FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
pUTIN IDI tY NA CHUJ WOSZY BIT!
Autor Wiadomość
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13193
Wysłany: 2022-10-09, 08:41   

Wygląda na to, że taka strona nie istnieje. Spróbuj wyszukać coś innego.
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
BG 
Wyżełłak


Posty: 2082
Wysłany: 2022-10-09, 18:32   

wred, Trojan, mam ochotę was udusić za niecytowanie tweetów, do których linki podajecie.
Czy cytowanie tweetów naprawdę przekracza wasze możliwości?
Bo to, że część treści Twittera jest niedostępna dla niezalogowanych, jest oczywiste.

Zresztą to samo dotyczy cytowania innych treści, do których się odnosicie (i to akurat uwaga ogólna, a nie do was osobiście).
Zdarza się, że chce się przeczytać jakąś dyskusję od deski do deski, i czasem widać że ktoś nawiązuje do jakiejś wiadomości, do której tylko podaje linka - i wtedy okazuje się, że "Przepraszamy, ale takiej strony tu nie ma", błąd 404 - "Strona nie znaleziona", "Nie znaleziono strony" itd. I nie wiadomo, o co chodziło autorowi, bo nie był uprzejmy zacytować treści, która została później usunięta.

Co do meritum:
Rosja ogłosiła przywrócenie transportu kolejowego na Moście Krymskim od wczoraj wieczora.
Jeśli to prawda, to widać Ukraińcy muszą zrobić poprawkę.
Generał Ben Hodges z USA stwierdził, że w 2023 Ukraińcy prawdopodobnie odzyskają Krym, a do końca 2022 mają szansę odepchnąć Rosjan do granicy sprzed 24 lutego.
_________________
Załaduj Wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2022-10-09, 21:08   

BG napisał/a:
Rosja ogłosiła przywrócenie transportu kolejowego na Moście Krymskim od wczoraj wieczora.


Z tego co słyszałem to drożna jest tylko jedna nitka i muszą puszczać pociągi w ruchu wahadłowym. A jeżeli chodzi o most samochodowy, to jest kompletnie nieprzejezdny dla ciężarówek. To oznacza, że wydajność tego mostu pod kątem logistyki wojennej poleciała w pizdu.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Trojan 


Posty: 11342
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2022-10-09, 22:36   

Meritum - był taki polski komputer.

to że rosja ogłosiła to nic nie znaczy.
wrak pociągu jeszcze dzisiaj stał na moście.

dla twojej info: nie mam tweetera (w znaczeniu - nie mam tam konta)
Treści z tweetów są często usuwane (z różnych powodów)

płonie wieża tv w Moskwie
https://twitter.com/i/web/status/1579153820349001730
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2022-10-10, 07:44   

BG napisał/a:
wred, Trojan, mam ochotę was udusić za niecytowanie tweetów, do których linki podajecie.


Cytowanie wymaga wysiłku, wklejenie linka jest niemal darmowe :P

Z trochę innej beczki: próbowałem od jakiegoś czasu wygrzebać, ile własciwie kosztuje Rosję ta wojna; ma ktoś dostęp do jakiegoś rozsądnego zestawienia? Trafiam na próby oszacowania wydatków i kosztów wahające się od 500 milionów do niemal miliarda dolarów dziennie (i to tylko licząc koszta bezpośrednio związane z działaniami wojennymi - paliwo, amunicja, zaopatrzenie, straty ludzkie i sprzętowe itd., bez uwzględniania wpływu wojny i sankcji na całą gospodarkę Rosji) i specjalnie mnie to nie dziwi, ale fajnie by było porównać z innymi danymi. Ktoś coś? //mysli
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2022-10-10, 11:02   

Nie pomogę, bo nie wiem.

Co do dzisiejszych ataków rakietowo/dronowych na miasta ukraińskie. Z jednej strony straszna chujnia, terrorystyczne naloty po raz kolejny obnażające bezsiłę tego bandyckiego reżimu. Z drugiej strony kacapy wyprztykali się z kolejnych kilkudziesięciu rakiet, które mogły jebnąć w rzeczywiście ważne wojskowe cele typu stanowiska dowodzenia lub składy z armijnym szpejem.

