FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
księga żali
Autor Wiadomość
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-03-07, 20:35   księga żali

Gdyby ktoś miał zażalenie, to w ramach ogłoszenia:

Chuck Norris napisał/a:
I NA WIEKI WIEKÓW SPAM wylądował w odmętach cyfrowego piekła.
Uznałem, że eksperyment zakończył się niepowodzeniem.
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2011-03-07, 20:40   

Dlaczego tak późno?
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-03-07, 20:42   

Dlaczego tak wcześnie? Przecież pisaliśmy w tym wątku tylko i wyłącznie na temat! :-P
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-03-07, 20:43   

Szło Wam aż za dobrze.
Pomyliłem się. Robienie wątku a'la SB to był zły pomysł.
Naprawiłem błąd.

Księga zażaleń została przeczyszczona,
a zawartość trafiła w bezpieczne miejsce.
Spell
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2011-03-08, 19:08   

mam pytanie. Po co Junior Admin ?
 
 
wred 


Posty: 3609
Wysłany: 2011-03-08, 19:14   

dodatkowa osoba z uprawnieniami do banowania, kasowania botów była potrzebna - stąd większe uprawnienia niż moda.
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4626
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2011-03-08, 19:28   

Głupota z tym wyłączeniem licznika. Poza napalaniem się ASX, warto było sobie np. sprawdzić aktywność kogoś na forum. Teraz to niemożliwe. Czytając czyjąś opinię mogłem kliknąć i zobaczyć czy to nie jakiś spadochroniarz, miłośnik Gamedeka który napisał 2 posty na forum czy może ktoś kogo dawno nie było ale jednak nabazgrał swoje paręset postów.
A wystarczyło wywalać prawdziwy spam jeśli komuś tak bardzo ASX przeszkadzał jako najaktywniejszy użytkownik i pewnie by spadł poniżej Romulusa.
Eh, uparte ludziska z was, szczególnie ci, których postów trudno szukać w tematach książek, filmów, seriali itd.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
wred 


Posty: 3609
Wysłany: 2011-03-08, 19:33   

Być może sytuacja wróci do stanu pierwotnego. Kiedyś.
Potraktuj to jako eksperyment.
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2011-03-08, 19:41   

wred napisał/a:
dodatkowa osoba z uprawnieniami do banowania, kasowania botów była potrzebna - stąd większe uprawnienia niż moda.

A po cholerę junior ? Spell to starszy pan ;)
A tak na powąznie to serio nie ma sensu bawić się w poł środki bo Admin to tylko Mod + techniczne uparwnienia. Junior sugeruje jak by coś innego. Więc Wniosek

Dać Spellowi pelnego admina
Amen

Co do licznika to zgadzam się z Tomaszam. Całkowite go wyłączenie to przesada. Fakt spamu na forum jest od holery ale chyba nie tędy droga.
 
 
Max Werner 
Antykwariusz


Posty: 916
Skąd: Fiorina Fury 161
Wysłany: 2011-03-08, 20:33   

Spell został adminem ??!! Żegnam.
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2011-03-08, 21:00   

Max Werner napisał/a:
Spell został adminem ??!! Żegnam.

A co za różnica Admin czy Mod ? To nie Galvland gdzie Słowa Admina jest święta. W GTW Admina ma ten sam głos co Mod
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-03-08, 21:16   

Max Werner napisał/a:
Spell został adminem ??!! Żegnam.

Już daaaawno. Z kilka miesięcy będzie. Pa pa.

Toudisław napisał/a:
Spell to starszy pan

Sypię się już.

Toudisław napisał/a:
Dać Spellowi pelnego admina
Amen

A po co mi? Banować mogę? Mogę. Podejmować trudne decyzje muszę? Nie :mrgreen:

Toudisław napisał/a:
Co do licznika to zgadzam się z Tomaszam. Całkowite go wyłączenie to przesada. Fakt spamu na forum jest od holery ale chyba nie tędy droga.

Eksperyment. Się sprawdzi, to tak zostanie. Się nie sprawdzi, się włączy.

Tomasz napisał/a:
Czytając czyjąś opinię mogłem kliknąć i zobaczyć czy to nie jakiś spadochroniarz, miłośnik Gamedeka który napisał 2 posty na forum czy może ktoś kogo dawno nie było ale jednak nabazgrał swoje paręset postów.

A czy taka informacja jest potrzebna do dyskusji? Jak ilość postów interlokutora?

@

To może zmieńmy, jak skojarzyła Sabetha, na Jaśnie Admin? //mysli :mrgreen:
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Procella 


Posty: 1193
Skąd: L-space
Wysłany: 2011-03-09, 10:57   

Rozumiem wyłączenie liczników (choć nie do końca popieram), ale to, że nie da się wyświetlić postów użytkownika, już nie jest fajne :(
_________________
Well I live with snakes and lizards
and other things that go bump in the night
'Cuz to me everyday is Halloween

http://kotspinaksiazce.blogspot.com/
 
 
dworkin 


Posty: 3985
Wysłany: 2011-03-09, 11:04   

Nie oczekuj logicznych decyzji od każdego czeło-wieka. Ludziska różne są :P
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2011-03-09, 11:21   

MrSpellu napisał/a:
A czy taka informacja jest potrzebna do dyskusji? Jak ilość postów interlokutora?

