FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
MAG
Autor Wiadomość
AM

Posty: 2889
Wysłany: 2022-12-04, 18:18   

Hannibalking napisał/a:
AM napisał/a:
Hannibalking napisał/a:
Z mgły zrodzony ma grzbiety niepasujące do siebie w dalszej części, brrr.



Bo?


A pasują? Trylogia tworzy jakiś mini obraz a reszta od czapy


Nie planowaliśmy minimiasta. To zupełny przypadek (okładki mają bardzo podobne tła, dlatego tak wyszło). Na kolejnych tomach okładki/tła są bardziej różnorodne i tyle, dlatego efekt jest inny. Podobnie jest z kolorami.
 
 
AM

Posty: 2889
Wysłany: 2022-12-04, 18:31   

Hannibalking napisał/a:
Cześć.

Od jakiegoś czasu śledzę wątek - głównie wyłapuje informacje o premierach. Jednak chciałbym się podzielić uwagami skierowanymi do wydawnictwa :) .

Mam na ten moment całe Artefakty, serie grozy i z pojedynczymi brakami Gaimana, Eriksona. Jak fundusze pozwolą to uderze w Abercrombiego, będę kontynuować Sandersona i Robin Hobb.

Moje gratulacje że korzystacie z usług Dark Crayona, bo jego twórczość to miód dla oczu :) .

Niestety są pewne rzeczy, które ranią me czytelnicze serce.

1. Posiadacie człowieka odpowiedziałnego za jakość? II część w Rytmach wojny to strzał w kolano, brak spójności okładek w Z mgły zrodzonego aż boli ( czekam na nowa wersję okładek to wtedy kupie serię). Początek serii grozy też rodził się w bólach chyba.

2. Robin Hobb. Czemu nie zrobicie dodruku brakującej części? Myślę że nie tylko ja chętnie zebralbym trzy trylogie. Mam pierwsza i brak tego jedynego oseska blokuje zakup reszty.

3. Wasza strona i sklep to średniowiecze. Toć to wizytowka firmy.

4. Prezentacja na social mediach, konkursy - tutaj można coś rozważyć, bo wasz udział tam jest za mały.

Ja rozumiem koszty, koszty, koszty. Obecnie Vesper mocno wybija się na rynku wydawniczym - ciągle robią dodruki, dbają o jakość wydawanych pozycji. Ok, ich ceny zwalaja z nóg ale za jakość się płaci. Jestem z wami i będę z wami dopóki będziecie dostarczać fajne `klasyki'.a styczeń uderzy w kieszeń hah ale co tam - J**ac biedę!


2. Nie ma sensu finansowego.

3. Taki już jej urok.

4. Mamy inny paradygmat.

Zrobiliśmy w tym roku ponad 50 dodruków i wydaliśmy około 50 nowości. Przykro mi, że nie z twojego kręgu zainteresowań.
 
 
AM

Posty: 2889
Wysłany: 2022-12-04, 18:34   

Ash napisał/a:
Typical_troll napisał/a:
Ash napisał/a:
Jak zobaczysz nowy Ilion, który odstaje wielkością i szerokością od innych Artefaktów to żebyś czasami zawału nie dostał :mrgreen:

Aż pobiegłem do biblioteki porównać z poprzednimi książkami w serii i nie widzę żadnej różnicy? Masz jakiś egzemplarz specjalny?


Nie wiem


Obrazek


Formaty mogą się delikatnie różnić (mimo, że zamawiamy ten sam). Nie drukujemy już Artefaktów w CPI.
 
 
Hannibalking

Posty: 25
Wysłany: 2022-12-04, 18:40   

AM napisał/a:
Hannibalking napisał/a:
Cześć.

Od jakiegoś czasu śledzę wątek - głównie wyłapuje informacje o premierach. Jednak chciałbym się podzielić uwagami skierowanymi do wydawnictwa :) .

Mam na ten moment całe Artefakty, serie grozy i z pojedynczymi brakami Gaimana, Eriksona. Jak fundusze pozwolą to uderze w Abercrombiego, będę kontynuować Sandersona i Robin Hobb.

Moje gratulacje że korzystacie z usług Dark Crayona, bo jego twórczość to miód dla oczu :) .

Niestety są pewne rzeczy, które ranią me czytelnicze serce.

