Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row



FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Hameryka
Author Message
Trojan


Posted:     [ !!! ]

[img]https://i.postimg.cc/Nf50HnmX/unknown.jpg[/img]
 
 
Romulus
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posted:     [ !!! ]

[quote="Trojan"]Romku,
wygaszacz ekranu

https://i.imgur.com/7xiPg3x.mp4[/quote]
Zawsze i wszędzie ten matoł wyśmiewany będzie. :mrgreen:
 
 
Stary Ork
Świnia z klasą


Posted:     [ !!! ]

[quote="Trojan"]a dla mnie Elo dzięki takiej akcji to zyskał na +++ :)
przynajmniej robi/mówi to co myśli[/quote]

https://web.archive.org/web/20221118170102/https://www.washingtonpost.com/technology/2022/11/17/twitter-musk-easing-rto-order/

Tja, pełen szacun. Obserwuję sprawę z oddali, ale coraz bardziej mi to przypomina ostatnie dni III Rzeszy. Ktoś już zrobił aktualizację sceny [i]Zostają Keitel, Jodl, Krebs i Burgdorf[/i] z "Upadku"? //mysli .
 
 
Romulus
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posted:     [ !!! ]

Elonik chyba nie ogarnął, że ma także pracowników w Europie. A to nie takie Dzikusowo, jak USA. Tu są kodeksy pracy. Więc takie stawianie im ultimatum i zwalnianie, jeśli go nie dotrzymają, jest sprzeczne z prawem pracy. Zatem będzie jeszcze musiał sypnąć hajsem na odszkodowania dla pracowników z Europy.

Janush Biznesu. Chyba że w Europie wszystkich "pozatrudniał" na tzw. "B2B". Czyli na działalność gospodarczą. :-P
 
 
utrivv
Roztargniony mag


Posted:     [ !!! ]

[quote="Romulus"]Chyba że w Europie wszystkich "pozatrudniał" na tzw. "B2B". Czyli na działalność gospodarczą. :-P[/quote]Raczej, sam byś wolał dostawać 2 razy mniej? :badgrin:
 
 
Stary Ork
Świnia z klasą


Posted:     [ !!! ]

W Irlandii władze już się przyglądają zwolnieniom, a tymczasem Musk wywalił prawie wszystkich z biura Twittera w Brukseli, tego samego, którego głównym zadaniem było monitorowanie proponowanych zmian w unijnych regulacjach rynku telekomunikacyjnego i prowadzenie lobbyingu. Nie żebym miał coś przeciwko wypieprzaniu lobbystów z roboty w sumie, ale to tylko potwierdza, jak bardzo Musk się odkleił.

https://www.wired.com/story/twitter-europe-elon-musk/
 
 
Romulus
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posted:     [ !!! ]

Mentzen i mentzenoidy o Eloniku: https://twitter.com/slawomirmentzen/status/1588197888408141824
Ciekawe, czy on wierzy w to co pisze, czy jest taki głupi jak ci, którzy piszą mu "w punkt". :)

Elonik i obrona wolności słowa. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Biorąc pod uwagę, że szybko zaczął od banów wobec tych, którzy go wyśmiewali i trollowali to rzeczywiście fchuj wolność słowa. :)
 
 
Stary Ork
Świnia z klasą


Posted:     [ !!! ]

Są ludzie predysponowani do klękania w hołdzie przed każdym łżesamcem alfa, którego dostrzegą na horyzoncie, czy będzie to Musk, Trump, Putin czy kto tam jest aktualnie en vogue. Inna sprawa, że jak się wgryzam w ten Muskowy shitshow, tym więcej analogii (powiedzmy, osobowościowych) do Trumpa wypływa na wierzch. Chociaż kariera Muska zaczyna ostatnio przypominać trajektorią kurs, którym porusza się Kanye //orc
Najwyraźniej Musk kompletnie nie rozumie, jakim biznesem jest Twitter i jak bardzo toksycznym aktywem sam jest dla własnej spółki. Praktycznie wszystkie agencje reklamowe doradzają ostatnio klientom wstrzymanie się z wydatkami - Twitter jest dużo mniej ważny dla reklamodawców niż reklamodawcy dla Twittera, a korporacjom niespecjalnie zależy, żeby ich reklamy wyświetlały się w towarzystwie neonazistowskiego contentu albo przykładów rażącego łamania praw autorskich //spell . Kobieca intuicja i instynkt pająka podpowiadają mi, że jeśli ktoś dorosły szybko nie nałoży Muskowi kagańca (albo kompletnego gimp suita :P ) i nie przejmie sterów, to Twitter skończy gdzieś na poziomie /pol/. Enyuej, Musk zerwał się z uwięzi, nazwał Trenta Reznora beksą, a mi już zaczyna brakować popcornu. Ze wszystkich spraw świata, które mam głęboko w dupie, ta jest najzabawniejsza :P