Tak. I nie chodzi o to że ktośto ma 1000 postów jest lepszy od tego co ma 990 tylko czy wiem że np to nie jakiś trol czy prowokator. Bo inaczej gada się ze starym wygą inaczej z kimś kto napiszę jednego posta i znika. nawet w dyskusji o \forum uważm że ktoś kto tu jest od dawna ma większy wpływ niż ktoś kto pojawił się 5 minut temu
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2011-03-09, 11:30   

Do tego wystarczy data przyłączenia, jeśli tak bardzo nie kojarzysz kto siedzi tu od dawna a kto od niedawna.
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4475
Skąd: fnord
Wysłany: 2011-03-09, 16:12   

Procella napisał/a:
Rozumiem wyłączenie liczników (choć nie do końca popieram), ale to, że nie da się wyświetlić postów użytkownika, już nie jest fajne :(


Jak wyżej. Wylaliście dziecko z kąpielą.
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2011-03-09, 17:26   

a nie szkoda wam czasu na zajmowanie się taką pierdołą? włączać, wyłączć, teraz cześć wyłączyć, potem inną włączyć... dywagują z powagą jakby to znaczenie miało, jest , to niech se będzie i liczy, szkodzi to komu? komu zwisa to nie zajrzy, komu zależy to będzie zadowolony

a z ASXa się nabijają, jak dzeici, jak dzieci
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4475
Skąd: fnord
Wysłany: 2011-03-09, 17:51   

To może bezpośrednio zapytam: czy da się przywrócić opcje "zobacz wszystkie posty X"?

puk, puk?
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4626
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2011-03-09, 19:08   

Ja w ogóle mam wrażenie że ktoś kto podjął decyzję o wyłączeniu liczników do podejmowania decyzji nie dorósł. Cała afera zaczęła się od momentu jak ASX zdobył tę upragnioną liczbę postów, czyli numer 1 i tak od razu komuś to przeszkadzało. Wcześniej liczniki byłby i nikt o nich nie ględził. To już pokazuje o co w tej bajce chodzi.
Jak wam się spamowanie asxa nie podoba to mu wywalajcie spamerskie posty i już, a nie wywalajcie liczniki.
Czas zarejestrowania a ilość postów to różne rzeczy, bo pewnie wiele jest osób dawno zarejestrowanych a w ogóle sie nie udzielających na forum.
Przeglądanie postów użytkownika też jest niemożliwe bez licznika.

Ale najważniejsze żeby ktoś miał frajdę że ASX się obraża.

Sorry, ale to dziecinna postawa. Tym bardziej że akurat ASX to jeden z aktywniejszych użytkowników w tematach i postach niespamerskich również.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-03-09, 19:41   

Tomasz napisał/a:
Ja w ogóle mam wrażenie że ktoś kto podjął decyzję o wyłączeniu liczników do podejmowania decyzji nie dorósł.

Decyzja była kolektywna, a motywy głosujących pozostaną jednak ukryte.

Tomasz napisał/a:
Ale najważniejsze żeby ktoś miał frajdę że ASX się obraża.

Tomasz napisał/a:
Sorry, ale to dziecinna postawa. Tym bardziej że akurat ASX to jeden z aktywniejszych użytkowników w tematach i postach niespamerskich również.

Wbrew pozorom nie o to chodziło. Jeżeli tak uważasz, to może Ty nie dorosłeś do prawidłowej oceny sytuacji? ;)

Proszę, potraktujcie to jako eksperyment.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4475
Skąd: fnord
Wysłany: 2011-03-09, 19:55   

MrSpellu napisał/a:
Proszę, potraktujcie to jako eksperyment.

Ja myślę że wszyscy przyjeli do wiadomości że to eksperyment. Ja myślę że to GTW ma problemy z przyjęciem do wiadomości że eksperyment się nie powiódł.

Oczywiście co do kwestii "zobacz wszystkie posty" to muszę czekać na odpowiedź Wreda bo reszta GTW nie wie o co chodzi a i tak radośnie głosowała?
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4626
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2011-03-09, 20:00   

MrSpellu napisał/a:
Decyzja była kolektywna, a motywy głosujących pozostaną jednak ukryte.

Czyli kolektywnie głosujący nie dorośli.

MrSpellu napisał/a:
Wbrew pozorom nie o to chodziło. Jeżeli tak uważasz, to może Ty nie dorosłeś do prawidłowej oceny sytuacji? ;)


Moja ocena wynika z ciągu zdarzeń. Wskaż inne powody.
Wywalenie w pary tematach wszystkich wypowiedzi też wygląda na śmieszne. To nie sprzątanie tylko szybkie wycinanie. Powitania osób powinny zostać, bo to wszak powitania. Wg tego kryterium proponuję wywalić wszystko z quizu historycznego aż do najnowszego pytania. Logiczne?

