FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
House of the Dragon
Autor Wiadomość
jezzoRM 


Posty: 152
Skąd: Stolyca
Wysłany: 2022-09-29, 17:27   

Widocznie nie miała szans i bardzo cierpiała. Popełniła samobójstwo aby zakończyć swoje cierpienie. Moralnie można dyskutować czy nie powinna dać szansy, nikłej bo nikłej, ale jednak szansy przeżycia dziecku i dać się pokroić, zresztą nie wiadomo nawet czy wiedziała o tej opcji. Ale w dobie "moje ciało, mój wybór" scena nie dziwi. Jak dla mnie była piękna, a wizualizacja Vhagara to mistrzostwo świata.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23145
Wysłany: 2022-09-30, 07:16   

Wracając do tego rycerzyka. Że też na to nie wpadłem sam. :mrgreen: Na jednym z amerykańskich serwisów przeczytałem, że CC to pierwszy incel Westeros. :mrgreen:
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
jezzoRM 


Posty: 152
Skąd: Stolyca
Wysłany: 2022-09-30, 12:54   

Czemu incel? Przecież miał kontakty seksualne wcześniej i jest największym przystojniakiem na dworze. Nie zdziwiłbym się gdyby ujawnili, że nawet z Alicent miał je przez te 10 lat, a już jestem dziwnie przekonany, że do nich dojdzie z Alicent wkrótce.

W ogóle Cristonowi zrobili krzywdę tym 5 odcinkiem i rzeczywiście twórcy, podobnie jak Martin, nie mogą jakoś uciec na ten moment od faworyzowania czarnych jeśli chodzi o sympatię. A Olivia Cooke, niezbyt sympatyczna z twarzy, czy Larys, będący połączeniem najgorszych cech Littlefingera (L) i Varysa (arys) raczej nie poprawi ich notowań.
 
 
Whoresbane


Posty: 1042
Wysłany: 2022-10-03, 12:22   

Nie sądziłem, że scenarzyści mogą być jeszcze głupsi po zawirowaniach z Cristonem Cole. Jednak tutaj poszli po bandzie.

Martinowi to chyba przyłożyli broń do głowy by akceptował ten crap
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15599
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2022-10-03, 13:00   

Whoresbane napisał/a:

Martinowi to chyba przyłożyli broń do głowy by akceptował ten crap


Nic tu się nie trzyma kupy, ponieważ jest zbyt rzadka. //orc
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
jezzoRM 


Posty: 152
Skąd: Stolyca
Wysłany: 2022-10-03, 15:09   

Whoresbane co tym razem Ci się nie podoba?
 
 
Whoresbane


Posty: 1042
Wysłany: 2022-10-03, 16:15   

jezzoRM napisał/a:
Whoresbane co tym razem Ci się nie podoba?


No bo...

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


EDIT:
Fajna ta opcja HIDE, która niczego nie ukrywa :mrgreen:
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23145
Wysłany: 2022-10-03, 18:15   

Raczej się z wami nie zgadzam.
Przede wszystkim to nie była zwykła catfight między zwykłymi paniami na dworze królewskim. Z jednej strony następczyni tronu a z drugiej królowa. No i nikt się nie chciał w ten spór wtrącać, bo chyba każdy kto ma olej we łbie musiał wiedzieć, że paniom włos z głowy nie spadnie niezależnie od tego, która wygra. Ale ja na przykład też bym się nie spieszył, aby je rozdzielać. :) Trzeba było być tępym jak CC, ale jego powstrzymał Matt Daemon. A że króla nikt nie słuchał - król stoi nad grobem. A nie trzeba bogatej wyobraźni, aby wiedzieć, że każdy gest byłby opowiedzeniem się po stronie, zajęciem stanowiska politycznego.

Spoko scena. No nie mogłaby rozegrać się w mgnieniu oka.

Co było słabe - sfingowanie śmierci Laenora. Zbyt romantyczne.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2022-10-04, 07:11   

Po siedmiu odcinkach dochodzę do wniosku, że jeśli idzie o seriale o chujowych ludziach robiących sobie chujowe rzeczy, Sceny z życia Smoków nawet nie mają startu do It's always sunny in Philadelphia. Co by nie mówić o tym wyrobniku Martinie, to w PLiO zdarzało mu się mieć ucho do dialogów i niekiedy wychodziły mu barwne postaci, a tu to wszystko zalatuje drewnem, jakby Pinokio przemawiał na wiecu entów.


