FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
MAG
Autor Wiadomość
Trojan 


Posty: 11297
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2022-12-09, 18:07   

[quote="Typical_troll"]
Hannibalking napisał/a:
Czy Mag przykłada jakoś
A co to niby jest adwentarz?



Adwentowy inwentarz
 
 
Typical_troll 
Ultio dei


Posty: 654
Skąd: Sośnicowice
Wysłany: 2022-12-09, 18:11   

[quote="Trojan"]
Typical_troll napisał/a:
Hannibalking napisał/a:
Czy Mag przykłada jakoś
A co to niby jest adwentarz?



Adwentowy inwentarz

Sensu warchlaki hodowane na adwent?
_________________
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć.
G. Orwell
 
 
grimmjow


Posty: 77
Wysłany: 2022-12-09, 18:25   

Whoresbane napisał/a:
Hannibalking napisał/a:
Czy Mag przykłada jakoś palec do adwentarza książkowego na świecie książki? Bo za pare dni pojawi się cała trylogia z mgły zrodzonego. Dzisiaj wampirze królestwo było Kristoffa


Jak to sprawdzić co będzie z wyprzedzeniem?


na grupie Fantastyczne książki na fb był post z listą co będzie a na grupie Sanderson Polska co od Sandersona będzie
 
 
Hannibalking

Posty: 25
Wysłany: 2022-12-09, 18:35   

Typical_troll napisał/a:
Hannibalking napisał/a:
Czy Mag przykłada jakoś palec do adwentarza książkowego na świecie książki? Bo za pare dni pojawi się cała trylogia z mgły zrodzonego. Dzisiaj wampirze królestwo było Kristoffa

A co to niby jest adwentarz?


Skrótowa myśl :) :) kalendarz adwentowy.

Gdzieś na fejsie są linki do kolejnych dni :)
 
 
Cerber108 
Sąsiad


Posty: 224
Wysłany: 2022-12-09, 18:47   

Whoresbane napisał/a:
Hannibalking napisał/a:
Czy Mag przykłada jakoś palec do adwentarza książkowego na świecie książki? Bo za pare dni pojawi się cała trylogia z mgły zrodzonego. Dzisiaj wampirze królestwo było Kristoffa


Jak to sprawdzić co będzie z wyprzedzeniem?

Na pepperze jest wstawka: https://www.pepper.pl/pro...612062#comments
 
 
fdv 


Posty: 1084
Skąd: Neverland
Wysłany: 2022-12-09, 19:55   

A ten kalendarz adwentowy to można kupować po jednej sztuce dziennie i dopiero wziąć przesyłkę czy trzeba za każdym razem doliczać przesyłkę albo fatygować się do księgarni?
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
Whoresbane


Posty: 1043
Wysłany: 2022-12-09, 19:58   

Dzięki Wam!
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1640
Skąd: Bytom
Wysłany: 2022-12-09, 20:13   

fdv napisał/a:
A ten kalendarz adwentowy to można kupować po jednej sztuce dziennie i dopiero wziąć przesyłkę czy trzeba za każdym razem doliczać przesyłkę albo fatygować się do księgarni?

Aż tyle znalazłeś do kupienia? Bo ja raptem 4 książki (w tym 1 dla żony) i to też tylko cena mnie bardziej przekonuje, bo po okładkowej pewnie bym nie wziął.
Co do "cz można sobie pozbierać z kilku dni" - wydaje mi się, że następnego dnia (albo po 2 dniach*) cena się zaktualizuje, czyli wróci do wyższej. Ale to prosto sprawdzić - wsadź dzisiaj jakąś do koszyka i sprawdź jutro czy cena się zmieni.

* 2 dni, bo widać, ze codziennie jest też dostępny dzień wcześniejszy, więc dopiero po 2 dniach cena pewnie wróci do wyższej
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
fdv 


Posty: 1084
Skąd: Neverland
Wysłany: 2022-12-10, 08:37   

Bardziej mi chodziło jak to wygląda gdy np kupię jedną dziś jedną piętnastego jedną 21 i kolejną 22 (generalnie dowolne dni i dowolna ilość). Bo jak mam za każdym razem opłacać przesyłkę to średnio się to opłaca.
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1640
Skąd: Bytom
Wysłany: 2022-12-10, 11:01   

Wysyłaj wszystkie do jednej księgarni i podskocz odebrać z niej, jak już wszystkie książki dotrą.
Nie wydaje mi się, żeby dało się "dokładać do wcześniejszej paczki".
Ewentualnie możesz po prostu do SK zadzwonić i zapytać.
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
fdv 


Posty: 1084
Skąd: Neverland
Wysłany: 2022-12-10, 11:30   

Dzięki, tak zrobię.
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
Cintryjka 

Posty: 1858
Wysłany: 2022-12-10, 12:43   

w zeszłym roku w tej promocji były zdecydowanie lepsze tytuły, przynajmniej z mojej perspektywy.
_________________
Im mniej cię co dzień, miodzie, tym mi smakujesz słodziej/I słońcem i księżycem, rozkoszą nienasyceń/szczodrością moich dni - dziękuję ci

J.K.
 
