FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
MAG
Autor Wiadomość
Ash 

Posty: 774
Wysłany: 2023-05-27, 13:05   

To chce Akty Caine'a Stovera w twardej okładce - to jedyna MAGowa pozycja w miękkiej na moich półkach.
 
 
Whoresbane


Posty: 1016
Wysłany: 2023-05-27, 13:13   

I z rzeczowego pytania zrobił się spam koncertu życzeń, z którego nic się nie dowiemy... Jak dzieci
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15573
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2023-05-27, 13:53   

Ash napisał/a:
To chce Akty Caine'a Stovera w twardej okładce - to jedyna MAGowa pozycja w miękkiej na moich półkach.


A ja Bakkera! Może być nawet na "miętko". :-P
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13119
Wysłany: 2023-05-27, 13:59   

Wątek, od dobrych kilkudziesięciu stron, jest pełen tępego pierdolenia które już dawno przekroczyło definicję spamu choć pozornie wszystko jest na temat. Jestem o krok od wrzucenia tematu w ignory. Jedynie TT czasem robi coś dobrego komasując wypowiedzi AM.

#kurwajapierdolę
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Jachu 
princeps senatus


Posty: 3200
Skąd: Dom-na-Drzewie
Wysłany: 2023-05-27, 15:51   

Amen :badgrin:
_________________
Życie to dziwka, czytasz za mało, a potem umierasz //orc [Stary Ork]

Zaginiona to zamknięte środowisko, coś jak oddział zamknięty krążący wokół Czarnej Dziury Szaleństwa, najlepiej nie zwracać uwagi na sens bo on tu rzadko występuje //utrivv [utrivv]

"Finezja perfidii rozumowania ściga się w nich z cyniczną sofistyką" [prof. Waltoś o działaniach PiS dot. wymiaru sprawiedliwości]
 
 
Trojan 


Posty: 11249
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2023-05-27, 17:38   

+1,00
 
 
Cerber108 
Sąsiad


Posty: 220
Wysłany: 2023-05-28, 19:31   

A ja z czystej ciekawości zadam pytanie dot. Ksiąg Krwi I-III. Sprawdziłem na ceneo i w żadnym popularnym miejscu już tego nie ma, co najwyżej Allegro i internetowe księgarnie outletowe to oferują. Czy ewentualny dodruk (który podkreślam, że mnie nie interesuje, bo książkę już mam) zostanie ubrany w oprawę pasującą do tej obecnej w serii grozy? Pamiętam, że AM kiedyś pisał, że po wyczerpaniu obecnego nakładu zaistnieje taka możliwość. Koniec końców nawet na banerze wydawnictwa na FB można było swego czasu znaleźć kompatybilną grafikę.
 
 
Typical_troll 
Ultio dei


Posty: 641
Skąd: Sośnicowice
Wysłany: 2023-05-28, 20:15   

Cerber108 napisał/a:
A ja z czystej ciekawości zadam pytanie dot. Ksiąg Krwi I-III. Sprawdziłem na ceneo i w żadnym popularnym miejscu już tego nie ma, co najwyżej Allegro i internetowe księgarnie outletowe to oferują. Czy ewentualny dodruk (który podkreślam, że mnie nie interesuje, bo książkę już mam) zostanie ubrany w oprawę pasującą do tej obecnej w serii grozy?

A ja bym chętnie kupił wersję pasującą do całości serii...
_________________
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć.
G. Orwell
 
 
Whoresbane


Posty: 1016
Wysłany: 2023-05-28, 20:18   

+1
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
Ash 

Posty: 774
Wysłany: 2023-05-29, 13:51   

Właśnie maila dostałem, że paczka z Gambitem i Żołnierzami już do mnie jedzie.

#niktniepytał
 
 
Whoresbane


Posty: 1016
Wysłany: 2023-05-29, 14:53   

Zamawiałem z samego rana więc obstawiam, że będzie sporo osób przede mną, nim i ja tego maila dostanę
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
R3wolw3rowi3c

Posty: 23
Wysłany: 2023-05-30, 11:02   

Ja paczkę już odebrałem :)
 
 
jtk

Posty: 21
Wysłany: 2023-05-30, 14:12   

Do mnie też już dotarła i powoli zaczynam się czuć nieswojo tak bez żadnego wiszącego zamówienia w sklepie MAGa 😁
 
 
finegan

Posty: 73
Wysłany: 2023-05-30, 14:45   

Mniej więcej za tydzień nowa promocja i możliwość złożenia kolejnego zamówienia.
 
 
finegan

Posty: 73
Wysłany: 2023-05-30, 15:08   

Z innej beczki: ciekawa zapowiedź na fb MAGa odnośnie nowej serii fantasy na przyszły rok. Tak trochę a la Vesper.
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1618
Skąd: Bytom
Wysłany: 2023-05-30, 15:18   

finegan napisał/a:
Mniej więcej za tydzień nowa promocja i możliwość złożenia kolejnego zamówienia.

Tylko nie mam czego zamawiać ...

P.S. Ja już też paczkę rozparcelowałem na półki.
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
Herbatek
[Usunięty]

Wysłany: 2023-05-30, 15:28   

finegan napisał/a:
Z innej beczki: ciekawa zapowiedź na fb MAGa odnośnie nowej serii fantasy na przyszły rok. Tak trochę a la Vesper.