1. Posiadacie człowieka odpowiedziałnego za jakość? II część w Rytmach wojny to strzał w kolano, brak spójności okładek w Z mgły zrodzonego aż boli ( czekam na nowa wersję okładek to wtedy kupie serię). Początek serii grozy też rodził się w bólach chyba.

2. Robin Hobb. Czemu nie zrobicie dodruku brakującej części? Myślę że nie tylko ja chętnie zebralbym trzy trylogie. Mam pierwsza i brak tego jedynego oseska blokuje zakup reszty.

3. Wasza strona i sklep to średniowiecze. Toć to wizytowka firmy.

4. Prezentacja na social mediach, konkursy - tutaj można coś rozważyć, bo wasz udział tam jest za mały.

Ja rozumiem koszty, koszty, koszty. Obecnie Vesper mocno wybija się na rynku wydawniczym - ciągle robią dodruki, dbają o jakość wydawanych pozycji. Ok, ich ceny zwalaja z nóg ale za jakość się płaci. Jestem z wami i będę z wami dopóki będziecie dostarczać fajne `klasyki'.a styczeń uderzy w kieszeń hah ale co tam - J**ac biedę!


2. Nie ma sensu finansowego.

3. Taki już jej urok.

4. Mamy inny paradygmat.

Zrobiliśmy w tym roku ponad 50 dodruków i wydaliśmy około 50 nowości. Przykro mi, że nie z twojego kręgu zainteresowań.


Nie no spoko, szanuję wasze decyzje:). Póki będziecie wydawać dobre książki to jestem z Wami :)
 
 
AM

Posty: 2889
Wysłany: 2022-12-04, 18:46   

Hannibalking napisał/a:
AM napisał/a:
Hannibalking napisał/a:
Cześć.

Od jakiegoś czasu śledzę wątek - głównie wyłapuje informacje o premierach. Jednak chciałbym się podzielić uwagami skierowanymi do wydawnictwa :) .

Mam na ten moment całe Artefakty, serie grozy i z pojedynczymi brakami Gaimana, Eriksona. Jak fundusze pozwolą to uderze w Abercrombiego, będę kontynuować Sandersona i Robin Hobb.

Moje gratulacje że korzystacie z usług Dark Crayona, bo jego twórczość to miód dla oczu :) .

Niestety są pewne rzeczy, które ranią me czytelnicze serce.

1. Posiadacie człowieka odpowiedziałnego za jakość? II część w Rytmach wojny to strzał w kolano, brak spójności okładek w Z mgły zrodzonego aż boli ( czekam na nowa wersję okładek to wtedy kupie serię). Początek serii grozy też rodził się w bólach chyba.

2. Robin Hobb. Czemu nie zrobicie dodruku brakującej części? Myślę że nie tylko ja chętnie zebralbym trzy trylogie. Mam pierwsza i brak tego jedynego oseska blokuje zakup reszty.

3. Wasza strona i sklep to średniowiecze. Toć to wizytowka firmy.

4. Prezentacja na social mediach, konkursy - tutaj można coś rozważyć, bo wasz udział tam jest za mały.

Ja rozumiem koszty, koszty, koszty. Obecnie Vesper mocno wybija się na rynku wydawniczym - ciągle robią dodruki, dbają o jakość wydawanych pozycji. Ok, ich ceny zwalaja z nóg ale za jakość się płaci. Jestem z wami i będę z wami dopóki będziecie dostarczać fajne `klasyki'.a styczeń uderzy w kieszeń hah ale co tam - J**ac biedę!


2. Nie ma sensu finansowego.

3. Taki już jej urok.

4. Mamy inny paradygmat.

Zrobiliśmy w tym roku ponad 50 dodruków i wydaliśmy około 50 nowości. Przykro mi, że nie z twojego kręgu zainteresowań.


Nie no spoko, szanuję wasze decyzje:). Póki będziecie wydawać dobre książki to jestem z Wami :)


Ogólnie też żegnamy się z częścią naszej przeszłości. To co się zaczęło w tym roku jest zmianą pokoleniową w naszej stajni.
 
 
Bibi King

Posty: 1591
Skąd: Stamtąd
Wysłany: 2022-12-04, 19:19   

AM napisał/a:
To co się zaczęło w tym roku jest zmianą pokoleniową w naszej stajni.

