Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row



FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Kara smierci, instytucja kary

Czy popierasz karę śmierci?
Tak
50%
 50%  [ 52 ]
Nie
44%
 44%  [ 46 ]
Nie wiem/Nie mam zdania
5%
 5%  [ 6 ]
Voted : 104
Total Votes: 104

Author Message
wred


Posted:     [ !!! ]

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3042265/Polish-drifter-planned-live-Britain-confesses-raping-killing-girl-nine-snatched-playground-terrified-mother-Calais.html

http://naszestrony.co.uk/uk/wielka-brytania/6010-zbigniew-huminski-to-on-zamordowal-9-letnia-chloe-z-calais.html#

ja nie mogę takich newsów czytać...

nie dość że skurwysyna Zbigniewa Humińskiego powinno się publicznie rozerwać końmi i za przyznanie skrócić mu tortury do dwóch dni, to na dodatek w naszym durnym kraju nie pokazuje się jego ryja i nazwiska... Nie pozwala się społeczeństwu chronić przed takimi gośćmi jak wyjdą po 4 latach za dobre sprawowanie...

MAMY ZŁE PRAWO CHRONIĄCE BANDYTÓW !!
 
 
Romulus
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posted:     [ !!! ]

Powieście go wysoko: http://wyborcza.pl/1,75477,17927191,Dzochar_Carnajew_skazany_na_kare_smierci_za_zamach.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza

[quote]Na procesie w Bostonie ława przysięgłych zadecydowała w piątek o karze śmierci dla Dżochara Carnajewa, współsprawcy zamachu bombowego na uczestników maratonu bostońskiego w 2013 roku. Kary śmierci dla 21-letniego oskarżonego żądał prokurator.

8 kwietnia ława przysięgłych uznała Carnajewa za winnego zabójstwa trzech osób i ranienia 264 poprzez zdetonowanie 15 kwietnia 2013 roku dwóch bomb na mecie maratonu w Bostonie. Uznała go też za winnego zastrzelenia policjanta w trzy dni później. Formalnie wyrok musi ogłosić jeszcze sędzia. Według Reutersa prawnicy obrony będą składać apelację.[/quote]
 
 
ASX76
zrzęda


Posted:     [ !!! ]

Po co te cyrkowe ceregiele? Powinni od razu powiesić go za jaja na drzewie i zdjąć dopiero po zdechnięciu //mysli
 
 
Stary Ork
Świnia z klasą


Posted:     [ !!! ]

Może dlatego, że te cyrkowe ceregiele to fundament zachodniej cywilizacji i demokratycznego państwa prawa?
 
 
dworkin


Posted:     [ !!! ]

http://www.friatider.se/muhameds-comment-while-raping-twelve-year-old-ida-black-dck-expensive-gets-away-22-days-community

[quote]Last November a Somali immigrant brutally raped a 12-year-old girl in Sundsvall, Sweden. This Wednesday he was found guilty of child rape – but got away with a meagre 180 hours of community service.

According to the court he also kept repeating the words "black d*ck is expensive" over and over while raping the girl. After the brutal rape, she (...) "bled profusely from her genitalia". She suffered "both physical and psychological" injuries as a result of the abuse

Despite the fact that child rape carries a minimum sentence of two years in prison, the court this Wednesday decided to let Muhamed get away with 180 hours of community service with probation, arguing that he was not yet 18 at the time of the crime and had had "some trouble with anxiety as well as sleeping problems"[/quote]
Czy to już nie upadek cywilizacji? A może jesteśmy żądnymi krwi barbarzyńcami, podczas gdy Skandynawia doszła do bardziej nowoczesnych i cywilizowanych wniosków? Tak czy inaczej - nie ma szans, bym przyswoił sobie te mentalność i wrażliwość.
 
 
Trojan


Posted:     [ !!! ]

Brejwik złożył papiery na uniwerek - będzie studiował
dam głowę że wyjdzie z pierdla przed czasem


ciężko w ogóle analizować sytuację z emigrantami w Szwecji - bo to w ogóle jest nieprzetrawialne na Polskiego człowieka.
 
 
utrivv
Roztargniony mag


Posted:     [ !!! ]

Nie zdziwiłbym się gdyby Breivik za parę lat został Ministrem Sprawiedliwości //mysli
 
 
Jachu
princeps senatus


Posted:     [ !!! ]

[quote="utrivv"]Nie zdziwiłbym się gdyby Breivik za parę lat został Ministrem Sprawiedliwości //mysli[/quote]Albo ministrem ds. multikulturalizmu lub ewentualnie duchowym przywódcą ruchu na rzecz ochrony europejskiego chrześcijaństwa przed marksistowską tyranią europejskiego lewactwa //mysli
 
 
Trojan


Posted:     [ !!! ]

z trzeciej strony - "gniew" jemu podobnym ma swoje uzasadnienie (przeciwko emigrantom islamopodobnym)


ps. dzisiaj odwiedziłem Sąd Gospodarczy - czekałem, to sobie z nudów popatrzałem na tablicę ogłoszeń tamtejszych - na, nie wiem, 12 papierków z posiedzeń sądu - 10 było firma vs. człowiek
 
 
utrivv
Roztargniony mag


Posted:     [ !!! ]

Widzę tak:
2018 kończy studia
2020 wychodzi z więzienia
2021 wypowiada się pozytywnie o karze, głosi że przeszedł przemianę
2022 świat obiega zdjęcie Breivika pomagającemu islamskiemu emigrantowi przejść przez jezdnię
2025 zostaje Burmistrzem Oslo, zakłada partię Przyjaźń i Współpraca
2027 PiW wygrywa wybory, B zostaje Ministrem Obrony
2030 Podczas oficjalnej wizyty w Turcji wysadza się w powietrze
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: