FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
W co gramy?
Autor Wiadomość
MrSpellu 
Waltornista amator

Wysłany: 2022-03-24, 13:13   

Moje dziecka ciupają co-op w Super Smash Bros //spell
Na razie dla nich istnieje tylko ta gra.
No i czasem Animal Crossing na zmianę.

dworkin 

Wysłany: 2022-03-24, 13:18   

Trojan napisał/a:
ale gry tv o których mówię to ten "tenis" z kontrolerem na pokrętło ;)

Czyli właśnie I generacja konsol, zapoczątkowana w 1972 roku: https://www.youtube.com/watch?v=jLGBtkKPj2U

Trojan napisał/a:
dziwne - z c64 przesiadłeś się na Pegazusa ?

No, z biblioteką lepszych gier, więc tak (choć grywałem symultanicznie na obu platformach). To właśnie z powodu zalewu tysięcy tytułów, z których trudno było wyłuskać coś wartościowego, bo dominowało straszne badziewie, amerykański rynek gier video przeżył na przełomie lat 70/80 zapaść. Dopiero Nintendo go z niej wyciągnęło swoją nieco faszystowską polityką doskonałej jakości. Mieli bardzo wysokie wymagania co do gier, które puszczali lub zgadzali się puszczać na NES-a. Dlatego dobrze skopiowane gierki na Pegaza były w większości dobre.

dworkin 

Wysłany: 2022-03-24, 13:25   

MrSpellu napisał/a:
Moje dziecka ciupają co-op w Super Smash Bros //spell
Na razie dla nich istnieje tylko ta gra.

Co takiego wciąż trzymającego przy chęci grania oferuje ta bijatyka? Nie staje się, jak każda bijatyka, w końcu monotonna, głównie dla szlifujących perfekcje? Dzieci chcą ciągłej zmienności i odmienności :P

MrSpellu 
Waltornista amator

Wysłany: 2022-03-24, 13:28   

Grałeś w to?

dworkin 

Wysłany: 2022-03-24, 13:30   

No nie. Ale w sumie to samo pytanie mógłbym zadać o Mario Kart. Nie czuję jej, mógłbym najwyżej rekreacyjnie zagrać 2-3 wyścigi w tygodniu, może jakiś turniej na imprezie. A córka grywa po 8 (do 16 nawet) wyścigów co parę dni.

Dopuszczam jeszcze możliwość, że chodzi o grę z innymi ludźmi. Dla mojej córki to bardzo wartościowe - o ile ma wybór, zawsze woli grać z kimś. Ja odwrotnie :P

MrSpellu 
Waltornista amator

Wysłany: 2022-03-24, 13:39   

Te gry mają w sobie coś takiego, po prostu przyjemnie się w nie gra. A odkąd młody się przekonał do SSB chce grac tylko w to. Najlepiej z młodą w co-op, wtedy planują razem strategie, wymyślają jakieś swoje scenariusze, żyją w swoim świecie.

No i to nie jest zwykła bijatyka. To bijatyka, w której Pikachu spuszcza wpierdol Donkey Kongowi //spell

goldsun 
Szeregowy

Wysłany: 2022-04-26, 20:57   

X-com 2 - aaagh!
W to się gra lepiej niż w stare ufoki (bo mniejsza plansza i mniejsze drużyny, nie ma gonienia chowającego się ufoka po całej planszy, misje przez to są o wiele szybsze).
Właśnie miałem misję w której zestrzelili mi Avengera i trzeba:
- rozwalić nadajnik, który blokuje start Avengera
- nie dopuścić ufoków do Avengera
- rozpirzać wszystko co się rusza, a ufoki co rundę wpadają kolejne
Skończyłem z wynikiem 33 rozwalonych ufoków, mając 6 do 9 żołnierzy (w trakcie misji dochodzą kolejni). Główkowanie jak to poustawiać, kto do kogo strzela, komu dać wartę, zwłaszcza przy bardzo szybko kończącej się amunicji, to fajna zagwozdka. ;-)
Zaczynam być ciekawy co jeszcze przede mną, bo pewnie jestem gdzieś w połowie kampanii dopiero - pierwszy raz mi się Chrysalidy pojawiły, Etherali i Sectopodów jeszcze nie było.
Poza tym ogólnie fajne rozwinięcie o hakowanie sprzętu i robotów od ufoków, pancerze które można doposażyć o dodatkową broń, zdolności przy awansach które potrafią dać całkiem sporo możliwości.
Jak ktoś lubi stare ufoki a jeszcze nie grał, to powinien. ;-)
Swoją drogą, miałem wcześniej na xboxie, ale jakoś gorzej mi się grało, niż na pc'cie.

Per ASperger ad astra

MrSpellu 
Waltornista amator

Wysłany: 2022-04-26, 20:59   

Oba nowe X-Comy są zajebiste. Zwłaszcza 2.

Stary Ork 
Świnia z klasą

Wysłany: 2022-04-26, 21:25   

Chrysalidy to zmora jedynki, w dwójce są mięciutkie jak kaczuszka //mysli A hakowanie wprost robi z X-Coma Infinity //spell

Odpowiedz do tematu