FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Serialowe pogwarki
Autor Wiadomość
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4625
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2022-09-30, 11:38   

ASX76 napisał/a:
Tomasz napisał/a:
Ale wyraźnie grożą mi posikaniem łóżka jak im dekoder usunę.


Podgrzewają sobie jaja. //orc

Wyraziłem się nieprecyzyjnie - to kotki, samice w sensie.
Czyli ten tego.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2022-09-30, 11:45   

Tomasz napisał/a:

Wyraziłem się nieprecyzyjnie - to kotki, samice w sensie.
Czyli ten tego.


Zatem podgrzewają sobie "ten tego"... co mają kotki. ;)

Zaś co do tematu.
Viaplay jest bardzo fajny. Poza ofertą futbolową i serialami pokroju: "Dynastii Tudorów", "Babylon Berlin", "Hell od Wheels" czy "Manhattan", oferuje również nader ciekawe produkcje oryginalne. :-)
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4625
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2022-09-30, 12:38   

ASX76 napisał/a:

Viaplay jest bardzo fajny. Poza ofertą futbolową i serialami pokroju: "Dynastii Tudorów", "Babylon Berlin", "Hell od Wheels" czy "Manhattan", oferuje również nader ciekawe produkcje oryginalne. :-)

Babylon Berlin jest na HBO. Dynastię Tudorów mam na dvd (choć co ciekawe mi się spieprzył xboxone i nie ma na razie na czym oglądać dvd :) ) HoW kilka sezonów widziałem. A ile tego teraz jest?
Paramont ma jakoś wejść jeszcze w tym roku chyba. A tam bym Yellowstone obejrzał.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2022-09-30, 12:57   

Tomasz napisał/a:

Paramont ma jakoś wejść jeszcze w tym roku chyba. A tam bym Yellowstone obejrzał.


A także koniecznie: "1883" (prequel) i "Mayor of Kingstown". :-)
"Tulsa King" ma mieć premierę w listopadzie 2022, zaś "1923" w grudniu tego roku, jest zatem na co czekać. //spell

Paramount+ powinien nazywać się Sheridan+. ;)
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 1867
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2023-01-05, 21:09   

Tyle seriali do obejrzenia, tyle nowości.
Co by to sobie puscić?
A qfa, jedziemy po raz kolejny z Firefly :mrgreen:
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2023-01-06, 05:59   

Modelowy przykład samoograniczania horyzontów. ;)
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 1867
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2023-01-06, 19:28   

Lepsze to niż twoje samogwalcenie.
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
fdv 


Posty: 1073
Skąd: Neverland
Wysłany: 2023-01-06, 19:44   

ASX76 napisał/a:
Modelowy przykład samoograniczania horyzontów. ;)


Dali by w jakimś streamingu teraz Justified i bym się zastanawiał mocno czy dalej piracić Yellowstone i 1923 czy czekać do startu nowej usługi ;)
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2023-01-06, 20:37   

fdv napisał/a:


Dali by w jakimś streamingu teraz Justified i bym się zastanawiał mocno czy dalej piracić Yellowstone i 1923 czy czekać do startu nowej usługi ;)


Jakiś czas temu próbowałem przekonać się do "Justified" i po kilku odcinkach wymiękłem. To nie do końca moja bajka. ;)

Natomiast Sheridany dogadzają jak najbardziej. ;)
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Cintryjka 

Posty: 1841
Wysłany: 2023-01-07, 19:19   

Justified to genialny serial.
_________________
Im mniej cię co dzień, miodzie, tym mi smakujesz słodziej/I słońcem i księżycem, rozkoszą nienasyceń/szczodrością moich dni - dziękuję ci

J.K.
 
