FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
MAG
Autor Wiadomość
ASXnew
twój stary


Posty: 419
Skąd: z kurnika
Wysłany: 2021-05-31, 19:51   

Napisano biało na czarnym, że Gibsony "wyleciały" z czerwca ;)
 
 
FKJZ 
FKJZ


Posty: 44
Wysłany: 2021-05-31, 20:07   

Whoresbane napisał/a:
Czy to oznacza, że w czerwcu ani Biały Piasek 3 ani Trylogia Mostu nie wyjdą? Jeśli tak to znów nie załapię się na darmową wysyłkę z nowościami tylko przy 4 książkach: Malazańska x2, Barker i Rytm Wojny 2

Proszę wziąć pod uwagę, iż cena okładkowa za nowe Eriksony to 60zł zamiast 50.
_________________
Przepraszam, że tak powiedziałem i dziękuję za tq wypowiedź.
 
 
Whoresbane


Posty: 1033
Wysłany: 2021-05-31, 20:45   

Przeoczyłem wzrost ceny. Zobaczymy czy po kodzie rabatowym załapię sie na darmową wysyłkę przy 4 pozycjach
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
ASXnew
twój stary


Posty: 419
Skąd: z kurnika
Wysłany: 2021-05-31, 20:47   

Whoresbane napisał/a:
Przeoczyłem wzrost ceny. Zobaczymy czy po kodzie rabatowym załapię sie na darmową wysyłkę przy 4 pozycjach


Tylko proszę nie zapomnieć o szybkim info o promocji i kodzie ;)
 
 
FKJZ 
FKJZ


Posty: 44
Wysłany: 2021-05-31, 21:05   

Whoresbane napisał/a:
Przeoczyłem wzrost ceny. Zobaczymy czy po kodzie rabatowym załapię sie na darmową wysyłkę przy 4 pozycjach

Uwzględniłem 10%owy kod rabatowy.
_________________
Przepraszam, że tak powiedziałem i dziękuję za tq wypowiedź.
 
 
Whoresbane


Posty: 1033
Wysłany: 2021-05-31, 21:09   

ASXnew napisał/a:
Whoresbane napisał/a:
Przeoczyłem wzrost ceny. Zobaczymy czy po kodzie rabatowym załapię sie na darmową wysyłkę przy 4 pozycjach


Tylko proszę nie zapomnieć o szybkim info o promocji i kodzie ;)


To rozumie się samo przez się. Jednak jak zaznaczałem na katedrze, ostatnie 3 zamówienia miałem z kodu innego użytkownika bo newsletter przychodził z kilkudniowym opóźnieniem
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
ASXnew
twój stary


Posty: 419
Skąd: z kurnika
Wysłany: 2021-05-31, 21:31   

Whoresbane napisał/a:


To rozumie się samo przez się. Jednak jak zaznaczałem na katedrze, ostatnie 3 zamówienia miałem z kodu innego użytkownika bo newsletter przychodził z kilkudniowym opóźnieniem


Ach, zatem jedziemy na tym samym wózku ->
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2021-06-01, 00:20   

dołączyłem ostatnio do grupy fantasy na FB (10+tys członków) i Sf (też 10+ tys)
i tak - przekonałem się o tym co pisze AM

jesteśmy kompletnie niereprezentatywni jeśli chodzi o gusta czytelnicze.
Czyta/przedaje się się głownie chłam - czy raczej, to co spora część z nas uważa za fantastykę niższych lotów.
I co ważniejsze - czyta się to co się wydaje. Tyle szajsu jest wypuszczanego że przykrywa on kiedyś tam wydane znaczniejsze pozycje, i nikt nie ma z tym problemu. Mało kto szuka.

aha - i grupa fantasy... co najmniej poziom niżej od SF.
 