[quote="Romulus"]Elonik i obrona wolności słowa.[/quote]

Noaleprzesz wiadomo, o wolność czyjego słowa tu chodzi, nie?
 
 
fdv


Posted:     [ !!! ]

Osobiście to się dziwię po kiego mu był ten twitter tzn wiem że lubił go spamować i się tam uzewnętrzniać, ale po co kupować krowę w tym celu to nie mam pojęcia. Przecież ten SpaceX i Tesla to i tak są bardzo absorbujące i uwagę i kapitał przedsięwzięcia, a tu wykładać kasę na coś co nie przynosi zysku i jest do tego centrum politycznego shitstormu.
 
 
Stary Ork
Świnia z klasą


Posted:     [ !!! ]

Peter Thiel go podpuścił.

[quote="fdv"]wykładać kasę na coś co nie przynosi zysku i jest do tego centrum politycznego shitstormu[/quote]

Obstawiam, że to od początku był projekt polityczny, a nie biznesowy. Tyle, że bez strony biznesowej - na co się zanosi - Musk na stronie politycznej też się wyjebie.

EDIT: Poza tym Musk (jak Trump, Putin i paru innych) to jest człowiek głęboko przekonany o własnej nieomylności, w dodatku otacza się potakiwaczami, więc nie ma mu kto powiedzieć "Elon, słaba koncepcja". A jeśli ktoś mówi, Musk to ignoruje. Tesla czy SpaceX były od początku skonfigurowane tak, żeby co durniejsze pomysły szefa nie robiły szkód (czytałem, że w obu spółkach jest szeroko rozwinięty program damage control obliczony wyłącznie na trzymanie Muska w cuglach, w Twitterze tego nie ma, i Elon może brykać :badgrin: ). A że media to jest branża, o której Musk nie ma najbledszego pojęcia, to zachowuje się jak małpa z wiązką granatów - zwłaszcza, że praktycznie zaczął od wypterodaktylenia wszystkich, którzy mogli mu się postawić.

tl;dr [i]Stać mnie i nikt mnie nie powstrzyma[/i]
 
 
MrSpellu
Waltornista amator


Posted:     [ !!! ]

[quote="Stary Ork"]A jeśli ktoś mówi, Musk to ignoruje.[/quote]

Albo zwalnia Twittem.
 
 
Stary Ork
Świnia z klasą


Posted:     [ !!! ]

To teraz sobie wyobraź Elona kierującego kolonizacją Marsa :badgrin:
 
 
Trojan


Posted:     [ !!! ]

przez Tweetra

a ja jestem ciekawy jak mu wyjdzie z tym Tweeterem
nie zdziwię się jak wszyscy się zdziwią
 
 
Stary Ork
Świnia z klasą


Posted:     [ !!! ]

[URL=https://www.businessinsider.com/twitter-lost-half-top-advertisers-elon-musk-takeover-report-2022-11?IR=T]Abojawiem.[/URL]
 
 
utrivv
Roztargniony mag


Posted:     [ !!! ]

[quote="Stary Ork"]To teraz sobie wyobraź Elona kierującego kolonizacją Marsa :badgrin:[/quote]Nie ma dla pana miejsca na tym statku kolonizacyjnym, ma pan 5 minut na opuszczenie pokładu --_-
 
 
Trojan


Posted:     [ !!! ]

nie zdziwię się też jeśli będzie to legendarna wtopa biznesowa, o której przez najbliższy wiek wszyscy będą wspominali "jak ktoś nieumny będzie się brał za media"
 
 
Stary Ork
Świnia z klasą


Posted:     [ !!! ]

Czyli w zasadzie jesteś niezdziwienny.
 
 
fdv


Posted:     [ !!! ]

[quote="Stary Ork"]
tl;dr [i]Stać mnie i nikt mnie nie powstrzyma[/i][/quote]

Jest to pewien motyw którego nie potrafię przeskoczyć. :)
 
 
MrSpellu
Waltornista amator


Posted:     [ !!! ]

[i]Kto bogatemu zabroni? [/i]
 
 
Stary Ork
Świnia z klasą


Posted:     [ !!! ]

[quote="fdv"][quote="Stary Ork"]
tl;dr [i]Stać mnie i nikt mnie nie powstrzyma[/i][/quote]

Jest to pewien motyw którego nie potrafię przeskoczyć. :)[/quote]

