FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Serialowe pogwarki
Autor Wiadomość
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23151
Wysłany: 2023-02-15, 07:59   

m_m napisał/a:
Seriale i filmy są tam z lektorem, dubbingiem, napisami czy wszystkim na raz?

Dubbingu nie widziałem. Chyba jest lektor.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15605
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2023-02-15, 09:48   

Rec napisał/a:

Do wczoraj myślałem, że nie wezmę. Chcę nadrobić cztery seriale, ale bez pośpiechu, więc można wziąć w bliżej nieokreślonej przyszłości.
Dzisiaj zobaczyłem promkę -50% na zawsze, czyli w najbliższym czasie miesięcznie 12 zł. No fajnie, chyba jednak wezmę, tanio jak barszcz
Olać to, wezmę kiedyś na jeden miesiac własnie jak będę chciał nadrobić Yellowstone i Halo, ale nie ma żadnego powodu, żeby to było teraz :-P

Spojrzałem na ofertę: no chce nadrobić jakiegoś star treka, Halo i Yellowstone, ale mi się nie śpieszy, a tak poza tym w tej ofercie pustka. Zdarte szlagiery, seriale które się oglądało na początku ery SVOD, filmy, które były na Polsacie po pięć razy jeszcze przed erą SVOD.
Oferta uboga na tle trio "netflix-hbo-amazon" i przy nim zostanę na stałe wraz ze dobieraniem miesiąca to tu, to tam raz na kiedyś.


1. Ależ jest powód, gdyż aby mieć miesięcznie SkyShowtime za 12,49 zł, trzeba skorzystać z oferty do 11 kwietnia. Po okresie promocyjnym cena wróci do stanu pierwotnego, czyli 24,99 zł.

2. Słabo Pan patrzysz. Inni niechętni takoż. Toż to o niebo lepsze od ciepłych kluch Disney+ czy Szmatlixa razem wziętych. Spin offy "Yellowstone", czyli: "1883" i "1923" (będzie drugi sezon) można spokojnie oglądać bez "podstawki", która rozgrywa się wiele lat później. Z tą różnicą, że ciągłość między spin offami musi być zachowana, tzn. trzeba je oglądać po kolei. To pozycje obowiązkowe.

Poza tym:

- "A friend of the family" - nowy serial twórcy świetnego "The Act"

- "Kingstown" - produkcja twórcy "Yellowstone" (między innymi, rzecz jasna)

- "Tulsa King" - j/w, w roli głównej S. Stallone

- "All the Sins" - skandynawski serial kryminalny, do obadania

- "Pozwól mi wejść"

- "The Offer" - dla fanów "Ojca chrzestnego" i nie tylko

- "The Calling"

Nie wspominam o starszych produkcjach takich jak np. "Downton Abbey", "Deadwood", "Ray Donovan", "Penny Dreadful", "Żona idealna", "Battlestar Galactica", "Billions"..., czy europejskich serialach HBO Max, które pojawią się na nowej platformie np. "Witamy na odludziu" (świetna rzecz), czy olany przez ignorantów na forum czeski "Nieświadomi". ;)
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
  
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7116
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2023-02-15, 10:01   

Też wziąłem, na wszelki wypadek, na razie nie mam czasu i chęci oglądać ale 12zł nie boli
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15605
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2023-02-15, 10:17   

Cintryjka napisał/a:
12,50 zł miesięcznie to jak za darmo. Na razie faktycznie katalog jest dosyć ubogi, ale myślę, że będą go sukcesywnie powiększali.

Zawsze można zrezygnować.


