FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
MAG
Autor Wiadomość
jezzoRM 


Posty: 152
Skąd: Stolyca
Wysłany: 2022-10-03, 18:51   

AM napisał/a:
Z ewolucją czytelników bym nie przesadzał. Duża grupa od pewnego momentu będzie czytała do końca swoich dni mniej więcej to samo.


AM znowu nie bierze jeńców :mrgreen:

Przy okazji pytanie: czy listopadowy Djelix2 będzie w oprawie serii grozy czy oryginalnej?
 
 
AM

Posty: 2899
Wysłany: 2022-10-03, 20:28   

jezzoRM napisał/a:
AM napisał/a:
Z ewolucją czytelników bym nie przesadzał. Duża grupa od pewnego momentu będzie czytała do końca swoich dni mniej więcej to samo.


AM znowu nie bierze jeńców :mrgreen:

Przy okazji pytanie: czy listopadowy Djelix2 będzie w oprawie serii grozy czy oryginalnej?


Oryginalnej.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2022-10-05, 07:10   

Wielka szkoda, że w przypadku: Artefaktów i "Horrorów" tracimy sporą część okładkowej grafiki przez zbyt duży layout.
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
AM

Posty: 2899
Wysłany: 2022-10-05, 08:10   

ASX76 napisał/a:
Wielka szkoda, że w przypadku: Artefaktów i "Horrorów" tracimy sporą część okładkowej grafiki przez zbyt duży layout.


Też nad tym ubolewam, ale jakoś, choć z trudem, idzie żyć.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2022-10-05, 08:47   

AM napisał/a:
ASX76 napisał/a:
Wielka szkoda, że w przypadku: Artefaktów i "Horrorów" tracimy sporą część okładkowej grafiki przez zbyt duży layout.


Też nad tym ubolewam, ale jakoś, choć z trudem, idzie żyć.


Jedna kolorowa strona w książce z pełną grafiką to utopijny koncept?
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Whoresbane


Posty: 1033
Wysłany: 2022-10-05, 09:55   

_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
Kszych


Posty: 43
Wysłany: 2022-10-05, 10:09   

ASX76 napisał/a:
Jedna kolorowa strona w książce z pełną grafiką to utopijny koncept?

(patrząc wyżej) +1
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2022-10-05, 10:17   

Projekt graficzny na okładkę "Olimpu" jest cudowny! "Mózg staje, czacha dymi"! :d
Aż by się prosiło, aby kapitalne dzieła na dylogii Simmonsa nie zostały ścięte/ograniczone... //panda
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
k 

Posty: 207
Wysłany: 2022-10-05, 11:43   

To wydać to poza artefaktami :P
Z przyjemnością nie kupię i numerki będą się zgadzać. Dawanie tego w serii uważam za słaby pomysł //pisowcy
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2022-10-05, 12:09   

k napisał/a:

To wydać to poza artefaktami :P

Z przyjemnością nie kupię i numerki będą się zgadzać. Dawanie tego w serii uważam za słaby pomysł //pisowcy


1. Skoro już weszliśmy w sferę marzeń, to poza Artefaktami i w powiększonym formacie z takimi okładkami. :d

2. Albo w Artefaktach (dla zbieraczy serii) i w małym nakładzie z pełnymi grafikami (poza serią) w Sklepie. :d
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
jezzoRM 


Posty: 152
Skąd: Stolyca
Wysłany: 2022-10-05, 13:32   

I co jeszcze? Frytki do książki? Szata serii musi być spójna i nie można jej zmieniać w środku trwania, chyba to jest jasne. Nikt też nie będzie robił oddzielnego wydania, bo komuś mniejszy obrazek na okładce nie pasuje, musiałoby być biznesowe uzasadnienie (chyba tylko w kwestii Strange'a była mowa o podwójnym wydaniu, ale to też może może, się zobaczy). Przestańcie prosić o takie głupotki.
Chcesz obrazek to poproś autora o źródło w dobrej rozdzielczości i wydrukuj na plakacie. Możesz nawet wydrukować w formacie książki i zrobić sobie obwolutę, albo nakleić na okładkę.
 
