FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
W co gramy?
Autor Wiadomość
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2021-02-09, 12:38   

Wręcz przeciwnie. Trojan jest typem dowódcy który dostaje od ministerstwa fundusze na uzbrojenie, wystawia fakturę na T34-85, zamawia dwa zespawane rowery obleczone płótnem z wystającym przez front kijem od mopa, a różnicę chowa do siennika na ciężkie czasy //orc .
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2021-02-10, 17:57   

Obroniłem Henderson Field dopiero za trzecim razem. :oops: Pierwsze dwa razy poszedłem w kontrofensywę, rozciągnąłem siły i źle się to kończyło.
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2021-02-11, 08:42   

Mi się udało za drugim, ale musiałem mocno się powstrzymywać od pogalopowania w dżunglę. Świetna misja, chyba najlepsza w jaką grałem w OoB do tej pory. Na Guadalcanalu można poza tym naprawdę docenić artylerię plot //mysli
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2021-02-11, 09:01   

Stary Ork napisał/a:
naprawdę docenić artylerię plot
+27

Za trzecim razem już dokładnie wiedziałem jakie uzupełnienia mi będą potrzebne i jak przebiegają ataki przez cała misję (w drugiej straciłem Henderson Field trzy rundy przed końcem), acz nie były identyczne, olałem zatapianie japońskich uzupełnień dzięki czemu lotnictwo było bardziej operatywne przy bezpośrednim wsparciu walk, na jednej flance i w centrum się okopałem z minimalnymi siłami ale wystarczającymi a na drugiej flance, wzdłuż drogi poszedłem za japsami i zdobyłem jedną z baz (czyli ekstra kasa na uzupełnienia) i natychmiast wróciłem akurat by wesprzeć atak w centrum, gdzie ich zmasakrowałem i od południa wsparłem obronę pierwszej, okopanej dotąd flanki, gdzie było ciężko ale dali radę. Żeby zdobyć bazy na tej flance nie starczyło mi już czasu.
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2021-02-11, 09:27   

Rozpaczliwe łatanie dziur w pękającej obronie zawsze było wysoko na mojej prywatnej liście przebojów :badgrin: Po tym scenariuszu aż miałem ochotę zapalić, a ja nawet nie palę. Ostatni raz mi się tak zdarzyło w Dark Omen po bitwie na rynku w Bogenhafen //orc . Aż mnie kusi, żeby znów odpalić kampanię USMC, ale zaledwie wczoraj straciłem Singapur i teraz biję się do ostaniego Hindusa o jakąś zafajdaną przełęcz w dżungli --_-
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2021-02-11, 18:45   

Trzecia misja skończona. Za pierwszym razem, 15% przed czasem, ale słabo poszło z drugorzędnymi 1/5. Niemniej, przestaje słuchać podpowiedzi sztabu. "Zatop posiłki ", "Otwórz drugi front". Głupie chuje. Poza tym musiałem walczyć lotnictwem nie posiadając lotnisk ani lotniskowców. :shock: Trochę chłopaków zginęło póki nie zdobyłem lotniska.

Zaczynam się ogarniać z tym całym zaopatrzeniem, zmęczeniem.
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2021-02-12, 12:56   

No dobra, przeczytałem manual.
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2021-02-18, 08:02   

Gdybyście byli ciekawi, jak wyszło przeniesienie na grunt gry komputerowej najlepszego aspektu starego WoD-a, czyli Wilkołaka, to nie musicie już drżeć z niecierpliwości; zagrałem w Werewolf: the Apocalypse - Earthblood, żebyście Wy nie musieli. Matko Gajo, jaka z tej gry jest pozbawiona wdzięku i uroku przytłaczająca kupa parującej chujni, to się w klaivie nie mieści. Teoretycznie mamy do czynienia ze skradajkowo-mordobijnym action RPG, w praktyce dostajemy nudną, repetytywną żenadę polegającą na robieniu do twardego rzygu powtarzalnych misji polegających na biciu w ryj i łażeniu przewodami wentylacyjnymi. Po trzech minutach nic już nas nie zaskakuje, po czterech mamy ochotę iść w cholerę. Rozwój postaci nie wnosi kompletnie nic, drzewka umiejętności są chyba tylko po to żeby były, sama walka jest chaotyczna i można ją spokojnie ogarnąć wściekłym klikaniem w losowe klawisze.
Sama strona erpegowa to już chujnia dla wytrawnych koneserów; dialogi były tworzone przy pomocy Generatora Chujowych Dialogów v1.01, a bohaterów niezależnych zrobiono w Generatorze Chujowych Enpisów v1.01. Przeniesienie papierowego erpega zostawiło trochę sztafażu i wyjedwabiło w pizdu cały sens Wilkołaka - przede wszystkim gramy jednym wilkołakiem. Jednym. Noż kurwa; żeby dodać insult do injurii, nasz gieroj to ahroun Fianna, więc siłą rzeczy przez większość gry musi się skradać i bawić w hakowanie jak jakiś gnatożujski ragabash. Całą mechanikę Umbry okrojono do jakiegoś podglądu okolicy, wypierdolono Dary i duchy, o totemie można zapomnieć (skoro nie ma watahy, duh --_- ). Ogólna ocena to w przybliżeniu 2/10, Żmijowe zepsucie, taniocha, paździerz, kiła i syf. Unikać. Do tego polski przekład uporczywie nazywa watahę stadem. No jakby mi kto w mordę dał --_-
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2021-05-06, 12:28   