 
Uther Doul


Posty: 355
Wysłany: 2021-06-01, 07:39   

To prawda. Mam wrażenie ze na tych grupkach szczytem wysublimowania jest polecenie komuś Grzedowicza.
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2021-06-01, 08:06   

Cytat:
Mam wrażenie ze na tych grupkach szczytem wysublimowania jest polecenie komuś Grzedowicza.
niom, gdzieś, nie pamiętam gdzie trafił mi się tekst, że cośtam cośtam poleca Grzędowicza, choć tutaj nie ma wielu chętnych na ambitną literaturę. Albo jakoś tak w ten deseń. Fajne :mrgreen:
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Whoresbane


Posty: 1033
Wysłany: 2021-06-01, 11:47   

Też się spotkałem z taką dyskusją. Pytanie o najlepsze fantasy a w odpowiedziach królowały Pan Lodowego Ogrodu i Achaja //mur
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
Nightblood 

Posty: 28
Wysłany: 2021-06-01, 12:15   

AM napisał/a:
W związku z tym z czerwca wyleciały twarde dodruki Sandersona


Oj. Czyli Słów Światłości jeszcze długo nie zamienimy na poprawiony dodruk. :-(

Czyli nowe/"jubileuszowe"/specjalne wydania Sandersona pewnie wypadną z 2021 kompletnie?


Ale miłe zaskoczenie z Peter S. Beagle - W Kalabrii. Wiadomo kiedy mniej więcej?
 
 
fdv 


Posty: 1073
Skąd: Neverland
Wysłany: 2021-06-01, 12:41   

Trojan napisał/a:
dołączyłem ostatnio do grupy fantasy na FB


I w zasadzie można przestać czytać.
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
AM

Posty: 2899
Wysłany: 2021-06-01, 13:03   

Nightblood napisał/a:
AM napisał/a:
W związku z tym z czerwca wyleciały twarde dodruki Sandersona


Oj. Czyli Słów Światłości jeszcze długo nie zamienimy na poprawiony dodruk. :-(

Czyli nowe/"jubileuszowe"/specjalne wydania Sandersona pewnie wypadną z 2021 kompletnie?


Ale miłe zaskoczenie z Peter S. Beagle - W Kalabrii. Wiadomo kiedy mniej więcej?


Tak. Będzie najwcześniej w sierpniu.

Tak naprawdę powinniśmy zrobić już nowe wydania książek Sandersona, żeby tchnąć nowe życie w sprzedaż. Przy okazji jest kwestia uaktualnienia tekstów do wersji jubileuszowych (czyli naniesienie redakcji, korekt, zmian, które zaistniały w ciągu lat po wydaniu). Na razie nie mamy sił przerobowych, żeby się tym zająć. Być może to jest niejasne, ale nie musimy wydawać wersji jubileuszowych w takiej formie jak w USA, chodzi tylko o same teksty.

Jest jeden istotny problem związany z nowymi wydaniami. Jeśli mają mieć nowe wersje tekstów to oznacza, ze w wielu przypadkach trzeba będzie czekać wiele lat na kolejne tomy różnych serii. A może wobec tego wydawać część z uaktualnionym tekstem a część bez? Na razie musimy się zmierzyć z podobnymi rozterkami, a dopiero potem będziemy wyznaczać terminy...


W Kalabrii ukaże się w swoim czasie. Do 4 tygodni od momentu, kiedy padnie komenda "start". W tym roku.
 
 
Whoresbane


Posty: 1033
Wysłany: 2021-06-01, 13:11   

Do tej pory miałem zamiar "olać" wydania jubileuszowe bo mam całe Cosmere w twardej oprawie. Jednak teraz mam dylemat skoro treść miałaby ulec zmianom
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
Nightblood 

Posty: 28
Wysłany: 2021-06-01, 13:23   

Jakby wydania jubileuszowe były też ilustrowane (dodatkowo, nie liczę ilustracji z dotychczasowych wydań; tak jak w nowych wydaniach Pieśni Lodu i Ognia czy leatherboundów Sandersona zagranicznych) + z nowymi okładkami to biorę (tak poza zmienionym tekstem - też zastanawiają mnie te zmiany, swoją drogą); na pewno finansowo zasiliłyby konto wydawnictwa, jednak pełno osób na takie wydania czeka.
 
