FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Seriale gały widziały...
Autor Wiadomość
m_m 
Uchodźca

Posty: 1867
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2023-04-28, 09:57   

Thx.
A to nie oglądam.
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23110
Wysłany: 2023-04-28, 20:31   

Zawsze zapominam, jeśli chodzi o Apple: "Pachinko" - doskonała produkcja. https://www.youtube.com/w...HJhaWxlcg%3D%3D
Czekam na drugi sezon.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 1867
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2023-04-28, 23:14   

No to Apple dalej: mimo chłodnych recenzji obejrzałem Połączeni przeszłością i nie wiem o co się ludziska dowalają. Serial niezły, trzymający tempo, może scenariuszowo nie nie jest wybitnie ale też nie tragicznie. Takie mocne 7.
Vincent Casel jak zwykle dobry, no i Eva Green...ech, na nią to mógłbym patrzeć godzinami.
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
Whoresbane


Posty: 1033
Wysłany: 2023-05-03, 19:36   

Dark - świeżo po seansie całego serialu. Mieliście rację, pierwszy sezon najlepszy - taki wręcz kameralny a każdy następny za bardzo przerośnięty. Mimo to świetny i czuję niedosyt

Citadel - przewidywalna, prosta rozrywka jakiej pełno obecnie w tv. Spodziewałem się czegoś lepszego po tym całym hype na to kto produkuje i jaki ma budżet. Zobaczymy co będzie dalej. Gra Maddena zawsze mi się podoba. W drugim odcinku cameo Joe Masserii to jedno wielkie marnotrawstwo talentu aktora

White House Plumbers - tu również spodziewałem się czegoś lepszego bazując na gwiazdorskiej obsadzie. Odcinek nie dał rady mnie całkowicie wciągnąć. Z uwagi, że jeszcze cztery odcinki to na pewno zobaczę do końca. Humor jest chyba największą zaletą serialu. A i Judy Greer <3
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
Rec

Posty: 220
Wysłany: 2023-05-03, 21:08   

Odnośnie Citadel. No właśnie byl mega hajp na to, że produkują to wielcy bracia Russo, co jest jakąś pomyłką. Lud internetowy traktuje ich jak jakiegoś Nolana, a to wyrobnicy którzy zrobili cośtam dla Marvela, czyli franczyzy w której reżyser znaczy tyle, co nic, bo nie ma żadnej swobody ani okazji do pokazania zdolności i samego siebie. Po Marvelach nakręcili głupi jak but akcyjniak dla Netfliksa i... no tyle.
Pół internetu powtarza "łał, bracia Russo produkują serial". Kurła, przecież to antyrekomendacja :mrgreen:
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23110
Wysłany: 2023-05-04, 07:28   

"Citadel" to rzeczywiście przeciętniak, jeśli chodzi o fabułę. Realizacyjnie wygląda bardzo dobrze. Ale to taki serial na lato.

"White House Plumbers" jednak mnie bawił po pierwszym odcinku. Dobry przykład na to, jak dużo dobrego robi obsada. Woody Harrelson i Justin Theroux budzą jednocześnie śmiech i litość. A opowiedzenie historii afery Watergate z punktu widzenia dwóch jej wykonawców i jeszcze dodając komizm - okazało się trafionym pomysłem. Na razie poczekam z oglądaniem miniserialu "Gaslit" z Julią Roberts w związku z tym. Ponieważ opowiada o tej historii, ale z innego punktu widzenia.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
KS 
KS


Posty: 2534
Wysłany: 2023-05-04, 08:39   

Imperium szympansów. Lubię filmy przyrodnicze. Ten jest dobrze nakręcony i pokazuje rzeczy nieoczywiste. Aż tak bardzo się od tych szympansów nie różnimy.
_________________
Kiedy jesteś martwy, nie wiesz, że jesteś martwy. Cały ból odczuwają inni.
To samo dzieje się, kiedy jesteś głupi.
(Lemmy)
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2023-05-05, 04:38   

Patrząc na tytuły takie jak np. "Citadel", dziwię się wielce, iż na takie coś macie chęci i czas, a na o wiele lepsze produkcje, to już nie. :-P Ile ten rumuński "Umbre" ma jeszcze czekać, do diaska? --_-

Romulus napisał/a:

Popieram Cintryjkę. Ale "Servant" sobie odpuść. :)
M. Night w swoim stylu to zrobił. Daje radę może przez pierwszy sezon. A potem możesz bez żalu skipnąć na ostatni. :)


Nie. "Servant" należy obejrzeć w całości, za wyjątkiem ostatniego odcinka ostatniego sezonu.
I niestety "nie" po raz drugi - otóż twórcą serialu jest Tony Basgallop. "Konsultant" to potwierdza. :-P "Szalajmana" w "Servancie" nie ma zbyt wiele. ;)

Cintryjka napisał/a:
Tak, Severance jest super, a w tym roku ma być drugi sezon. Na nic chyba tak nie czekam.


