanów.

EDIT, za BBC:
Cytat:
In an application last year for refugee status in France, he said he was a Syrian Christian. During the incident, the attacker invoked the name of Jesus Christ. A woman identified as his ex-wife told BFM TV that her former partner was a Christian.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23163
Wysłany: 2023-06-08, 21:14   

Ash napisał/a:
Artykuł od wyborczej strasznie tendencyjny
wtf

I dlatego podałeś jako źródła "Polskie" Radio? :mrgreen: WTF? :mrgreen:
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Ash 

Posty: 795
Wysłany: 2023-06-08, 21:25   

Wiem, że wyborcza to Michnik i antypolskie artykuły, do tego zdjęcia na jedno kopyto żeby było chlip chlip biedne dzieci

https://us.firenews.video/world-news/the-swedes-upheld-the-ec-proposal-relocation-of-migrants-or-22000-euro-fines-for-everyone-we-are-talking-about-120-thousand-people/

https://www.euractiv.com/...ocation-scheme/

https://www.infomigrants....oup-pushes-back

https://socialbites.ca/politics/279749.html
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23163
Wysłany: 2023-06-08, 21:55   

Michnik, okrągły stół, postkomuna, WSI, żydy i spiski. Nie zapominajmy o tym. Bośwa Polakami. :mrgreen:
A co do tematu, to nie chce mi się odnosić. Nie ma sensu. Ile razy można wam powtarzać, że na granicy z Białorusią jest łamane polskie prawo i robią to bandyci z polskich służb mundurowych i wojska. Państwo tam nie działa, prawo tam nie działa, a wy tylko stoicie i klaszczecie. Cóż na to można poradzić? Wiadomo, Michnik, żydy, postkomuna, szalone lewaqi, co to gdyby nie my, to Europa byłaby islamska, kalifaty jak w Szwecji i we Francji, gdzie białe, panie, to po piwnicach się chowajo.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Trojan 


Posty: 11322
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2023-06-09, 02:00   

zaraz Romulusie,
zdaje się że właśnie TPCz stwierdził że jednak to nie takie proste
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13184
Wysłany: 2023-06-09, 02:04   

Trojan napisał/a:
Fidel-F2 napisał/a:
słusznie, niech zdycha na tej swojej pustyni



Cytat:
Jedno z rannych dzieci ma obywatelstwo holenderskie, inne - brytyjskie. Premierka Élisabeth Borne dodała, że dzieci są szpitalu na oddziale intensywnej terapii. Policja aresztowała podejrzewanego o atak mężczyznę. Jest nim 31-letni obywatel Syrii, który ma status uchodźcy w Szwecji. Ubiegał się również o azyl we Francji. Nie był znany służbom wywiadowczym. Francuska policja podkreśla, że napastnik nie ma przeszłości kryminalnej, nie ma również informacji o chorobach psychicznych.



https://samorzad.infor.pl/wiadomosci/5753226,ke-daje-polsce-na-jednego-uchodzce-z-ukrainy-200-euro-polska-ma-placic-22-000-euro-na-uchodzce-w-paryzu.html
zapomniałeś o oregano

kurwa, Trojan, zrobisz coś kiedyś jak należ?
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23163
Wysłany: 2023-06-09, 07:28   

Trojan napisał/a:
zaraz Romulusie,
zdaje się że właśnie TPCz stwierdził że jednak to nie takie proste

Polskie prawo jest pod tym względem proste. Niezależnie co na ten temat mówi EKPCz. Zaś uzasadnienie Trybunału nie jest jeszcze znane.

Tak samo jak oddalenie niedawno przez Trybunał iluś tam skarg na zaostrzenie polskiego prawa aborcyjnego nie oznacza, że jest ono spoko. Po prostu osoby, które skarżyły to prawo przed Trybunałem nie miały podstaw ku temu, bo opierały swoją skargę na teoretycznej możliwości naruszenia Konwencji, a naruszenie musi być konkretne. Oddalenie nastąpiło z przyczyn formalnych.