Naa, to wyłącznie kwestia skali. Oni sobie kupują Twittery, kluby Premiership, rządy republik bananowych i amerykańskich senatorów, a my Abercrombiego w twardej, dwa duże kebaby na cienkim albo wycieczkę do Czeladzi. Niczym się nie różnimy --_-
 
 
MrSpellu
Waltornista amator


Posted:     [ !!! ]

[quote="Stary Ork"]albo wycieczkę do Czeladzi.[/quote]

Wizyta w M1, to nie jest wycieczka do Czeladzi, ogarnij się --_-
 
 
Stary Ork
Świnia z klasą


Posted:     [ !!! ]

[size=9]Przprszm[/size] :oops:
 
 
fdv


Posted:     [ !!! ]

Bardziej na zasadzie że ze skalą jednak zmienia się punkt widzenia. Dla przykładu gdyby mnie teraz było stać na rollls royce'a to i tak bym nie kupił bo mój horyzont myślowy zatrzymuje się gdzieś na wysokości np mercedesa G klasy. Więcej bym nie wydał bo mentalnie bym tego nie przeskoczył. A wracając do twittera (tutaj można wstawić dowolny biznes) to też bym go nie kupił dla zabawy, bo jeśli bym rozważał jego zakup to tylko jako biznes który powinien przynosić zysk bądź mieć plan jak tego dokonać. A wydać tyle miliardów i pajacować dostarczając lolcontentu to właśnie to czego nie mogę przeskoczyć.
 
 
Trojan


Posted:     [ !!! ]

[quote="fdv"]Bardziej na zasadzie że ze skalą jednak zmienia się punkt widzenia. Dla przykładu gdyby mnie teraz było stać na rollls royce'a to i tak bym nie kupił bo mój horyzont myślowy zatrzymuje się gdzieś na wysokości np mercedesa G klasy. Więcej bym nie wydał bo mentalnie bym tego nie przeskoczył. A wracając do twittera (tutaj można wstawić dowolny biznes) to też bym go nie kupił dla zabawy, bo jeśli bym rozważał jego zakup to tylko jako biznes który powinien przynosić zysk bądź mieć plan jak tego dokonać. A wydać tyle miliardów i pajacować dostarczając lolcontentu to właśnie to czego nie mogę przeskoczyć.[/quote]

no widzisz,
nie zostaniesz miliarderem zamykając się w ciasnych przestrzeniach G-klasy.

trzeba mieć rozmach.
coś mi dymek pokazał że Elo amnestiuje wszystkie zbanowane/zawieszona konta :)

zakładam że Elo myślał tak: uzdrowię Tw wypierdalajac wszystkich socjalworkerów, ninja-julki i postawie na twardy skład informatyków którzy założą kagańce na możliwe treści i będziemy mieli "róbta co chceta" w pewnych ramach.
ale ludzie to nie roboty i się zesrało w 15 minut

z mojego pkt widzenia - taki Elo i tak przebija 99% pozostałych miliarderów na+.

Przykładowy Lawrence Stroll - żyd, Kanadyjczyk, miliardy zrobił na ciuchach - Romku, czyli na pracy takich bengalskich dzieci które małymi rączkami szyją nasze koszulki, guziki etc. za 1$ dziennie. (marki: np. Hilfiger) W życiu bym nie wiedział whosthefuck? gdyby nie kupił swojego "tweetra" - czyli zespół F1(Force India) dla syna który lubi się ścigać. Przy okazji kupił Aston Martina. Żeby nie było że Stroll syn to tylko typowy paydriver - akurat on ma smykałkę do tego, ale obawiam się że brak mu tzw. "kultury pracy", bo wiadomo - talent to 1-10% a reszta to ciężka praca, praca i praca.
Decyzje Strolla seniora decydują niemal "o życiu i śmierci" owych mieszkańców IIIświata, decyzje dot. swetera trafily na tłuste kocury które w południe siedzą przy sojowym latte i jeżeli są choć w połowie tak dobrzy jak o sobie myślą to w tydzień znajdą pracę z zarobkami o których ROmku, mógłbyś tylko marzyć.

temu mi kompletnie zwisa to o dzieje się z Tweeterem, nic mnie w tej materii nie zdziwi i w ogóle. Za kawartał tweeter może paść, albo zmienić CEO (o Musk powinien na wczoraj zrobić) i wywindować sie na szczyty finansów.
  
 
 
MrSpellu
Waltornista amator


Posted:     [ !!! ]

Ciekawi mnie czy Lockhead Martin i Lilly pozwą Twittera? Powinni //mysli
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group