1. Będą.

2. Tyle tylko, że później nie będzie już możliwości powrotu do ceny promocyjnej, a jako że Sheridan jest bardzo płodny pod względem twórczym (4 nowe produkcje w toku), to jednak nie warto rezygnować. :-P
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Cintryjka 

Posty: 1856
Wysłany: 2023-02-15, 12:28   

Cały rok Sky Showtime w promocji kosztuje mniej niż 3 miesiące Netflixa w najwyższym pakiecie. Zatem nawet dla samego Sheridana, czy np. jeśli ktoś chce sobie nadrobić BSG albo TGW, warto.
_________________
Im mniej cię co dzień, miodzie, tym mi smakujesz słodziej/I słońcem i księżycem, rozkoszą nienasyceń/szczodrością moich dni - dziękuję ci

J.K.
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4632
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2023-02-15, 14:36   

I słusznie, że tyle kosztuje, bo kontentu mało. Cena sensowna i proporcjonalna do zawartości.
Ciekawe jak się cenowo będzie disney prezentował jak się skończy wykupiony na starcie rok, bo tam dawno obejrzałem co chciałem i poza ofertą dla dzieci nie ma tam nic do oglądania. Jak rocznie u nich będą chciał trzy seriale obejrzeć, to mogę w jeden miesiąc raz w roku temat ogarnąć. Największy gigant rynku ma najmarniejszą ofertę.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23151
Wysłany: 2023-02-15, 16:39   

Tak. Netflix i HBO nie mają konkurencji, jeśli o mnie chodzi.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15605
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2023-02-15, 17:04   

Romulus napisał/a:
Tak. Netflix i HBO nie mają konkurencji, jeśli o mnie chodzi.


Pierwej obacz Sheridany, a dopiero później proszę o wypowiedzi mające przynajmniej jakieś pokrycie w rzeczywistości. :-P
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Rec

Posty: 220
Wysłany: 2023-02-15, 17:20   

Brzmisz jakbyś był chodzącą ulotką reklamową.
Jasne, fajnie że jest "Yellowstone" i inne rzeczy tego twórcy i zamierzam obejrzeć, bo z zasady czekam z obejrzeniem czegokolwiek na legalną dostępność w Polsce.
Ale na litość boską, to są trzy seriale. Mam się jarać platformą, bo ma trzy tytuły + trochę przebrzmiałych klasyków? Obczaiłem tę listę z twojego wcześniejszego posta. "The Calling", no super, złe oceny i na filmwebie, i krytyków na rotten. O czym my mówimy? Ten Sheridan to jest na zapłacenie za dwa miesiące, a nie cieszenie buzi, że jest nowa, fajna wartościowa platforma.


Przebieram nogami aż połowa tych svodów upadnie, odsprzedajac licencje pozostałej połowie.
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4632
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2023-02-15, 17:26   

Oprócz trzech Sheridanów obejrzę pewnie Tulsa King, ten serial o kręceniu Ojca chrzestnego, może zerknę po raz kolejny na BSG i koniec. Nie będzie co oglądać z seriali.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
Rec

Posty: 220
Wysłany: 2023-02-15, 17:28   

Dla mnie jeszcze Halo i nowy Star Trek, bo wysokobudżetowe i niezbyt mądre sci-fi idealnie pasuje do treningów. :-)
 
 
Whoresbane


Posty: 1043
Wysłany: 2023-02-15, 17:32   

Zerknijcie jeszcze na Mayor of Kingstown. Też Sheridanowy
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15605
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2023-02-15, 18:04   

Rec napisał/a:

Ale na litość boską, to są trzy seriale.


Samych Sheridanów jest pięć.

Rec napisał/a:
"The Calling", no super, złe oceny i na filmwebie, i krytyków na rotten.


Sorry, pokręciło mi się z inną produkcją.
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
fdv 


Posty: 1083
Skąd: Neverland
Wysłany: 2023-02-15, 18:14   

Ale proszę nie stawiaj w jednym rzędzie 1883 z Yellowstone bo ktoś nie oglądał żadnego pomyśli po zaczęciu 1883 że reszta seriali tego Sheridana to taka sama nuda i się zrazi.