Ciekawa jaka będzie odpowiedź USA, czyli co się znajdzie w kolejnych przesyłkach od Wuja Sama //spell
_________________
Instagram
Twitter
 
 
KS 
KS


Posty: 2554
Wysłany: 2022-10-10, 12:25   

Wiosną można jeszcze było mieć nadzieję, że to car zły, a bojarzy może nie dobrzy, ale przynajmniej gadać z nimi się da. Coraz bardziej przekonujemy się, że zaraza zbydlęcenia weszła tak głęboko, że zabiegi kosmetyczne czy dermatologiczne niczego na dłuższą metę nie zmienią.
Dlatego każdy polityk, który głosi, że z Putinem można/trzeba rozmawiać/negocjować powinien dostać lawinę negatywnych ocen/komentarzy w każdym możliwym medium.
_________________
Kiedy jesteś martwy, nie wiesz, że jesteś martwy. Cały ból odczuwają inni.
To samo dzieje się, kiedy jesteś głupi.
(Lemmy)
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4636
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2022-10-10, 12:26   

I to mocny dowód na bezsilność putinowców na froncie. Bo w starciach z armią Ukraińską od kilku miesięcy wychodzi im tylko uciekanie. A różni analitycy itp. wieszczą, że największe uderzenie jeszcze nastąpi w tym miesiącu.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2022-10-10, 12:32   

KS napisał/a:
Dlatego każdy polityk, który głosi, że z Putinem można/trzeba rozmawiać/negocjować powinien dostać lawinę negatywnych ocen/komentarzy w każdym możliwym medium


Ależ oczywiście z Putinem można rozmawiać, a wręcz trzeba. Obcęgami i palnikiem, you hear me talkin' hillbilly boy?
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2022-10-10, 12:36   

Wróbelki ćwierkają, że Ukraińcy będą próbowali wyrąbać sobie korytarz do Bierdiańska.
Biorąc pod uwagę próbę zgruzowania mostu kerczeńskiego brzmi to prawdopodobnie.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
BG 
Wyżełłak


Posty: 2082
Wysłany: 2022-10-10, 12:39   

Tomasz napisał/a:
w starciach z armią Ukraińską od kilku miesięcy wychodzi im tylko uciekanie.

Bez przesady - na froncie południowym do początku września zdarzało im się odnosić sukcesy i zdobywać kolejne wioski, np. w obwodzie mikołajowskim. Czyli jeszcze 5 tygodni temu. Ogólnie to właśnie na południu ich obrona jest najsilniejsza. Choć i tam ostatnio zaczęła się załamywać, i najpewniej w najbliższym czasie Ukraińcy wyprowadzą tam silne uderzenie, które definitywnie przełamie tę ich obronę.
_________________
Załaduj Wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj.
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2022-10-10, 12:59   

Jeżeli ofensywa pełznie naprzód w tempie jednej wioski tygodniowo za cenę jeziora paliwa, góry amunicji, kilkudziesięciu wagonów stali i paru basenów krwi, to czy to jest sukces? Dla kolegi pytam //mysli .
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
KS 
KS


Posty: 2554
Wysłany: 2022-10-10, 13:15   

Rosja jest niezdolna do wygrania tej wojny, ale na triumfalizm zdecydowanie za wcześnie. Moje obawy budzą te siły i grupy nacisku, które propagują potrzebę dogadania się. W przypadku odstrzelenia/ukrycia Putina przez np. junte wojskową, która przejęłaby władzę, natychmiast na Zachodzie znajdzie się pierdylion kandydatów do załapania się na pokojowego Nobla.
_________________
Kiedy jesteś martwy, nie wiesz, że jesteś martwy. Cały ból odczuwają inni.
To samo dzieje się, kiedy jesteś głupi.
(Lemmy)
 
 
wred 


Posty: 3613
Wysłany: 2022-10-10, 13:51   

Za interią:

- Od rana w poniedziałek Rosja wystrzeliła w cele na Ukrainie 75 rakiet, 41 z nich zestrzeliła obrona powietrzna -

W tym chyba też są liczone drony,
no ale obrona powietrzna to też takie coś:

https://twitter.com/small10space/status/1579433461643116544
ponoć z dzisiaj
 
 
wred 


Posty: 3613
Wysłany: 2022-10-10, 13:53   

Ruskie skurwysyny, żeby ktoś was znukował...

https://twitter.com/KremlinTrolls/status/1579409569213976577
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13193
Wysłany: 2022-10-10, 13:56   

Aby wyświetlić te multimedia, zaloguj się na Twitterze.
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
wred 


Posty: 3613
Wysłany: 2022-10-10, 13:59   

No i po chuj to wypisujesz ?
To się zaloguj i sobie zobaczysz...
 
 
fdv 


Posty: 1085
Skąd: Neverland
Wysłany: 2022-10-10, 14:26   

MrSpellu napisał/a:
Wróbelki ćwierkają, że Ukraińcy będą próbowali wyrąbać sobie korytarz do Bierdiańska.
Biorąc pod uwagę próbę zgruzowania mostu kerczeńskiego brzmi to prawdopodobnie.


