FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Newport Beach
Autor Wiadomość
KapitanOwsianka 
plotkara

Posty: 2736
Skąd: Od wujcia fotela
Wysłany: 2007-11-12, 23:10   Newport Beach

Kalifornia, Orange County, Newport Beach... Słońce, plaża, zgrabne panienki, surferzy i bogacze. Elity, wyższe sfery, alkohol i przyjęcia. Miodzio.

Prosiłbym, żeby w tym temacie wypowiadały się osoby, które są zainteresowane graniem. Jeśli, więc, nie jesteś zainteresowany(a), to proszę nie pisz komentarzy w stylu pomysł dupiany, nie podoba mi się i inne ;)


Szukam graczy do nowego projektu, znacznie oddalającego się od fantastyki. Nie będzie mieczy, nie będzie magii, nie będzie krasnoludów i nie będzie elfów.

1. Tworzymy nasz własny serial o amerykańskiej, bogatej młodzieży.
2. Gracze wcielają się w nastolatków, najczęściej uczących się w prestiżowym, prywatnym liceum Harbor. Ich zdaniem jest zdobyć jak największą popularność, wbrew przeciwnościom losu i innym graczom.
3. Najważniejsza jest współpraca, postacie szybko uczą się, że samotnie nie poradzą sobie w tym świecie, może nie krwawym, ale istnej dżungli (wygra najlepszy). Nawet najładniejsza dziewczyna, najbardziej lubiana musi mieć ludzi, którzy zorganizują jej imprezę. Nawet najlepszy sportowiec musi znaleźć kogoś kto mu odrobi lekcje.
4. Pieniądze nie grają roli... Przecież Twoi rodzice są bogaci... Heloł!
5. I w sumie najważniejsze: Twój cel to popularność! Do jej zdobywania służą punkty lasnu, cynizmu i zajebiozy, które można spalać, podnosząc wartość podejmowanych akcji, albo je zdobywać, odgrywając odpowiednią postać.
Ach ten swąd palonej zajebiozy o poranku...
6. Grunt to dobry dealer ;)
7. Chcesz grać kimś dorosłym? Pomyslimy

A z kwestii technicznych:
Proponuję lekką zaminę rozgrywki. Zamiast przeżywania każdego dnia po kolei w mieście akcja będzie toczyć się w odcinkach, najczęściej opierających się o jakieś ważne w życiu miasta wydarzenie.
Prócz tego coś nowego. Daję szansę by spróbować zawalczyć postacią, która nie ma miecz +13, który zabiera dusze nieumarłym, ale taką, która nie ma zdolności magicznych, a podstawą jej działania jest intelekt, kombinowanie i... Wygląd.
Nowa konwencja, która, paradoksalnie, jest orginalna.

Na wszelkie pytania i wątpliwości odpowiem tutaj :)
_________________
"I'm awesome"
"Two words: no tongues."
"I'm so happy for you I'm gonna go vomit now."

Miewam napady wściekłości.
 
 
Nabu Nezzar 
Gildyjczyk


Posty: 619
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-11-12, 23:14   

Kojarzę serial. Obejrzałem nawet kilka odcinków :-P W sumie pomysł jest nietypowy i daje duże pole do manewru :-) Jeśli znajdą się jacyś chętni, to może i ja się zapiszę. Dawno w niczym nie brałem udziału, a to jest dosyć nietypowe. Precz z fantastyką! ;)
Hmm... Opalony surfer wyrywający laski z płytką osobowością i dużym... budżetem :-P Ciekawe...
_________________
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
 
 
Nevi 
Enigmajczyk


Posty: 383
Skąd: Ascendentowo
Wysłany: 2007-11-12, 23:17   

Ja grać będę, bo niejako uczestniczyłem w tworzeniu systemu, więc czuję się w obowiązku go promować jak tylko mogę moim żałosnym internetowym wizerunkiem.

Gram, postać już masz, mogę zaczynać.
_________________
"O cieniach minionych enigmajskiej kultury łkają miliony tych śmiałków, którzy zasmakowali jej w pierwotnej rozkoszy. By wkrótce zwymiotować. Bo czyż można wyobrazić sobie syntezę większych przeciwieństw niż eklektyczny Wieloświat Filarów, gdzie sprzeczność stanowi fundament bytu? To tutaj, w różnorodności Enigmaium odnajdziesz to czego nie chcesz rozumieć: radość pośród cierpiącego świata."
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2007-11-12, 23:51   

Ja może dołączę się ale to od grudnia jak by miasto powstało, wcześniej nie za bardzo będę miał czas, wpierw sobie poobserwuje i przypomnę sobie jak się grało xD
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Derriuz 

Posty: 620
Wysłany: 2007-12-17, 19:59   

Nieśmiało zgłaszam chęć gry, pomysł ciekawy i bardzo... Życiowy xD
 
 
Noise 
Furiat...