MrSpellu napisał/a:
Proszę, potraktujcie to jako eksperyment.

Eksperymenty przeprowadza się celem sprawdzenia jakiejś tezy. Proszę zatem o podanie tej tezy, bo wszak jestem jednym z tych, na których eksperyment się przeprowadza, nie pytając mnie o zdanie czy chcę w nim brać udział.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2011-03-09, 20:13   

Tomasz napisał/a:
Wg tego kryterium proponuję wywalić wszystko z quizu historycznego aż do najnowszego pytania. Logiczne?

To zależy czy zamierzasz witać się ponownie i czy nie przeszkadza Ci powtarzanie pytań w quizie. :)
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2011-03-09, 20:14   

Myślę, że ta decyzja była po prostu nieprzemyślana. Wylano dziecko z kompielą. Poszliście na skrajnie rozwiązanie które nikogo niezadowla. By kompromis był na zasadzie nikt nie ejst zadowolony więc wszyscy są szczęśliwi. Nie są. Jescze niedawno niechcieliście słżyszeć by wyłączyć licznik w NU a teraz go zaoraliście. Sory ale mnustwo zamieswzanie przez to jest.
Nie podoba mi się wywalenie księgi skarg i wniosków XD bo to historia Foróm w tym historia błędów GTW. To jak zamiatanie śmieci pod dywan. TYroszkę dziecinne podejście
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2011-03-09, 20:19   

Tomasz napisał/a:
Eksperymenty przeprowadza się celem sprawdzenia jakiejś tezy. Proszę zatem o podanie tej tezy, bo wszak jestem jednym z tych, na których eksperyment się przeprowadza, nie pytając mnie o zdanie czy chcę w nim brać udział.
Pojawia się wiele możliwości odpowiedzi, ale szczerze mówiąc już chyba już wszystkie padły w życzeniach i zażaleniach.
e:
Toudisław napisał/a:
Poszliście na skrajnie rozwiązanie które nikogo niezadowla
K.r.a, jak to jest, że wiesz co mnie czy Romka zadowala a co nie, że o innych nie wspomnę.
Proszę nie mów za wszystkich, bo wychodzi, że poziom wypowiedzi nie przerasta ortograficznego.
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
  
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2011-03-09, 20:34   

Mag_Droon, Zaczynasz być agresywny. I chyba nie tylko ty.
 
 
Tanit 
Czarnoskrzydła


Posty: 1459
Wysłany: 2011-03-09, 20:43   

Toudisław napisał/a:
Mag_Droon, Zaczynasz być agresywny. I chyba nie tylko ty.

To przestań operować słowami "wszyscy" czy "nikogo" bo to fałszowanie rzeczywistości. Ty nie jesteś 'wszyscy'.

mnie zadowala

więc proszę mnie nie szufladkować. łapiesz?
_________________
***Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone***
Kiedy człowiek umiera, dusza jego przez trzy dni siedzi u wezgłowia śmiertelnego łoża i stara się zwracać plecami do ognia.
Po trzech dniach pojawiają się aniołowie i prowadzą duszę nad most Czinwat...

TanBlog
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-03-09, 20:44   

Ł napisał/a:
Ja myślę że to GTW ma problemy z przyjęciem do wiadomości że eksperyment się nie powiódł.

Faktycznie. 24h to naprawdę dużo czasu na wyciągnięcie tego typu wniosków.

Tomasz napisał/a:
Moja ocena wynika z ciągu zdarzeń. Wskaż inne powody.

Nie mogę tego powiedzieć. Powód, w pewnym sensie, jest prywatny.
Albo inaczej - wewnątrzmoderacyjny. Mówiąc jeszcze inaczej: nie wsadzaj Tomaszu palców między drzwi :)

Tomasz napisał/a:
Proszę zatem o podanie tej tezy, bo wszak jestem jednym z tych, na których eksperyment się przeprowadza, nie pytając mnie o zdanie czy chcę w nim brać udział.

Mag_Droon napisał/a:
Pojawia się wiele możliwości odpowiedzi, ale szczerze mówiąc już chyba już wszystkie padły w życzeniach i zażaleniach.


Toudisław napisał/a:
Nie podoba mi się wywalenie księgi skarg i wniosków

Przeniosłem to do NU.

Co do "powitań", to o ile mnie pamięć nie myli, raz na jakiś czas temat był zwyczajnie i chamsko wycinany.
Uznałem, ze nadszedł TEN czas :)

Rozumiem, że teraz sprawa licznika nie da Wam spać po nocach.
Trudno, polecam mleko z miodem.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2011-03-09, 20:50   

MrSpellu napisał/a:
Co do "powitań", to o ile mnie pamięć nie myli, raz na jakiś czas temat był zwyczajnie i chamsko wycinany.

A ja myślałam, że przenoszony do archiwum. Ale na pewno się mylę. Na pewno?

Kasowanie postów wyłącznie z powodu, że stare uważam za brak szacunku dla osób, które je napisały.
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Żuławski


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 13