FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Imigranci/uchodźcy
Autor Wiadomość
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23180
Wysłany: 2022-12-15, 18:49   

A jakiś wniosek?
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Trojan 


Posty: 11342
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2022-12-15, 20:02   

to jest to o czym jakiś czas temu - wasze głosy. Co nam zależy. Wpuścimy, to przecie u nas nie zostaną...
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13193
Wysłany: 2022-12-15, 21:19   

Parę setek. Nasze państwo może się od tego zawalić.
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Trojan 


Posty: 11342
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2022-12-15, 21:25   

parę setek przenoszą oficjalną procedurą, znaczeni wincej jest "na telefon" pomiędzy służbami
 
 
wred 


Posty: 3613
Wysłany: 2022-12-15, 22:16   

A w Szwecji kolejny 15 latek zgwałcił i uszkodził trwale 9 latkę... skierowany na obserwację psychiatryczną... prokurator bardzo zadowolony z takiego wyniku...
Nie chce mi się szukać źródeł odn jego pigmento-dodatności ale zapewne wysoka...
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13193
Wysłany: 2022-12-16, 02:54   

Tyle ich jest, że zaczyna brakować wagonów bydlęcych do ich przewożenia.

A w Polsce 16-latka oskarżyła o gwałt własną matkę, a 51-latek zgwałcił 8-latkę. Wszyscy czworo biali. W zasadzie nie wiadomo czy tych białych nie należałoby wyjebać gdzieś na Syberię albo jeszcze dalej.
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23180
Wysłany: 2022-12-16, 07:31   

No i katolicy. Ta zbrodnicza ideologia gwałci polskie dzieci. Strach je na ulice wypuszczać, bo jakiś biały katolik skrzywdzi Milenkę/Marlenkę/Innego Słodkiego Aniołka. :badgrin:

Trojan, twój wpis nie ma wielkiego sensu. Straż Graniczna chwali się, że nie łamie prawa? No, querva, medale im przypiąć. :badgrin:
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2022-12-16, 08:16   

Romulus napisał/a:
No i katolicy. Ta zbrodnicza ideologia gwałci polskie dzieci.


Przecież ustaliliśmy wcześniej, że to są wszyscy niechrzczeni ateiści bez ślubu kościelnego.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1645
Skąd: Bytom
Wysłany: 2022-12-16, 08:53   

MrSpellu napisał/a:
Romulus napisał/a:
No i katolicy. Ta zbrodnicza ideologia gwałci polskie dzieci.


Przecież ustaliliśmy wcześniej, że to są wszyscy niechrzczeni ateiści bez ślubu kościelnego.

Co do "bez ślubu kościelnego" to ok.
Ale, czy można być biskupem, bez chrztu? ...
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
wred 


Posty: 3613
Wysłany: 2022-12-16, 08:54   

Ale różnica jest taka że o gwałtach katolickich w PL można mówić, trzeba, nikt za to nie piętnuje i wszyscy są szczęśliwi. A o gwałtach dokonywanych przez kolorowych imigrantów np w Szwecji już mówić nie wypada, statystyki są zacierane, dostaje się łatkę *foba, jest się piętnowanym, pożyteczni idioci mają rechot w necie. Takie pojebane czasy...
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1645
Skąd: Bytom
Wysłany: 2022-12-16, 08:58   

wred napisał/a:
Ale różnica jest taka że o gwałtach katolickich w PL można mówić, trzeba, nikt za to nie piętnuje i wszyscy są szczęśliwi. A o gwałtach dokonywanych przez kolorowych imigrantów np w Szwecji już mówić nie wypada, statystyki są zacierane, dostaje się łatkę *foba, jest się piętnowanym, pożyteczni idioci mają rechot w necie. Takie pojebane czasy...

Aleś pojechał teraz ...
O gwałtach dokonywanych przez funkcjonariuszy kościelnych można mówic? Serio? Chyba tylko dlatego, że Ziobro dopiero kończy wdrażanie tej ustawy "w obronie chrześcijan" w której za takie powiedzenie pójdziesz do pierdla bez odwołania.
Chociaż już teraz jak coś powiesz, że np. JPII ukrywał, to dostaniesz wyrok za obrazę uczuć ...
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13193
Wysłany: 2022-12-16, 10:31   

wred, pierdolisz jak potłuczony. W sumie to zamyka dyskusję. Której w sumie nie było.
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
KS 
KS


