FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Nowości, zapowiedzi, świeżynki
Autor Wiadomość
fdv 


Posty: 1992
Skąd: Neverland
Wysłany: 2026-03-30, 13:36   

Trojan napisał/a:

joutube Red ?
jakiś serial porno ?


Tak się kiedyś nazywał płatny YT, nie wszystko co ma red w nazwie to od razu corn --_-
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
Whoresbane


Posty: 1874
Wysłany: 2026-04-21, 18:26   

_________________
Moje marzenie z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów
 
 
Whoresbane


Posty: 1874
Wysłany: 2026-04-24, 17:12   

_________________
Moje marzenie z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 25173
Wysłany: 2026-04-25, 10:54   

Whoresbane napisał/a:

No nie wiem. Serial mnie męczy tym, że nic z niego nie wynika, a wszystko co interesujące już się wydarzyło w fabularnej przeszłości. Cała fabuła 3 sezonu ma się zasadzać na wyjaśnieniu, jak doszło do zamknięcia ludzi w silosach? Wow, jak bardzo nie jestem pod wrażeniem.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
  
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 3265
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2026-04-25, 11:26   

A książki są jeszcze bardziej męczące.
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
Cintryjka 

Posty: 2417
Wysłany: 2026-04-25, 11:42   

Nie wiem, o co wam chodzi, jak dla mnie 2 sezon był ciekawszy niż 1 i trzeciego też jestem ciekawa.
_________________
Im mniej cię co dzień, miodzie, tym mi smakujesz słodziej/I słońcem i księżycem, rozkoszą nienasyceń/szczodrością moich dni - dziękuję ci

J.K.
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 3265
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2026-04-25, 11:44   

Pierwszy był dla mnie ciekawy bo fabuły jeszcze nie znałem. Drugi taki se, na pewno lepszy od powieści. Trzeci, jak mniemam, będzie nudny.
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
Whoresbane


Posty: 1874
Wysłany: 2026-04-25, 11:55   

Akurat wątki z przeszłości w książkach były najciekawsze. Więc to może być najlepszy sezon
_________________
Moje marzenie z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 3265
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2026-04-25, 11:59   

I tu się nie zgadzamy.
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
Cintryjka 

Posty: 2417
Wysłany: 2026-04-25, 12:26   

Pożyjemy, zobaczymy.
_________________
Im mniej cię co dzień, miodzie, tym mi smakujesz słodziej/I słońcem i księżycem, rozkoszą nienasyceń/szczodrością moich dni - dziękuję ci

J.K.
 
 
Trojan 


Posty: 12969
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2026-04-25, 17:40   

wg. mnie ciekawa historia, dobrze prowadzona - wyjście na świat, tylko pomaga.
Czekam na rozwiniecie - dlaczego. Tym bardziej że już w trzecim sezonie.
 
 
Whoresbane


Posty: 1874
Wysłany: 2026-05-18, 19:40   

_________________
Moje marzenie z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów
 
 
Whoresbane


Posty: 1874
Wysłany: 2026-05-22, 18:08   

_________________
Moje marzenie z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów
 
 
Cintryjka 

Posty: 2417
Wysłany: 2026-05-22, 19:38   

Mam nadzieję, że albo zrobią to krótkie, jako serial limitowany, albo mają na dłuższą treść lepszy pomysł, niż na 2 ostatnie sezony Chłopaków, ze szczególnym uwzględnieniem piątego.
_________________
Im mniej cię co dzień, miodzie, tym mi smakujesz słodziej/I słońcem i księżycem, rozkoszą nienasyceń/szczodrością moich dni - dziękuję ci

J.K.
 
 
Whoresbane


Posty: 1874
Wysłany: 2026-05-28, 06:59   

_________________
Moje marzenie z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów
 
 
Whoresbane


Posty: 1874
Wysłany: 2026-06-03, 10:50   

_________________
Moje marzenie z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów
 
 
Ash 
Ash


Posty: 1663
Wysłany: 2026-06-03, 12:27   

Patrząc na ten trailer i biorąc pod uwagę to co pamiętam z książek... to odchodzą od materiału źródłowego bo nie pamiętam problemów z pamięcią (u głównej bohaterki).
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 25173
Wysłany: 2026-06-04, 10:35   

Czyli będą jakieś skutki wybuchu z 2 sezonu, a nie tylko spalone końcówki włosów. :-)
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Ash 
Ash


Posty: 1663
Wysłany: 2026-06-04, 11:33   

Jeszcze 4 sezon i koniec.
  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wydawnictwo Solaris


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 13