FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
MAG
Autor Wiadomość
Whoresbane


Posty: 1033
Wysłany: 2021-12-02, 20:13   

W takim wypadku dodruków UW albo Malazańskich nie mają w sklepie bo zamawiałem je 5.11 i nie mam info o przesyłce
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
Sędzia

Posty: 491
Wysłany: 2021-12-03, 19:28   

AM napisał/a:

Nie będzie już Valente. Ogólnie poza Palmer, Samatar i być może Beckettem, będą już tylko nowi autorzy (chyba że coś wyjątkowego przygotuje Bacigalupi, Watts lub McDonald).


A czy już są jakieś koncepcje odnośnie tych nowych autorów, żeby tak zagaić rozmowę?
 
 
Cintryjka 

Posty: 1841
Wysłany: 2021-12-04, 19:24   

To bardzo smutne, że nie będzie już Valente. Liczyłam chociaż na dokończenie Domostwa błogosławionych. No a Watts trzeci tom Świetlików?
_________________
Im mniej cię co dzień, miodzie, tym mi smakujesz słodziej/I słońcem i księżycem, rozkoszą nienasyceń/szczodrością moich dni - dziękuję ci

J.K.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2021-12-04, 20:35   

Cintryjka napisał/a:


To bardzo smutne, że nie będzie już Valente. Liczyłam chociaż na dokończenie Domostwa błogosławionych.

No a Watts trzeci tom Świetlików?


1. Wielka szkoda, że MAG uzależnia wydanie drugiej części od napisania przez Valente trzeciej //panda
My, jak czytelniczy lud, bylibyśmy wdzięczni za pociągnięcie tematu dalej, nawet bez (jeszcze nienapisanej) "trójki".
Poza tym, choćby "Nieśmiertelny" zasługuje na mini dodruk :-)

2. A cóż to jest, na Saturna? //mysli
EDIT: dziwna nazwa ;)
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
  
 
 
Whoresbane


Posty: 1033
Wysłany: 2021-12-05, 11:28   

Piekło zamarzło! Asix mówi o potrzebnym dodruku książki, której nie mam!
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2021-12-05, 11:42   

Whoresbane napisał/a:


Piekło zamarzło!

Asix mówi o potrzebnym dodruku książki, której nie mam!


1. Wbrew pozorom w Piekle jest zimno. Wyobraź Pan sobie rachunki za wieczne (d)ogrzewanie ;)

2. Zważywszy na fakt, że najważniejsze pozycje doczekały się dodruku (poza: "Nakręcana dziewczyna. Pompa nr 6" i "Jonathan Strange...", który jednakowoż jeszcze będzie), to właśnie "Nieśmiertelny" jawi się jako "druga biała plama" w historii UW ;)
Marzy mi się taka trójca jako ostatni zestaw dodruków, który nie nastąpi (za wyjątkiem knigi Pani Clarke).
I pomyśleć, że gdyby nie to całe zamieszanie z papierem i kartonami, to mielibyśmy jeszcze jedną partię dodruków w liczbie dwóch, czy nawet trzech... //panda

P.S. Może ten ASX nie jest taki zły, na jakiego pozornie wygląda :-P Stereotypy i uprzedzenia burzą jego nieskazitelny wizerunek ;)
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Elektra 


Posty: 3693
Skąd: z Gdyni
Wysłany: 2021-12-05, 11:51   

AM napisał/a:
Ogólnie poza Palmer, Samatar i być może Beckettem

Dlaczego być może Beckettem? Ja wciąż czekam na "Córkę Edenu".
_________________
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2021-12-05, 13:20   

AM napisał/a:


Jeśli Valente nie skończy trylogii, nie wydamy kolejnego tomu.


A to nie było tak, że Valente napisała trzecią część, czyli "The Spindle of Necessity", lecz wskutek zerwania współpracy z wydawcą (Night Shade Books), jej książka się nie ukazała? //mysli

Nie dałoby się dogadać z samą Valente? //mysli
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Whoresbane


Posty: 1033
Wysłany: 2021-12-05, 13:48   

ASX76 napisał/a:
Zważywszy na fakt, że najważniejsze pozycje doczekały się dodruku (poza: "Nakręcana dziewczyna. Pompa nr 6" i "Jonathan Strange...", który jednakowoż jeszcze będzie), to właśnie "Nieśmiertelny" jawi się jako "druga biała plama" w historii UW


Zapomniał waszmość o Welinie, którego również nie będzie

ASX76 napisał/a:
A to nie było tak, że Valente napisała trzecią część, czyli "The Spindle of Necessity", lecz wskutek zerwania współpracy z wydawcą (Night Shade Books), jej książka się nie ukazała? //mysli

Nie dałoby się dogadać z samą Valente?


Valente na blogu kilka lat temu mówiła o zrobieniu kickstartera by wydać to samodzielnie. Widocznie nie wyszło skoro książki nadal nie ma na rynku a jej blog milczy o tym
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
  
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2021-12-05, 14:08   

Whoresbane napisał/a:

Zapomniał waszmość o Welinie, którego również nie będzie

Valente na jakimś blogu kilka lat temu mówiła o zrobieniu kickstartera by wydać to samodzielnie. Widocznie nie wyszło skoro książki nadal nie ma na rynku a jej blog milczy o tym


1. Nie zapomniałem :-P

2. W 2012 roku.
Ano nie wyszło, więc może MAG jakimś cudem dałby radę jakoś tę książkę wyczarować na nasz grunt ;)
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Whoresbane


Posty: 1033
Wysłany: 2021-12-07, 19:59   

Dostał ktoś już informację o wysyłce dodruków UW i Łowców Kości?
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
bio 
Człek pod dębem

Posty: 1816
Skąd: Znad stawu w parku
Wysłany: 2021-12-07, 23:12   

AM, a może The Golden Sheparda?
_________________
Nie było Nieba ani Ziemi, ino jeden dumb stojał.
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2021-12-08, 17:53   

Lucka zawsze warto.
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2021-12-08, 23:26   

Ciekawe tylko, czy Pan Andrzej jest tego samego zdania ;)


"Wampirze cesarstwo" - okładka na żywo robi jeszcze lepsze wrażenie - cud, miód, malina! :-)
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2021-12-09, 00:16   

powiem ci że tytuł tak kijowy że bym tego za półdarmo nie brał
 
 
AM

Posty: 2899
Wysłany: 2021-12-09, 02:05   

ASX76 napisał/a:
Whoresbane napisał/a:

Zapomniał waszmość o Welinie, którego również nie będzie

Valente na jakimś blogu kilka lat temu mówiła o zrobieniu kickstartera by wydać to samodzielnie. Widocznie nie wyszło skoro książki nadal nie ma na rynku a jej blog milczy o tym


1. Nie zapomniałem :-P

2. W 2012 roku.
Ano nie wyszło, więc może MAG jakimś cudem dałby radę jakoś tę książkę wyczarować na nasz grunt ;)


Nic z tych rzeczy.

bio napisał/a:
AM, a może The Golden Sheparda?


Nie.
 
 
finegan

Posty: 73
Wysłany: 2021-12-09, 10:28   

Whoresbane napisał/a:
Dostał ktoś już informację o wysyłce dodruków UW i Łowców Kości?


Dzwoniłem przed chwilą do sklepu MAGa i powiedziano mi (bardzo miła Pani), że opóźnienie wysyłki spowodowane jest brakiem Maszyny Różnicowej. Spodziewają się, że Maszyna dotrze do nich wtorek-środa w przyszłym tygodniu i wtedy zacznie się wysyłka zgodnie z kolejnością zamówień.
 
 
AM

Posty: 2899
Wysłany: 2021-12-09, 12:03   

finegan napisał/a:
Whoresbane napisał/a:
Dostał ktoś już informację o wysyłce dodruków UW i Łowców Kości?


Dzwoniłem przed chwilą do sklepu MAGa i powiedziano mi (bardzo miła Pani), że opóźnienie wysyłki spowodowane jest brakiem Maszyny Różnicowej. Spodziewają się, że Maszyna dotrze do nich wtorek-środa w przyszłym tygodniu i wtedy zacznie się wysyłka zgodnie z kolejnością zamówień.


Może będzie dzień lub dwa wcześniej.
 
 
Whoresbane


Posty: 1033
Wysłany: 2021-12-09, 12:14   

finegan napisał/a:
Whoresbane napisał/a:
Dostał ktoś już informację o wysyłce dodruków UW i Łowców Kości?


