FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Help Desk
Autor Wiadomość
m_m 
Uchodźca

Posty: 3276
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2025-12-02, 21:19   

No to wejdż w Mój Komputer i zobacz jaki ten dysk ma system plików
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
KS 
KS


Posty: 3648
Wysłany: 2025-12-02, 21:25   

Zajrzałem mu w e-bebechy i ma tam aplikację startową. W tej aplikacji jest coś o nazwie VHD Formatter. Mam w to kliknąć? I czy jak kliknę to mi pokasuje to co już wgrałem?
_________________
Kiedy jesteś martwy, nie wiesz, że jesteś martwy. Cały ból odczuwają inni.
To samo dzieje się, kiedy jesteś głupi.
(Lemmy)
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 3276
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2025-12-02, 21:28   

Jak sformatujesz to ci wyczyści dysk całkowicie. Ja bym to zrobił spod Windowsa bez bawienia się w jakieś pierdoletowate oprogramowanie dysku.
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
KS 
KS


Posty: 3648
Wysłany: 2025-12-02, 21:33   

Bwana mówić, Kali słyszeć, ale nie rozumieć. Nigdy nie formatowałem niczego od czasu formatowania dyskietek.
_________________
Kiedy jesteś martwy, nie wiesz, że jesteś martwy. Cały ból odczuwają inni.
To samo dzieje się, kiedy jesteś głupi.
(Lemmy)
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 3276
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2025-12-02, 21:36   

I od czasu dyskietek nic się nie zmieniło XD klikasz prawym przyciskiem myszki na dysk, w menu wyskakuje min. opcja Formatuj, dalej postępujesz według poleceń komputera.
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
KS 
KS


Posty: 3648
Wysłany: 2025-12-02, 21:40   

Powiadasz? Jebana technika, ręce mi się trzęsą jak zakonnicy na pierwszej randce. Dzięki m_m :) Walnę setę i zaryzykuję.
_________________
Kiedy jesteś martwy, nie wiesz, że jesteś martwy. Cały ból odczuwają inni.
To samo dzieje się, kiedy jesteś głupi.
(Lemmy)
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 3276
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2025-12-02, 21:43   

Ju łelkam.
https://www.mediaexpert.p...rzny-instrukcja
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
KS 
KS


Posty: 3648
Wysłany: 2025-12-02, 21:52   

Uff... poszło. Wgrywa skurwiel wszystko bez fochów. m_m, niech Ci bozia w dzieciach ... :mrgreen:
_________________
Kiedy jesteś martwy, nie wiesz, że jesteś martwy. Cały ból odczuwają inni.
To samo dzieje się, kiedy jesteś głupi.
(Lemmy)
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 3276
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2026-01-13, 21:28   

Zainstalowałem sobie na laptopie Netflixa, z tego co widzę jest to aplikacja oparta na Edge'u. Nie widzę nigdzie opcji pobrania ani odcinków ani całego sezonu serialu. Ten typ tak ma, czy to po prostu starcza ślepota?
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
Rashmika 


Posty: 1320
Wysłany: 2026-01-13, 21:39   

Usuneli to na windowsie niedawno, tylko online. Offline z pobieraniem działa jeszcze chyba na androidach i tabletach z iOS.
_________________
Odblurbiacz i Antygwiazda
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 3276
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2026-01-13, 21:47   

Thx.
Co za kutafony, na Androidzie wszystko śmiga oczywiście.
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
Bibi King

Posty: 2667
Skąd: Stamtąd
Wysłany: 2026-01-28, 11:10   

Czy tylko mnie od dwóch dni nie działa strona i forum Katedry?
 
 
Whoresbane


Posty: 1878
Wysłany: 2026-01-28, 11:27   

Serwer padł. Naprawiają
_________________
Moje marzenie z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów
 
 
KS 
KS


Posty: 3648
Wysłany: 2026-03-05, 15:34   

Która aplikacja odpowiada za funkcjonowanie klawiatury tekstowej w telefonie? Bo całkiem mi ją wykasowało i nie mogę ogarnąć jak ją przywrócić (motorola, android).
_________________
Kiedy jesteś martwy, nie wiesz, że jesteś martwy. Cały ból odczuwają inni.
To samo dzieje się, kiedy jesteś głupi.
(Lemmy)
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 3276
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2026-03-05, 16:26   

Zainstaluj Gboard ze sklepu.
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
KS 
KS