Obawiam się, że twórcy w pierwszym sezonie mogli "wystrzelać amunicję" i teraz będą naparzać z kapiszonów. ;) Obym się mylił.

Tomasz napisał/a:
Romulus napisał/a:
Biblioteka seriali Apple robi się naprawdę imponująca. Po "Fundacji" obejrzyj "For All Mankind" - serial Ronalda D. Moore, którego fabuła osadzona jest w alternatywnej historii, w której to Rosjanie pierwsi lądują na Księżycu, co podkręca Amerykę do kosmicznego wyścigu.

Tak to już mam na liście. Ale wcześniej chyba jeszcze "Rozdzielenie" obejrzymy. A też już mam na liście "Servant", a do tego widzę właśnie, że 5 maja wchodzi jakiś postapokaliptyczny "Silos".


Bierz się Pan na poważnie za Apple, bo ma fajne produkcje. :-)
"For All Mankind" - szczególnie drugi, epicko piękny sezon rozkłada na łopatki. Niemniej, pewne wady też są, zwłaszcza w trzecim.
Też jestem fanem wątku imperatora w "Fundacji". Bez niego zarzuciłbym oglądanie. ;)
"Ted Lasso" - koniecznie!
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23110
Wysłany: 2023-05-05, 05:18   

Rumuńskie seriale to zbyt wysoki poziom egzotyczności dla mnie. :) Zatem poczeka ten tytuł jeszcze bardzo długo.

Nie wiem, czy polecać hiszpański serial "Pacjenci doktora Garcii" w Netflixie. Dziesięcioodcinkowa adaptacja powieści Almudeny Grandes pod tym samym tytułem. O ile powieść jest znakomita, o tyle serial jakiś taki pozbawiony napięcia. Choć interesujący, nie przeczę. Ale piszę to z punktu widzenia czytelnika, który znał powieść i ceni ją wyżej niż adaptację. Serial opowiada o losach kilku osób splecionych ze sobą w trakcie wojny domowej. Fabuła jest rozpisana na ponad trzydzieści lat i w ogólności opowiada o hiszpańskich dramatach związanych z wojną domową, reżimem Franco. Jednak po drodze twórcy serialu zgubili cały historyczny kontekst, który w powieści odgrywa zasadniczą rolę i skupili się na indywidualnych losach postaci. Przez to serial stracił wyrazistość i tło historyczne, które zostało potraktowane po macoszemu. Ze szkodą dla całości. Zatem przede wszystkim polecam powieść. :) https://www.youtube.com/w...HJhaWxlcg%3D%3D
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4627
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2023-05-05, 08:05   

ASX76 napisał/a:

"For All Mankind" - szczególnie drugi, epicko piękny sezon rozkłada na łopatki. Niemniej, pewne wady też są, zwłaszcza w trzecim.

Jest oglądane, wczoraj zakończony pierwszy sezon. Super rzecz. I bardzo ciekawie poprowadzone konsekwencje w tym alternatywnym świecie, kontynuacji programu kosmicznego, z mocnym naciskiem społecznym na prawa kobiet. Twórcy nie boją się jak widać mocnym rozwiązań i w warstwach społecznych i w wątkach fabularnych poszczególnych bohaterów. Bardzo dają radę.
Cytat:
"Ted Lasso" - koniecznie!

Też oglądane, tu już połowa drugiego sezony. Ale to pozytywne. Powinno być zapisywane jako lek na depresję. Odcinek świąteczny z drugiego sezonu to chyba szczyt przekazywania pozytywnej energii. Można się aż popłakać ze wzruszenia.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2023-05-05, 10:30   

Romulus napisał/a:
Rumuńskie seriale to zbyt wysoki poziom egzotyczności dla mnie. :) Zatem poczeka ten tytuł jeszcze bardzo długo.