Whoresbane napisał/a:
Fajna ta opcja HIDE, która niczego nie ukrywa


Ukrywa, o ile nie napisałeś postu w danym temacie. Co zrobić, skoro prędzej doczekamy się papieżycy niż opcji na ukrywanie spojlerów //mysli

Romulus napisał/a:
Co było słabe - sfingowanie śmierci Laenora. Zbyt romantyczne


Podejrzewam, że to gej Czechowa i jeszcze wystrzeli.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
jezzoRM 


Posty: 152
Skąd: Stolyca
Wysłany: 2022-10-04, 10:16   

Cytat:
król ma w dupie, że jego najmłodszy syn stracił oko i to, że jego żona atakuje nożem jego córkę i dziedziczkę, nikt ich nie rozdziela tylko się przyglądają jak w Gothicu "O bogowie walka!"
upozorowali śmierć Laenora a ten przy zgolonych włosach uciekł z kochankiem za morze :roll:


1. Król reagował dość nerwowo mimo swojego opłakanego stanu.
2. CC chciał iść rozdzielać ale został zatrzymany przez Deamona.
3. Upozorowanie śmierci ma więcej sensu niż zabicie go. Po co tracić smoczego jeźdźca kiedy rośnie konflikt, a rywal zdobył największego smoka? Może chłopak się jeszcze przydać na czarną godzinę, choć oczywiście jego powrót wywołałby dyskusje na temat legalności małżeństwa R i D. Ale w środku krwawej wojny mało kogo by to obchodziło.
 
 
Whoresbane


Posty: 1042
Wysłany: 2022-10-04, 12:14   

1. No tak, nie powiedział nawet "Przestańcie!", żeby wszystkich zadowolić i wcale nie ryzykować, że żona mu córkę zabije albo wnuka. To jest postawa.
2. A gdzie reszta? Gwardia Królewska ma bronić całej rodziny nawet przed jej członkami i powinni wszyscy stanąć między nimi i je rozdzielić zamiast się na nie gapić
3. No co Ty gadasz? Większość królestwa jest przeciwko niej bo jest kobietą a to tradycjonaliści i na tronie tej płci nie chcą. Nie pomaga fakt, że jej dzieciaki to Strongowie co widzi każdy obdarzony zmysłem wzroku a teraz ma jej to ułatwić, że ma dwóch mężów na raz? Jedno wielkie WTF
A i skoro uznali go wszyscy za zmarłego to jak niby on ma zostać ponownie smoczym jeźdźcem? Nikt tam nie będzie czekać tylko od razu kolejny będzie chciał przejąć jego smoka. A smoka ze sobą nie zabrał.
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23145
Wysłany: 2022-10-04, 16:53   

Chłop stoi nad grobem. Wcześniej pokrzykiwał i było to żałosne - zaraz mi się tu wszyscy majo pogodzić i kochać się, żebym był zadowolony. Toż każdy stojący z boku wiedziałby, że to żadna próba rozwiązania sporu ani nawet zastosowania królewskiego majestatu tylko żałosny krzyk staruszka, który całe swoje życie był królem "Ja to bym chciał żeby była cisza i spokój i wszyscy się kochali". Raz, czy dwa wykazał się charakterem, kiedy pognał Otto Hightowera. A i wtedy trzeba było, żeby córka go poszczuła.

Postawa GK dobrze zobrazowana została, kiedy królowa kazała CC przynieść sobie oko syna Rhaenyry. Wszystko w temacie. :) Nawet ten leszcz CC zrobił w gacie i dziwne, że tak zręcznie wybrnął swoją odpowiedzią. :)

W zasadzie postawa wobec dzieci Rhaneyry mówi wszystko, jeśli chodzi o dwór: wszyscy wiedzą i nikt nic nie mówi. Na pewno nie wprost. Trzeba było tego incydentu i tej żałosnej próby przesłuchania, aby syn króla powiedział mu to w twarz: wszyscy o tym wiemy. I co zrobił król? Nic. To w zasadzie mówi wszystko na temat tego, że nikt się nie ruszył, kiedy doszło do Incydentu. :) Tylko ostatni dureń by to zrobił. I CC. Ale to to samo. :mrgreen:
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
jezzoRM 


Posty: 152
Skąd: Stolyca
Wysłany: 2022-10-05, 14:11   

Whoresbane napisał/a:
1. No tak, nie powiedział nawet "Przestańcie!", żeby wszystkich zadowolić i wcale nie ryzykować, że żona mu córkę zabije albo wnuka. To jest postawa.
2. A gdzie reszta? Gwardia Królewska ma bronić całej rodziny nawet przed jej członkami i powinni wszyscy stanąć między nimi i je rozdzielić zamiast się na nie gapić


Ale skąd wiesz, że ma bronić przed jej własnymi członkami? Obowiązuje ich tylko rozkaz Króla. CC chciał interweniować, ale został zatrzymany przez członka rodziny królewskiej. Ja tam nie widziałem żadnych kontrowersji. Gwardia Królewska miała się rzucić na Królową? Ona może praktycznie robić co chce, jest Królową.

