FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Czego aktualnie słuchasz...?
Autor Wiadomość
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23158
Wysłany: 2022-07-18, 16:20   

Kolega - ku mej zawiści - był na Guns N' Roses i też narzekał.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 1888
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2022-07-18, 18:17   

Po koncercie The Cure w 2016 roku w hali w Łodzi powiedziałem sobie, że już nigdy nie pojawię się na żadnym dużym koncercie. Nic nie slyszałem oprócz dudnienia.
No chyba że to będzie Spodek. No i w październiku jadę na Porcupine Tree. Spodek wymiata pod względem akustyki. Hale i stadiony to czyste zło.
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2022-07-18, 19:30   

Spodek jest zajebongo, jeszcze nie byłem tam na źle nagłośnionym koncercie (chociaż z ostatnich Tribulation przed Ghostem brzmiało tak sobie). Tauron Arena w Kraku też bezbłędnie. W grudniu sprawdzę Arenę Gliwice, dam znać co i jak. A co do stadionów, słyszałem dobre opinie o Śląskim, przed i po przebudowie. Ale tam chyba jest dużo więcej przestrzeni niż na Narodowym i nie ma takich morderczych pogłosów.
Bajdeuej, niech no kto kompetentny przeniesie dyskusję do stosownego tematu, c'nie.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
AM

Posty: 2915
Wysłany: 2022-07-19, 00:07   

Stary Ork napisał/a:
Słyszałem, że Narodowy jest niemożliwy do nagłośnienia, nawet jeśli akustyk przypadkowo ma jeszcze oboje uszu. Aż tak źle było?


Niestety. I to nie wyjątek. Znalazłem nawet coś takiego po koncercie https://www.polityka.pl/t...nie-pomoze.read
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13183
Wysłany: 2022-07-20, 20:19   

https://youtu.be/YBLXKi_t7gU
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2022-07-21, 07:20   

Ja rozumiem, że Frank jest matką wynalazku, ale w taką pogodę? Bój się Boga, Fidel //panda . Przy takiej temperaturze obowiązuje zestaw Iced Earth + Wintersun + Sonata Arctica + Celtic Frost + Coldplay + Vanilla Ice --_-
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
KS 
KS


Posty: 2548
Wysłany: 2022-07-21, 13:03   

Pan Franciszek Zappa jest dobry na każdą pogodę. Choć osobiście wybrałbym raczej Burnt Weenie Sandwich.
_________________
Kiedy jesteś martwy, nie wiesz, że jesteś martwy. Cały ból odczuwają inni.
To samo dzieje się, kiedy jesteś głupi.
(Lemmy)
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2022-07-21, 13:06   

Stary Ork napisał/a:
Przy takiej temperaturze obowiązuje zestaw Iced Earth + Wintersun + Sonata Arctica + Celtic Frost + Coldplay + Vanilla Ice


Słucham jak popierdolony Frozen Madonny i wcale nie jest mi chłodniej --_-
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2022-07-21, 13:35   

MrSpellu napisał/a:
wcale nie jest mi chłodniej


Bez grupy kontrolnej słuchającej równolegle Substitute for love nie jesteś w stanie orzec tego ze stuprocentową pewnością --_-
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2022-07-21, 13:52   

Niecnoto, przez Ciebie wpadł mi w zasięg ten oto kawałek

https://www.youtube.com/watch?v=1TB1x67Do5U

I teraz tego słucham jak popierdolony. I wcale nie jest mi chłodniej --_-
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2022-07-22, 14:16   

Ładne, można usiąść nad rzeką i do wtóru czekać aż nurt przyniesie ciała wrogów. Znaczy, jak kto z natury bardziej refleksyjny i woli nurt od siekiery //mysli

EDIT: Krużwa, Spellu, umorusany kocie, teraz siedzę i próbuję wymóżdżyć skąd ja znam brzmienie tego refrenu --_- Nadepnij w nocy na k4, zmrolu --_-
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2022-07-22, 15:06   

//spell
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Sabetha 
Baba Jaga


Posty: 4566
Wysłany: 2022-07-22, 22:46   

https://www.youtube.com/watch?v=8b9Wwr00SnU

A mnie się uczepił ten cover, co jest prześmieszne, bo oryginału wręcz nie lubię. Ale ta dziewucha ma taki głos, że aż.
_________________
"Wewnątrz każde­go sta­rego człowieka tkwi młody człowiek i dzi­wi się, co się stało".
T. Pratchett "Ruchome obrazki"
 
