FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Czego aktualnie słuchasz...?
Autor Wiadomość
KS 
KS


Posty: 3648
Wysłany: 2026-04-06, 10:12   

iii tam, u nas na wsi wszyscy tak się ubierają
_________________
Kiedy jesteś martwy, nie wiesz, że jesteś martwy. Cały ból odczuwają inni.
To samo dzieje się, kiedy jesteś głupi.
(Lemmy)
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 3276
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2026-04-06, 13:35   

Ubrania jak ubrania, nic szczególnego u kosmitów. Za to muzyka odjechana, od dwóch dni na uszach ją mam.
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
Cerber108 
Sąsiad


Posty: 708
Wysłany: 2026-05-07, 08:26   

https://youtu.be/t7prVskMBbI już od ponad tygodnia nie może mi wypaść z głowy czołówka "Byli sobie podróżnicy". Jest w tym jakaś potęga.
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7605
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2026-05-07, 08:31   

Jak Cię wzięło na takie wspominki to polecam mój ulubiony utwór https://www.youtube.com/watch?v=vY_TcSBZJnY
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Cerber108 
Sąsiad


Posty: 708
Wysłany: 2026-05-07, 09:05   

Bajki zupełnie nie kojarzę, ale kawałek całkiem miły dla ucha.
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 3276
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2026-05-13, 23:10   

Już nigdy...
https://youtu.be/FCo7Wn7Gz6M?si=EY7eY0MziJ6NNXO0
Jakoś mi się ten kawałek przypomniał.
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7605
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2026-05-14, 07:22   

Bardzo ładne, nie znałem :oops:
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 3276
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2026-05-29, 21:09   

Nigdy, nawet gdy się zaczynał na poczatku lat 90tych nie lubiłem grunge'u, prócz może Nirvany. Nie podoba mi się ta stylistyka straszliwie i nudzi. Teraz mam na uszach Superuknown Soundgarden, zachęcony opinią z neta że płyta jest wybitnie zrealizowana i po 20 minutach myślę, że nie wytrzymam kolejnych 50 minut tego grania. Zaraz bedzie Black Hole Sun czyli coś znośnego, ale potem chyba się poddam. No zaprawdę miks i mastering świetne, ale o matko jakie to..nudne....
Nienawidzę grunge'u.
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 25183
Wysłany: 2026-05-29, 22:24   

To skoro klasyka :mrgreen: to do mnie przypałętał się również klasyk, tyle że starszy i w Jedynym Słusznym Wykonaniu Live: https://www.youtube.com/w...7g2m6MA&index=1
"Hotel California", gdyby ktoś bał się kliknąć. I nie chce się odczepić.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Qfant


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 13