 
Odpryskowy
Świr od Sandersona


Posty: 39
Wysłany: 2022-12-10, 15:39   

Hannibalking napisał/a:
Odpryskowy napisał/a:
Ja mam potężną obsesję na punkcie Sandersona, ale i tak nie potrafię zrozumieć, czemu ludziom przeszkadza grzbiet Zaginionego Metalu.

Skąd się wzięło to przeświadczenie, że grzbiety książek na półce muszą do siebie idealnie pasować? To nie tak, że jest od czapy jakiś dopisek jak na drugiej połówce Rytmu Wojny czy coś; jest utrzymanie tej samej kolorystyki co w reszcie serii, jest ten sam styl napisu...

Bezsens jakiś.


Ponieważ trylogia tworzy jakiś wzór a reszta już nie. Ot dlatego.


Ale z poprzednimi tomami z Drugiej Ery nikt nie miał problemów, mimo że nie tworzyły wspólnego wzoru. Aż do Zaginionego Metalu.

Ja rozumiem, że grzbiet odcina się kolorystycznie (choć podobne kolory były już obecne na wcześniejszych grzbietach), nie rozumiem, czemu to coś złego.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15605
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2022-12-11, 11:51   

Czy istnieje możliwość upchania "Tinfoil Dossier" w jednym tomie i tym samym zwolnienia dwóch wydawniczych slotów?
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Typical_troll 
Ultio dei


Posty: 654
Skąd: Sośnicowice
Wysłany: 2022-12-11, 12:31   

ASX76 napisał/a:
Czy istnieje możliwość upchania "Tinfoil Dossier" w jednym tomie i tym samym zwolnienia dwóch wydawniczych slotów?

Prościej chyba będzie zrezygnować z tej serii //hurra . Niestety AM chyba lubi Kiernan...
_________________
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć.
G. Orwell
 
 
KS 
KS


Posty: 2546
Wysłany: 2022-12-11, 14:01   

Odpryskowy napisał/a:

Skąd się wzięło to przeświadczenie, że grzbiety książek na półce muszą do siebie idealnie pasować?

Czego nie rozumiesz? Jak nie będą stały równo jak wojsko Kim Dzong Ila na defiladzie to zdjęcie na insta czy fejsie dostanie mniej lajków. Nie widujesz takich obrazków? Regał z książkami, nowe, nieskażone czytaniem, przed nimi posiadacz z głupkowato dumną miną i podpis w stylu "moja kolekcja", czy inny równie debilny.
_________________
Kiedy jesteś martwy, nie wiesz, że jesteś martwy. Cały ból odczuwają inni.
To samo dzieje się, kiedy jesteś głupi.
(Lemmy)
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15605
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2022-12-11, 14:03   

Typical_troll napisał/a:
ASX76 napisał/a:
Czy istnieje możliwość upchania "Tinfoil Dossier" w jednym tomie i tym samym zwolnienia dwóch wydawniczych slotów?

Prościej chyba będzie zrezygnować z tej serii //hurra . (..)


Jakaż tam seria... To tylko trzy cieniutkie książeczki. //panda
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Typical_troll 
Ultio dei


Posty: 654
Skąd: Sośnicowice
Wysłany: 2022-12-11, 16:04   

ASX76 napisał/a:
Jakaż tam seria... To tylko trzy cieniutkie książeczki. //panda

O trzy za dużo :P Może AM je skasuje w ramach styczniowej czystki :badgrin:
_________________
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć.
G. Orwell
 
 
fdv 


Posty: 1084
Skąd: Neverland
Wysłany: 2022-12-11, 16:40   

KS napisał/a:
Nie widujesz takich obrazków? Regał z książkami, nowe, nieskażone czytaniem, przed nimi posiadacz z głupkowato dumną miną i podpis w stylu "moja kolekcja", czy inny równie debilny.


Jako żywo mi przy takim opisie stają przed oczyma reklamówki polityków którzy w walce przed wyborczej często na takiej fotościance lubią przypozować. Zdaje się że w jakichś wyborach nie jaki Jaki taką właśnie wtopę zaliczył ;)

Co by nie offtopować ludzie przesadzają, mają jakieś fiksum dyrdum, albo jakąś formę "ocd" i wylewają żale na forum publicznym. Kiedyś to by kupił postawił na półkę i albo by się cieszył że w ogóle dostał, albo by nie miał przed kim się pożalić.
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
Hannibalking

Posty: 25
Wysłany: 2022-12-11, 17:07   

fdv napisał/a:
KS napisał/a:
Nie widujesz takich obrazków? Regał z książkami, nowe, nieskażone czytaniem, przed nimi posiadacz z głupkowato dumną miną i podpis w stylu "moja kolekcja", czy inny równie debilny.