Posty: 2554
Wysłany: 2022-12-16, 10:45   

wred napisał/a:
Ale różnica jest taka że o gwałtach katolickich w PL można mówić, trzeba, nikt za to nie piętnuje i wszyscy są szczęśliwi. A o gwałtach dokonywanych przez kolorowych imigrantów np w Szwecji już mówić nie wypada, statystyki są zacierane, dostaje się łatkę *foba, jest się piętnowanym, pożyteczni idioci mają rechot w necie. Takie pojebane czasy...

i to wszystko wiesz od Ziemkiewicza?
_________________
Kiedy jesteś martwy, nie wiesz, że jesteś martwy. Cały ból odczuwają inni.
To samo dzieje się, kiedy jesteś głupi.
(Lemmy)
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23180
Wysłany: 2022-12-16, 12:00   

wred napisał/a:
Ale różnica jest taka że o gwałtach katolickich w PL można mówić, trzeba, nikt za to nie piętnuje i wszyscy są szczęśliwi. A o gwałtach dokonywanych przez kolorowych imigrantów np w Szwecji już mówić nie wypada, statystyki są zacierane, dostaje się łatkę *foba, jest się piętnowanym, pożyteczni idioci mają rechot w necie. Takie pojebane czasy...

Ale wiesz, że w Polsce też nie ma takich statystyk? Tylko bydło z Konfederosji szczuje na Ukraińców.
Nie znam żadnych statystyk odnośnie liczby przestępstw popełnianych przez Ukraińców. A ty znasz?
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4636
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2022-12-16, 12:04   

wred napisał/a:
Ale różnica jest taka że o gwałtach katolickich w PL można mówić, trzeba, nikt za to nie piętnuje i wszyscy są szczęśliwi. A o gwałtach dokonywanych przez kolorowych imigrantów np w Szwecji już mówić nie wypada, statystyki są zacierane, dostaje się łatkę *foba, jest się piętnowanym, pożyteczni idioci mają rechot w necie. Takie pojebane czasy...


Nie wred. W wielu krajach walczy się z tym żeby piętnować gwałt czy inną zbrodnię, a nie narodowość gwałciciela. Bo jak piszą o gwałcie Europejczyka "białego pochodzenia" to nijak narodowości nie podkreślają. Jak w Polsce piszą o gwałtach na dzieciach, skatowanym noworodku itd, to się nie podkreśla, że to sprawca Polak od dwudziestu dwóch pokoleń, wiary katolickiej, białego koloru skóry i włosów blond i do tego nieobrzezany. A jak na przykład jeden na sto tysięcy gwałtów byłby przez ciemnoskórego, obrzezanego, imigranta z Iraku to wielkimi literami wszędzie byłoby IMIGRANCIE GWAŁCĄ NASZE DZIECI. Kumasz? Twój tekst potwierdza zasadność takiego ograniczania głupiego szerzenia stereotypów, nienawiści rasowej itd, bo łykasz takie pieprzenia głupot jak ciepłe bułeczki.
To tak jakby Trojan nagle walnął wielki post o tym, że Arab przejechał pieszego. Po tym jak ciągle wrzucając te linki i filmiki nie zaznacza za każdym razem jakiej narodowości, wyznania i koloru skóry był sprawca.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4636
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2022-12-16, 12:07   

Cytat:
Nie znam żadnych statystyk odnośnie liczby przestępstw popełnianych przez Ukraińców. A ty znasz?

A ja uważam, że powinno się prowadzić statystyki jeszcze przestępstw popełnianych przez rudowłosych, leworęcznych i miłośników sushi. A i koniecznie widzów Klanu, Plebani czy innego Rancza.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
Trojan 


Posty: 11342
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2022-12-16, 18:44   

Tomasz napisał/a:

Nie wred. W wielu krajach walczy się z tym żeby piętnować gwałt czy inną zbrodnię, a nie narodowość gwałciciela. Bo jak piszą o gwałcie Europejczyka "białego pochodzenia" to nijak narodowości nie podkreślają. Jak w Polsce piszą o gwałtach na dzieciach, skatowanym noworodku itd, to się nie podkreśla, że to sprawca Polak od dwudziestu dwóch pokoleń, wiary katolickiej, białego koloru skóry i włosów blond i do tego nieobrzezany. A jak na przykład jeden na sto tysięcy gwałtów byłby przez ciemnoskórego, obrzezanego, imigranta z Iraku to wielkimi literami wszędzie byłoby IMIGRANCIE GWAŁCĄ NASZE DZIECI. Kumasz? Twój tekst potwierdza zasadność takiego ograniczania głupiego szerzenia stereotypów, nienawiści rasowej itd, bo łykasz takie pieprzenia głupot jak ciepłe bułeczki.
To tak jakby Trojan nagle walnął wielki post o tym, że Arab przejechał pieszego. Po tym jak ciągle wrzucając te linki i filmiki nie zaznacza za każdym razem jakiej narodowości, wyznania i koloru skóry był sprawca.