Stereotypy i uprzedzenia. --_- Wrzucasz wszyćko do jednego wora i skreślasz. Choć raz daj szansę. O niebo lepiej obejrzeć świetny rumuński serial, niż przeciętny aż do bólu dupy amerykański z próżną nadzieją, że będzie lepiej. To może znaczek HBO na zachętę? ;)

P.S. A hiszpańskie baczysz, mimo iż to jeszcze większa "egzotyka". :-P
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Whoresbane


Posty: 1033
Wysłany: 2023-05-05, 14:31   

Oficjalnie piąty sezon Yellowstone będzie ostatnim. Costner Ty parówo!
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
Trojan 


Posty: 11270
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2023-05-05, 16:29   

nie no - lepiej ciągnać serial jak gluty do usranej śmierci
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2023-05-05, 16:32   

Aż tyle sezonów ma ten absurd?
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23110
Wysłany: 2023-05-07, 07:57   

Trojan napisał/a:
nie no - lepiej ciągnać serial jak gluty do usranej śmierci


Mnie ta wiadomość w ogóle nie zmartwiła, bo przyszedł już czas na ten moment i pierwsza część piątego sezonu dobrze przygotowała grunt pod zamknięcie historii. Bo ile można ciągnąć to samo? Kolejny sezon i kolejny wróg, który dybie na ranczo? Kto teraz? Prezydent? Armia? Jeszcze większy prywatny inwestor?

"Drops Of God"
- Apple. Jarałem się nadchodzącą premierą i zasadniczo mnie nie zawiodła. W dwóch odcinkach jest samo dobro: ciekawa historia, klimat, bohaterowie i doskonała realizacja. Umiera znany enolog i właściciel słynnej kolekcji wina. Zostawia ją w spadku zwycięzcy konkursu specjalnie przygotowanego do tego, aby wyłonić spadkobiercę spośród dwójki: córki, której zmarły nie widział od lat oraz ulubionego ucznia. Problemy pojawiają się już na starcie i jest ciekawie. Ale trzeci odcinek przynosi obyczajową nudę. Zapewne potrzebną do zbudowania relacji między bohaterami, ale mimo wszystko nudę. Do tego mocno przewidywalną, jeśli chodzi o postać ucznia. Jednak czekam na kolejne odcinki. Manga, będąca pierwowzorem na razie powoli jest gromadzona na czytniku. https://www.youtube.com/w...kIHRyYWlsZXI%3D

"Silos" - Apple. Adaptacja wydanej również u nas powieści (na pewno pierwszej z cyklu, pozostałych już nie czytałem). Mamy ludzi zamkniętych w ogromnym silosie, po bliżej nieokreślonym kataklizmie oraz po wewnętrznej próbie przewrotu. Zatarta historia tego, co się wydarzyło. Dystopijne kwestionowanie rzeczywistości, które jest przewidywalne - to nawet nie jest spoiler, bo aż wali po oczach od samego początku lub jest oczywiste dla każdego fana gatunku: rzeczywistość na zewnątrz jest inna niż nam mówią! Mimo to oglądałem dwa pierwsze odcinki z ogromnym zainteresowaniem. Bo to - na razie - doskonale napisana historia. A do tego znakomita obsada. Mocna premiera. I zapowiada się kolejny, dopieszczony serial fantastyczny od Apple. W zasadzie jestem już pewien: jeśli jakaś ekranizacja fantastyki ma największe szanse na sukces, to warunkiem jest, że wpadnie w ręce producentów z tego serwisu. https://www.youtube.com/w...mFpbGVyIA%3D%3D

"Pani Davis" - HBO Max. Po pierwszym odcinku: strzał w dziesiątkę. Fantastyczna, dynamiczna fabuła, z mocnym, ale nie przesadzonym absurdem. W skrócie: zakonnica, która lubi akcję i wszechpotężna AI. :mrgreen: Zakonnica nie lubi AI i jej wszechmocy, ale pod koniec pierwszego odcinka łączą siły zawierając nietypową umowę. Pierwszy odcinek przypomina klimatem "Holistyczną agencję detektywistyczną Dirka Gently" i oby ten klimat się utrzymał, bo bawiłem się znakomicie. W serwisie są już cztery odcinki, chyba z siedmiu lub ośmiu. Warto. :) https://www.youtube.com/w...zIHRyYWlsZXI%3D
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Whoresbane


Posty: 1033
Wysłany: 2023-05-07, 20:30   

Po wspaniałym Dark brakowało mi serialu łączącego w sobie grozę, sci-fi i powodów by powiedzieć "co do chu*a?!". Nie sądziłem, że znajdę coś tak prędko. Pierwszy sezon "From" łyknąłem mega uśmiechnięty i teraz cotygodniowe czekanie na nowe odcinki
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4627
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2023-05-07, 21:55   

Whoresbane napisał/a:
Pierwszy sezon "From" łyknąłem mega uśmiechnięty i teraz cotygodniowe czekanie na nowe odcinki

Co to i gdzie to?
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2023-05-08, 04:03   

Tomasz napisał/a:
Whoresbane napisał/a:
Pierwszy sezon "From" łyknąłem mega uśmiechnięty i teraz cotygodniowe czekanie na nowe odcinki

Co to i gdzie to?