Posty: 652
Skąd: Behind you
Wysłany: 2007-12-25, 14:39   

Byłbym zapomniał :) I'm in :)
 
 
KapitanOwsianka 
plotkara

Posty: 2736
Skąd: Od wujcia fotela
Wysłany: 2007-12-28, 21:05   

No, przydałaby się jeszcze chociaż jedna dziewczyna i moglibyśmy się trochę pobawić :)
_________________
"I'm awesome"
"Two words: no tongues."
"I'm so happy for you I'm gonna go vomit now."

Miewam napady wściekłości.
 
 
Nabu Nezzar 
Gildyjczyk


Posty: 619
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-01-06, 00:13   

Świetne opisy lokacji KO :b Bardzo krótkie, ale cholernie klimatyczne. Poradnik co do tworzenia postaci i te wszystkie cechy też coś w sobie mają. Jeśli to twoja robota to spisałeś się na medal. Aż zachęca do grania. Gdy tylko będę miał trochę czasu, którego ostatnio mi jednak brakuje, dołączę do gry.
_________________
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
 
 
Prev 
Wina Korwina


Posty: 751
Skąd: Z Twojego ekranu
Wysłany: 2008-01-06, 00:18   

Jeśli pojawi się więcej osób to dołączę się do gry po krótkiej rozkmince całego tematu. Ogólnie nie jest źle.

EDIT:
Tym razem na pewno xD
_________________
Zapraszam na bloga - http://wirtokracja.blogspot.com/
I zawsze tak wypadnie, że ten, kto ci nie jest przyjacielem, żądać będzie od ciebie neutralności, a ten kto ci jest przyjacielem, żądać będzie otwartego wystąpienia z bronią. - N. Machiavelli
 
 
KapitanOwsianka 
plotkara

Posty: 2736
Skąd: Od wujcia fotela
Wysłany: 2008-01-06, 13:00   

No to miasto stoi, wieczorem ruszymy z pierwszym odcinkiem. W końcu bawimy się w serial...
Chętnie zawsze pomogę w tworzeniu postaci.

Co do częstotliwości odpowiadania, to martwić się raczej nie musimy, ja też wiele czasu nie mam i za chwilę zacznie mi się sesja, więc na jakieś dwa tygodnie zniknę :)

Jeśli ktoś martwi się o konkretne opisy lokacji, to niech się nie martwi, bo ja będę je opisywał w trakcie.
Te krótkie opisiki mają tylko wprowadzić w klimat :)

No i życzę miłej zabawy.
_________________
"I'm awesome"
"Two words: no tongues."
"I'm so happy for you I'm gonna go vomit now."

Miewam napady wściekłości.
 
 
Caylith 
Her Gothic Majesty:P


Posty: 1403
Skąd: z głębi nocy...
Wysłany: 2008-03-10, 18:46   

Gram, kocham, ubóstwiam, polecam;D

Pomysł świetny, prowadzenie jeszcze lepsze a postacie i gracze ukrywający się za nimi to tak odjechani ludzie, że lepszych już nie trzeba:D

Cóż więcej mogę powiedzieć. Gram na 3 innych forach gdzie są miasta stricte fantasy albo klimat postapokaliptyczny i powiem jedno.. w tym momencie pierwszą rzeczą jaką robię po odpaleniu kompa i gg jest odpalenie Newport;D Dopiero potem zaglądam na moment do pozostałych miast:P Wciąga jak jasna cholera;D

Draven mówiłam ci już że cię kocham za to miasto? :P Nie? To powiem to twojemu BNowi swoją postacią :P
_________________
"- He he... You know what I like about rich kids?"
" [BAAM!] - Nothing..."

"- We're from different worlds"
"- That's not true..."

"Walk like an angel, talk like an angel... Devil in disguise"
 
 
ArFF 
Mała cwaniara


Posty: 252
Skąd: z daleka :P
Wysłany: 2009-01-17, 17:43   

Piszę się na to :mrgreen:
_________________
Facet jest jak strumyk. Ładny, bo ładny, nie każdy bystry...
 
 
KapitanOwsianka 
plotkara

Posty: 2736
Skąd: Od wujcia fotela
Wysłany: 2009-01-17, 17:52   

No to zapraszam... Miasto działa, powoli, bo zbliża się sesja, ale działa.
_________________
"I'm awesome"
"Two words: no tongues."
"I'm so happy for you I'm gonna go vomit now."

Miewam napady wściekłości.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Fahrenheit 451


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 13