(podkr. moje)
To znaczy wymieniacie starszych autorów na nowsze modele?
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4623
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2022-12-04, 19:24   

AM napisał/a:


Ogólnie też żegnamy się z częścią naszej przeszłości. To co się zaczęło w tym roku jest zmianą pokoleniową w naszej stajni.

Mam nadzieję, że nie pójdziecie w young adult i wszelkie romanse fantastyczne. :badgrin:
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
AM

Posty: 2889
Wysłany: 2022-12-04, 20:11   

Tomasz napisał/a:
AM napisał/a:


Ogólnie też żegnamy się z częścią naszej przeszłości. To co się zaczęło w tym roku jest zmianą pokoleniową w naszej stajni.

Mam nadzieję, że nie pójdziecie w young adult i wszelkie romanse fantastyczne. :badgrin:


W tym roku wydaliśmy w Magu 13 lub 14 nowych autorów. Łatwo sprawdzić.
 
 
Typical_troll 
Ultio dei


Posty: 641
Skąd: Sośnicowice
Wysłany: 2022-12-04, 20:34   

AM napisał/a:
Ogólnie też żegnamy się z częścią naszej przeszłości. To co się zaczęło w tym roku jest zmianą pokoleniową w naszej stajni.

Poprzedzająca ostatnie wpisy krótka dyskusja o "ostatecznym" porzuceniu koncepcji wydawania różnych autorek/autorów chyba właśnie zyskała nowy aspekt. Czy ma Pan na myśli konkretne nazwiska, do których MAG już nie wróci? Trochę ich już było w dawnych czasach jak choćby Martha Wells, David DUncan, Mike Carey, Matthew Stover, E. Haydon, Paul Kerney, że odwołam się do prehistorii. Najbardziej interesująca zaś kwestia to pytanie, czy rzeczywiście z kogoś zdecydował się Pan ostatecznie zrezygnować w ramach nowego otwarcia.
_________________
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć.
G. Orwell
 
 
AM

Posty: 2889
Wysłany: 2022-12-04, 20:38   

Typical_troll napisał/a:
AM napisał/a:
Ogólnie też żegnamy się z częścią naszej przeszłości. To co się zaczęło w tym roku jest zmianą pokoleniową w naszej stajni.

Poprzedzająca ostatnie wpisy krótka dyskusja o "ostatecznym" porzuceniu koncepcji wydawania różnych autorek/autorów chyba właśnie zyskała nowy aspekt. Czy ma Pan na myśli konkretne nazwiska, do których MAG już nie wróci? Trochę ich już było w dawnych czasach jak choćby Martha Wells, David DUncan, Mike Carey, Matthew Stover, E. Haydon, Paul Kerney, że odwołam się do prehistorii. Najbardziej interesująca zaś kwestia to pytanie, czy rzeczywiście z kogoś zdecydował się Pan ostatecznie zrezygnować w ramach nowego otwarcia.


Najprawdopodobniej 5-6 autorów (również z nieskończonymi seriami). Ostatecznie zdecyduję w styczniu. Nie będziemy już również kupowali nowych rzeczy do Artefktów i ograniczymy aktywność w UW do nieregularnych wydań (oczywiście po wydaniu wszystkiego co kupiliśmy).
 
 
Herbatek
[Usunięty]

Wysłany: 2022-12-04, 20:50   

Mam nadzieję, że tylko w moich uszach brzmi to tak kasandrycznie.
Ciekawe, które otwarte serie są gotowe do porzucenia?
 
 
Ash 

Posty: 774
Wysłany: 2022-12-04, 21:00   

Na pewno nie Reynolds (hopium).
 
 
Whoresbane


Posty: 1016
Wysłany: 2022-12-04, 21:01   

Obstawiam Dresdena i Skrzydła ognia
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
Typical_troll 
Ultio dei


Posty: 641
Skąd: Sośnicowice
Wysłany: 2022-12-04, 21:19   

AM napisał/a:
Najprawdopodobniej 5-6 autorów (również z nieskończonymi seriami). Ostatecznie zdecyduję w styczniu. Nie będziemy już również kupowali nowych rzeczy do Artefktów i ograniczymy aktywność w UW do nieregularnych wydań (oczywiście po wydaniu wszystkiego co kupiliśmy).