Dlaczego uważasz, że to coś a'la Vesper?
Wydanie tej serii Pan AM już jakiś czas temu awizował.
 
 
Bibi King

Posty: 1591
Skąd: Stamtąd
Wysłany: 2023-05-30, 15:35   

Też umyka mi to skojarzenie z Vesperem...
 
 
Whoresbane


Posty: 1016
Wysłany: 2023-05-30, 16:05   

Vesper jeszcze nie wydał żadnego mrocznego i brutalnego fantasy a na to trailer wskazuje. Nie mam pojęcia skąd to porównanie
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
finegan

Posty: 73
Wysłany: 2023-05-30, 16:27   

ZAPOWIEDŹ a la Vesper. Vesper ostatnio sporo pozapowiadał na 2024 (głównie Wymiary).
 
 
Herbatek
[Usunięty]

Wysłany: 2023-05-30, 16:30   

finegan napisał/a:
ZAPOWIEDŹ a la Vesper. Vesper ostatnio sporo pozapowiadał na 2024 (głównie Wymiary).


Chodzi o to, że zapowiedzieli, ok rozumiem.
Jednak sam fakt zapowiedzi ... nie wpadł bym na to.
Dzięki
 
 
jezzoRM 


Posty: 150
Skąd: Stolyca
Wysłany: 2023-05-30, 16:31   

Post wprowadzając w błąd. Ja pomyślałem, że chodzi o ogólnie nową serię fantasy alla Artefakty, tak jak Vesper startujący z takimi seriami, a tu chodzi tylko o koreańskie cośtam.
 
 
R3wolw3rowi3c

Posty: 23
Wysłany: 2023-05-30, 22:49   

Ciekawe czy wspomoże i podbije sprzedaż Abercrombiego?

https://deadline.com/2023/05/best-served-cold-rebecca-ferguson-tim-miller-teaming-for-skydance-movie-1235382849/
 
 
Trojan 


Posty: 11249
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2023-05-30, 23:03   

oczywiście że tak
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15573
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2023-05-31, 03:42   

Nie zapominajmy, że "Terminator: Dark Fate" Millera był gównem wyjątkowo rzadkiej urody. --_-
Inna sprawa, że na "Sperminatorach" polegli wszyscy reżyserzy za wyjątkiem Camerona.
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
bio 
Człek pod dębem

Posty: 1815
Skąd: Znad stawu w parku
Wysłany: 2023-05-31, 11:24   

Pewnie to pytanie już padało, ale nie widziałem go, zatem spytam sam: dlaczego w sklepie Maga nie można płacić w prosty cywilizowany sposób, tylko trza się mordować po staremu?
_________________
Nie było Nieba ani Ziemi, ino jeden dumb stojał.
 
 
Herbatek
[Usunięty]

Wysłany: 2023-05-31, 11:50   

bio napisał/a:
Pewnie to pytanie już padało, ale nie widziałem go, zatem spytam sam: dlaczego w sklepie Maga nie można płacić w prosty cywilizowany sposób, tylko trza się mordować po staremu?


Są potwierdzone informacje, że jest to jeden z nierozwiązanych do tej pory problemów milenijnych
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1618
Skąd: Bytom
Wysłany: 2023-05-31, 12:21   

bio napisał/a:
Pewnie to pytanie już padało, ale nie widziałem go, zatem spytam sam: dlaczego w sklepie Maga nie można płacić w prosty cywilizowany sposób, tylko trza się mordować po staremu?

Bo to nie jest sklep nastawiony na jakąś dużą sprzedaż. Mam nawet wrażenie, że korzysta z niego bardzo policzalna grupka ludzi?
A wdrożenie różnych nowych form płatności - ileś kosztuje.
Dodatkowo: nowe formy płatności "stają się przestarzałe 2 dni później", więc to jest walka z wiatrakami. Się okaże, że jeden chce przelew online, drugi chce blikiem, trzeci telefonem, czwarty gołębiem pocztowym a szósty by chciał płacić w naturze ... ;->
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
Ash 

Posty: 774
Wysłany: 2023-05-31, 12:24   

Paczki czasami idą 2 miesiące (to nie pretensje, jest jak jest i składając zamówienie jestem z tym pogodzony), to że nie można zapłacić blikiem, muszelkami czy karmą dla gekona - życie.
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4623
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2023-05-31, 13:57   

Ash napisał/a:
Paczki czasami idą 2 miesiące

Na prawdę jest taki problem ze zrozumieniem tego co piszą przy każdej książce, tzn. wysyłka po ilu dniach? Mam wrażenie, że większość ciągle nie zrozumiała, że nie chodzi o czas do ukazania się tytułu tylko o ilość dni roboczych od opłacenia zamówienia do wysyłki.
A poza tym nie czepiać się MAGa, jakby zorganizowali sklep tak, że by książki szły w dniu zakupu to by jeszcze z trzydziestokrotnie zwiększyli sprzedaż i by mieli za dużo pieniędzy na wydawanie Reynoldsa, a AM lubi jak mu o tym przypominamy naszym marudzeniem.
A serio AM, żyjemy w świecie, w którym z jakiegoś powodu kupujący książki chcą dostać każdą jak najwcześniej, aby ją dostawić do tych kilkuset stojących na półkach i leżących w stosach na podłodze, czekających w kolejkach do czytania.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wydawnictwo MAG


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,48 sekundy. Zapytań do SQL: 13