Od grudnia jeszcze nie udało mi się skończyć Zeldy, co prawda to tylko formalność, bo w sumie mógłbym już wejść do zamku jak do siebie i skończyc grę. Ale łapię się na tym, że casualowy wypad na Lynela bywa bardzo odprężający.

Ostatnio zakupiłem sobie zręcznosciówkę Ori and the Blind Forest i wsiąkłem. Tak bardzo, że napierdalają mnie palce od pada. Gra jest bardzo trudna, dopóki nie wyrobi się odruchów. Przy tym oprawa jest śliczna, muzyka przyjemna i ogólnie całość jest mega fajna w odbiorze. Zwłaszcza że postać można rozwijać o dodatkowe umiejętności i sposoby przemieszczania się. Raz że wymaga sprawnego refleksu, to jeszcze całkiem skutecznie stymuluje szare komórki, bo decyzje trzeba podejmować naprawdę szybko.

Jak skonczę, to kupię sobie część drugą.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2021-05-06, 13:27   

A tak swoją drogą, to znajoma mi link podesłała:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rqZPipE3Jo8[/youtube]

Na pierwszy rzut oka - HoMM3 bedzie mieć bękarta z Age of Wonders 2.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
ASXnew
twój stary


Posty: 419
Skąd: z kurnika
Wysłany: 2021-05-06, 13:32   

To bardziej w wizualnym stylu HoMM 2 :-)
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2021-05-06, 13:42   

Nie bedę sie sprzeczał.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2021-05-13, 08:47   

Ja sam napisał/a:
Ostatnio zakupiłem sobie zręcznosciówkę Ori and the Blind Forest i wsiąkłem.


Wczoraj skończyłem. Gra jest bardzo ładna, ma fajną fabułę i jest dość wymagająca. Szczerze polecam. Jest pod Windowsa, ale pad IMO to konieczność.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2021-05-14, 08:14   

Zakupiłem wczoraj Child of Light. Jedna z najładniejszych wizualnie gier w jakie dane było mi grać kiedykolwiek. Rasowe eye candy.

Pograłem wczoraj godzinkę i gameplay to mix platformówki i jRPG.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2021-07-03, 16:35   

Truberbrook, miałem apetyt na zwyczajną klikaną przygodówkę a słyszałem o tej dużo dobrego. Graficznie, humorystycznie i fabularnie bardzo misię (w końcu to gra wakacyjna), szkoda że zagadki są baaardzo proste tak że po kilkudziesięciu latach przerwy od przygodówek nie mam z nimi żadnego kłopotu
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2021-07-05, 09:05   

Tutaj muza z gry, bardzo klimatyczna :)
https://youtu.be/4PBgcpJEkf4
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Asuryan 
Król Bogów

Posty: 3386
Skąd: Łódź
Wysłany: 2021-07-14, 02:12   

Wsiąkłem całkowicie w Word of Tanks i Word of Warships. Gdyby obecnie nie szwankował mi częściowo net, to pewno bym teraz też łoił w którąś z tych gier zamiast odwiedzać stare śmieci :mrgreen:
_________________
"Sometimes known as the Phoenix King, Asuryan was the king and the most powerful deity of the pantheon of Eldar gods. He was believed to be the psychic might of the whole universe."
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2021-07-14, 14:15   

O chuj. Będę grał w grę.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cKTZAfK2DDM[/youtube]
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2021-07-14, 16:15   

zapodaj jak już będzie.
wygląda.... soczyście ;)
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2021-08-04, 21:44   

https://endgame.pl/article/necromunda-hired-gun-mala-wielka-rzecz?fbclid=IwAR3jLwgozFrV3dq9kv9-UMPSWEx_cAo7p_Q8M59dfYghAHERkr1d8F9dt3Y

ktoś coś ?
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2021-09-06, 06:52   