Osobiście polecam Yellowstone, Mayor of Kingstown i jak ktoś ma sentyment dla Sylwka to można i Tulsa King (chociaż tam nawarstwienie głupotek może razić). 1883 tylko dla komplecistów i fanboyów, chociaż może się zreflektują i w drugim sezonie (o ile powstanie) coś z tego wyrzeźbią.
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15605
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2023-02-15, 18:21   

fdv napisał/a:
1883 tylko dla komplecistów i fanboyów, chociaż może się zreflektują i w drugim sezonie (o ile powstanie) coś z tego wyrzeźbią.


"1883" jest zamkniętą historią. Drugiego sezonu nie będzie.
Mnie ta konwencja kupiła, choć domyślam się, co nie przypasowało. Ale jeśli odrzucić wątek dziewczyny, to cała reszta prezentuje się odlotowo. :-)
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Trojan 


Posty: 11297
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2023-02-15, 18:22   

drugi sezon to 1884 ?
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15605
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2023-02-15, 18:28   

Trojan napisał/a:
drugi sezon to 1884 ?


Zerknij co napisałem powyżej. ;)
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Trojan 


Posty: 11297
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2023-02-15, 18:35   

taki żart, ale ominął cię

btw. https://next.gazeta.pl/next/7,151243,29468750,skyshowtime.html#do_w=52&do_v=478&do_st=RS&do_sid=604&do_a=604&s=BoxBizImg1&do_upid=478_ti&do_utid=29468750&do_uvid=1676480764609

zniżka dla tych co przez www
 
 
Whoresbane


Posty: 1043
Wysłany: 2023-02-15, 18:36   

Ja z kolei nie cierpię Stallone'a a Tulsa King mi bardzo przypadła do gustu. 1883 miejscami było nudne ale klimatem nadrabiało.

Asix weź się doedukuj. Drugi sezon 1883 jest w planach "1883: The Bass Reeves Story" choć nie wiadomo czy będzie tam ktokolwiek z Duttonów
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
fdv 


Posty: 1083
Skąd: Neverland
Wysłany: 2023-02-15, 18:43   

Właśnie wiedziałem że gdzieś czytałem że jednak dali zielone światło na drugi sezon :) . Nie znałem podtytułu a on wskazuje na bardzo ciekawą postać i z pewnością tempo będzie w nim lepsze. Jakoś nie wierzę że będzie bez Duttonów, fajnie by było jakby wpletli retrospektywy z poprzedniego Yellowsotne w ten sezon.
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15605
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2023-02-15, 20:11   

To nie będzie drugi sezon, tylko spin off "1883", zupełnie inna historia. Jeśli więc ktoś musi się doedukowac, to nie ja.😛
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23151
Wysłany: 2023-02-16, 21:12   

Ze starszych produkcji na nowej platformie polecam "Friday Night Lights". Na pewno dwa pierwsze sezony. Potem trochę zjechał poziom, ale do końca da się go obejrzeć bez bólu. Tak czy siak, fajny sportowy serial z Kylem Chandlerem w roli trenera pewnej drużyny futbolowej w teksańskim miasteczku. Obyczajowa perełka.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Cintryjka 

Posty: 1856
Wysłany: 2023-03-03, 13:50   

Mam pytanie do abonentów Amazon Prime: Czy działa wam serial The Shield/Świat Gliniarzy? Dodali wszystkie sezony w zeszły piątek. Zaczęłam powtórkowy seans i okazało się, że ine ma możliwości odtworzenia niektórych odcinków (pojawia się informacja, że to video jest tymczasowo niedostępne). Dotyczyło to w 1 sezonie odcinków 3, 6, 7,8, w drugim sezonie odcinków 5, 8,11 i 12, w 3 sezonie odcinków 3 i 5, w czwartym odcinków 10 i 13, w piątym odcinków 4 i 9, w szóstym odcinków 2 i 10, w siódmym odcinka 1. Zgłosiliśmy to do Amazon Prime w poniedziałek, zadzwonił ktoś, wypełnił zgłoszenie i jeszcze tego samego dnia... wszystkie odcinki wszystkich sezonów stały się tymczasowo niedostępne:) Mieli dać znać do końca tygodnia, na razie cisza. Czy to powszechny problem?
_________________
Im mniej cię co dzień, miodzie, tym mi smakujesz słodziej/I słońcem i księżycem, rozkoszą nienasyceń/szczodrością moich dni - dziękuję ci