Jak było w przypadku uchodźców na polskiej granicy - nie wiem, pewnie się dowiemy. Ale opieranie na tym tezy, że polskie państwo zachowuje się tam spoko, jest - na sto procent - przedwczesne na tym etapie.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Trojan 


Posty: 11322
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2023-06-19, 18:21   

otwieram "gazetę" która jest dla mnie pierwszym wyborem tuby informacyjnej - i wszędzie naprdala Anastazja z Kos co Bambusa nie chciała.
Ja rozumiem klikalność itp itd, ale litości... lewacka Gazeta wpada w schizofrenię - z jednej strony smagloskórzy uchdźcy wincyej !!! a z drugiej wyraźnie oznaczają pochodzenie jednego i drugiego podejrzanego.
 
 
Ash 

Posty: 795
Wysłany: 2023-06-19, 18:56   

Sezon ogórkowy w pełni.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23163
Wysłany: 2023-07-06, 17:25   

Czytam o zamieszkach we Francji, z wiarygodnych źródeł, a nie od gównojadów z Tłitera. Średnia wieku zatrzymanych to (aktualnie) 17 lat. Najmłodszy zatrzymany miał 11 lat, najstarszy 59. 30 procent zatrzymanych mieści się wiekowo w przedziale od 12 do 18 lat. W nocy z niedzieli na poniedziałek wskaźnik ten sięgnął 55 procent. 60 procent nie było nigdy notowanych przez policję. Niecałe 2 procent znajdowało się w kręgu zainteresowania wywiadu i kontrwywiadu (zajmują się radykałami religijnymi i terrorystami).

Nieudane, na razie, są próby łączenia tych zamieszek z imigrantami. W zasadzie, na razie są to spekulacje z dupy prawicy. Aczkolwiek nawet Marie Le Pen początkowo, nie wiem jak teraz, dystansowała się od takich spekulacji. Ale analiza socjologiczna dopiero powstanie.

90 procent aresztowanych ma obywatelstwo francuskie. Z ponad 3,5 tysiąca zatrzymanych tylko 40 osób kwalifikowało się do deportacji.

Trwa dyskusja o pociąganiu do odpowiedzialności rodziców za brak opieki nad małolatami.

Minister spraw wewnętrznych przytaczał rozmowę z matką jednego z zatrzymanych chłopaków. Kobieta była adwokatką a syna rabującego sklep usprawiedliwiała mówiąc, że on tylko wynosił towar i nie rozbił witryny.

Ponadto, w jednym z przypadków policjanci poszli zawiadomić rodziców o zatrzymaniu ich syna. W mieszkaniu zastali ojca, który jadł sobie chipsy i oglądającego telewizję, który nawet do nich nie wstał i zapytał ich "No co tam, znowu któryś coś nabroił?" :badgrin:

We Francji na szybko postuluje się:

- reformę policji znanej z nadużywania przemocy, bo to policjanci zabili chłopaka i od tego zaczęły się zamieszki

- reformę edukacji, która nie odpowiada wyzwaniom współczesności i powoduje wykluczanie części młodzieży

- reformę systemu opieki społecznej, który nie radzi sobie z wykluczeniem części społeczeństwa.

Do tego dochodzą postulaty zaostrzenia możliwości korzystania z mediów społecznościowych, które wzmagają a może i powodują alienację społeczną młodzieży. Do tego pełne fejkniusów (Tłiter, synonim kłamstw w Internecie, powinien być zbanowany szybciej niż chiński TikTok). A to akurat popieram także u nas. Niezależnie od francuskiego kryzysu.