 
AM

Posty: 2899
Wysłany: 2021-06-01, 13:55   

Nightblood napisał/a:
Jakby wydania jubileuszowe były też ilustrowane (dodatkowo, nie liczę ilustracji z dotychczasowych wydań; tak jak w nowych wydaniach Pieśni Lodu i Ognia czy leatherboundów Sandersona zagranicznych) + z nowymi okładkami to biorę (tak poza zmienionym tekstem - też zastanawiają mnie te zmiany, swoją drogą); na pewno finansowo zasiliłyby konto wydawnictwa, jednak pełno osób na takie wydania czeka.


Potrzebujemy masowej edycji. Przy wersji z kolorem i lepszym papierem, w mniejszym nakładzie, ceny mogą być zabójcze.
 
 
Nightblood 

Posty: 28
Wysłany: 2021-06-01, 14:04   

Dla nowych "masowych" edycji jedynie z kosmetycznymi zmianami tekstu mało kto będzie chciał wymienić swoje dotychczasowe, czy tam dokupić nowe ogólnie. Przynajmniej ja się nie skuszę, ale nie mogę mówić za wszystkich.
 
 
AM

Posty: 2899
Wysłany: 2021-06-01, 14:13   

Nightblood napisał/a:
Dla nowych "masowych" edycji jedynie z kosmetycznymi zmianami tekstu mało kto będzie chciał wymienić swoje dotychczasowe, czy tam dokupić nowe ogólnie. Przynajmniej ja się nie skuszę, ale nie mogę mówić za wszystkich.


Nie chodzi o to, żeby ktoś wymienił. Jak zwykle chodzi o zupełnie nowych czytelników, którzy jeszcze po Sandersona nie sięgnęli. Używając żargonu wędkarskiego, to forma nowej zanęty. Białe robaczki i pęczak już były, teraz pora na rosówki :) .
 
 
Nightblood 

Posty: 28
Wysłany: 2021-06-01, 14:27   

Wypasione ilustrowane wydania (a raczej brak szans na takowe) dla "starych" czytelników Sandersona będą opłakiwane :cry: ale zawsze to jakaś oszczędność na zakupach... :roll:
 
 
Bibi King

Posty: 1595
Skąd: Stamtąd
Wysłany: 2021-06-01, 14:28   

AM napisał/a:
Białe robaczki i pęczak już były, teraz pora na rosówki :) .


Coś się jeszcze połasi na pęczak? W naszej dzisiejszej nowej, lepszej Polsce? Niemożliwe...

Podzielam zdanie Nightblooda, nie wymienię, ale rozumiem podejście wydawnictwa. Pomyślnych łowów.
 
 
tedek1212
tedek1212

Posty: 2
Wysłany: 2021-06-01, 14:55   

A ja mam pytanie odnośnie właśnie mniej ambitnej literatury - czy planujecie Państwo w ogóle wydawać nowego Paoliniego? A jeśli tak, kiedy mniej więcej można się go spodziewać? Anglojęzyczny tytuł książki to "To Sleep in a Sea of Stars".
 
 
AM

Posty: 2899
Wysłany: 2021-06-01, 17:17   

tedek1212 napisał/a:
A ja mam pytanie odnośnie właśnie mniej ambitnej literatury - czy planujecie Państwo w ogóle wydawać nowego Paoliniego? A jeśli tak, kiedy mniej więcej można się go spodziewać? Anglojęzyczny tytuł książki to "To Sleep in a Sea of Stars".


Pierwsze półrocze 2022. Za moment trafi do tłumacza.
 
 
ASXnew
twój stary


Posty: 419
Skąd: z kurnika
Wysłany: 2021-06-01, 17:23   

AM napisał/a:
Używając żargonu wędkarskiego, to forma nowej zanęty. Białe robaczki i pęczak już były, teraz pora na rosówki :) .