Horror. Powinien być dostępny na HBO (Max), jak śmiem przypuszczać. //mysli

Największą bolączką tej produkcji jest niemiłosierne rozwleczenie. Serial zyskałby na ograniczeniu liczby odcinków. Zbyt często wkrada się tu nuda. Poza tym, bohaterowie to klisze aż do bólu dupy.
Obawiam się również, że wcześniej czy później twórcy skuszą się na łopatologiczne wyjaśnienie tajemnic i wtedy niezły nastrój pryśnie jak bańka mydlana.
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Herbatek
[Usunięty]

Wysłany: 2023-05-08, 10:38   

ASX76 napisał/a:
Tomasz napisał/a:
Whoresbane napisał/a:
Pierwszy sezon "From" łyknąłem mega uśmiechnięty i teraz cotygodniowe czekanie na nowe odcinki

Co to i gdzie to?


Horror. Powinien być dostępny na HBO (Max), jak śmiem przypuszczać. //mysli

Największą bolączką tej produkcji jest niemiłosierne rozwleczenie. Serial zyskałby na ograniczeniu liczby odcinków. Zbyt często wkrada się tu nuda. Poza tym, bohaterowie to klisze aż do bólu dupy.
Obawiam się również, że wcześniej czy później twórcy skuszą się na łopatologiczne wyjaśnienie tajemnic i wtedy niezły nastrój pryśnie jak bańka mydlana.


Największą bolączką tego serialu, (w mojej opinii) przynajmniej jeśli chodzi o pierwszy odcinek 2-go sezonu jest absurdalne zachowanie bohaterów.
Wiem, że w dzisiejszych serialach logika świata przedstawianego jest produktem deficytowym.
Jednak w tym przypadku to jak mówił klasyk: horrendalne nieporozumienie :-) .
Szkoda, bo pierwszy sezon odbieram / pamiętam mimo wszystko pozytywnie.
A teraz zastanawiam się czy jest sens oglądać dalej i się wqrwiać.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2023-05-08, 11:04   

A i owszem, debilizm bohaterów to bardzo poważna przypadłość, jednakowoż przyznaję jej drugie miejsce, choć kiedy akcja przyspiesza, zdecydowanie wychodzi na prowadzenie. :-P
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23110
Wysłany: 2023-05-08, 15:52   

To serial twórców "Lost" i lostowy klimat z niego przebija - nawet w obsadzie. :) Ale przede wszystkim w fabule. Podoba mi się umiarkowanie. Ciekawe, czy w drugim sezonie wyjaśnią cokolwiek, czy planują to ciągnąć jeszcze przez trzeci. Chyba już wyrosłem z tego typu tajemnic. Ale oglądanie nie boli.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2023-05-08, 16:12   

Romulus napisał/a:
Ale oglądanie nie boli.


Ale głupota bohaterów już tak.
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Rec

Posty: 220
Wysłany: 2023-05-08, 16:37   

Na Wiki widzę, że trzeci sezon w produkcji. Dopisuję do listy "Must see" kiedy skończą kręcić całość. Za stary jestem na klimat tajemnic i wielkie cliffhangery z rozwiązaniem po roku przerwy :-)
 
 
Herbatek
[Usunięty]

Wysłany: 2023-05-08, 16:40   

ASX76 napisał/a:
Romulus napisał/a:
Ale oglądanie nie boli.


Ale głupota bohaterów już tak.


Obajrzałem drugi odcinek.
Dla mnie to koniec przygody z tym serialem.
Nic w nim nie sztymuje.

