FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
PiSsOff
Autor Wiadomość
fdv 


Posty: 1085
Skąd: Neverland
Wysłany: 2022-03-16, 13:34   

Bibi King napisał/a:

Byłem w Gruzji kilka razy i doskonale wiem, jak zapisał im się Lech w pamięci. I mimo że w mojej ocenie był fatalnym prezydentem, to z nimi nawet nie próbowałem dyskutować. Czują, co czują, nie mnie to podważać. Kompletnie inna perspektywa.


Mogę potwierdzić na komunikat że jestem z PL to przy kilku okazjach u obcych ludzi uśmiech na twarzy i od razu Kaczyński. Coś jak podejrzewam podobnego kiedy kiedyś Polak często mógł usłyszeć Wałęsa. Bez jakiejkolwiek oceny osoby, a tylko jako symbol czegoś pozytywnego.
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
KS 
KS


Posty: 2553
Wysłany: 2022-03-16, 14:28   

Potwierdzam, w Gruzji Kaczyński to ikona. Tam jeszcze dochodzi ten nimb "człowieka, co się kulom nie kłaniał". W czasie wizyty w strefie przygranicznej rozległy się strzały, Sakaszwili na ziemię, a Kaczka stał dalej. Ta odwaga się wzięła z przypadku. Nie było na miejscu nikogo z BOR, tylko ochroniarze gruzińscy, no i na dźwięk strzałów rzucili się na Sakaszwilego, by go ciałami nakryć a o naszym kurduplu nikt w pierwszym odruchu nie pomyślał, więc stał nie bardzo wiedząc co się dzieje.
_________________
Kiedy jesteś martwy, nie wiesz, że jesteś martwy. Cały ból odczuwają inni.
To samo dzieje się, kiedy jesteś głupi.
(Lemmy)
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23180
Wysłany: 2022-03-21, 17:39   

Przerzucam sobie TikToka i jakoś tam nie widzę, aby ta wizyta tam rezonowała. Za to mocno cały czas rezonuje postawa Polaków względem Ukraińców, którzy uciekli przed wojną. Chyba że to tylko moja bańka. Ale i w trakcie wizyty te głupoty, które tam głosił Kaczyński zdystansowały europejskich przywódców. Nikt nie odejmuje propagandowego efektu, ale też nie można go przeceniać.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
KS 
KS


Posty: 2553
Wysłany: 2022-03-29, 08:39   

KS napisał/a:

Teraz wykorzystanie antyruskich nastrojów i odgrzanie Macierewicza i trotylu jest tylko kwestią czasu.


Prorocze słowa. Słowo stało się ciałem. Prezes zapowiedział, że "świat musi się dowiedzieć".
_________________
Kiedy jesteś martwy, nie wiesz, że jesteś martwy. Cały ból odczuwają inni.
To samo dzieje się, kiedy jesteś głupi.
(Lemmy)
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23180
Wysłany: 2022-03-29, 08:46   

I wróciło klasyczne "wiem, ale nie powiem". Dziadunio już ciągnie ostatkiem sił. Tak sobie myślę, że w przypadku polityków wiek emerytalny powinien być prawną przeszkodą do sprawowania jakichkolwiek funkcji publicznych.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2022-03-29, 08:47   

Spróbować mogą, ale wątpię, żeby to mocniej zażarło, temat się zestarzał, a świat ma poważniejsze rzeczy na głowie. Poza tym te wszystkie PiSie patokomisje przez tyle lat nie zdołały nawet ustalić wspólnej wersji wydarzeń, która przy bliższych oględzinach nie okazałaby się ulepcem z gałązek i ekskrementów, więc ten.
A Antoniego będą raczej wciąż chować przed światem, poza sektą smoleńską głosów im nie przysporzy.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1644
Skąd: Bytom
Wysłany: 2022-03-29, 08:56   

Romulus napisał/a:
I wróciło klasyczne "wiem, ale nie powiem". Dziadunio już ciągnie ostatkiem sił. Tak sobie myślę, że w przypadku polityków wiek emerytalny powinien być prawną przeszkodą do sprawowania jakichkolwiek funkcji publicznych.

Kaczyński chyba nawet osobiście kiedyś stwierdzał, że sędziowie nie mogą pracować powyżej chyba 65lat, bo w tym wieku już mniej ogarniają. ;-)


Romulus napisał/a:
Spróbować mogą, ale wątpię, żeby to mocniej zażarło, temat się zestarzał, a świat ma poważniejsze rzeczy na głowie. Poza tym te wszystkie PiSie patokomisje przez tyle lat nie zdołały nawet ustalić wspólnej wersji wydarzeń, która przy bliższych oględzinach nie okazałaby się ulepcem z gałązek i ekskrementów, więc ten.
A Antoniego będą raczej wciąż chować przed światem, poza sektą smoleńską głosów im nie przysporzy.