Poczekam na szarlotkę (z jabłek) :-P
 
 
tedek1212
tedek1212

Posty: 2
Wysłany: 2021-06-01, 17:56   

AM napisał/a:
tedek1212 napisał/a:
A ja mam pytanie odnośnie właśnie mniej ambitnej literatury - czy planujecie Państwo w ogóle wydawać nowego Paoliniego? A jeśli tak, kiedy mniej więcej można się go spodziewać? Anglojęzyczny tytuł książki to "To Sleep in a Sea of Stars".


Pierwsze półrocze 2022. Za moment trafi do tłumacza.


Super, dzięki za odpowiedź!
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2021-06-04, 05:37   

Jakbyście wciąż mieli problemy z newsletterem od Maga, to jest nowy kod rabatowy w sklepie Maga na nowości: CZ0306

https://www.mag-sklep.pl

Poniżej więcej szczegółów i lista książek objętych promocją:

Cytat:
Zapraszamy do księgarni Wydawnictwa MAG

10% dodatkowego rabatu z kodem CZ0306
liczone od ceny promocyjnej (nieprzekreślonej)
na nowości:
KSIĘGI KRWI
WSPOMNIENIE LODU opr. twarda
DOM ŁAŃCUCHÓW opr. twarda
RYTM WOJNY TOM II
RYTM WOJNY TOM II oprawa miękka
MECHANICZNY ANIOŁ opr. twarda
MECHANICZNY KSIĄŻĘ opr. twarda
MECHANICZNA KSIĘŻNICZKA opr. twarda
Promocja obejmuje także:
RYTM WOJNY TOM I
RYTM WOJNY TOM I oprawa miękka
MIASTO KOŚCI opr. twarda
MIASTO POPIOŁÓW opr. twarda
MIASTO SZKŁA opr. twarda
MIASTO UPADŁYCH ANIOŁÓW opr. twarda
MIASTO ZAGUBIONYCH DUSZ opr. twarda
MIASTO NIEBIAŃSKIEGO OGNIA opr. twarda

Promocja trwa do 1 lipca 2021 włącznie
lub do wyczerpania zapasów magazynowych.
Wysyłkę realizujemy od daty premiery zamówionych książek
w kolejności złożonych zamówień, konkretny termin podany
jest w potwierdzeniu zamówienia. Serdecznie zapraszamy!
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
Whoresbane


Posty: 1033
Wysłany: 2021-06-04, 09:10   

FKJZ napisał/a:
Whoresbane napisał/a:
Przeoczyłem wzrost ceny. Zobaczymy czy po kodzie rabatowym załapię sie na darmową wysyłkę przy 4 pozycjach

Uwzględniłem 10%owy kod rabatowy.



Miałeś rację, 4 książki z po rabacie za 133 z groszami
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
FKJZ 
FKJZ


Posty: 44
Wysłany: 2021-06-04, 09:54   

Whoresbane napisał/a:
FKJZ napisał/a:
Whoresbane napisał/a:
Przeoczyłem wzrost ceny. Zobaczymy czy po kodzie rabatowym załapię sie na darmową wysyłkę przy 4 pozycjach

Uwzględniłem 10%owy kod rabatowy.



Miałeś rację, 4 książki z po rabacie za 133 z groszami

Mat-fiz :))
_________________
Przepraszam, że tak powiedziałem i dziękuję za tq wypowiedź.
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2021-06-14, 14:14   

AM w innym wątku napisał/a:
Vernor Vinge Ogień nad otchłanią
Chyba "Otchłań w niebie"? "Ogień nad otchłanią" już mam na półce.

Edytowałam - El
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
AM

Posty: 2899
Wysłany: 2021-06-14, 14:26   

toto napisał/a:
AM napisał/a:
Vernor Vinge Ogień nad otchłanią
Chyba "Otchłań w niebie"? "Ogień nad otchłanią" już mam na półce.


Tak jest.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Żuławski


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,33 sekundy. Zapytań do SQL: 13