To na tej zasadzie do wpływów oprócz biletów trzeba by liczyć cały merch, który będzie szedł jak woda, bo Grogu to słodziak.
_________________ Im mniej cię co dzień, miodzie, tym mi smakujesz słodziej/I słońcem i księżycem, rozkoszą nienasyceń/szczodrością moich dni - dziękuję ci
Ja bym ten film nazwał pocałunkiem śmierci Kennedy, bez niej na wozie będzie studiu lżej. Ale to pieśń przyszłości.
Co do rentowności kiedyś były wyliczenia że marketing kosztuje drugie tyle co budżet filmu więc żeby wyjść na zero trzeba x2 mieć wynik w box office, a przecież chce się na tym zarobić, a nie tylko mielić kasę stąd i takie sumy w założeniach.
_________________ W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
to jest polityka dlugoterminowa - obceni fani mają to w dupie, ale być może właśnie chodujecie na piersi Grogu, nowe polkolenie które będzie wspominać 3 trylogię
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum