FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Filmowe pogwarki - czyli spam okołofilmowy
Autor Wiadomość
AM

Posty: 4089
Wysłany: 2026-06-03, 10:42   

utrivv napisał/a:
Kupujesz za 200 sprzedajesz za 300 i jesteś 300 w plecy, co to za nowa ekonomia? :-/


Najpewniej 246,6 to wpływy z biletów, bez odjęcia tego co zabierają kina. No i budżet pewnie nie uwzględnia kosztów marketingu.
 
 
Cintryjka 

Posty: 2424
Wysłany: 2026-06-03, 12:01   

To na tej zasadzie do wpływów oprócz biletów trzeba by liczyć cały merch, który będzie szedł jak woda, bo Grogu to słodziak.
_________________
Im mniej cię co dzień, miodzie, tym mi smakujesz słodziej/I słońcem i księżycem, rozkoszą nienasyceń/szczodrością moich dni - dziękuję ci

J.K.
 
 
AM

Posty: 4089
Wysłany: 2026-06-03, 12:24   

Cintryjka napisał/a:
To na tej zasadzie do wpływów oprócz biletów trzeba by liczyć cały merch, który będzie szedł jak woda, bo Grogu to słodziak.


Chodzi zapewne rentowność kinową filmu jako produktu filmowego, a nie całego biznesu Disneya.
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 3278
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2026-06-03, 12:38   

Też mię się wydaje, iż wyprodukowali ten film by sprzedawać zabaweczki.
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
Whoresbane


Posty: 1880
Wysłany: 2026-06-03, 14:01   

Ten film miał być nowym otwarciem, po fatalnej disneyowskiej trylogii. A tu mocna wtopa
_________________
Moje marzenie z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 25186
Wysłany: 2026-06-04, 10:36   

Serio? Dla mnie takim otwarciem może być tylko nowa trylogia, a nie męczenie były w rozszerzonym uniwersum. Poza "Andorem" to strata czasu.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Ash 
Ash


Posty: 1666
Wysłany: 2026-06-04, 11:36   

Za długo tam Kathleen Kennedy bruździła (force is female hyhyhy) żeby franczyzę odratować jednym filmem posklejanym z materiału serialowego.

Zresztą, Marvel też w ścieku, więc możliwe, że to po prostu na samej górze Disneya siedzą jacyś idioci.
 
 
fdv 


Posty: 2002
Skąd: Neverland
Wysłany: 2026-06-04, 11:42   

Ja bym ten film nazwał pocałunkiem śmierci Kennedy, bez niej na wozie będzie studiu lżej. Ale to pieśń przyszłości.

Co do rentowności kiedyś były wyliczenia że marketing kosztuje drugie tyle co budżet filmu więc żeby wyjść na zero trzeba x2 mieć wynik w box office, a przecież chce się na tym zarobić, a nie tylko mielić kasę stąd i takie sumy w założeniach.
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
Trojan 


Posty: 12972
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2026-06-05, 16:56   

to jest polityka dlugoterminowa - obceni fani mają to w dupie, ale być może właśnie chodujecie na piersi Grogu, nowe polkolenie które będzie wspominać 3 trylogię :)
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 25186
Wysłany: 2026-06-05, 17:07   

2 trylogia ma już rzeszę fanów, do której nie należą tylko ortodoksi chyba. Z 3 będzie to samo, kwestia czasu.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Ash 
Ash


Posty: 1666
Wysłany: 2026-06-05, 18:00   

Nic na to nie wskazuje ale Disney może jeszcze takie szambo nakręcić, że nawet Rey Palpatine będzie miała miliony fanów.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

OGIEN I LÓD - Przystan mil/osników prozy Georgea R. R. Martina


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14