Tymczasem w Polsce, jak czytam, bo tą hołotę wyrzuciłem ze swojej bańki, prawicowa tłiteroza zajmuje się głównie szerzeniem fejków na temat zamieszek we Francji. Serwisy factcheckingowe co chwilę dementują kolejne kłamstwa. Prawica, trolle Putina, są jak zawsze wyjątkowo zjednoczeni w klamstwie. :)
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Trojan 


Posty: 11322
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2023-07-06, 18:05   

a podali jaki % to "francuzi" o murzyńskich bądź arabskich korzeniach ?
 
 
Ash 

Posty: 795
Wysłany: 2023-07-06, 18:30   

Romulus napisał/a:

90 procent aresztowanych ma obywatelstwo francuskie.


No we Francji to na pewno ma znaczenie gdzie "francuzami" są ludzie z ich byłych kolonii np z Algierii (jak np rodzina tego zabitego chłopaka).

Kto tam głównie siedzi w tych paryskich gettach? Biali francuzi?
 
 
KS 
KS


Posty: 2548
Wysłany: 2023-07-06, 18:50   

Ash napisał/a:

Kto tam głównie siedzi w tych paryskich gettach? Biali francuzi?


Oczywiście, habibi. Getta to biała hołota. Obywatele francuscy pochodzenia afrykańskiego co do jednego zamieszkują dzielnice willowe.
_________________
Kiedy jesteś martwy, nie wiesz, że jesteś martwy. Cały ból odczuwają inni.
To samo dzieje się, kiedy jesteś głupi.
(Lemmy)
 
 
Ash 

Posty: 795
Wysłany: 2023-07-06, 18:59   

A to przepraszam, błędnie pomyślałem, że multikulti się znowu gdzieś nie udało.

mea culpa
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23163
Wysłany: 2023-07-06, 20:18   

Trojan napisał/a:
a podali jaki % to "francuzi" o murzyńskich bądź arabskich korzeniach ?

Francuzi.

Analiza tego typu na pewno powstanie, bo zapowiedział to minister spraw wewnętrznych.

Ale już teraz, żeby pałującym się fejkami z Tłitera matołom zepsuć dzień, napiszę, że zakładam, że większość z nich będzie młodzieżą z getta. To wydaje mi się oczywiste, bo byłoby dziwne, gdyby większość stanowili gówniarze z tzw. dobrych rodzin, czy okolic. Choć też pewnie jakąś część stanowili, ponieważ to nie był żaden ideologiczny, sprofilowany społecznie protest.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Trojan 


Posty: 11322
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2023-07-06, 20:29   

https://www.onet.pl/infor...5bws0b,452ad802

nie wiem czy eseista słynny to polski prawak czy też nie, ale mówi co mówi

Cytat:
— Mamy ogromną populację młodych ludzi, wywodzących się z najczęściej z Maghrebu lub reszty Afryki, która żyje całkowicie poza społeczeństwem i nie ma żądań politycznych. Rozdźwięk między tą populacją, której nikt nie kontroluje, a resztą mieszkańców Francji jest uderzający — mówi o sytuacji we Francji słynny eseista Guy Sorman.



to że o francuski glejt łatwiej niż o 100 dolców (dla pewnych grup) to wiadomo od dawien dawna.
Może czas przedefiniować tzw. kto jest francuzem a kto nie :) paszport to ciut mało

ps. uruchomiono zrzutki - na rodzinę ofiary 400 tys.E a dla policjanta 1,6 mln. Nie wiem ile w tym prawdy bo podaje to Warzecha ale za postem Adama Gwiazdy (znad Sekwany)
 
 
fdv 


Posty: 1085
Skąd: Neverland
Wysłany: 2023-07-06, 22:15   

Romulus napisał/a:
Analiza tego typu na pewno powstanie, bo zapowiedział to minister spraw wewnętrznych.