J.K.
 
 
fdv 


Posty: 1083
Skąd: Neverland
Wysłany: 2023-03-03, 14:10   

Nie działa wyszukiwarka w ogóle nie zwraca tego tytułu. Jak wejść przez stronę typu trakt.tv to owszem wchodzi się na tytuł, ale taka sama informacja jak u ciebie "video nie dostępne do obejrzenia w twojej lokacji" Może być tak że wasze zgłoszenie komuś przypomniało że miał całość wyłączyć w PL bo się skończyła licencja, a może jakiś techniczny problem i zaraz się pojawi na dwoje babka wróżyła.
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7116
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2023-03-03, 14:16   

U mnie nie ma, wiem że było tylko nie pamiętam czy akurat na Prime
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Cintryjka 

Posty: 1856
Wysłany: 2023-03-03, 14:59   

fdv napisał/a:
Nie działa wyszukiwarka w ogóle nie zwraca tego tytułu. Jak wejść przez stronę typu trakt.tv to owszem wchodzi się na tytuł, ale taka sama informacja jak u ciebie "video nie dostępne do obejrzenia w twojej lokacji" Może być tak że wasze zgłoszenie komuś przypomniało że miał całość wyłączyć w PL bo się skończyła licencja, a może jakiś techniczny problem i zaraz się pojawi na dwoje babka wróżyła.


Koniec licencji raczej nie jest opcją, bo dopiero tydzień temu serial dodano do biblioteki Amazon Prime.
_________________
Im mniej cię co dzień, miodzie, tym mi smakujesz słodziej/I słońcem i księżycem, rozkoszą nienasyceń/szczodrością moich dni - dziękuję ci

J.K.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15605
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2023-03-03, 15:09   

Cintryjka napisał/a:


Koniec licencji raczej nie jest opcją, bo dopiero tydzień temu serial dodano do biblioteki Amazon Prime.


Torrent rozwiązuje problem.
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
fdv 


Posty: 1083
Skąd: Neverland
Wysłany: 2023-03-03, 15:20   

Cintryjka napisał/a:
Koniec licencji raczej nie jest opcją, bo dopiero tydzień temu serial dodano do biblioteki Amazon Prime.


Zakładam że jesteś pewna i zachodzę w głowę bo tak jak utrivv wiem że w jakimś serwisie mi to migało, myślałem że w prime ale może to było na HBO //mysli
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
Cintryjka 

Posty: 1856
Wysłany: 2023-03-03, 18:53   

Musiało to być na HBO i to raczej dawniej.
_________________
Im mniej cię co dzień, miodzie, tym mi smakujesz słodziej/I słońcem i księżycem, rozkoszą nienasyceń/szczodrością moich dni - dziękuję ci

J.K.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23151
Wysłany: 2023-03-03, 21:12   

Cintryjka napisał/a:
fdv napisał/a:
Nie działa wyszukiwarka w ogóle nie zwraca tego tytułu. Jak wejść przez stronę typu trakt.tv to owszem wchodzi się na tytuł, ale taka sama informacja jak u ciebie "video nie dostępne do obejrzenia w twojej lokacji" Może być tak że wasze zgłoszenie komuś przypomniało że miał całość wyłączyć w PL bo się skończyła licencja, a może jakiś techniczny problem i zaraz się pojawi na dwoje babka wróżyła.


Koniec licencji raczej nie jest opcją, bo dopiero tydzień temu serial dodano do biblioteki Amazon Prime.

To musieli odnowić prawa, bo było kilka lat temu. Z takimi beznadziejnymi polskimi napisami, że wyłączyłem po pierwszym odcinku.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wydawnictwo Solaris


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 13