 
Cabal999 
Cabal999


Posty: 39
Skąd: Oxford/ Chełmno
Wysłany: 2022-07-23, 06:25   

Na takie upały to zimne, "teutońskie" brzmienia są w sam raz:

https://www.youtube.com/watch?v=e-bNa5LrCPs

Swoją drogą to ciekawe, że akurat ci wszyscy melancholijno-zdołowani, często tworzący w pojedynkę muzycy wymyślają takie ciekawe melodie i riffy? "Te wszystkie" Germy, Austere, Judasy Iscarioty, Xasthury, LifeLovery, Shiningi bez saksofonu...
_________________
Tribes Of The Moon Embraced Me.

https://dreamingspireart.wordpress.com
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2022-07-23, 07:12   

Z pojebów potrafiących tworzyć ciekawą muzykę na pierwszy plan wysuwa się chyba Varg.
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2022-07-23, 08:51   

Toto, pojebem to może jest Greg Puciato srający na scenie. Varg to skurwysyn, podpalacz, nazista i morderca. Nazywajmy rzeczy po imieniu.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2022-07-23, 10:00   

Fakt, Twoje określenie jest trafniejsze.
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
Cabal999 
Cabal999


Posty: 39
Skąd: Oxford/ Chełmno
Wysłany: 2022-07-24, 00:49   

Stary Ork napisał/a:
Toto, pojebem to może jest Greg Puciato srający na scenie. Varg to skurwysyn, podpalacz, nazista i morderca. Nazywajmy rzeczy po imieniu.


Puciato sadził kloca na scenie? Coś mnie zatem ominęło :shock: bo sądziłem że on tylko lubował się we wpadaniu z rozpędu w widownię i takich tam akrobatyk, a nie skatologii imienia GG Allina :-P :-P :-P

Co do Varga - nie mam zamiaru być przysłowiowym "adwokatem Diabła", i jego zbrodnie i czyny są bezsprzeczne, ale facet został już za nie skazany, odsiedział swoje w więzieniach, a teraz - podobnie jak i jego żona - jest non-stop na "cenzurowanym" ze strony m.in. francuskiej policji. Tyle że nie przypominam sobie, żeby po roku 2009 (gdy wyszedł na wolność) znowu knuł jakieś intrygi, podżegał (nomen omen) do mordowania i podpalania, jednoznacznie popierał nazizm itp. Sam Breivik wysłał mu swoje manifesto, ale Varg potępił jego działania. Jak ktoś urodzony po roku 1994 nie śledzi jego kanału na YT i Twittera (hmm, raczej czas przeszły, bo oba są notorycznie kasowane) i nie słucha black metalu, to raczej nie będzie miał pojęcia, co to za typ. A że do końca życia gówno będzie się do niego przyklejać ze względu na radykalne poglądy, to już inna sprawa.

Zresztą, niemal w tym samym czasie Faust zamordował w parku w Lillenhammer geja (i odsiedział dobrych kilka lat), a i Tchort poszedł siedzieć za zaatakowanie kogoś nożem - jednak to bezmyślny/ naiwny/ z rozdmuchanym ego Vikernes stał się "twarzą" tych wszystkich przestępstw, jak swojego czasu - z braku lepszego porównania - Charles Manson (który jednak fizycznie nikogo nie zabił).

A już definitywnie postać Vikernesa jako archetypowego "złego" ukazał w filmowym pastiszu "Władców Chaosu" Jonas Akerlund.

Koleś od ponad 30 lat ściskający prawice m.in. z Madonną, Beyonce i Lady Gagą.
Czyli Illuminackimi ścierwami, które (pośrednio lub nie) mają na rękach więcej krwi niż Vikernes.
Bo "nieme (tjaa, jasne) przyzwolenie" też jest współudziałem w zbrodni.
_________________
Tribes Of The Moon Embraced Me.

https://dreamingspireart.wordpress.com
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 1888
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2022-07-24, 10:27   

Cytat:
Czyli Illuminackimi ścierwami, które (pośrednio lub nie) mają na rękach więcej krwi niż Vikernes.
Wyjaśnij, proszę.
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2022-07-24, 11:49   

A po co? Przecież wszystko jasne.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2022-07-24, 12:59   

Ojapierdole.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Bibi King

Posty: 1608
Skąd: Stamtąd
Wysłany: 2022-07-24, 13:03   

Cabal999 napisał/a:
Czyli Illuminackimi ścierwami,


He.
He.
He.
He, he, he.
Hehehehehehehe :mrgreen:
 
 
Sabetha 
Baba Jaga


Posty: 4566
Wysłany: 2022-07-24, 15:22   

Cabal999 napisał/a:
Koleś od ponad 30 lat ściskający prawice m.in. z Madonną, Beyonce i Lady Gagą.
Czyli Illuminackimi ścierwami, które (pośrednio lub nie) mają na rękach więcej krwi niż Vikernes.