W ruskim necie to była pierwsza informacja po wybuchu na moście która mi się rzuciła w oczy, patrząc na mapę to tak sobie to widzę (albo wręcz nie widzę).

Anyway przedwczoraj i wczoraj były podśmiechujki z Putina że jego czerwona linia jest tak gruba że chyba dopiero jak zaczną bombić moskwę to zareaguje i nastroje wykazujące dużo wisielczego humoru. Dziś klaszczą uszami niczym w 2014 krymnasz w końcu są zadowoleni że coś im wychodzi bo dla nich to jest właśnie definicja sukcesu.
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
Trojan 


Posty: 11342
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2022-10-10, 17:23   

https://twitter.com/i/web/status/1579465601231507457

atak rakietowy na Kijów /b.dobra jakość.
skrwsn
 
 
wred 


Posty: 3613
Wysłany: 2022-10-10, 17:42   



Fajny wywiad. Andromeda robi b. dobrą robotę.
 
 
wred 


Posty: 3613
Wysłany: 2022-10-10, 22:06   

https://twitter.com/KyroakoKiller/status/1579528911415050240
Trochę koszmarne, ale to wojna... kiedyś takie rzeczy tylko w filmach...
Swoją drogą w jakim stanie psychicznym są żołnierze po takim pół ponad roku wojny...
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13193
Wysłany: 2022-10-10, 22:09   

Aby wyświetlić te multimedia, zaloguj się na Twitterze.
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Trojan 


Posty: 11342
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2022-10-11, 00:29   

nie wiem Fidelito
masz jakiś lewy komp.
Mnie wyświetla tweety bez logowania, konta czy czego tam jeszcze.
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13193
Wysłany: 2022-10-11, 05:59   

Czyli nawet nie wiesz, że stale jesteś zalogowany.
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2022-10-11, 07:39   

Mi też wyświetla od strzału, bo ponieważ mam Twittera i jestem stale zalogowany.
Mnie irytuje co innego. Czasem wrzucacie linki z dość drastycznymi treściami i warto jednak zdecydowanie mocniej zaznaczyć, czego można sie spodziewać po kliknięciu w link. Ostatnio po prostu nie klikam. No ale tym razem kliknąłem i nie wiem po chuj.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8273
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2022-10-11, 07:45   

Cytat:
Czasem wrzucacie linki z dość drastycznymi treściami i warto jednak zdecydowanie mocniej zaznaczyć, czego można sie spodziewać po kliknięciu w link. Ostatnio po prostu nie klikam. No ale tym razem kliknąłem i nie wiem po chuj.

Choć nie jestem szczególnie delikatny, to drastycznych materiałów unikam. Żeby się całkowicie nie znieczulić. Wkurw na bestialstwo agresorów i tak mam już wdrukowany.
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2022-10-11, 08:10   

toto napisał/a:
Choć nie jestem szczególnie delikatny, to drastycznych materiałów unikam. Żeby się całkowicie nie znieczulić.


Mam podobnie, ale u mnie jezcze wieczorem dzieciaki biegają po domu i czasem mi wpadną do jaskini. A potrafią wpadać bezszelestnie.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
wred 


Posty: 3613
Wysłany: 2022-10-11, 08:54   

Dobra będę zaznaczał że drastyczne

Tutaj widok na lecące wczoraj rakiety z dołu. Nic nie pozostaje tylko patrzeć...

https://twitter.com/COUPSURE/status/1579465601231507457
 
 
Trojan 


Posty: 11342
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2022-10-11, 17:46   

Fidel-F2 napisał/a:
Czyli nawet nie wiesz, że stale jesteś zalogowany.


no cóż, trochę pogrzebałem i faktycznie :)
od trzech lat tweeter jest zalogowany na profil mojej koleżanki (z którą wymieniłem się kompami pracowymi 3 ya)

na swoje uspr. dodam że nie chodzę po tweeterach/insta/etc - i wyświetlanie tweetów przyjmowałem za normę :) - nawet nie zwróciłem uwagi na to że jest tam jakiś zalogowany profil

rada Fidelito: załóż sobie konto na kogoś znajomego ;)
 
 
Trojan 


Posty: 11342
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2022-10-11, 18:21   

wred napisał/a:
Dobra będę zaznaczał że drastyczne

Tutaj widok na lecące wczoraj rakiety z dołu. Nic nie pozostaje tylko patrzeć...

https://twitter.com/COUPSURE/status/1579465601231507457


drastyczne to było wrzucanie ciał do dołu...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Qfant


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,51 sekundy. Zapytań do SQL: 14