Będzie nad czym rozdzierać szaty :-(
Tak naprawdę to trochę powrót do dawnych czasów, gdy Artefaktów nie było a UW pojawiała się rzadziej.
A zdradzi Pan w takim razie chociaż ile zostało niewydanych Artefaktów? Skoro właśnie potwierdza Pan koniec serii a mnie w spisie zostało tyle dobra:
Bradbury Ray - Październikowa kraina. The Halloween Tree
Butler, Octavia E. - Wild seed/Mind of My Mind (Patternmaster 1-2)
Butler, Octavia E. - Clay's Ark/Patternamaster (Patternmaster 3-4)
Crowley John - Otherwise (????)
Finney Jack - Zmiana czasu (2024?)
Heinlein Robert A. - Kawaleria komosu (2024?)
Heinlein Robert A. - Luna to surowa pani (2024?)
Lafferty Raphael A. - Past Master. Nine Hundred Grandmothers (????)
Matheson Richard - What Dreams May Come. A Stir of Echoes. Somewhere in Time (2024?)
Miller Walter M. – Kantyczka dla Leibowitza. Saint Leibowitz and the Wild Horse. Dark Benediction (2024?)
Pohl Frederick - Gateway/ Beyond the Blue Event Horizon (Saga Heechów 1-2) (30-06/31-12-2023)
Pohl Frederick - Gateway 2 (Saga Heechów 3-4) (????)
Pohl Frederick - Gateway 3 (Saga Heechów 5-6) (????)
Simmons Dan - Prayer to Broken Stones. Lovedeath. Worlds Enough and Time 31-12-2023)
Tepper, Sheri S. - Raising the Stones (Arbai 2) (31-12-2023)
Tepper, Sheri S. - Sideshow (Arbai 3) (2024)
Tepper, Sheri S. - tytuł nieznany (Beauty)? 1 (2024?)
Tepper, Sheri S. - tytuł nieznany 2 (2024?)
Vinge Vernor - Głębia w niebie (ZoT 2) (30-06/31-07-2023)
Vinge Vernor - The Children of the Sky (ZoT 3) (????)
Wolfe Gene - Księga Długiego Słońca (omnibus 1-4) (????)
Wolfe Gene - Księga Krótkiego Słońca (omnibus 1-3) (????)
Zelazny Roger - Wyspa Umarłych. Ja, nieśmiertelny. Stwory Światła i Ciemności. Oko kota (2024?)
_________________
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć.
G. Orwell
  
 
 
Toudi

Posty: 48
Wysłany: 2022-12-04, 21:45   

Widzę kilka osob które piszą że przechodzą z książek na ebooki.
To może ktoś chciałby sprzedać Ślepowidzenie w wydaniu z UW? :D (nadzieja umiera ostatnia...)
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13119
Wysłany: 2022-12-04, 22:07   

500 PLN
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Sędzia

Posty: 488
Wysłany: 2022-12-04, 22:17   

Whoresbane napisał/a:
Obstawiam Dresdena i Skrzydła ognia


plus Hobb, Fry, może Sullivan. I zdaje się, że w paranormalach jest jedna lub dwie autorki, które MAG ciągnie na siłę, wampiry i wilkołaki już tak dobrze się nie sprzedają, z tego co pamiętam to coś w tym stylu MAG pisał na FB.


Maberry już wypadł jakiś czas temu, Aaronovitcha ktoś wziął.

AM napisał/a:

Nie będziemy już również kupowali nowych rzeczy do Artefktów


Można zapytać czemu? Przeważa kwestia ekonomiczna, czy kwestia braku potencjalnych tytułów? Czy po prostu się znudziła?


żeby skończyć z offtopem:

Bibi King napisał/a:

Korzysta z wypożyczalni, bo go (pokolenia) nie stać na samochód na własność. Zaparkować i zostawić byle gdzie można hulajnogę, i to tylko dopóki nie masz rodziny. Najlepiej w dużym mieście. Na długo przed COVIDem i wojną młodzi narzekali (słusznie), że nie stać ich na wiele normalnych wydatków, a o samochodzie czy mieszkaniu to mogą pomarzyć.


fdv napisał/a:

To nie jest żadna kwestia wygody tylko niskich zarobków, owszem w dużym mieście dopóki ktoś nie ma dzieci to jakoś sobie bez auta może żyć. A próbowałeś wynająć to auto w jakimś 20 tysięcznym miasteczku?