a w zasadzie - czemu nie ?
takie statystyki dużo spraw by prostowało, nie dając pola domysłom i stereotypom.

W Anglii była duża akcja o tym że araby (a w zasadzie pakistańczycy) - czyli zjeby spod znaku półrogala - gwałcą, ale w ramach "żeby nie było że dyskryminują rasowo" sprawę wyciszano.
I nie chodzi tu o rzeczywistą nację "bohatera" a o systemowe zjebaństwo kulturowo-umysłowe które go wypuściło na świat. "Dziwnym" trafem gro tego syfu pochodzi z kręgów arabsko-islamsko-bambuskich, gdzie ho(ł)dują taką stylozę od wieków, a my w ramach otwartości na inne, mamy klaskać uszami.

https://www.polityka.pl/t...-rotherham.read
 
 
fdv 


Posty: 1085
Skąd: Neverland
Wysłany: 2022-12-16, 19:35   

Trojan napisał/a:
araby (a w zasadzie pakistańczycy)


No, ale proszę Cię weź to zedytuj, bo to wstyd takie rzeczy po internetach wypisywać.
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23180
Wysłany: 2022-12-16, 19:54   

Jaki tam wstyd. Arab, Pak, co za różnica. Ważne, że nie katolik gwałciciel dzieci. :mrgreen:

Trojan, napiszę ci krótko - weź się lecz. :mrgreen: Jeśli nie jesteś Konfederosjaninem albo chociaż mentzenoidem to najwyższy czas :mrgreen: , abyś się do nich przyłączył. Bo wali od ciebie rosyjską onucą na kilometr.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Trojan 


Posty: 11342
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2022-12-16, 20:04   

poco edytować ?
mówiąc/myśląc Islam, mamy w głowie obraz turbaniarza
jednocześnie islam tak zdominował kultury nacji które go przyjęły (zwłaszcza w tego rejonu) że jeden ch. Arab, Pers, Pendżab, Pasztun - jeśli obciąga allahowi


solidne parowanie Romku, ale dyskutuj z artykułem a nie z moimi arabo-pakistańczykami.
Żeby była jasna ich geneza (tych ara-paki) - pamiętałem tą historię z Rotherham, ale do samego pochodzenia tych zjebów nie przywiązywałem wagi - starczyło mi że islamiści - a czy z Islamabadu czy z Mekki to mi zwisało. Nie jestem rasistą.
Ale proszę cię bardzo - możemy uznawać że Pakistańczycy to głównie gwałciciele i pedofile. Kulturowo. Jak tam chcesz.
  
 
 
fdv 


Posty: 1085
Skąd: Neverland
Wysłany: 2022-12-16, 20:09   

Ja tam widzę różnicę między Polakiem i Brazylijczykiem co to klękają przed papą rymskim, ba widzę różnicę między Ukraińcem i ruskim którzy całują batiuszke po rękach. Osobiście uważam że trzeba mieć szacunek do różnych nacji i nawet jeśli dla Ciebie to jeden pies to uwierz mi że dla nich to wielka różnica.
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
KS 
KS


Posty: 2554
Wysłany: 2022-12-16, 21:52   

Trojan napisał/a:
poco edytować ?
mówiąc/myśląc Islam, mamy w głowie obraz turbaniarza
jednocześnie islam tak zdominował kultury nacji które go przyjęły (zwłaszcza w tego rejonu) że jeden ch. Arab, Pers, Pendżab, Pasztun - jeśli obciąga allahowi


solidne parowanie Romku, ale dyskutuj z artykułem a nie z moimi arabo-pakistańczykami.
Żeby była jasna ich geneza (tych ara-paki) - pamiętałem tą historię z Rotherham, ale do samego pochodzenia tych zjebów nie przywiązywałem wagi - starczyło mi że islamiści - a czy z Islamabadu czy z Mekki to mi zwisało. Nie jestem rasistą.
Ale proszę cię bardzo - możemy uznawać że Pakistańczycy to głównie gwałciciele i pedofile. Kulturowo. Jak tam chcesz.