Nic nie powstanie bo we Francji jest zabronione zbieranie tego typu danych. Raz że profilowanie, dwa że wychodzą z założenia że jak ktoś ma obywatelstwo francuskie to każdy jest takim samym obywatelem republiki. A to że zamieszki robi 3 czy 4 pokolenie migrantów z byłych koloni to niby każdy wie ale nikt tego głośno nie powie oficjalnie bo olaboga łatkę rasisty mu przypną.
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
KS 
KS


Posty: 2548
Wysłany: 2023-07-06, 23:55   

Romulus napisał/a:
Czytam o zamieszkach we Francji, z wiarygodnych źródeł, a nie od gównojadów z Tłitera.
(...)
Tymczasem w Polsce, jak czytam, bo tą hołotę wyrzuciłem ze swojej bańki, prawicowa tłiteroza zajmuje się głównie szerzeniem fejków na temat zamieszek we Francji. Serwisy factcheckingowe co chwilę dementują kolejne kłamstwa. Prawica, trolle Putina, są jak zawsze wyjątkowo zjednoczeni w klamstwie.


Romulus napisał/a:
Ale już teraz, żeby pałującym się fejkami z Tłitera matołom zepsuć dzień


Może następnym razem, Romulusie, zanim napiszesz coś takiego, policz najpierw do 10? Podobno pomaga :)

A jeszcze lepiej, zastanów się na ile, sposobem prowadzenia dyskusji przypominasz ludzi, których tak bardzo nienawidzisz.

Bo patrząc z boku, wygląda to tak:

Emocje biorą Cię we władanie, zakłócając trzeźwy osąd, dokładnie tak jak u tych "matołów".

Oni obrzucają ludzi mających inne poglądy stekiem obelg. Zupełnie jak Ty.

Ty zamykasz się na spokojną, rzeczową i otwartą dyskusję z ludźmi o przeciwnych poglądach, choć tamtym właśnie to samo zarzucasz.

Oni żyją w swojej bańce informacyjnej, Ty w swojej (sam to potwierdzasz).

Ty wyszukujesz w sieci informacje, cytaty, obrazy, sceny pasujące do swoich poglądów. Zupełnie jak oni.

Oni publikują poskładane do kupy informacje pod z góry założoną tezę. Dokładnie jak Ty.

Czasem łatwo Was pomylić.

Przykro mi to pisać i długo się wahałem, czy to zrobić, bo widziałem to wiele razy wcześniej. W końcu uznałem, że trzeba. To nie jest tak, że różnimy się poglądami. Przeciwnie, w większości spraw politycznych czy światopoglądowych się z Tobą zgadzam. Ale Twój sposób prowadzenia dyskusji to, wybacz, Patryk Vega.

Dobrej nocy.
_________________
Kiedy jesteś martwy, nie wiesz, że jesteś martwy. Cały ból odczuwają inni.
To samo dzieje się, kiedy jesteś głupi.
(Lemmy)
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23163
Wysłany: 2023-07-07, 07:36   

Ale ja lubię się brzydko boksować. :mrgreen: No i z matołami z Tłitera trzeba po matołecku, bo inaczej powiedzą, że "co tam ta łże-elita gada nie po naszemu". :mrgreen: To chyba nawet z retoryki szopenhauerowskiej wynika. :mrgreen:

I nie nienawidzę. Tylko drę łacha. Brutalnie.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
KS 
KS


Posty: 2548
Wysłany: 2023-07-07, 09:40   

Czyli kto na naszym forum jest tym matołem? Bo tu, w tym miejscu nie dyskutujesz z jakimś anonimowym tłiterem tylko z np. Trojanem, fdv, Ashem, Fidelem, Bibim, a czasem mną. I nie dziw się w takim razie, że nikt nie traktuje Twoich pokrzykiwań poważnie.
Boksujesz się? Ile Ty masz lat? 15?
No ale to Twój problem.
_________________
Kiedy jesteś martwy, nie wiesz, że jesteś martwy. Cały ból odczuwają inni.
To samo dzieje się, kiedy jesteś głupi.
(Lemmy)
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4634
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2023-07-07, 10:59   

KS to ten problem o którym tutaj już raz pisałem. Tak wygląda cały nasz spór polityczny. A do tego problem jest taki, że jak np. nie przyłączam się do takiego obraźliwego tonu wypowiedzi paru znajomych, nawet jak ich poglądy byłyby zbieżne z moimi to już się ostatnio dowiedziałem, że "nic nie rozumiem, nie znam się, tym pisowcom trzeba dowalić, a takim jak ja symetrystom co by chcieli niby rzeczowo rozmawiać, to trzeba prawa wyborcze odebrać" i nastąpiło jakieś ignorowanie mnie i już wieloletnich znajomych chyba nie mam.
Każdy zaczyna siedzieć w bańce swojego internetu, bo mu algorytmy podsuwają tylko to co potwierdza jego twierdzenia. I do tego dochodzi "brutalne darcie łacha" z drugiej strony.
W smutnej rzeczywistości żyjemy.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
Herbatek
[Usunięty]

Wysłany: 2023-07-07, 11:19   

Sami tą rzeczywistość stworzyliśmy i ją tworzymy.
Utwardzamy i dopieszczamy.
Nadajemy jej rację bytu.
Im brutalniej piszemy tym bardziej jesteśmy zadowoleni, że się odważyliśmy.

SM wyciągnęły z naszego cienia najpodlejsze ludzkie cechy ... w sumie dalej nie ma sensu.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23163
Wysłany: 2023-07-07, 12:20   

KS napisał/a:
Czyli kto na naszym forum jest tym matołem? Bo tu, w tym miejscu nie dyskutujesz z jakimś anonimowym tłiterem tylko z np. Trojanem, fdv, Ashem, Fidelem, Bibim, a czasem mną. I nie dziw się w takim razie, że nikt nie traktuje Twoich pokrzykiwań poważnie.
Boksujesz się? Ile Ty masz lat? 15?
No ale to Twój problem.

Ale ja się odnoszę do matołów z Tłitera. Aczkolwiek jeśli jesteś roznosicielem fejk niusów, lub rosyjskim botem roznoszącym fejk niusy - to także jest o tobie.

Może rzeczywiście, kiedy łyknę trochę tego ścierwa, to nawijam ich manierą, ale co poradzić.

Poza tym, nie uważam, że zadzierając wyższościowo noska, narzekając na wulgarność, czy niski poziom, można wygrać. Raczej przegrać. Bo dla matołów z Tłitera twoja postawa jest przejawem słabości. Ja uważam się za pałkarza faktów. :mrgreen: I uważam, że z kłamstwem, które szerzy się jak pożar suchego lasu i na dodatek wygrywa - nie da się wygrać siłą argumentu. To po prostu nie działa na tych ludzi (bo na boty nie działa z definicji). Sile kłamstwa trzeba przeciwstawić jeszcze brutalniejszą siłę faktów. To może sprawić, że dojdzie do wykluczenia tych, którzy kłamstwem się posługują. Ale yebać to. Niech się tym przejmują lewicowe płatki śniegu. :mrgreen: Chwasty trzeba wypleniać, a nie da się tego zrobić skutecznie jedną dłonią zatykając nosek, bo śmierdzi.

Tomasz, tu nie chodzi o to, żeby dowalać tym, którzy mają przeciwne poglądy. Tu chodzi o dowalanie tym, którzy świadomie szerzą kłamstwa i dezinformację. Znowu: możecie sobie tu okazywać swoją wyższość i dzięki temu przegracie. Ja też mogę przegrać, ale nie mam zamiaru poddawać się w taki sposób, jak wy to robicie: ojej wyłączam się, bo się zrobiło niekulturalnie. Rzeczywistość jest niekulturalna. I już nigdy nie będzie kulturalna (jeśli kiedyś w ogóle była).
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
KS 
KS


Posty: 2548
Wysłany: 2023-07-07, 13:23   

Romulus napisał/a:

Ale ja się odnoszę do matołów z Tłitera.


