FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
MAG
Autor Wiadomość
Obłęd
Obłęd

Posty: 28
Wysłany: 2022-05-19, 19:50   

Październik i grudzień wyglądają świetnie.
A po 300 stronach "Drood" nadal utrzymuje poziom :)
 
 
Ja62

Posty: 5
Wysłany: 2022-05-19, 21:03   

Panie Andrzeju przepraszam ,że znowu pytam ale co z miękkim wydaniem Abercrombiego? Czy ukaże się w ogóle czy też muszę kupić w twardej bo czekam już ponad rok.
 
 
AM

Posty: 2899
Wysłany: 2022-05-19, 21:06   

Ja62 napisał/a:
Panie Andrzeju przepraszam ,że znowu pytam ale co z miękkim wydaniem Abercrombiego? Czy ukaże się w ogóle czy też muszę kupić w twardej bo czekam już ponad rok.


To jeszcze moment potrwa. Dokładnie o miesiąc dłużej.
 
 
Typical_troll 
Ultio dei


Posty: 647
Skąd: Sośnicowice
Wysłany: 2022-05-19, 22:19   

Przepraszam, ale ten dubel "Tonącej dziewczyny" z UW to nie jest jakaś pomyłka? Już bardziej liczyłem na dubel "Czerwonego drzewa" żeby pasował do serii.
_________________
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć.
G. Orwell
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2022-05-20, 04:48   

"Tonąca dziewczyna" ukazała się 8 lat temu i jest niedostępna w papierze, "Czerwone drzewo" to wydanie zeszłoroczne i wciąż jest do dostania bez problemu.
Choć tak, dziwię się, że mamy "transfer" z UW do nowej serii. Prędzej spodziewałbym się dodruków w UW. Dziwnymi ścieżkami chadzają myśli redaktora.
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
niepco 
Ultranaut


Posty: 167
Wysłany: 2022-05-20, 05:32   

Andrzeju, czy Otchłań rozgrzeszenia Reynoldsa w lipcu aktualna? Jej brak w zapowiedziach martwi...
_________________
Let’s not have a sniffle
Let’s have a bloody good cry
And always remember the longer you live
The sooner you'll bloody well die
(Trad. arr. The Whisky Priests)
 
 
AM

Posty: 2899
Wysłany: 2022-05-20, 07:34   

niepco napisał/a:
Andrzeju, czy Otchłań rozgrzeszenia Reynoldsa w lipcu aktualna? Jej brak w zapowiedziach martwi...


Nie można się tyle martwić :) . Będzie w wakacje. Po prostu jest trochę urlopów w czerwcu, których nie brałem pod uwagę w moich planach. Pewnie coś jeszcze z lipca będzie musiało spaść na sierpień.
 
 
AM

Posty: 2899
Wysłany: 2022-05-20, 08:08   

toto napisał/a:
"Tonąca dziewczyna" ukazała się 8 lat temu i jest niedostępna w papierze, "Czerwone drzewo" to wydanie zeszłoroczne i wciąż jest do dostania bez problemu.
Choć tak, dziwię się, że mamy "transfer" z UW do nowej serii. Prędzej spodziewałbym się dodruków w UW. Dziwnymi ścieżkami chadzają myśli redaktora.


Gdybym mógł cofnąć czas i wiedziałbym, że kiedyś wystartujemy z serią horrorów, zdecydowanie wolałbym do serii Tonącą dziewczynę niż Czerwone drzewo.

Skoro już odnowiliśmy prawa, rozsądniej jest ją wydać w innej serii, niż UW. Sięgniemy dzięki temu po nowych odbiorców, do których nie udało się dotrzeć poprzednio.
 
 
xan4
Tatuś Muminków


Posty: 354
Skąd: Silesia
Wysłany: 2022-05-20, 08:13   

To mi przypomniało, że najbardziej powaloną "recenzję' jaką napisałem w życiu to właśnie o Tonącej dziewczynie.
_________________
Oddział chwilowo zamknięty
 
 
Whoresbane


Posty: 1033
Wysłany: 2022-05-20, 22:41   

Są już książki w sklepie. Newslettera póki co nie ma, jak ktoś dostanie to prosiłbym o podzielenie się kodem
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
Ash 

Posty: 782
Wysłany: 2022-05-20, 22:54   

MC2005
 
 
Whoresbane


Posty: 1033
Wysłany: 2022-05-20, 22:56   

Dzięki, przyszedł zanim odpisałeś :) Poszło zamówienie, teraz 1,5 miesiąca czekania :D
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
Ash 

Posty: 782
Wysłany: 2022-05-20, 23:24   

Boli portfel, boli.
 
 
niepco 
Ultranaut


Posty: 167
Wysłany: 2022-05-21, 07:31   

Bolałby, ale na szczęście jest rabat. Szkoda tylko, że Drooda zabrakło - miałem go zamówić przy okazji, chociaż bez rabatu.
_________________
Let’s not have a sniffle
Let’s have a bloody good cry
And always remember the longer you live
The sooner you'll bloody well die
(Trad. arr. The Whisky Priests)
 
 
AM

Posty: 2899
Wysłany: 2022-05-21, 10:52   

niepco napisał/a:
Bolałby, ale na szczęście jest rabat. Szkoda tylko, że Drooda zabrakło - miałem go zamówić przy okazji, chociaż bez rabatu.



Jesienią będzie jeszcze okazja, żeby zamówić go z rabatem.
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2022-05-21, 12:54   

Te (nie)horrory wymiecione ze sklepu wydawnictwa znaczą, że seria, a przynajmniej pierwsza partia, sprzedaje się lepiej niż można było się spodziewać? Czy to tylko w sklepie Mag jest tak dobrze?