 
KS 
KS


Posty: 2534
Wysłany: 2023-01-08, 11:18   

Z przyczyn oczywistych nie oglądam TVP, za wyjątkiem TVPSport i TVPKultura. Przeglądając program tv kątem oka zauważyłem że na TVP1 dziś zaczynają powtarzać Karierę Nikodema Dyzmy, a to jest taki zajebiście fpytę dobry serial, że rozważyłbym nawet drobne odstępstwo od bojkotu. Ale pewnie nic z tego nie wyjdzie, bo nie będzie mi się chciało czekać tydzień na kolejne odcinki i pilnować godzin emisji.
_________________
Kiedy jesteś martwy, nie wiesz, że jesteś martwy. Cały ból odczuwają inni.
To samo dzieje się, kiedy jesteś głupi.
(Lemmy)
 
 
Cintryjka 

Posty: 1841
Wysłany: 2023-01-08, 11:26   

Dyzma jest na VOD TVP bezpłatnie, można sobie obejrzeć w dowolnej chwili.
_________________
Im mniej cię co dzień, miodzie, tym mi smakujesz słodziej/I słońcem i księżycem, rozkoszą nienasyceń/szczodrością moich dni - dziękuję ci

J.K.
 
 
KS 
KS


Posty: 2534
Wysłany: 2023-01-08, 11:40   

O, dzięki, nawet nie wiedziałam, że oni mają coś takiego jak VOD. :)
_________________
Kiedy jesteś martwy, nie wiesz, że jesteś martwy. Cały ból odczuwają inni.
To samo dzieje się, kiedy jesteś głupi.
(Lemmy)
 
 
Cintryjka 

Posty: 1841
Wysłany: 2023-01-08, 11:56   

A mają, i są tam wszystkie klasyczne seriale i sporo filmów. Planuję tam nadrobić Królową Bonę i Crimen.
_________________
Im mniej cię co dzień, miodzie, tym mi smakujesz słodziej/I słońcem i księżycem, rozkoszą nienasyceń/szczodrością moich dni - dziękuję ci

J.K.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2023-01-08, 12:22   

Cintryjka napisał/a:
A mają, i są tam wszystkie klasyczne seriale i sporo filmów. Planuję tam nadrobić Królową Bonę i Crimen.


Jeśli jeszcze nie było, to gorąco polecam serialową wersję "Lalki" i świetny "Popielec".😍
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
jezzoRM 


Posty: 152
Skąd: Stolyca
Wysłany: 2023-01-09, 11:54   

https://vod.tvp.pl/seriale,18/wiedzmin-odcinki,308469

Nic lepszego na TVP VOD nie znajdziecie. :mrgreen:

Jak już mowa o Lalce, to szkoda, że nie ma filmów Hasa i Skolimowskiego. Ktoś wie, gdzie można je obejrzeć?

EDIT: Wowowow, filmy Hasa i ogólnie biblioteka polskiego kina: https://35mm.online/
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 1867
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2023-01-25, 18:41   

Po pierwszym odcinku 12 małp nie bardzo misie.
Tanie to jakieś i nudne. 4 sezony //aaa
Warto ciągnąć?
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2023-01-25, 19:02   

Chyba Romek był fanem. Ja odpuściłem po jakimś czasie i nawet nie pamiętam jakim. Drugi sezon?
_________________
Instagram
Twitter
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 1867
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2023-01-25, 19:23   

Dobra, dzięki.
Obejrzałem drugi odcinek i mam ten serial głęboko.
Szkoda mózgu i czasu na coś, co nie zajarzy od razu.

Edit: to może polecicie jakiś zakończony serial na Apple TV?
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
Whoresbane


Posty: 1033
Wysłany: 2023-01-25, 19:51   

Black Bird
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
Cintryjka 

Posty: 1841
Wysłany: 2023-01-26, 11:17   

Zdecydowanie popieram. Black bird sztos. Polecam też 2 sezony Kulawych koni (każdy to odrębna historia).
_________________
Im mniej cię co dzień, miodzie, tym mi smakujesz słodziej/I słońcem i księżycem, rozkoszą nienasyceń/szczodrością moich dni - dziękuję ci

J.K.
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 1867
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2023-01-26, 11:20   

Dzięki. Zabieram się za Black Bird.
Książki o kulawych koniach czytałem, podobały mi się i chyba obejrzę serial, chociaż będzie kontynuowany.
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2023-01-26, 17:12   

"Black Bird" jest bardzo dobry, choć to produkcja inspirowana faktami. Ale warto.