Posty: 3648
Wysłany: 2026-03-05, 23:41   

Dzięki. Już działa :)
_________________
Kiedy jesteś martwy, nie wiesz, że jesteś martwy. Cały ból odczuwają inni.
To samo dzieje się, kiedy jesteś głupi.
(Lemmy)
  
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 3276
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2026-03-06, 00:09   

//mur
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
KS 
KS


Posty: 3648
Wysłany: 2026-03-06, 00:19   

m_m napisał/a:
//mur

Ja też Cię kocham :mrgreen:
_________________
Kiedy jesteś martwy, nie wiesz, że jesteś martwy. Cały ból odczuwają inni.
To samo dzieje się, kiedy jesteś głupi.
(Lemmy)
 
 
KS 
KS


Posty: 3648
Wysłany: 2026-05-17, 12:23   

https://www.youtube.com/watch?v=qbvqw1X11vk

Pytanie do mądrych o tego gościa z kanału Przydatne Rzeczy. Publikuje dużo filmików z takimi poradami na pierwszy rzut oka sensownymi, bo kto nie chciałby z fona czy lapka usunąć szpiegujących aplikacji czy usprawnić jego działania. To jakiś ściemniacz, ruski agent, czy może warto go posłuchać?
_________________
Kiedy jesteś martwy, nie wiesz, że jesteś martwy. Cały ból odczuwają inni.
To samo dzieje się, kiedy jesteś głupi.
(Lemmy)
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7605
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2026-05-17, 21:47   

Nie ufam takim mądralom bo tu już o krok od spisków i aluminiowych czapeczek
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 16921
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2026-06-09, 18:42   

Diablo 2: R - mój pierwszy raz z paladynem i problem: z lewej strony ustawiłem FOH-a pod F1, po prawej mam włączone Przekonanie pod F8, zaś nie da się strzelać FOH-em mając odpaloną aurę... Wychodzi na to, że jedno albo drugie, bo FOH działa mi tylko z prawej strony postaci, a więc tam, gdzie są też aury. Co robię nie tak?
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 3276
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2026-06-09, 18:52   

Dziwne. U mojej żony foch zawsze działa.
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7605
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2026-06-09, 19:06   

_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 16921
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2026-06-09, 20:07   

No toście pomogli jak ciężka cholera. :-P
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
fdv 


Posty: 2000
Skąd: Neverland
Wysłany: 2026-06-09, 20:15   

A to nie są jakieś skille nawzajem się wykluczające? Z innymi aurami próbowałeś bo chyba ma kilka? Jak jest jakiś tooltip to powinny być takie rzeczy opisane. I sorry za niepamięć, ale jak rozumiem z lewe strony znaczy leftclick myszki? Jeszcze możesz w keybindings spróbować zmienić przypisania.
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 16921
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2026-06-09, 20:29   

Lewa strona postaci, a nie myszki, przy podporządkowywaniu skilli pod klawisze. Paladyn ma po lewej stronie skille do walki, zaś po prawej aury i... skille do walki. Po lewej da się podporządkować od F1 do F8 i tak samo po prawej stronie. Sęk w tym, że gdy aurę mam załączoną (obojętnie którą), nie da się użyć czaru, póki nie podporządkuję klawisza po prawej stronie, czyli tam, gdzie są aury i koło się zamyka.
Próbowałem też np. z Wigorem czy Odkupieniem. Dupa blada. Z drzewka umiejętności paladyn może mieć włączoną tylko jedną aurę. U mnie działa tylko: czar albo aura (jak dziwnie by to nie zabrzmiało). ;)
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
fdv 


Posty: 2000
Skąd: Neverland
Wysłany: 2026-06-09, 20:48   

Ok spojrzałem na jakiś filmik . to wygląda tak że te bindy f1-f8 masz po prawej stronie i to są aktywne skille/spelle a po lewej masz tylko melee. Przynajmniej do któregoś momentu, bo switchuje skille tylko te po prawej, a od któregoś momentu ma tak to podbindowane jak ty byś chciał czyli z prawej aura z lewej cast. Może to kwestia levelu albo jakiegoś pasywnej umiejki?
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 16921
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2026-06-09, 22:18   

Przy włączonej aurze strzela się przytrzymując Shift i LPM - zupełnie mi to nie leży.
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Neil Gaiman- blog w polskiej wersji językowej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13