Panowie, serio myślicie, że międzynarodowe koncerny robią badania na zasadzie "chcesz mieć samochód: A. Tak B. Nie, bo mnie nie stać"? To są pogłębione badania dotyczące postaw i celów i priorytetów konsumenckich. Poprzednie pokolenia nie miały samochodów (bo młodzi ludzie z zasady nie mają jeszcze kasy na samochód), ale chciały mieć samochód, bo samochód był oznaką statusu społecznego itp. Młody dres chciał mieć Golfa, jak miał Golfa to chciał mieć BMW. A młody Janusz-biznesmen chciał mieć Merola, a jak miał Merola to chciał Leksia. A teraz młode pokolenia nie mają samochodu i nie chcą mieć samochodu nawet jak będą mieli kasę. I żeby było jasne - nie wszyscy, nie wszędzie (badania nie ograniczają się do naszego zaścianka, tylko chodzi o globalne trendy w krajach rozwiniętych).


Cytat:

Perspektywa 30 lat OD DZIŚ to dla mnie abstrakcja.


I może to wyjaśnia rozbieżności, bo jeśli mówimy o okresie 5-10 lat to nie będę się sprzeczał.

EOT
 
 
AM

Posty: 2889
Wysłany: 2022-12-04, 23:13   

Sędzia napisał/a:

Można zapytać czemu? Przeważa kwestia ekonomiczna, czy kwestia braku potencjalnych tytułów? Czy po prostu się znudziła?



Pisałem już o tym. Nie jestem fanem fantastyki z okresu, który obejmują Artefakty. Drugą kwestią jest to, że to na czym mi zależało i było wolne, trafiło do serii. Nie ma sensu ciągnąć jej na siłę.
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4623
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2022-12-04, 23:32   

Fidel-F2 napisał/a:

500 PLN


Za pierwsze wydanie "Ślepowidzenia" to za mało. Ale może powyżej tysiaka bym się złamał i sprzedał.
A nie, jednak chyba nie.
Syn mnie co jakiś czas oskarża, że mam parę samochodów na półkach jak mu pokazuję niektóre aukcje na allegro i mówię gdzie takie cudeńko u nas stoi. :mrgreen:
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
Elektra 


Posty: 3692
Skąd: z Gdyni
Wysłany: 2022-12-05, 08:53   

Tomasz napisał/a:
jak mu pokazuję niektóre aukcje na allegro i mówię gdzie takie cudeńko u nas stoi.

A pokazujesz takie aukcje, które skończyły się sprzedażą, czy tylko są wystawione i nikt tego nie kupi za taką cenę?
_________________
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4623
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2022-12-05, 09:49   

Cytat:
A pokazujesz takie aukcje, które skończyły się sprzedażą, czy tylko są wystawione i nikt tego nie kupi za taką cenę?

To nieważne, niech żyje w przeświadczeniu, że kiedyś po mnie coś cennego odziedziczy.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
AM

Posty: 2889
Wysłany: 2022-12-05, 10:21   

Pamiętajcie, że najbliższa promocja będzie z kodem.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15573
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2022-12-05, 10:58   

AM napisał/a:
Nie jestem fanem fantastyki z okresu, który obejmują Artefakty. Drugą kwestią jest to, że to na czym mi zależało i było wolne, trafiło do serii. Nie ma sensu ciągnąć jej na siłę.


Wobec powyższego czy można liczyć na dodruki książek w Artefaktach wszystkich autorów, czy tu również będą ostre cięcia?
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Hannibalking

Posty: 25
Wysłany: 2022-12-05, 11:34   

AM napisał/a:
Sędzia napisał/a:

Można zapytać czemu? Przeważa kwestia ekonomiczna, czy kwestia braku potencjalnych tytułów? Czy po prostu się znudziła?



Pisałem już o tym. Nie jestem fanem fantastyki z okresu, który obejmują Artefakty. Drugą kwestią jest to, że to na czym mi zależało i było wolne, trafiło do serii. Nie ma sensu ciągnąć jej na siłę.