 
Whoresbane


Posty: 1033
Wysłany: 2022-10-05, 13:36   

Czasami mam wrażenie, że Asix pracuje dla jakiegoś wydawnictwa wrogiego MAGowi bo co pomysł to przynoszący straty :mrgreen:

jezzoRM napisał/a:
Chcesz obrazek to poproś autora o źródło w dobrej rozdzielczości i wydrukuj na plakacie.


Uważaj bo ktoś Ci da swoją własność intelektualną w takiej jakości byś sobie wydrukował. Asix by jeszcze tego samego dnia na allegro sprzedawał 50 sztuk. DC zdaje się ma jakiś sklep gdzie swoje prace wydrukowane opyla
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
k 

Posty: 207
Wysłany: 2022-10-05, 13:42   

Niestety zbieram artefakty w całości i nie uśmiecha mi się kolejny dubel, szczególnie, że poprzednie wydania biją te artefaktowe na łeb. Ilustracja jest najmniej istotna :P
 
 
fdv 


Posty: 1074
Skąd: Neverland
Wysłany: 2022-10-05, 13:43   

W sumie to asx może rozkręcić biznes z obwolutami ofc płacąc tantiemy DC i zobaczy czy jest popyt na czyste grafiki do książek MAGa (btw jak pomysł chwyci to się zadowolę marnymi 5% od sprzedaży 8) )
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
jezzoRM 


Posty: 152
Skąd: Stolyca
Wysłany: 2022-10-05, 13:59   

k napisał/a:
Niestety zbieram artefakty w całości i nie uśmiecha mi się kolejny dubel, szczególnie, że poprzednie wydania biją te artefaktowe na łeb. Ilustracja jest najmniej istotna :P


Ah te przeklęte numerki na grzbietach. :mrgreen: W Wehikule Czasu nie ma numerków i można bez żalu nie kupować dubli w gorszych tłumaczeniach jak Rok 1984.
 
 
jtk

Posty: 21
Wysłany: 2022-10-05, 14:05   

Whoresbane napisał/a:
Czasami mam wrażenie, że Asix pracuje dla jakiegoś wydawnictwa wrogiego MAGowi bo co pomysł to przynoszący straty :mrgreen:

jezzoRM napisał/a:
Chcesz obrazek to poproś autora o źródło w dobrej rozdzielczości i wydrukuj na plakacie.


Uważaj bo ktoś Ci da swoją własność intelektualną w takiej jakości byś sobie wydrukował. Asix by jeszcze tego samego dnia na allegro sprzedawał 50 sztuk. DC zdaje się ma jakiś sklep gdzie swoje prace wydrukowane opyla


DC ma sklep gdzie można kupić plakaty z jego grafikami, ale jest tylko część dostępna.
 
 
Sędzia

Posty: 491
Wysłany: 2022-10-05, 14:07   

ASX76 napisał/a:
Projekt graficzny na okładkę "Olimpu" jest cudowny! "Mózg staje, czacha dymi"! :d


nic specjalnego
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2022-10-05, 15:19   

jezzoRM napisał/a:

Szata serii musi być spójna i nie można jej zmieniać w środku trwania, chyba to jest jasne.

Nikt też nie będzie robił oddzielnego wydania, bo komuś mniejszy obrazek na okładce nie pasuje, musiałoby być biznesowe uzasadnienie (chyba tylko w kwestii Strange'a była mowa o podwójnym wydaniu, ale to też może może, się zobaczy). (.)



1. Napisałem o marzeniach... Podobno "pomarzyć można". A frytki sam Pan zjedz. :-P

2. Primo: skoro "Jonathan Strange..." może mieć dwa wydania naraz, to czemu nie lepiej sprzedający się "Ilion"/"Olimp"?

Secundo: dylogia Simmonsa wygląda na trochę zbyt świeżą na Artefakty. :-P
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4627
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2022-10-05, 15:21   

k napisał/a:
Niestety zbieram artefakty w całości i nie uśmiecha mi się kolejny dubel, szczególnie, że poprzednie wydania biją te artefaktowe na łeb. Ilustracja jest najmniej istotna :P


To już będzie u mnie triplet, bo mam jeszcze w garażu chyba wydanie amberowe Olimpu i Illiona.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23109
Wysłany: 2022-10-05, 16:19   