Stawiam, że nie chodzi o zdobywanie głosów przez PIS, tylko o zniechęcenie do opozycji.
Bo przecież Kaczyński zaraz wyskoczy z:
- mamy dowody, że za zamachem stał Putin
- ale na pewno musiał mu pomóc ktoś po stronie polskiej, tylko jeszcze nie wiemy kto (co jak ulał pasuje do ostatnich wypowiedzi Kaczyńskiego)
- ci, którzy będą negować zamieszanie w to Putina, na pewno właśnie z nim współpracowało i pewnie dalej współpracuje - sami się ujawnią
I nawet nie pokażą ani pół nowego dowodu czy dokumentu, tylko z miejsca przekierują temat na tych, którzy "Bronią Putina, więc pewnie byli z nim w zmowie. A przecież widać, ze Putin to morderca, niszczy Ukrainę, więc każdy kto go broni zdradza i Ukrainę i Polskę. Należy takie osoby na zawsze wyeliminować z polskiej polityki, a najlepiej od razu skazać.".
Ten scenariusz po prostu sam się nasuwa, znając Kaczyńskiego.
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2022-03-29, 09:01   

Pewnie, tylko nie wiem, czy to w ogóle chwyci, to jest prehistoria, która ma znaczenie dla coraz mniejszej liczby ludzi. Ci, którzy mieli uwierzyć, już wierzą, ci, którzy nie wierzą, pewnie już nie uwierzą, temat był wałkowany na pierdylion sposobów przed eony. Nikt tego Kaczelnikowi Państwa nie zabroni, ale pewnie sprawa szybko umrze śmiercią naturalną, czyli razem z nim //mysli .
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1644
Skąd: Bytom
Wysłany: 2022-03-29, 09:06   

Stary Ork napisał/a:
Pewnie, tylko nie wiem, czy to w ogóle chwyci, to jest prehistoria, która ma znaczenie dla coraz mniejszej liczby ludzi. Ci, którzy mieli uwierzyć, już wierzą, ci, którzy nie wierzą, pewnie już nie uwierzą, temat był wałkowany na pierdylion sposobów przed eony. Nikt tego Kaczelnikowi Państwa nie zabroni, ale pewnie sprawa szybko umrze śmiercią naturalną, czyli razem z nim //mysli .

Owszem
... ale w tym czasie zdąży zorganizować przyspieszone wybory ...
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2022-03-29, 09:11   

Nie przeceniałbym teraz sprawczości Krótkiego, wystarczy spojrzeć, jak ma bajzel na zapleczu. To już nie jest Jarosław w Trójcy Jedyny jak jeszcze ze cztery lata temu, cholera wie, kto tam teraz rozdaje karty. Ale na pewno wybory byłyby okazją, że pozbyć się wreszcie Sprytnego Zbysia (krzyż mu na drogę, chuj mu na grób) i trochę przyciąć Konfederosję //mysli .
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23180
Wysłany: 2022-03-29, 17:12   

Mieli "spryciarze" przepychać przez Sejm ustawy sądowe, żeby odblokować kasiorę z UE. Ziobro znowu im się wykopyrtnął. Miał być deal z częścią opozycji (PSL) i chyba nic z tych rzeczy, bo skoro im Ziobro fika skutecznie, to chyba coś nie styknęło. I cała sprawczość prezesa tysiąclecia.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
KS 
KS


Posty: 2553
Wysłany: 2022-04-08, 17:10   

W nie tak znów odległej przeszłości pewien francuski mądrala, nazwiskiem Chirac, ustawiał Polskę na baczność m.in. słynnym zdaniem, że straciliśmy okazję, by siedzieć cicho (gdy więksi i mądrzejsi rozmawiają, jak można było się domyślać).

Teraz lizusek i skarżypyta Macron wypłakuje się mediom, że Polska, a konkretnie niejaki Morawiecki, chce wpłynąć na wyniki wyborów we Francji.
Muszę przyznać, że jako Polak czuję coś w rodzaju dumy. Kiedyż to ostatnio Polska wpływała na wybór miłościwie panującego w jednym z europejskich mocarstw? Za Batorego? ;)

I tak jak Mateuszka Krzywoustego nie znoszę, tak widok popierdującego ze zdenerwowania Francuzika sprawił mi przyjemność.
_________________
Kiedy jesteś martwy, nie wiesz, że jesteś martwy. Cały ból odczuwają inni.
To samo dzieje się, kiedy jesteś głupi.
(Lemmy)
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23180
Wysłany: 2022-04-08, 17:18   

No ja wątpię, aby nam to pomogło. Ja w sumie z zażenowaniem patrzę na katoprawicę, która szydzi z UE, Niemiec i Francji, bo to oni się dogadywali z Putinem. Jakby to był jakiś grzech. Myślenie polityczne tych prymitywów jest, no cóż, prymitywne. Zwłaszcza że Kłameusz znajduje się w tym samym obozie z klakierami Putina - Le Penową, Salvinim, Orbanem. Tych zdjęć i obściskiwania się z putinowskimi kundlami nie uda się cofnąć. Oni robili to wiedząc już, że Putin zaatakuje Ukrainę.