Whoresbane napisał/a:

3. No co Ty gadasz? Większość królestwa jest przeciwko niej bo jest kobietą a to tradycjonaliści i na tronie tej płci nie chcą. Nie pomaga fakt, że jej dzieciaki to Strongowie co widzi każdy obdarzony zmysłem wzroku a teraz ma jej to ułatwić, że ma dwóch mężów na raz? Jedno wielkie WTF
A i skoro uznali go wszyscy za zmarłego to jak niby on ma zostać ponownie smoczym jeźdźcem? Nikt tam nie będzie czekać tylko od razu kolejny będzie chciał przejąć jego smoka. A smoka ze sobą nie zabrał.

Nie pomoże, ale w zaognionym konflikcie nie będzie miało to większego znaczenia, bo królestwo będzie już podzielone między stronami i zwycięzca będzie ustalał zasady. Historia tego świata pokazuje, że te zasady o 1 czy 2 mężach/żonach są o kant potłuc i Targowie robią co chcą.

Co do smoka, skąd wiesz, że smok nie poleciał za nim? Nie było słowa, że smok siedzi w Smoczej Jamie. W sumie nie wiadomo, co się stało z jego smokiem. Skoro jeździec żyje, więź wciąż jest aktywna. Myślisz, że smok da się ujeździć komuś innemu nie widząc ciała swojego jeźdzca/ nie wiedząc, czy nie żyje? Może nawet to jakoś wyczuwają telepatycznie :badgrin:
 
 
Whoresbane


Posty: 1042
Wysłany: 2022-10-05, 14:26   

jezzoRM napisał/a:
Gwardia Królewska miała się rzucić na Królową?


To albo rzucanie się na królową albo nic nie robienie? A wystarczy, że staną między nimi i kryzys zażegnany

jezzoRM napisał/a:
Nie pomoże, ale w zaognionym konflikcie nie będzie miało to większego znaczenia, bo królestwo będzie już podzielone między stronami i zwycięzca będzie ustalał zasady.


No tak bo wcale nikt nie zmieniłby strony jakby się okazało, że wspiera jeszcze większego krzywoprzysięzcę. Laenor powinien umrzeć ale skoro nie umarł (co jest głupie bo tam gdzie śmierć była ledwo wspomniana tak w serialu dosrali dramatyzmu i głupot) tak tu dostał happy end i w serialu już go nie powinno być

jezzoRM napisał/a:
Co do smoka, skąd wiesz, że smok nie poleciał za nim? Nie było słowa, że smok siedzi w Smoczej Jamie. W sumie nie wiadomo, co się stało z jego smokiem. Skoro jeździec żyje, więź wciąż jest aktywna. Myślisz, że smok da się ujeździć komuś innemu nie widząc ciała swojego jeźdzca/ nie wiedząc, czy nie żyje? Może nawet to jakoś wyczuwają telepatycznie


Smoki Velaryonów "pasły się" na wolności na wyspie Driftmark i okolicach. Smocza Jama była tylko dla królewskich smoków i tylko po to by nie pożerała mieszkańców Królewskiej Przystani. Jego zniknięcie byłoby szybko zauważone a to niosłoby za sobą implikacje i rozpad poparcia dla Rhaenyry najpotężniejszego i najbogatszego rodu w Królestwie.
Smok da się ujeździć bo jest dużo bardziej długowieczny i ma wielu jeźdźców. A Seasmoke miał kolejnego po Laenorze
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
jezzoRM 


Posty: 152
Skąd: Stolyca
Wysłany: 2022-10-05, 15:05   

Cytat:
Smoki Velaryonów "pasły się" na wolności na wyspie Driftmark i okolicach. Smocza Jama była tylko dla królewskich smoków i tylko po to by nie pożerała mieszkańców Królewskiej Przystani. Jego zniknięcie byłoby szybko zauważone a to niosłoby za sobą implikacje i rozpad poparcia dla Rhaenyry najpotężniejszego i najbogatszego rodu w Królestwie.
Smok da się ujeździć bo jest dużo bardziej długowieczny i ma wielu jeźdźców. A Seasmoke miał kolejnego po Laenorze