Ja się Amberowego pozbyłem, bo jednak bez przesady. :mrgreen: Ale ten mniejszy format od poprzedniego "twardego" jest do rozważenia.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4627
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2022-10-06, 18:55   

AM będziecie dodrukowywać Abercrombiego w twardej oprawie? Bo zacząłem dokupywać pierwszą trylogię w twardej i znowu Ostateczny argument się skończył :( I nie wiem czy spokojnie poczekać czy polować już na jakieś wyolbrzymione kwotowo oferty.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
AM

Posty: 2899
Wysłany: 2022-10-06, 18:56   

Tomasz napisał/a:
AM będziecie dodrukowywać Abercrombiego w twardej oprawie? Bo zacząłem dokupywać pierwszą trylogię w twardej i znowu Ostateczny argument się skończył :( I nie wiem czy spokojnie poczekać czy polować już na jakieś wyolbrzymione kwotowo oferty.


Będziemy dodrukowywać w I połowie 2023, jeśli świat się nie zawali.
 
 
AM

Posty: 2899
Wysłany: 2022-10-07, 13:24   

Listopad - aktualizacja

9.11
P. Djeli Clark Władca dżinnów
P. Djeli Clark Martwy dżinn w Kairze, Anioł z Chanu al-Chalili, Nawiedzony tramwaj numer 15

18.11
Brandon Sanderson Stop prawa - wydanie jubileuszowe
Brandon Sanderson Cienie tożsamości - wydanie jubileuszowe
Brandon Sanderson Żałobne opaski

23.11
Brandon Sanderson Zaginiony metal
Scarlett St. Clair Król wojny i krwi
Rebecca Roanhorse Czarne słońce

25.11
Dan Simmons Ilion (Artefakty,)
Keith Roberts Pawana (Artefakty)
  
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4627
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2022-10-07, 13:31   

Jak się nie mylę, to promocja październikowa jest do któregoś listopada. Jest szansa, że listopadowa promocja tak wejdzie, że da się połączyć tytuły i uzbierać na darmową wysyłkę?
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
Whoresbane


Posty: 1033
Wysłany: 2022-10-07, 13:35   

Panie Andrzeju a Sullivan? :cry:
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
AM

Posty: 2899
Wysłany: 2022-10-07, 13:39   

Tomasz napisał/a:
Jak się nie mylę, to promocja październikowa jest do któregoś listopada. Jest szansa, że listopadowa promocja tak wejdzie, że da się połączyć tytuły i uzbierać na darmową wysyłkę?


Tak. Tylko daj znać księgarni, żeby nie wysyłała października. Dowiesz się wszystkiego od Pani Małgorzaty.
 
 
AM

Posty: 2899
Wysłany: 2022-10-07, 13:40   

Whoresbane napisał/a:
Panie Andrzeju a Sullivan? :cry:


Nie ma go w planach, które zamieściliśmy tu jakiś czas temu.
 
 
Whoresbane


Posty: 1033
Wysłany: 2022-10-07, 13:48   

AM napisał/a:
Whoresbane napisał/a:
Panie Andrzeju a Sullivan? :cry:


Nie ma go w planach, które zamieściliśmy tu jakiś czas temu.


Jakiś czas temu pisał Pan, że musicie go wydać w tym roku a tu nawet na pierwszym kwartale przyszłego nie widać :(
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
AM

Posty: 2899
Wysłany: 2022-10-07, 13:51   

Whoresbane napisał/a:
AM napisał/a:
Whoresbane napisał/a:
Panie Andrzeju a Sullivan? :cry:


Nie ma go w planach, które zamieściliśmy tu jakiś czas temu.


Jakiś czas temu pisał Pan, że musicie go wydać w tym roku a tu nawet na pierwszym kwartale przyszłego nie widać :(


Jeśli będę miał coś do powiedzenia na ten temat, dam znać.
 
 
Ash 

Posty: 782
Wysłany: 2022-10-07, 14:28   

Jesteście przygotowani psychicznie i logistycznie na ten listopad biorąc pod uwagę dodruk i 4ty tom drugiej ery Z mgły zrodzonego? :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Fahrenheit 451


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,33 sekundy. Zapytań do SQL: 13