FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Ogłoszenia drobne.
Autor Wiadomość
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2009-02-08, 22:48   

Mamy dla was kapitalną wiadomość.

Jak część z was zapewne wie pracowaliśmy nad stroną o Uczcie Wyobraźni i mimo że mamy trzy miesięczne opóźnienie to postanowiliśmy nie czekać do północy ale już teraz przed czasem zaprosić was pod adres ten uw.zaginiona-biblioteka.pl.

Więcej informacji o stronie i podziękowania u mnie na blogu
  
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2009-02-26, 11:37   

Jak już część zauważyła na forum pojawiły się bannery książek wydawanych przez MAGa. Jest to efekt poszerzenia współpracy między wydawnictwem a nami. Już niebawem poznacie kolejne owoce tej współpracy, bądźcie w pogotowiu. ;)
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-03-06, 18:48   

Dzisiaj zawiązaliśmy współpracę z kwartalnikiem Qfant. Na ich stronie znalazł się nasz banner.
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-03-31, 21:25   

Kolejny nasz projekt, firmowany znaczkiem ZB :mrgreen: Zapraszam na stronę pod nazwą książki. Jak zwykle nie obyło się bez poślizgu w stosunku do pierwotnych planów, koncepcja w międzyczasie trochę się zmieniła, ale najważniejsze, że projekt w końcu wystartował :D

Przyjemnej lektury :)
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2009-04-01, 10:53   

Zaginiona Biblioteka poszerzyła współpracę z portalem Fantasta.pl. Będziemy korzystać ze swoich zbiorów na zasadzie wymiany linków, my z ich bazy książek, Fantasta z bazy recenzji. Na tym na pewno nie poprzestaniemy.

To nie żart. ;)
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2009-04-20, 10:27   

Strona o UW została także zgłoszona do konkursu Orły Internetu. Pod tym adresem można glosować na stronę o wydawanej przez Maga serii.
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-05-03, 20:40   

Z dniem dzisiejszym Maeg przestał być administratorem ZB, pozostaje jednak dalej jako moderator forum. Rozpoczęte projekty również nie pozostają pozostawione same sobie.
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2009-05-18, 19:05   

W związku z wykrytą ingerencją w pliki forum (login.php i index.php) prosimy wszystkich użytkowników o zmianę haseł. Prosimy potraktować to poważnie i jak najszybciej dokonać zmiany.
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-06-07, 21:57   

Dzisiaj MadMill dostał uprawnienia administratora. Tym samym będzie miał teraz więcej roboty ;P
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-07-07, 15:21   

Wczoraj użytkownik Kruk dostał ostrzeżenia za tą wypowiedź. Posty tego rodzaju nie powinny pojawiać się na tym forum.
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-08-14, 01:34   

Maeg zrezygnował z funkcji moderotora. Dzięki za dotychczasową współpracę //piwo
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-08-18, 23:36   

Powstało nowe subforum, tym razem dla seriali. Moderatorem (ku swojemu utrapieniu ;P) został na razie Gand.
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2009-09-09, 08:38   

Powstało subforum Kulinaria, a modem został Spellsinger - Mod którego wstydzi się GTW. ;)
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-09-10, 10:22   

Zaginiona Biblioteka zawiązała współpracę z dwoma wydawnictwami - Runą i Powergraphem. Efekty tej współpracy już niedługo pewnie zauważycie, jak też będziecie informowani na bieżąco o kolejnych jej etapach :)
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2009-09-10, 15:49   

Na moją prośbę jako drugi moderator działu "Film" oraz jego subforum "Seriale" dokooptowany został Spell. :)
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2009-09-12, 20:09   

Gestapowską metodą wszystkie wypowiedzi jednolinijkowe będą bezwzględnie usuwane bez powiadomienia w działach, które ja moderuję.

EDIT:

Chyba, że to będzie konkretna odpowiedź na konkretne pytanie związane z tematem. Jednak i tak będę "prosił" by krzynkę wysilić klawiaturę ;)

EDIT2:

Łapówki przyjmuję w alkoholu.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2009-09-23, 14:07   

Użytkownik Sebaa został z dniem dzisiejszym zbanowany bezterminowo. Powód:
Liczne skargi użytkowników, trolling, utarczki słowne oraz "osobiste wycieczki" w tematach na forum ogólnym, obsceniczne prywatne wiadomości do użytkowników, niski poziom kultury osobistej oraz brak szacunku dla współużytkowników.
Jesteśmy tolerancyjni, ale niektóre rzeczy nawet nas przerastają.
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-09-25, 00:43   

Kolejne wydawnictwo, z którym Zaginiona Biblioteka zawiązała współpracę to SuperNowa. Na razie efekty tej współpracy są widoczne w postaci jednego banneru u dołu forum. Ale na pewno na tym nie poprzestaniemy :)
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-09-28, 16:45   

Użytkownik S.A.L.U.T.O został dzisiaj zbanowany bezterminowo.

Powód: Obrażanie innych użytkowników, grożenie im, niski poziom kultury osobistej, niestosowanie się do upomnień administracji.

Oby jak najmniej takich userów na ZB.
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2009-10-02, 11:07   

Współpracujący z nami portal Fantasta.pl zaprasza na konkurs:
Fantasta.pl napisał/a:
Napisz recenzję do dowolnej książki zamieszczonej w portalu fantasta.pl i wygraj kalendarz ilustrowany portretami smoków, wykonanymi przez znakomitego tureckiego artystę - Kerema Beyita - Smoki 2010.

Czas trwania konkursu 1.10-31.10. Liczba recenzji zamieszczonych w portalu przez jednego użytkownika nieograniczona.

Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 8.11.2009
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-10-13, 20:43   

19 października Zaginionej Bibliotece stuknie drugi roczek. I z tej okazji mamy dla Was mały konkurs-zabawę. Niektórzy z Was są z nami od samego początku, inni dołączyli trochę później, ale faktem jest, że zebrała się grupka osób, która lubi tu w miarę często zaglądać. Pytanie dlaczego ciągle tu jesteście, co was tu przyciąga, czyli „dlaczego, kufa jesteście na ZB”? Pytanie proszę potraktować jak najbardziej z przymrużeniem oka, a odpowiedź dać w formie felietonu (300-500 znaków).

Najlepszy felieton zostanie nagrodzony książką, jaką to już zadecyduje ta osoba (do 40 zł, bez kosztów przesyłki). Żeby uniknąć zarzutu, że GTW kieruje się przy werdykcie nickiem, będziemy mieć taką procedurę: felietony proszę wysyłać do Mada, ten będzie je przeklejał do nas, ale już bez nicków, tylko kolejno cyferkami 1,2,3... a sam nie będzie brał udziału w głosowaniu.

Zwycięski felieton oczywiście opublikujemy na forum, może inne też, jeśli autorzy będą wyrażać na to zgodę. Generalnie chciałabym, żebyście całość potraktowali jako dobrą zabawę bez patrzenia wyłącznie na nagrodę (nie chciałabym tu widzieć pytań, dlaczego tylko jedna książka, za mała kwota itd.)

Termin nadsyłania prac minie 27 października (przedłużamy do 1 listopada), ogłoszenie wyników, mam nadzieję że do końca tego ostatniego tygodnia. Trochę po rocznicy, ale trzeba na wszystko dać sobie czas.

Zapraszamy do udziału :)
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
  
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-10-28, 00:05   

Konkurs przedłużamy do końca tygodnia, czyli 1.11
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2009-11-25, 09:17   

Z dniem dzisiejszym do grona moderatorów dołączył Mag_Droon. Będzie pełnił pieczę nad działem Społeczeństwo. Magowi życzymy powodzenia, a userów prosimy o wyrozumiałość dla żółtodzioba! ;)
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2009-12-03, 23:02   

Idąc z duchem czasu... itd. itp. ZB doczekała się strony na Facebooku. Po pierwsze zadaniem będzie zrzeszanie fanów, którzy mają konta na Facebooku, a następnie informowanie o ważnych wydarzeniach związanych z ZB. Nie tylko recenzje i wywiady które pojawiać się będą na książkach, ale tez wybrane ciekawe dyskusje z forum. Zapraszamy do oglądania i śledzenia strony na FB! ;)

Zaginiona Biblioteka na Facebooku
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-12-12, 02:24   

Z dniem dzisiejszym Geoffrey przestał pełnić funkcje moderatora. Dzięki za dotychczasową współpracę :)
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-15, 19:10   

A tak było spokojnie na forum...

Użytkownik Tadekm dostał ostrzeżenie za swoje wypowiedzi w stosunku do Mistle w wątku "Pisarz, rynek, wydawnictwo".
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2010-02-25, 21:28   

Z dniem dzisiejszym - co za piękny zwrot - koleżanka Metzli przestała pełnić funkcję admina oraz moderatora na forum Zaginiona Biblioteka. Była adminem od początku ZB i włożyła wiele wysiłku w to co teraz wielu userów uznaje za swoją przystań w sieci. Dziękujemy Metz bardzo serdecznie za współpracę oraz wszyscy w gronie administracyjnym szanujemy jej decyzję jaką podjęła. Nikt spośród osób działający wokół ZB nie włożył tyle pracy i nie był tak zaangażowany w rozwój forum jak Metz, która rzadko otrzymywała jakiekolwiek pochwały. Nigdy tego nie oczekiwała, a zasłużyła swoją postawą i działaniem na uznanie w oczach każdej osoby ze społeczności skupionej wokół naszego forum.

Sam chylę czoła przed Metz, jej osiągnięciami na polach związanych z forum, jej wyważonym zdaniem, nieugiętym dążeniem do celu oraz świetnym kontaktem z całą społecznością. Niewiele jest osób tak spokojnych, robiących to co do nich należy i nie czekających na uwielbienie ze strony innych ludzi. Metz swoją postawą jest ikoną ZB i taką pozostanie już na zawsze. Wielkie, serdeczne podziękowania z całego serca za współpracę.

PS. Wred uznał, że Metz należą się sexi podziękowania, a więc zaoferował się wkleić swoje zdjęcia gdzie pozuje w stringach w panterkę i z pejczykiem w ręku. Każdy na swój sposób dziękuje naszej Groźnej Admince :DD
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
wred 


Posty: 3609
Wysłany: 2010-02-25, 21:35   

Metz - skrzynka browca co najmniej do wypicia - Mad już napisał ładnie. Ja tak ładnie nie potrafię, jedno co powiem, to, że będzie mi brakowało tych wirusów wsadzanych na forum :DD ;p

//browar //vodka //browar
Dzięki Metz za wszystko!
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23109
Wysłany: 2010-02-25, 21:51   

Metzli - co się będę rozpisywał, po tym, jak Mad walnął taki ostry speech. Ode mnie "dzięki" nietypowe ;) http://www.youtube.com/watch?v=3Twa2lBFv80
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2010-02-25, 22:00   

DZIĘKUJEMY! DZIĘKUJEMY! DZIĘKUJEMY! <owacja na stojąco> //piwo :-)
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wydawnictwo Solaris


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 13