I jestem pewien, że obstawiali klęskę Ukrainy. Poza tym Putin to idol katoprawicy. Walczył wszak z zachodnim zepsuciem, elgiebtami, polityczną poprawnością. Ostoja tradycyjnych wartości, krótko pisząc.

No, ale plan się rypnął, Ukraina daje sobie radę przy bezprzykładnej pomocy nie tylko USA, ale i "złej" UE (która pierwszy raz w swojej historii finansuje zakup broni dla kraju, który nie jest jej członkiem), "złym" Niemcom, czy Francji. Które to kraje na potęgę i wyprzódki zajmują rosyjski majątek u nich zgromadzony. Więc teraz PiS krzyczy najgłośniej wskazując na innych jako tych złych.

Dodam, że Polska tak skutecznie nakłada sankcje na Rosję i Rosjan, że jeśli jest jeszcze jakiś nieupłynniony majątek rosyjskich oligarchów w Polsce - to będę zaskoczony. Przecież to Kłameusz i jego sitwa wymyślili, że do zajęcia rosyjskich majątków trzeba zmienić polską konstytucję. Co jest bzdurą wierutną. :mrgreen:

Aha, a oligarcha Obajtek za chwilę opchnie część Lotosu, który łączy z Orlenem, komu? Orbanowi. Nie, wróć. Tak naprawdę to Putinowi. :-P

Tak, to Macron jest zły. :mrgreen:
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
KS 
KS


Posty: 2553
Wysłany: 2022-04-08, 17:30   

Dżizaskrajst, Romulusie. Hold your fire!
To żarcik był, a ty zaraz z czołgami i artylerią.
_________________
Kiedy jesteś martwy, nie wiesz, że jesteś martwy. Cały ból odczuwają inni.
To samo dzieje się, kiedy jesteś głupi.
(Lemmy)
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23180
Wysłany: 2022-04-08, 18:01   

No nie w ciebie tylko w narrację katotalibów. :-P

Zresztą, dostali z Francji informację zwrotną na to obsrywanie Macrona: https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-macron-o-morawieckim-skrajnie-prawicowy-antysemita,nId,5947269?fbclid=IwAR3ttS4rerNjtsylt-Q21f7VZf6DoIir_bkhVI_TSVIOCUscSHp9ylLbib4#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2022-04-08, 18:06   

No i po tym wywiadzie Macrona ambasador Francji został dziś wezwany na dywanik //spell
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23180
Wysłany: 2022-04-08, 18:13   

Pewnie przerażony polskom husariom. :mrgreen:
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 1891
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2022-04-08, 18:44   

Poszedł na naukę jedzenia sztućcami przecież.
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
KS 
KS


Posty: 2553
Wysłany: 2022-04-08, 19:32   

Tylko żeby czegoś nie zwinął. Noża jakiegoś, albo popielniczki.
_________________
Kiedy jesteś martwy, nie wiesz, że jesteś martwy. Cały ból odczuwają inni.
To samo dzieje się, kiedy jesteś głupi.
(Lemmy)
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2022-04-08, 21:39   

I niech pilnują, by nie nasrał do kominka.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
KS 
KS


Posty: 2553
Wysłany: 2022-04-10, 12:34   

https://www.onet.pl/infor...5e9ltf,79cfc278

Nooo Sekielski, znajdzie się teraz na ciebie paragraf.
_________________
Kiedy jesteś martwy, nie wiesz, że jesteś martwy. Cały ból odczuwają inni.
To samo dzieje się, kiedy jesteś głupi.
(Lemmy)
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 1891
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2022-04-10, 12:56   

Phi, w Iranie juz tak mają.
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
KS 
KS


Posty: 2553
Wysłany: 2022-04-10, 13:07   

No ba, ich cywilizacja jest starożytniejsza niż Wielka Lechia.
_________________
Kiedy jesteś martwy, nie wiesz, że jesteś martwy. Cały ból odczuwają inni.
To samo dzieje się, kiedy jesteś głupi.
(Lemmy)
 
 
Trojan 


Posty: 11341
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2022-04-10, 14:16   

nic nie jest starożytniejsze niż Wielka Lechia
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7123
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2022-04-10, 14:46   

Trojan napisał/a:
nic nie jest starożytniejsze niż Wielka Lechia
My ich uczyliśmy budować minarety? //mysli
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 1891
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2022-04-10, 15:10   

Nie na darmo czcą tam Al Lacha, czyli wielkiego Polaka.
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8273
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2022-04-10, 17:54   

A wiesz, że to argument, który widziałem na w Otchłani? xD
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 1891
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2022-04-10, 17:56   

Nie, nie wiem. I gdzie?
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8273
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2022-04-10, 18:24   

Już nie pamiętam, to było lata temu. Ale Allach miał być zniekształconym Lechem z legendy o Lechu, Czechu i Rusie. xD
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 1891
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2022-04-10, 18:52   

Moje skojarzenie to była Trylogia.
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

gamedecverse


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,7 sekundy. Zapytań do SQL: 13