FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
The Green Lady
Autor Wiadomość
Liv 
Sine Qua Non


Posty: 1045
Wysłany: 2009-02-20, 21:22   The Green Lady

Największą atrakcją pubu jest stół biliardowy, stojący w lewym rogu lokalu. Po drugiej stronie, przy barze wszystkie wysokie krzesła są zajęte przez stałych klientów, prowadzących ożywioną rozmowę z właścicielem przybytku - pełniącym rolę barmana, pomywacza, księgowego i złotej rączki - Tomem McCalcym.
W powietrzu wiecznie unosi się kłąb dymu tytoniowego, przez który niekiedy, ale tylko niekiedy przebija się skoczna melodia, wygrywana na piszczałkach i skrzypcach.
_________________
"Life is a bitch and then you die."
Laura Roslin "Battlestar Galactica"

chomikuj.pl/pchlaszachraika
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2009-02-21, 21:03   

Torpex sporo o tym klubie słyszał ale osobiście był tu po raz pierwszy. Podobało mu się. Dym z papierosów był wadą ale do tego już dawno przywykł. Miał ochotę się spokojnie napić i czuł że może mu się to i tym razem nie udać. Podszedł do baru.- Gines a ty co pijesz? Chyba że kupimy po prostu wódkę - zwrócił się do towarzyszki
 
 
Liv 
Sine Qua Non


Posty: 1045
Wysłany: 2009-02-21, 21:07   

Miała dość picia jak na jeden wieczór ... no może nie było to stuprocentową prawdą, ale Revy powinna pozostać w miarę trzeźwa, ot tak na wszelki wypadek. -Mocną kawę Tomy.
_________________
"Life is a bitch and then you die."
Laura Roslin "Battlestar Galactica"

chomikuj.pl/pchlaszachraika
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2009-02-21, 21:12   

Kawę ? zaczynam się o Cibie niepokoić. Usiądźmy gdzieś gdzie można pogadać. Bo nam przerwano . - Obserwował czy ktoś się im tutaj nie przygląda lub nie wygląda znajomo. jeśli byli obserwowani to ogon na pewno jest gdzieś nie daleko. Nie próbowali go zgubić. Musiał się dowiedzieć czy ktoś ich śledzi
 
 
KapitanOwsianka 
plotkara

Posty: 2736
Skąd: Od wujcia fotela
Wysłany: 2009-02-22, 10:33   

Co prawda lokal już powoli zaczynał pustoszeć, to nadal było dużo ludzi. Zwykłych, najzwyczajniejszych w świecie bywalców lokalu, którzy świętowali najwyraźniej zwycięstwo jakiejś drużyny sportowej, bo było głośno i co chwilę odzywały się pieśni kibiców. Mimo to było przyjemnie i w lokalu czuło się atmosferę bycia dobrym znajomym wszystkich.
_________________
"I'm awesome"
"Two words: no tongues."
"I'm so happy for you I'm gonna go vomit now."

Miewam napady wściekłości.
 
 
Liv 
Sine Qua Non


Posty: 1045
Wysłany: 2009-02-22, 11:13   

-Dalej będziesz w to brnąć? Miała na myśli sprawę morderstwa Eveline Bell-Johnson.
Revy nie pokładała wielkiej wiary w możliwości policji, prawdę mówiąc każdego glinę uważała za skorumpowanego dupka, ale ... -Niech inni się tym zajmą, jeśli sam wmieszasz się w sprawę zaraz staniesz się podejrzanym Tropex.
_________________
"Life is a bitch and then you die."
Laura Roslin "Battlestar Galactica"

chomikuj.pl/pchlaszachraika
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2009-02-22, 11:17   

ale ja mam inny pomysł. Może to faktycznie sekta bogatych wariatów i będą gotowi zapłacić by ta sprawa się nie wydała. Można zarobić
 
 
Liv 
Sine Qua Non


Posty: 1045
Wysłany: 2009-02-22, 11:28   

Przez chwilę odebrało jej mowę. Wyglądała jak te śmieszne postacie z filmów anime, robiące nienaturalnie wielkie oczy, kiedy szczęka opada im do ziemi.
Trwało do zaledwie kilka sekund, i kiedy wrażenie szoku minęło, Revy wybuchnęła zaraźliwym śmiechem. -Jare, jare ... potrafisz zaskakiwać kochaniutki! Ale powiedz mi... czy ludzie którzy zabijają - wybierają tę drogę spośród wszystkich innych rozwiązań - będę skłonni układać się z szantażystami? Dwa trupy więcej nie sprawią różnicy. Dwa na wielki milczące ciała.
_________________
"Life is a bitch and then you die."
Laura Roslin "Battlestar Galactica"

chomikuj.pl/pchlaszachraika
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2009-02-22, 12:14   

Zawsze jest ryzyku. Ważne by nie dać się złapać. Rób jak chcesz ja uważam że w Enclave of Hell dzieje się coś dziwnego i że można na tym zarobić.
Zapytam inaczej masz dla mnie jakąś robotę?
- miał na tyle wolnego czasu by wziąć się za coś dodatkowego a kasy nigdy za mało
 
 
Liv 
Sine Qua Non


Posty: 1045
Wysłany: 2009-02-22, 13:28   

Zasalutowała mu, życząc powodzenia. -Nie, nic dla ciebie nie mam.
_________________
"Life is a bitch and then you die."
Laura Roslin "Battlestar Galactica"

chomikuj.pl/pchlaszachraika
 
 
Liv 
Sine Qua Non


Posty: 1045
Wysłany: 2009-02-23, 20:52   

Rozmowa się urwała. Revy spokojnie dopiła swoją kawę, wyciągnęła drobne z kieszeni. Wyczuła koniuszkami palców chłód pozłacanego zegarka. Zapomniała, że w pośpiechu wzięła go ze sobą. -Na mnie już czas. Daj znać jeśli dowiesz się czegoś na temat Hell.
_________________
"Life is a bitch and then you die."
Laura Roslin "Battlestar Galactica"

chomikuj.pl/pchlaszachraika
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2009-02-24, 19:25   

Ja ? To od Cibie chciałem się coś dowiedzieć. Dobra poszperam jeszcze i dam ci znać. Dobrej nocy i dziękuje za miły wieczór. Uważaj czy nie masz ogona gdybyś miała dzwoń koniecznie bo wtedy i ja muszę uważać
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Fantasta.pl


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 13