Ale to normalne, że smok odlatuje po śmierci jeźdźca. Vhagar opłakiwał sobie gdzieś daleko przy jakiejś mieścinie śmierć jeźdżca. Także nie kumam twojego rozumowania, żadnych implikacji by nie było. A co ma zniknięcie smoka do poparcia dla Rhaenyry? Że stracili smoka to są słabsi? To właśnie powód, dla którego zabijanie Laenora nie miało sensu! Pozbawili się smoka, którego W OSTATECZNOŚCI można by wykorzystać w potencjalnej wojnie.
Seasmoke miał jeźdzca po Laenorze w książkach, bo w książce gość został bezsensownie zabity.
 
 
Whoresbane


Posty: 1042
Wysłany: 2022-10-05, 15:22   

Vhagar zabił (choć nie powinien) Laenę w Pentos a potem razem z całą rodziną wrócił do Driftmarku na pogrzeb i tam go oswoił Aemond.

Jak to żadnych implikacji? Na całym świecie tylko rodzina Targaryenów i spokrewnieni z nimi Velaryonowie poprzez dzieci mieli smoki. Myślisz, że za Wąskim Morzem Laenor by się ukrył z wielkim smokiem? Od razu by go wyczaili a Corlys Velaryon - niesamowicie ambitny i dumny człowiek - chciałby wyjaśnień. Myślisz, że dalej by popierał Rhaenyrę gdyby ta od razu poślubiła Daemona gdy jej oryginalny mąż żyje? A Daemon by sobie spokojnie stał i przyglądał się jak chcą rozwiązać jego małżeństwo i oddać ją na powrót Laenorowi? Myślisz, że królestwo i wielcy lordowie siedzieliby cicho na ten temat? Przecież to dawanie amunicji Alicent i jej stronnikom!
Laenor nie został bezsensownie zabity, nie mieli z niego żadnego pożytku i słusznie (biorąc stronę Rhaenyry) Daemon się go pozbył.

Seasmoke został na Drifmarku i przydzielono mu nowego jeźdźca. Nie będę jednak robił spojlerów kogo jednak jeśli kibicujesz Rhaenyrze to możesz być spokojny.
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
jezzoRM 


Posty: 152
Skąd: Stolyca
Wysłany: 2022-10-10, 11:57   

Btw obejrzałem jeszcze raz 7 odcinek, i Criston Cole w jednej scenie mówi, że Gwardia Królewska nie chroni "książąt przed książętami", o ile dobrze pamiętam tę wypowiedź. Było to specjalnie dodane, aby wyjaśnić właśnie wątpliwości czemu nie interweniowała przy "królowa vs księżniczka".

8 odcinek rewelacyjny. Taki ciężki klimat nadchodzącej i nieuchronnej katastrofy aż skojarzył mi się z "Melancholią" Von Triera.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23145
Wysłany: 2022-10-10, 16:52   

Tak. Niewiele się działo, ale z założenia. Taki mały dramat rodzinny pokazujący w gruncie rzeczy jej rozkład, którego symbolem był król, a raczej jego stan fizyczny, bo chłop próbował w swoim stylu rodzinę zjednoczyć.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Benson 

Posty: 141
Wysłany: 2022-10-10, 18:36   

Czuję się jak Amerykanie z 1 sezonem Wiedźmina - pierwsze 10 minut i nie wiem, kto jest kim. Pełno nowych dzieciaków, które nazywają się tak samo plus te stare są teraz inne.
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4629
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2022-10-10, 20:42   

jezzoRM napisał/a:


8 odcinek rewelacyjny. Taki ciężki klimat nadchodzącej i nieuchronnej katastrofy aż skojarzył mi się z "Melancholią" Von Triera.

Nie no, Coppola wespół z Kieślowskim po prostu.

Benson napisał/a:
Pełno nowych dzieciaków, które nazywają się tak samo plus te stare są teraz inne.

Nie miał bym nic przeciw tym wymianom aktorów, ale to jest robione bez sensu, bo jedni się starzeją i dorastają, inni się nie zmieniają od pierwszego odcinka, upływ czas jest dla każdego inny. A poza tym zmienianie aktorów po dwóch odcinkach, jak z dzieciakami to trochę słabe jest.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
Benson 

Posty: 141
Wysłany: 2022-10-10, 22:26   

Tomasz napisał/a:
upływ czas jest dla każdego inny

True, ten łebek bez oka starzeje się ze 3 razy szybciej od tych bękartów.
 