rozmawiałeś o tym z jakimś terapeutą? jeśli nie, to może powinieneś
_________________
Kiedy jesteś martwy, nie wiesz, że jesteś martwy. Cały ból odczuwają inni.
To samo dzieje się, kiedy jesteś głupi.
(Lemmy)
 
 
Bibi King

Posty: 1608
Skąd: Stamtąd
Wysłany: 2022-12-16, 22:14   

fdv napisał/a:
Trojan napisał/a:
araby (a w zasadzie pakistańczycy)


No, ale proszę Cię weź to zedytuj, bo to wstyd takie rzeczy po internetach wypisywać.

I nie chodzi o małe/wielkie litery, prawda? :-P
 
 
fdv 


Posty: 1085
Skąd: Neverland
Wysłany: 2022-12-16, 22:29   

Akurat na to nawet nie zwróciłem uwagi, teraz mi głupio...
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23180
Wysłany: 2022-12-17, 08:52   

Trojan napisał/a:

solidne parowanie Romku, ale dyskutuj z artykułem a nie z moimi arabo-pakistańczykami.
Żeby była jasna ich geneza (tych ara-paki) - pamiętałem tą historię z Rotherham, ale do samego pochodzenia tych zjebów nie przywiązywałem wagi - starczyło mi że islamiści - a czy z Islamabadu czy z Mekki to mi zwisało. Nie jestem rasistą.
Ale proszę cię bardzo - możemy uznawać że Pakistańczycy to głównie gwałciciele i pedofile. Kulturowo. Jak tam chcesz.

Cytat:
Choć prawicowe tabloidy oraz Konserwatyści starali się rozpalić płomień antyimigranckiej paniki w Anglii, szybko okazało się, że etniczność jest tylko jedną z kilku ważnych przyczyn przemocy seksualnej, jej milczącego akceptowania przez władze, a także deprecjonowania dowodów i rozmiaru zjawiska. Równie ważny był czynnik klasowy. Ofiarami przemocy padły dzieci ze środowisk bardziej zmarginalizowanych niż Pakistańczycy.

Nastoletnie dziewczynki z niezamożnych rodzin, wcześniej już dotknięte jakąś formą przemocy, były przez policję i władze traktowane jako niegodne troski. Zeznania ofiar i rodziców potwierdzają, że policja wielokrotnie przybywała na miejsce orgii i zatrzymywała nastolatki np. za używanie narkotyków, zaś dorosłych sprawców puszczała wolno. Odnotowano też przypadki aresztowania zdesperowanych rodziców, którzy próbowali odbić dzieci z rąk gangów. Policjanci zwracali się do małoletnich ofiar z pogardą (np. „dziwko”, „kurwo”, „kochanko”), odmawiali przyjmowania ich doniesień jako zmyślonych i niewiarygodnych, sugerowali, że 11- czy 14-letnie dziewczynki same są sobie winne i dobrowolnie zgodziły się na stosunek. W zdumiewająco wysokiej liczbie przypadków błędnie zakwalifikowano je jako świadomie decydujące młode dorosłe, a nie jako małoletnie ofiary. Tym samym ożyło znane z epoki wiktoriańskiej przeświadczenie o istnieniu „klasy kobiet upadłych”, które zasługują na to, co je spotyka.

Cytat:
To dzięki niej podniesiono z 13 na 16 lat wiek pierwszego badania ginekologicznego dziewcząt, dokonywanego brutalną metodą (tzw. stalowy gwałt). Butler pracująca na ulicach i w domach publicznych Manchesteru już wówczas mówiła, że dla tępienia przemocy seksualnej kluczowa jest zmiana postaw mężczyzn: policjantów, sędziów i urzędników. Ten sam argument podnoszą współcześnie działacze walczący z przemocą seksualną wobec kobiet w Indiach, gdzie gwałty zbiorowe z okaleczeniem są nagminne, a wyroki skazujące bardzo rzadkie. Tak było i w meksykańskim mieście Juarez, gdzie przez lata setki mężczyzn gwałciły, mordowały i zakopywały ciała kobiet na pustyniach z cichym przyzwoleniem władz. W Anglii, Indiach czy Meksyku powtarza się też motyw przemocy wobec kobiet z niższych klas społecznych – już wcześniej dyskryminowanych i „przeoczonych” przez państwo. Zbieżne są również postawa macho i mizoginia, zasilane przez sieci męskich społeczności i kulturę. – W Rotherham nie mamy do czynienia ze zbrodnią rasową, choć rasa ma duże znaczenie – komentował Simon Danczuk, lokalny poseł Partii Pracy. – To jest historia o niesprawiedliwości klasowej i płciowej.