Czekam na dostawę Palmer, w końcu będzie można przeczytać tom 3.
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
AM

Posty: 2899
Wysłany: 2022-05-21, 13:01   

toto napisał/a:
Te (nie)horrory wymiecione ze sklepu wydawnictwa znaczą, że seria, a przynajmniej pierwsza partia, sprzedaje się lepiej niż można było się spodziewać? Czy to tylko w sklepie Mag jest tak dobrze?

Czekam na dostawę Palmer, w końcu będzie można przeczytać tom 3.


Przede wszystkim zostały wymiecione z magazynu naszego dystrybutora. Mamy zatem sytuację, że niektórzy mają ich pod sufit, a inni nie mogą dobrać.
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2022-05-21, 13:13   

chciałem kupić ten opiekacz i nie ma...
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2022-05-21, 13:21   

Wersje elektroniczne wciąż dostępne bez ograniczeń.
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
AM

Posty: 2899
Wysłany: 2022-05-21, 13:27   

Trojan napisał/a:
chciałem kupić ten opiekacz i nie ma...


Na pewno będziemy robili dodruki przed 2 "paczką".
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2022-05-21, 13:38   

Czyli jednak sukces? Jest nadzieja, że ta seria na siebie zarobi? Ci, co wymietli z magazynów wciąż mają prawo do zwrotu, czy z waszej perspektywy książki są już sprzedane?
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
AM

Posty: 2899
Wysłany: 2022-05-22, 23:03   

toto napisał/a:
Czyli jednak sukces? Jest nadzieja, że ta seria na siebie zarobi? Ci, co wymietli z magazynów wciąż mają prawo do zwrotu, czy z waszej perspektywy książki są już sprzedane?


Nie. Tutaj nic niezwykłego się nie wydarzy. Przed nami żmudna budowa serii i liczenie na powolną reklamę szeptaną. Zadanie na kilka lat.
 
 
AM

Posty: 2899
Wysłany: 2022-05-22, 23:54   

Przy okazji zaczęła się fajna passa nagród.

A Master of Djinn, P. Djèlí Clark - Nebula
My Heart Is a Chainsaw, Stephen Graham Jones - Bram Stoker
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2022-05-23, 09:38   

Coś mi mignęło, że ekranizacja/adaptacja Hyperionów znów jest na tapecie. Prawda to? Mrozicie już szampany, czy jednak trzeba czekać na pewne i sprawdzone informacje?
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
lucanus13 


Posty: 13
Skąd: z ciemności ....
Wysłany: 2022-05-23, 11:13   

hej, nie wiem czy zgubiłem tą informację czy nie, ale co z 2 tomem tj. Migotliwa wstęga, Reynolds'a. Bo wznowione są 1 i 3 tom.
 
 
niepco 
Ultranaut


Posty: 167
Wysłany: 2022-05-23, 12:05   

Migotliwa wstęga to nie jest drugi tom tylko oddzielna powieść i jako taka wyjdzie póżniej.
Ona tylko ukazała się jako druga. Zerknij sobie na angielską Wiki.
_________________
Let’s not have a sniffle
Let’s have a bloody good cry
And always remember the longer you live
The sooner you'll bloody well die
(Trad. arr. The Whisky Priests)
 
 
Typical_troll 
Ultio dei


Posty: 647
Skąd: Sośnicowice
Wysłany: 2022-05-23, 12:08   

lucanus13 napisał/a:
hej, nie wiem czy zgubiłem tą informację czy nie, ale co z 2 tomem tj. Migotliwa wstęga, Reynolds'a. Bo wznowione są 1 i 3 tom.

Jak mi już to wcześniej ktoś bardziej obeznany z Reynoldsem miło wyjaśnił na tym forum, Migotliwa wstęga to powieść z tego uniwersum, ale nie z tego cyklu. Zapewne pojawi się później, jeśli AM tak zdecyduje.
EDIT: chyba już nawet wiem kto to był... :-)
_________________
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć.
G. Orwell
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2022-05-23, 13:59   

Zahacza o ten cykl - pojawia się w niej Tanner Mirabel, który odegrał pewną rolę w przeszłości Khouri z "Przestrzeni..." i odegra pewną rolę w przyszłości Clavaina w drugiej części. :) Jeśli mnie pamięć nie myli. :-P
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Nightblood 

Posty: 28
Wysłany: 2022-05-27, 11:19   

Nie miało być jakichś dodatkowych grafik w wydaniu jubileuszowym Z mgły zrodzonego? Widziałem tylko nowe mapy, to wszystko, naprawdę? To aż mi lżej (na sercu, na szczęście nie na portfelu), że nie zamawiałem skoro jedyna różnica to kosmetyczne zmiany w tekście.
 
 
AM

Posty: 2899
Wysłany: 2022-05-27, 12:00   

Nightblood napisał/a:
Nie miało być jakichś dodatkowych grafik w wydaniu jubileuszowym Z mgły zrodzonego? Widziałem tylko nowe mapy, to wszystko, naprawdę? To aż mi lżej (na sercu, na szczęście nie na portfelu), że nie zamawiałem skoro jedyna różnica to kosmetyczne zmiany w tekście.


Grafiki rozdziałowe, diagramy, czy grafiki metali to też grafiki. Ilustracji nowych nie ma.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Żuławski


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,41 sekundy. Zapytań do SQL: 14