//ooo
_________________
"Wewnątrz każde­go sta­rego człowieka tkwi młody człowiek i dzi­wi się, co się stało".
T. Pratchett "Ruchome obrazki"
 
 
Cabal999 
Cabal999


Posty: 39
Skąd: Oxford/ Chełmno
Wysłany: 2022-07-24, 19:45   

m_m napisał/a:
Cytat:
Czyli Illuminackimi ścierwami, które (pośrednio lub nie) mają na rękach więcej krwi niż Vikernes.
Wyjaśnij, proszę.


Dokładnie, co tu tłumaczyć?
Kto zechce, poczyta więcej.
Kto nie wierzy, albo nie chce drążyć tematu, rzuci hasełkiem w stylu "foliarskie brednie".
Fotos z filmu "Rozpaczliwie szukając Suzan", rok 1985.
Już wtedy się z tym nie kryła...

holding-music-auction.jpg
Plik ściągnięto 4 raz(y) 523,28 KB

_________________
Tribes Of The Moon Embraced Me.

https://dreamingspireart.wordpress.com
 
 
Cabal999 
Cabal999


Posty: 39
Skąd: Oxford/ Chełmno
Wysłany: 2022-07-24, 19:56   

Czy tutaj - wielka "performerka" Marina Abramovič i pani, ktòra zachowuje pokerową twarz w obliczu aktu symbolicznego "kanibalizmu"...ja tam wolę tradycyjne slodycze :mrgreen:

https://external-preview.redd.it/jNbmcOI93EZmBzgL1jIbfqGYI9tqi9kWNtIxwOOUygc.jpg?auto=webp&s=cf57ecde8631747abf7e3066fc0a84718243c9ae
_________________
Tribes Of The Moon Embraced Me.

https://dreamingspireart.wordpress.com
 
 
Bibi King

Posty: 1608
Skąd: Stamtąd
Wysłany: 2022-07-24, 20:29   

Cabal999 napisał/a:
Dokładnie, co tu tłumaczyć?


Pewnie. Ziemia jest płaska, a 5G służy do sterowania ludźmi przez chipy w szczepionkach. Kto zechce, poczyta więcej. Kto nie wierzy, albo nie chce drążyć tematu, rzuci hasełkiem w stylu "foliarskie brednie". I jeszcze to oko w piramidzie na jednodolarówce...

Ale z tą panią w czekoladzie (albo w sosie pieczeniowym, nie jestem pewien), to za diabła nie wiem, do czego zmierzasz.
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2022-07-24, 21:13   

Jeśli trzeba Ci to tłumaczyć, to i tak nie zrozumiesz.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Bibi King

Posty: 1608
Skąd: Stamtąd
Wysłany: 2022-07-24, 21:23   

Oryginalne.

Ale to jest czekolada, czy nie?
 
 
KS 
KS


Posty: 2548
Wysłany: 2022-07-24, 23:02   

Bibi King napisał/a:


Ale to jest czekolada, czy nie?


Aleś ty niedomyślny. Przecież to krew jeszcze nienarodzonych dzieci zamordowanych i zmielonych przez Iluminatów, pracowników wodociągów i agentów służb specjalnych PRL.
Trojan pewnie doda do tego kierowców.
_________________
Kiedy jesteś martwy, nie wiesz, że jesteś martwy. Cały ból odczuwają inni.
To samo dzieje się, kiedy jesteś głupi.
(Lemmy)
 
 
Bibi King

Posty: 1608
Skąd: Stamtąd
Wysłany: 2022-07-25, 00:04   

KS napisał/a:
Aleś ty niedomyślny. Przecież to krew jeszcze nienarodzonych dzieci zamordowanych i zmielonych przez Iluminatów, pracowników wodociągów i agentów służb specjalnych PRL. Trojan pewnie doda do tego kierowców.

No ja to wszystko wiem. Ale CZY TO JEST CZEKOLADA?!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Katedra


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 15