FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Rząd PO-PSL
Autor Wiadomość
Cintryjka 

Posty: 2424
Wysłany: 2026-06-01, 19:11   

Ale przecież to nie jest żaden mój argument, odpowiadałam tylko na wpadkowego posta m_m. Uspokój się trochę. Argumenty podałam gdzie indziej, tego prawa i tak nie będzie, więc całe to wzmożenie jest totalnie bez sensu.
_________________
Im mniej cię co dzień, miodzie, tym mi smakujesz słodziej/I słońcem i księżycem, rozkoszą nienasyceń/szczodrością moich dni - dziękuję ci

J.K.
 
 
Bibi King

Posty: 2667
Skąd: Stamtąd
Wysłany: 2026-06-01, 22:29   

Sama może ochłoń. Wypaliłaś z tą Rodowicz ni z gruchy, ni z pietruchy, byle dowalić złym artystom. Jedyne,w czym masz rację, to że taka ustawa nie wejdzie w życie.
 
 
Trojan 


Posty: 12983
Skąd: Wroclaw
Wysłany: Wczoraj 15:09   

pytanie - jakie są kryteria nabycia "prawa" bycia artystą ?
 
 
KS 
KS


Posty: 3649
Wysłany: Wczoraj 15:30   

Śpiewać każdy może
trochę lepiej lub trochę gorzej //muzyka
_________________
Kiedy jesteś martwy, nie wiesz, że jesteś martwy. Cały ból odczuwają inni.
To samo dzieje się, kiedy jesteś głupi.
(Lemmy)
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 25191
Wysłany: Wczoraj 18:33   

Trojan napisał/a:
pytanie - jakie są kryteria nabycia "prawa" bycia artystą ?

Tylko internauci przeciwni tym przepisom, mają problem z ustaleniem tego.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
fdv 


Posty: 2006
Skąd: Neverland
Wysłany: Dzisiaj 8:17   

A tego ni będzie ustalała jakaś komisja? Pisz wiersze Trojan do szuflady, jak przyjdzie pora to wyłożysz na stół i gorzej niż Jaś idiota nie wypadniesz :mrgreen:
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7607
Skąd: Z kapusty
Wysłany: Dzisiaj 8:26   

Romulus napisał/a:
Trojan napisał/a:
pytanie - jakie są kryteria nabycia "prawa" bycia artystą ?

Tylko internauci przeciwni tym przepisom, mają problem z ustaleniem tego.
O, to w Polsce coś może mieć jasne, klarowne kryteria? Skąd więc się biorą te wszystkie wątpliwości choćby co to jest niezdolność do pracy itp? //mysli
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Drzymała

Posty: 210
Wysłany: Dzisiaj 8:52   

Wobec ... :mrgreen:
 
 
Trojan 


Posty: 12983
Skąd: Wroclaw
Wysłany: Dzisiaj 10:25   

czy self-ałtorzy to artyści ? :)
czy może jednak czeba się zapisać do jakieś organizacji twórców, płacić składki, pozorować sztukę ? niezrozumianą oczywiście.

dla mnie - jak na naszą mentalność, potężne pole do nadużyć.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Katedra


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 14