Romulusie, za stary jestem na takie bajeczki.
I niby na jakiej zasadzie zakładasz, że im w ten sposób dokopujesz, skoro oni tu nie wchodzą i nigdy się nie dowiedzą, że taki post umieściłeś?

Po prostu obrażasz w ten sposób userów tego forum, którzy mają inne poglądy niż Ty na temat imigracji. Ja np. mogę się z kimś nie zgadzać, ale uważam że do swoich poglądów ma prawo.
Pisanie, że każdy komu nie podoba się napływ muzułmańskich imigrantów, kto jest tym faktem zaniepokojony, kto krytykuje arabskich "demonstrantów" jest od razu matołem i agentem Putina jest poniżej dna.

Chcesz walczyć z jakimiś mitycznymi matołami z tłitera, rób to na tłiterze, tam, gdzie cię słyszą i widzą, a nie rób trzody tutaj, gdzie jest grono jakoś zżytych z sobą ludzi, gdzie wprawdzie każdy ma swoje za uszami, ale się nie tylko tolerujemy, bo mam wrażenie, że nierzadko szanujemy a nawet lubimy. I takie kwasy powinny tu być passe.

Zaczynam mieć wrażenie, że w swojej zapalczywości zapomniałeś, że to czego chciałeś (mam nadzieję) bronić to demokracja i wolność do artykułowania poglądów. Z boku wygląda to tak, że gdy pokazujesz nam taką zacietrzewioną twarz, to wolność i demokracja w Twojej wersji jest tylko do momentu, gdy inni się z Tobą zgadzają. A chyba nie o to nam na lewicy chodzi.
_________________
Kiedy jesteś martwy, nie wiesz, że jesteś martwy. Cały ból odczuwają inni.
To samo dzieje się, kiedy jesteś głupi.
(Lemmy)
 
 
Herbatek
[Usunięty]

Wysłany: 2023-07-07, 13:28   

KS napisał/a:
Romulus napisał/a:

Ale ja się odnoszę do matołów z Tłitera.


Romulusie, za stary jestem na takie bajeczki.
I niby na jakiej zasadzie zakładasz, że im w ten sposób dokopujesz, skoro oni tu nie wchodzą i nigdy się nie dowiedzą, że taki post umieściłeś?

Po prostu obrażasz w ten sposób userów tego forum, którzy mają inne poglądy niż Ty na temat imigracji. Ja np. mogę się z kimś nie zgadzać, ale uważam że do swoich poglądów ma prawo.
Pisanie, że każdy komu nie podoba się napływ muzułmańskich imigrantów, kto jest tym faktem zaniepokojony, kto krytykuje arabskich "demonstrantów" jest od razu matołem i agentem Putina jest poniżej dna.

Chcesz walczyć z jakimiś mitycznymi matołami z tłitera, rób to na tłiterze, tam, gdzie cię słyszą i widzą, a nie rób trzody tutaj, gdzie jest grono jakoś zżytych z sobą ludzi, gdzie wprawdzie każdy ma swoje za uszami, ale się nie tylko tolerujemy, bo mam wrażenie, że nierzadko szanujemy a nawet lubimy. I takie kwasy powinny tu być passe.

Zaczynam mieć wrażenie, że w swojej zapalczywości zapomniałeś, że to czego chciałeś (mam nadzieję) bronić to demokracja i wolność do artykułowania poglądów. Z boku wygląda to tak, że gdy pokazujesz nam taką zacietrzewioną twarz, to wolność i demokracja w Twojej wersji jest tylko do momentu, gdy inni się z Tobą zgadzają. A chyba nie o to nam na lewicy chodzi.


Nie???.
Napiszę, że mnie mocno zaskoczyłeś: Mocno mnie zaskoczyłeś :mrgreen:
Tyle się tu już naczytałem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Fahrenheit 451


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 13