Dzwoniłem przed chwilą do sklepu MAGa i powiedziano mi (bardzo miła Pani), że opóźnienie wysyłki spowodowane jest brakiem Maszyny Różnicowej. Spodziewają się, że Maszyna dotrze do nich wtorek-środa w przyszłym tygodniu i wtedy zacznie się wysyłka zgodnie z kolejnością zamówień.


Dzięki! Przestaję odświeżać aplikację inpostu aż do przyszłego tygodnia :mrgreen:
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
fdv 


Posty: 1073
Skąd: Neverland
Wysłany: 2021-12-09, 13:02   

ASX76 napisał/a:

"Wampirze cesarstwo" - okładka na żywo robi jeszcze lepsze wrażenie - cud, miód, malina! :-)


Ty lepiej zdawaj relację z lektury, a nie z doznań estetycznych.
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
Obłęd
Obłęd

Posty: 28
Wysłany: 2021-12-09, 13:47   

Panie Andrzeju, a czy klaruje się już u Pana w głowie wygląd Serii Horroru?
 
 
Bibi King

Posty: 1595
Skąd: Stamtąd
Wysłany: 2021-12-09, 13:54   

Nieustająco, jak znam życie :mrgreen:
 
 
Ash 

Posty: 782
Wysłany: 2021-12-09, 14:30   

Pytanie prosto z tyłka (biorąc pod uwagę problemy z papierem itp) ale czy już mniej więcej wiadomo jak będzie wyglądać styczeń w sklepie MAGa? Endymiony będą? Na kolejny Malaz to chyba za wcześnie?
 
 
Whoresbane


Posty: 1033
Wysłany: 2021-12-09, 15:28   

Malazańska 7-8 od początku miał być najwcześniej w lutym
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
Uther Doul


Posty: 355
Wysłany: 2021-12-09, 17:51   

AM, z ciekawości: jesteście zadowoleni z wyników Malazańskiej? Nie żałujecie wznowienia?
 
 
AM

Posty: 2899
Wysłany: 2021-12-09, 18:18   

Uther Doul napisał/a:
AM, z ciekawości: jesteście zadowoleni z wyników Malazańskiej? Nie żałujecie wznowienia?


Bardzo.

Dwa pierwsze wydania radziły sobie podobnie, na przykład Ogrody po 3000 egzemplarzy w pierwszym roku sprzedaży (nie chodzi o 12 miesięcy, tylko rok wydania). Teraz Ogrody to już jakieś 8000.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2021-12-09, 19:45   

Czy już wiadomo, kiedy mniej więcej (o ile w ogóle...) mógłby nastąpić restart Bakkerów?

Azaliż istnieją jakiekolwiek szanse na powrót do opowiadań P. Wattsa wzbogaconych nowymi?

Łukjanienko to definitywnie zamknięty temat?

Simmons świetnie się sprzedaje, zatem czy rozważylibyście wydanie jego najlepszych opowiadań np. w omnibusie (lub dwóch)?
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4625
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2021-12-09, 19:47   

AM napisał/a:
Uther Doul napisał/a:
AM, z ciekawości: jesteście zadowoleni z wyników Malazańskiej? Nie żałujecie wznowienia?


Bardzo.

Dwa pierwsze wydania radziły sobie podobnie, na przykład Ogrody po 3000 egzemplarzy w pierwszym roku sprzedaży (nie chodzi o 12 miesięcy, tylko rok wydania). Teraz Ogrody to już jakieś 8000.



O, to jest szansa na więcej niż 10 tomów cyklu? Esselmont? Trylogia Eriksona?
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2021-12-09, 20:16   

Przecież trylogia Eriksona też będzie wydana przez MAG :-P
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Typical_troll 
Ultio dei


Posty: 647
Skąd: Sośnicowice
Wysłany: 2021-12-09, 21:29   

AM napisał/a:
Uther Doul napisał/a:
AM, z ciekawości: jesteście zadowoleni z wyników Malazańskiej? Nie żałujecie wznowienia?


Bardzo.

Jako "eks-lobbysta" tego wznowienia bardzo się cieszę //hurra i nie mogę się doczekać polskiej wersji "The God in not willing", który nie ustępuje poziomem najlepszym książkom z MKP a stylem bardzo przypomina pierwsze jej tomy.
_________________
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć.
G. Orwell
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Katedra


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,5 sekundy. Zapytań do SQL: 13