Dokument prof. Jay zawiera profil ofiar wyraźnie wskazujący dziewczynki z trudnych lub rozbitych domów, wykluczone czy zaniedbane przez państwo. I choć raporty Urzędu Komisarza ds. Dzieci wskazują, że zarówno sprawcy, jak i ofiary przemocy seksualnej pochodzą z różnych środowisk (największej liczby gwałtów w kraju dokonują działający w pojedynkę biali mężczyźni) i nie istnieje jeden schemat wykorzystania, to także wskazał na nieproporcjonalnie wysoki odsetek ofiar znajdujących się w systemie opieki społecznej, a więc źle przez ten system chronionych. W latach 2010–11 ofiarami gangów padło 2409 dzieci i były wśród nich przypadki szokujące. W całej Anglii od 2008 r. wskaźnik przemocy seksualnej wzrósł aż o 37 proc. Zastępczyni komisarza powiedziała mediom: – Pora, żebyśmy się wszyscy obudzili.

Skoo już jesteśmy przy tym artykule... Ty widzisz tylko Pakistańczyków, bo wszyscy Pakistańczyy i wszyscy imigranci to gwałciciele i pedofile, co nie? A czytałeś ten artykuł w całości?
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Trojan 


Posty: 11342
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2022-12-19, 19:58   

czytałem, oczywiście - bliskie stwierdzeniu "kiedy dziecko szuka miłości. Ono lgnie, ono szuka. I zagubi się samo i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga"

poza tym - klasyczny dupochron dla władzy. Powiem szczerze... w takim zapomnianym przez Boga i Polskę -Wałbrzychu, to chyba grasują prawdziwe watahy gwałcicieli-pedofilów. Wedle tych "opracowań" - bo gdzież nam, początkującemu społeczeństwu obywatelskiemu do takich nacji jak Anglicy.
Ja prdl Romku..

czymajcie
Wyborcza.

https://wyborcza.pl/7,179012,29275571,jak-moskwa-wykorzystuje-migrantow-marzacych-o-europie-birn.html#S.TD-K.C-B.1-L.1.duzy
 
 
wred 


Posty: 3613
Wysłany: 2022-12-19, 20:19   

https://m.dw.com/pl/tagesspiegel-polska-zmieni%C5%82a-stosunek-do-migrant%C3%B3w/a-64145174

Cytat:
W krajach takich jak Szwecja, które dotychczas były uważane za symbol otwartości, nastroje zmieniają się. Poza tym w niemal wszystkich krajach europejskich wyraźna większość opowiada się za ograniczeniem migracji. W Polsce 55 proc. ankietowanych uważa, że sprzeciw wobec przyjęcia uchodźców z Syrii był słuszny. We Francji prezydent Emmanuel Macron zapowiada ostrzejszą politykę migracyjną


Porównując mundialowe wybuchy radości w niektórych stolicach Europy i Argentynie kompletnie się nie dziwię. Tylko w naszym zaścianku jakoś tak spokojnie... nikt nie pali aut w Wawie... jacy my zacofani...
 
 
fdv 


Posty: 1085
Skąd: Neverland
Wysłany: 2022-12-20, 09:01   

Przegrała by Polska z Niemcami w finale po karnym w 90 minucie to byś zobaczył że kamień na kamieniu by nie został z ambasady niemieckiej 8)
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
wred 


Posty: 3613
Wysłany: 2022-12-20, 10:33   

Akurat w niemiecką ambasadę to bym pierwszy rzucał :P
 
 
Bibi King

Posty: 1608
Skąd: Stamtąd
Wysłany: 2022-12-20, 10:41   

Co się będziesz ograniczał, wred? Nie czekaj na pretekst, tylko zbieraj kamienie i wal w lidle, kauflandy, mercedesy i volkswageny.
Cytat:
W Polsce 55 proc. ankietowanych uważa, że sprzeciw wobec przyjęcia uchodźców z Syrii był słuszny.

I co to niby znaczy, poza tym, że mamy naród... jaki mamy?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Katedra


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 13