A w cóż zatem idziemy? :)

Kiedyś to była fantastyka, nie to co teraz :) :)
 
 
AM

Posty: 2889
Wysłany: 2022-12-05, 11:53   

Hannibalking napisał/a:
AM napisał/a:
Sędzia napisał/a:

Można zapytać czemu? Przeważa kwestia ekonomiczna, czy kwestia braku potencjalnych tytułów? Czy po prostu się znudziła?



Pisałem już o tym. Nie jestem fanem fantastyki z okresu, który obejmują Artefakty. Drugą kwestią jest to, że to na czym mi zależało i było wolne, trafiło do serii. Nie ma sensu ciągnąć jej na siłę.


A w cóż zatem idziemy? :)

Kiedyś to była fantastyka, nie to co teraz :) :)


Rzekłbym, kiedyś byliśmy młodzi i wszystko co nam się kojarzy z tym okresem ma inne barwy, smaki, znaczenie, ale to iluzja :)

To już się dzieje. Jimenez, Evenson, Jones, LaValle, Roanhorse, Clarke, Hawkins, Buehlman... Przed nami McGuire, Aoki, Nghi Vo, Yoon Ha Lee, Fonda Lee, Gregory, Barron, Dean i wielu innych...
 
 
Ash 

Posty: 774
Wysłany: 2022-12-05, 12:26   

AM napisał/a:
Rzekłbym, kiedyś byliśmy młodzi i wszystko co nam się kojarzy z tym okresem ma inne barwy, smaki, znaczenie, ale to iluzja :)


Najczęściej właśnie to. Ostatnio po 20 latach przypomniałem sobie Fundację Asimova. Ale to było suche a jak miałem 15 lat to byłem Asimovem zafascynowany.

"Kiedyś to było".
 
 
fdv 


Posty: 1069
Skąd: Neverland
Wysłany: 2022-12-05, 13:05   

ASX76 napisał/a:
AM napisał/a:
Nie jestem fanem fantastyki z okresu, który obejmują Artefakty. Drugą kwestią jest to, że to na czym mi zależało i było wolne, trafiło do serii. Nie ma sensu ciągnąć jej na siłę.


Wobec powyższego czy można liczyć na dodruki książek w Artefaktach wszystkich autorów, czy tu również będą ostre cięcia?



Tak, po kilku latach sprzedały się Artefakty to teraz zrobimy dodruki żeby poleżały w magazynach kolejnych kilka ;)
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
Trojan 


Posty: 11249
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2022-12-05, 13:56   

Hannibalking napisał/a:
AM napisał/a:
Sędzia napisał/a:

Można zapytać czemu? Przeważa kwestia ekonomiczna, czy kwestia braku potencjalnych tytułów? Czy po prostu się znudziła?



Pisałem już o tym. Nie jestem fanem fantastyki z okresu, który obejmują Artefakty. Drugą kwestią jest to, że to na czym mi zależało i było wolne, trafiło do serii. Nie ma sensu ciągnąć jej na siłę.


A w cóż zatem idziemy? :)

Kiedyś to była fantastyka, nie to co teraz :) :)


kiedyś to byli czytelnicy, fanowie.... nie to co teraz .....


:)
 
 
Ash 

Posty: 774
Wysłany: 2022-12-05, 13:57   

Jako, że zaraz koniec grudnia i koniec promocji styczniowej ( :mrgreen: ) to wiadomo już co tam będzie dokładnie dodrukowane w lutym?
 
 
Typical_troll 
Ultio dei


Posty: 641
Skąd: Sośnicowice
Wysłany: 2022-12-05, 14:06   

AM napisał/a:
To już się dzieje. Jimenez, Evenson, Jones, LaValle, Roanhorse, Clarke, Hawkins, Buehlman... Przed nami McGuire, Aoki, Nghi Vo, Yoon Ha Lee, Fonda Lee, Gregory, Barron, Dean i wielu innych...

Ryka Aoki? To rzeczywiście nie dla starych dziadów, zakładając że chodzi o Light from Uncommon Stars. O Nghi Vo muszę się dokształcić.
_________________
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć.
G. Orwell
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Fantasta.pl


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,44 sekundy. Zapytań do SQL: 13