 
Whoresbane


Posty: 1042
Wysłany: 2022-10-10, 23:39   

Mi się podoba zmiana aktora grającego Aemonda. Jaram się przyszłą batalią nad Okiem Boga
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2022-10-11, 07:16   

Tomasz napisał/a:

Benson napisał/a:
Pełno nowych dzieciaków, które nazywają się tak samo plus te stare są teraz inne.

Nie miał bym nic przeciw tym wymianom aktorów, ale to jest robione bez sensu, bo jedni się starzeją i dorastają, inni się nie zmieniają od pierwszego odcinka, upływ czas jest dla każdego inny. A poza tym zmienianie aktorów po dwóch odcinkach, jak z dzieciakami to trochę słabe jest.


Ale za to każdy ma inną fryzurę, można łatwo poznać. A nie, czekej, pomyliłem ze Stranger Things. Poza tym mocno szanuję, wręcz bezgranicznie podziwiam wyobraźnię Martina, który potrafił dwustu czterdziestu trzem postaciom męskim i żeńskim nadać to samo imię, różnicując wyłącznie za pomocą wstawiania jak popadnie ae albo y w niewygodne miejsca. A ludzie marudzą, że im się u Tolkiena miesza Fingon, Finrod, Fingolfin i Finarfin.

Benson napisał/a:
ten łebek bez oka starzeje się ze 3 razy szybciej od tych bękartów


Meth - not even once. Ale chłopak ma przynajmniej trochę charakteru i życia w odróżnieniu od całej reszty pacynek - może ewentualnie oprócz niedoszłej królowej i tego koleżki z Harrenhall, co całe życie spał na taborecie. W każdym razie młody dostałby ode mnie plusa za przepicie do siostrzeńców, gdyby nie spierdolił dowcipu powtarzając go trzykrotnie, żeby do publiczności dotarło. Ech.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4629
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2022-10-11, 10:35   

Stary Ork napisał/a:
Poza tym mocno szanuję, wręcz bezgranicznie podziwiam wyobraźnię Martina, który potrafił dwustu czterdziestu trzem postaciom męskim i żeńskim nadać to samo imię, różnicując wyłącznie za pomocą wstawiania jak popadnie ae albo y w niewygodne miejsca.

No nawet był wątek księżnej Diany, która okazała się wykorzystaną pokojówką Dyaną. A już miałem nadzieję, że to będzie The Crown teraz. W końcu Filipa już mają.

Stary Ork napisał/a:
Ale chłopak ma przynajmniej trochę charakteru i życia w odróżnieniu od całej reszty pacynek

Albo patrzymy na niego nieco pozytywniej, bo dzięki jednemu oku i przepasce, nawet jak w dwóch ostatnich odcinkach trzy razy zmienią aktora w jego roli, to od razu będzie wiadomo, że to on.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2022-10-11, 10:42   

Są już przecieki z trzeciego sezonu, gdzie po kilku dalszych przeskokach czasowych Targaryenowie próbują ogarnąć who is who. I wątek młodego z jednym okiem jest wyraźnie kluczowy dla dalszej fabuły:



EDIT: Oczywiście nie z jednym okiem, a bez jednego oka, mój błąd.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13163
Wysłany: 2022-10-11, 11:30   

ładne
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 1879
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2022-10-18, 10:25   

W okolicach drugiego odcinka stwierdziłem że więcej o tym szajsie się nie wypowiem, bo lepiej nie będzie.
No i myliłem się, serial z odcinka na odcinek robił się lepszy.
Ósmy i dziewiąty epizod bardzo dobre, czekam na finał.
Tylko intryguje mnie, co to byl za smok i skąd ta, co nie zawahała się go użyć, go wytrzasnęła?
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4629
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2022-10-18, 11:16   

Jej smok, rozumiem że z nim przybyła, a trzymali go jak w stajni. Odcinek byłby ok, gdyby nie to zakończenie ze smokiem. Tam od idiotyzmów aż kipi. I pomyśleć, że mogła włączyć smokowi tryb ogniowy i byłby spokojny koniec serialu.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 1879
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2022-10-18, 11:26   

True.
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2022-10-18, 11:30   

Tomasz napisał/a:
I pomyśleć, że mogła włączyć smokowi tryb ogniowy i byłby spokojny koniec serialu.


Nie miała wykupionego odpowiedniego abonamentu.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wydawnictwo Solaris


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 13