FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
House of the Dragon
Autor Wiadomość
jezzoRM 


Posty: 152
Skąd: Stolyca
Wysłany: 2022-12-08, 12:47   

Stary Ork prawda, widać spory review bombing po tych 1kach. Ale też pewnie kontrowany farmą klakierów wynajętych przez Amazon (10tki) :mrgreen:

HoTD odcinki 6 (miał ocenę chyba ponad 9.0 na początku i teraz jest 8.0) i 9 też miały review bombing jak oszołomy rozpętały hejt na scenarzystkę, która była podpisana pod tymi odcinkami. Widać to właśnie w ilości ocen 1 w porównaniu do innych odcinków, co obniżyło trochę ocenę serialu.

Cytat:
W skali 1-10 teoretycznie średniak. Nędza w momencie, kiedy zobaczysz, jaki badziew ma wyższe oceny. No i kiedy wspomnisz cały ten hype.


Też prawda, byłe chłam serialowy ma z reguły ocenę przynajmniej 7+ na imdb.
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2022-12-08, 12:56   

jezzoRM napisał/a:
Stary Ork prawda, widać spory review bombing po tych 1kach. Ale też pewnie kontrowany farmą klakierów wynajętych przez Amazon (10tki)


Pewnie, ale żaden z, powiedzmy, topowych seriali ostatnich lat które chciało mi się pobieżnie sprawdzać (HotD, Mando, Stranger Things, Sandman, Wiesiek, WandaVision, Loki) nie miał takiego rozkładu. Do tego IMDB zamiast zwykłej średniej arytmetycznej używa średniej ważonej (i nie chce ujawnić, jakie są wagi i na czym je opiera), więc trzeba sprawę traktować z przymrużeniem oka. A jak się odrzuci skrajne oceny, to na moje kaprawe oko średnia byłaby ciutkę wyższa. Ale to gdybanie.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Trojan 


Posty: 11308
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2022-12-08, 19:19   

ja nawet jeszcze nie obejrzałem

bodaj 1-2 odcinki patrzałem.
to się nazywa "mam to naprawdę w pompie"
 
 
Bibi King

Posty: 1608
Skąd: Stamtąd
Wysłany: 2022-12-08, 19:30   

Obejrzałem 2 odcinki RoP, nie spodziewałem się niczego dobrego - i słusznie, więcej oglądał nie będę. Ale nie pisałem o swoich wrażeniach, odnosiłem się tylko do słów Romulusa, jakoby RoP "zbierał pozytywne opinie większości widzów". No więc niekoniecznie.
 
 
Hubertus

Posty: 15
Wysłany: 2022-12-10, 20:39   

Jak dla mnie bardzo dobry i śmiem twierdzić, że na rowni z pierwszymi sezonami gry a nawet ciut lepszy. Jakoś lepiej mnie wciągał od 1 odcinka, mam nadzieje, że nie zepsują go.
 
 
Geron


Posty: 15
Wysłany: 2022-12-12, 13:22   

Gra o tron wiadomo będzie zawsze na pierwszym miejscu i nic tego nie zmieni, ale tutaj zapowiada się dobra konkurencja
_________________
Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione.
 
 
Whoresbane


Posty: 1043
Wysłany: 2023-12-02, 21:30   

_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Fahrenheit 451


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13