Jeśli pisząc - pół żartem, pół serio - jest gdzieś na świecie społeczeństwo, które zachowuje się tak jak bohaterowie tego serialu, to byłby to gorszy horror niż to co na ekranie prezentuje scenariusz.
Szkoda, ze ten strajk nie wypadł wcześniej, dobrze by zrobił temu serialowi :mrgreen:
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2023-05-08, 16:41   

Rec napisał/a:
Za stary jestem na klimat tajemnic i wielkie cliffhangery z rozwiązaniem po roku przerwy :-)


Rozwiązania zazwyczaj kończą się bardzo bolesnymi rozczarowaniami, dlatego o wiele lepiej pewnych rzeczy nie wyjaśniać i przyjąć, że bohaterowie z różnych względów nie są w stanie zgłębić tajemnic. Zwłaszcza podczas survivalu.
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
  
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23110
Wysłany: 2023-05-08, 16:42   

Rec napisał/a:
Na Wiki widzę, że trzeci sezon w produkcji. Dopisuję do listy "Must see" kiedy skończą kręcić całość. Za stary jestem na klimat tajemnic i wielkie cliffhangery z rozwiązaniem po roku przerwy :-)

W dzisiejszych czasach, jeśli serial przez pierwszy miesiąc nie zbierze dostatecznie zadowalającej liczby odsłon, to grozi mu kasacja. Zatem taka praktyka sprzyja kasowaniu seriali. :) Choć też ją uprawiam, w przypadku słabszych tytułów.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2023-05-08, 17:02   

Herbatek napisał/a:


Jeśli pisząc - pół żartem, pół serio - jest gdzieś na świecie społeczeństwo, które zachowuje się tak jak bohaterowie tego serialu, to byłby to gorszy horror niż to co na ekranie prezentuje scenariusz.

Szkoda, ze ten strajk nie wypadł wcześniej, dobrze by zrobił temu serialowi :mrgreen:


1. Zwłaszcza w przypadku horrorów to częsta przypadłość. Aby daleko nie szukać - głosujący na PiS są nie mniejszymi durakami. :-P

2. Więcej czasu dla scenarzystów niczego by nie zmieniło. Z piasku bicza nie ukręcisz. :-P
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
KS 
KS


Posty: 2534
Wysłany: 2023-05-08, 20:56   

Sukcesja. Wcześniej miałem wrażenie, że lekko się rozwadnia, ale dzisiejszy odcinek gęsty jak diabli, powrót do wysokiej formy.
_________________
Kiedy jesteś martwy, nie wiesz, że jesteś martwy. Cały ból odczuwają inni.
To samo dzieje się, kiedy jesteś głupi.
(Lemmy)
 
 
Whoresbane


Posty: 1033
Wysłany: 2023-05-08, 21:37   

Zbuduj mu drugie Indie, no zbuduj! :mrgreen:


Wracając do polemiki o From. W każdym serialu zdarzają się bohaterowie głupi, w każdym mądrzy tak jak w życiu. Nie może wszystkim wszystko wychodzić bo kto by oglądał takie seriale, gdzie wszystko jest cacy?
Dla mnie najważniejszy jest klimat i głupota bohaterów w takim Liaison czy Citadel mnie mocno odstraszała. We From klimat mi tak odpowiada, że nawet głupotek fabularnych nie zauważam.


Sprawdziłem "Silo" - kolejny serial pełen tajemnic, sekretów i mrocznej przeszłości do odkrywania. Totalnie dla mnie!
A nawet jakby nie miał tych cech to i tak bym się gapił na Rebeccę Ferguson jak urzeczony <3
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
AM

Posty: 2899
Wysłany: 2023-05-09, 09:39   

Whoresbane napisał/a:
Zbuduj mu drugie Indie, no zbuduj! :mrgreen:


Wracając do polemiki o From. W każdym serialu zdarzają się bohaterowie głupi, w każdym mądrzy tak jak w życiu. Nie może wszystkim wszystko wychodzić bo kto by oglądał takie seriale, gdzie wszystko jest cacy?
Dla mnie najważniejszy jest klimat i głupota bohaterów w takim Liaison czy Citadel mnie mocno odstraszała. We From klimat mi tak odpowiada, że nawet głupotek fabularnych nie zauważam.


Sprawdziłem "Silo" - kolejny serial pełen tajemnic, sekretów i mrocznej przeszłości do odkrywania. Totalnie dla mnie!
A nawet jakby nie miał tych cech to i tak bym się gapił na Rebeccę Ferguson jak urzeczony <3


W kwestii "From" zaskakujące jest zestawienie z "Dark". I może wprowadzać w błąd. Bo jednak "Dark" to jeden z najbardziej udanych seriali ostatnich lat (mimo wad), a "From" produkcja nie za bardzo odstająca od szeregowych seriali telewizji Fox z "Jeźdźcem bez głowy" na czele.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Żuławski


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,44 sekundy. Zapytań do SQL: 14