Jako żywo mi przy takim opisie stają przed oczyma reklamówki polityków którzy w walce przed wyborczej często na takiej fotościance lubią przypozować. Zdaje się że w jakichś wyborach nie jaki Jaki taką właśnie wtopę zaliczył ;)

Co by nie offtopować ludzie przesadzają, mają jakieś fiksum dyrdum, albo jakąś formę "ocd" i wylewają żale na forum publicznym. Kiedyś to by kupił postawił na półkę i albo by się cieszył że w ogóle dostał, albo by nie miał przed kim się pożalić.


Widocznie duszy artysty nie masz😜
 
 
grimmjow


Posty: 77
Wysłany: 2022-12-12, 11:23   

KS napisał/a:
Odpryskowy napisał/a:

Skąd się wzięło to przeświadczenie, że grzbiety książek na półce muszą do siebie idealnie pasować?

Czego nie rozumiesz? Jak nie będą stały równo jak wojsko Kim Dzong Ila na defiladzie to zdjęcie na insta czy fejsie dostanie mniej lajków. Nie widujesz takich obrazków? Regał z książkami, nowe, nieskażone czytaniem, przed nimi posiadacz z głupkowato dumną miną i podpis w stylu "moja kolekcja", czy inny równie debilny.


i do tego podpisy pod kolekcjami "Moja kupka wstydu", albo "Od czego tu zacząć co polecacie?" albo chwalipost "Patrzcie kupiłem/kupiłam sobie prezent jak myślicie warto przeczytać?" Nie, oddaj do sklepu...
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1640
Skąd: Bytom
Wysłany: 2022-12-12, 11:30   

trzeba zacząć wrzucać zdjęcia do wątku o zakupach książkoholików ;-p
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4633
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2022-12-12, 12:33   

goldsun napisał/a:
trzeba zacząć wrzucać zdjęcia do wątku o zakupach książkoholików ;-p


Nic innego bym nie robił tylko te zdjęcia, a kiedy potem znaleźć czas na czytanie?
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
Trojan 


Posty: 11297
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2022-12-12, 13:43   

ja niestety od pół roku nic nie przeczytałem, książki zerkają z wyrzutem (i komiksy tyż)
realnie mam tylko trochę czasu żeby przyspamować forum, sprawdzić aku Ukrainy, nawet rzadko kiedy spoglądam na filmy/seriale.
Ale jeszcze tylko 1,5 mc
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4633
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2022-12-12, 15:28   

Trojan napisał/a:
ja niestety od pół roku nic nie przeczytałem

Wystarczy mniej filmików z wypadków oglądać. Pewnie ze dwie książki w tygodniu wtedy machniesz. A i spokojniejszy będziesz.

Trojan napisał/a:
Ale jeszcze tylko 1,5 mc

A potem co?
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
Trojan 


Posty: 11297
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2022-12-12, 17:41   

Tomasz napisał/a:
Trojan napisał/a:
ja niestety od pół roku nic nie przeczytałem

Wystarczy mniej filmików z wypadków oglądać. Pewnie ze dwie książki w tygodniu wtedy machniesz. A i spokojniejszy będziesz.

Trojan napisał/a:
Ale jeszcze tylko 1,5 mc

A potem co?


wbrew pozorom oglądam już tylko przefiltrowane zdarzenia, z których tutaj wrzucam może 25%.

1,5 mc i wracam na jeden etat (teraz robię dwa, bokami)
 
 
fdv 


Posty: 1084
Skąd: Neverland
Wysłany: 2022-12-12, 17:45   

Potem high-life dziwki, koks i lazurowe wybrzeże 8) Co to za dowcipy Trojan nie cierpi kierowców, sugerować żeby odpuścił swoją krucjatę względem nich to jak myśleć że nienawiść można wymazać pstryknięciem palcami.
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
Elektra 


Posty: 3693
Skąd: z Gdyni
Wysłany: 2022-12-12, 17:47   

Naprawdę nie macie innych wątków? ;)
_________________
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard
 
 
Trojan 


Posty: 11297
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2022-12-12, 17:50   

Elektra napisał/a:
Naprawdę nie macie innych wątków? ;)


wątek MAGa to crème de la crème
 
 
Hannibalking

Posty: 25
Wysłany: 2022-12-14, 10:37   

Panie Andrzeju dałoby radę zrobić update ile jeszcze Artefaktów będzie czy może te styczniowe premiery są ostatnie?

Seria grozy będzie dalej kontynuowana?

Będą plany na nowe serię czy bardziej oddzielne tytułu? Jaka jest wizja na dalszy rozwój?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Qfant


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,51 sekundy. Zapytań do SQL: 13