Star Traders: Frontiers - zajebongo. Malutka, leciutka (prawdopodobnie przeniesiona z Androida) kosmiczna handlówka z mocnym planszówkowym sznytem, w duchu starego Elite czy Frontiera - choć bez elemetów symulacyjnych. Mamy wyciągnięty ze szrotu statek, załogę składającą się z meneli, alkoholików, ćpunów, czubów, oszołomów i debili, garść kredytów w kieszeni, patent kapitana na którym nie zdążył jeszcze wyschnąć atrament - i całą galaktykę stojącą przed nami otworem. I do tego pełną swobodę działania. Możemy praworządnie wozić towary z planety na planetę albo redystrybuować dobra pozyskane siłą, możemy bawić się w odkrywcę nowych światów albo zaciągnąć się na służbę u którejś z wojujących frakcji, do wyboru, do koloru. Mechanika jest rześka i przystępna, wymagania sprzętowe na PC są wyciągnięte gdzieś z lat 90-tych, szata graficzna skromna i nieprzeszkadzająca, świat z ładnym diunowo-fadingsunsowym połyskiem, mordobicia załóg i walki w przestrzeni proste, ale dające frajdę. Jest grane.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
sanatok
Latający Pomidor


Posty: 1417
Skąd: Megamaszyna
Wysłany: 2021-09-17, 16:19   

Deep Rock Galactic - chyba od czasów SW:JK2 nie grałem "na poważnie" w żadną grę online (16 lat?), a tu wsiąkłem i nie mogę przestać, nastukałem w trzy tygodnie już z 50H. W skrócie jest to kooperacyjny FPS w stylu Left for Dead 2 w szafażu sf. Wcielamy się w jednego z czerech krasnaludzkich górników (inżynier, kopacz, skaut, strzelec), którzy lądują w proceduralnie generowanych jaskiniach z celem wydobycia takich czy innych surowców (jest kilka typów misji, wydobycie, eskorta, budowa platformy wiertniczej itp.). Klasy postaci są bardzo różnorodne, wrogowie potrafią sprawić sporo trudności (na 4 i 5 poziomie trudności), fajne poczucie humoru i nietoksyczna społeczność. Bardzo odstresowująca gierka. Polecam. For rock and stone!
_________________
Meet Minsky. He understands that stability is destabilizing. Be like Minsky.
  
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2021-09-17, 20:56   

Ja od ~2 miesięcy napierdalam w Hades na Switchu. Gra jest zwyczajnie wykurwista.
Jest to roguelike z fajną grafiką, świetną muzyką, kapitalną mechaniką i tak ogólnie to jest fchuj miodna. Raczej dla ludzi z refleksem.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2021-09-17, 23:58   

na czym ?
mów po Polsku.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2021-09-18, 21:06   

Na Switchu. Przecież piszę wyraźnie.
Nintendo Switch.
Ale można też po bożemu na Steamie, jednakże nie wyobrażam sobie grania w to bez pada.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2021-09-20, 06:40   

sanatok napisał/a:

Deep Rock Galactic - chyba od czasów SW:JK2 nie grałem "na poważnie" w żadną grę online (16 lat?), a tu wsiąkłem i nie mogę przestać, nastukałem w trzy tygodnie już z 50H. W skrócie jest to kooperacyjny FPS w stylu Left for Dead 2 w szafażu sf. Wcielamy się w jednego z czerech krasnaludzkich górników (inżynier, kopacz, skaut, strzelec), którzy lądują w proceduralnie generowanych jaskiniach z celem wydobycia takich czy innych surowców (jest kilka typów misji, wydobycie, eskorta, budowa platformy wiertniczej itp.). Klasy postaci są bardzo różnorodne, wrogowie potrafią sprawić sporo trudności (na 4 i 5 poziomie trudności), fajne poczucie humoru i nietoksyczna społeczność. Bardzo odstresowująca gierka. Polecam. For rock and stone!


Znaczy squaty? //panda

MrSpellu napisał/a:
Raczej dla ludzi z refleksem.


To se pograłem --_-
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2021-09-20, 07:50   

Jak odblokujesz tarczę, to jest to nobrainer. Blokujesz moby i napierdalasz //spell
Do tego jeszcze boony Zeusa na rażenie prądem po jajach, Artemida dla trafień krytycznych i idziesz jak przecinak //spell
IMO warto dać szansę.

No i Exagryph to nic innego jak bolter //spell
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2021-09-20, 08:10   

Rozważę, ale na razie mam za dużą frajdę z Gwiezdnego Kupca i wpadania z abordażem w drugiej turze walki, kiedy przeciwnik jest w 100% wyrychtowany do walki na dystansie :badgrin:
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2021-09-20, 08:39   

Cytat:
Gwiezdnego Kupca i
ke?
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2021-09-20, 08:40   

Star Traders: Frontiers z paru postów powyżej. Przykro mi, jeśli Cię rozczarowałem //panda
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Qfant


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 14