"12 Małp" serial dopiero w drugim sezonie się rozkręca. :) Ale koło filmu nawet nie stał, choć z czasem znajduje swój własny charakter. Jednak, jeśli pierwszy sezon ci nie podszedł i to po dwóch odcinkach, to nie warto próbować dalej. Jest dziwniej. :) Nie zawsze w dobrym znaczeniu.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2023-02-12, 21:24   

TLOU
plakat w starszym stylu :)

 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2023-02-14, 16:17   

Mam SkyShowtime. W oszałamiającej cenie 12,99 zł miesięcznie. Zobaczymy jak długo wytrwam. Zrobiłem listę tytułów. Nawet pokaźna. Większość to nowości. Szkoda, że mało jest starszych seriali. Ale jest "The Good Wife", to sobie może zrobię powtórkę tego znakomitego dzieła. Na pierwszy strzał pójdzie "The Offer". A jak już skończę oglądać powtórkowo "Sukcesję" na HBO to zacznę "Yellowstone". Mam nadzieję, że z czasem wpadnie więcej starszych produkcji z NBC - np. "30 Rock", bo chętnie zrobiłbym sobie powtórny seans. :) Na razie nie narzekam, zobaczymy za kilka miesięcy, czy będzie to takim rozczarowaniem jak Disney+.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 1867
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2023-02-14, 18:11   

Seriale i filmy są tam z lektorem, dubbingiem, napisami czy wszystkim na raz?
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
Rec

Posty: 220
Wysłany: 2023-02-14, 18:59   

Do wczoraj myślałem, że nie wezmę. Chcę nadrobić cztery seriale, ale bez pośpiechu, więc można wziąć w bliżej nieokreślonej przyszłości.
Dzisiaj zobaczyłem promkę -50% na zawsze, czyli w najbliższym czasie miesięcznie 12 zł. No fajnie, chyba jednak wezmę, tanio jak barszcz
Spojrzałem na ofertę: no chce nadrobić jakiegoś star treka, Halo i Yellowstone, ale mi się nie śpieszy, a tak poza tym w tej ofercie pustka. Zdarte szlagiery, seriale które się oglądało na początku ery SVOD, filmy, które były na Polsacie po pięć razy jeszcze przed erą SVOD.
Olać to, wezmę kiedyś na jeden miesiac własnie jak będę chciał nadrobić Yellowstone i Halo, ale nie ma żadnego powodu, żeby to było teraz :-P
Oferta uboga na tle trio "netflix-hbo-amazon" i przy nim zostanę na stałe wraz ze dobieraniem miesiąca to tu, to tam raz na kiedyś.
 
 
Cintryjka 

Posty: 1841
Wysłany: 2023-02-14, 19:15   

12,50 zł miesięcznie to jak za darmo. Na razie faktycznie katalog jest dosyć ubogi, ale myślę, że będą go sukcesywnie powiększali. Zawsze można zrezygnować.
_________________
Im mniej cię co dzień, miodzie, tym mi smakujesz słodziej/I słońcem i księżycem, rozkoszą nienasyceń/szczodrością moich dni - dziękuję ci

J.K.
 
 
Rec

Posty: 220
Wysłany: 2023-02-14, 19:55   

12 zl to prawie darmo, ale jak się opłaca Prime'a, HBO i Disneya + żona płaci za Netfliksa dla calej rodziny, to dowolny nowy vod brzmi jak idiotyzm. :mrgreen:
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2023-02-14, 21:48   

Rec napisał/a:
12 zl to prawie darmo, ale jak się opłaca Prime'a, HBO i Disneya + żona płaci za Netfliksa dla calej rodziny, to dowolny nowy vod brzmi jak idiotyzm. :mrgreen:

też mię SM nie ciągnie. W sumie oberzałbym w Mavericka, ale może w końcu dociągnie do HBO
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Qfant


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 13