| [Pon 21:44] Beata: Sab |
| [Czw 19:52] KS: Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa |
| [Czw 19:52] KS: from zero to hero, jak mówią na Litwie i Żmudzi |
| [Czw 21:40] m_m: Roland Garos to ten od frytek i burgerów? |
[Czw 21:41] m_m: A nie....to Ronald McDonald |
[Pią 8:40] utrivv: Słyszałem że był bratem Mc Hammera |
| [Pią 10:32] KS: i szwagrem Trojana |
| [Pią 12:51] m_m: A to już nie byle co |
[Pią 14:00] fdv: Ten szwagioer Trojana co pomagał mu przez zielona granice do łuniii sie dostać? |
| [Pią 14:48] m_m: Ten sam |
| [Pią 17:06] Trojan: nie godoj. Ten co wungiel przez granice przemycał ? |
| [Nie 18:12] utrivv: Wszyscy piszą tylko o kryptowalutach, wungiel już się nie liczy |
| [Nie 18:53] m_m: Na wunglu też przekręty były że hej! |
| [Nie 20:12] fdv: co było a nie jest.... |
| [Pon 15:23] Trojan: były były |
| [Pon 15:24] Trojan: lepiej było w wunglu dostać "zaplatę" niż w pieniądzu |
| [Pon 19:47] KS: a potem pod Pewexem wymienić u cinkciarza wungiel na dolary |
| [Pon 19:55] utrivv: Jakim trzeba być idiotą żeby wynieniać na dolary gdy można mieć ruble? |
[Pon 19:57] utrivv: A nie, czekaj |
| [Pon 20:40] m_m: To są ruble transferowe, gimby nie znajom |
| [Pon 20:40] m_m: Polska ubijała na nich zloty interes |
| [Pon 20:41] m_m: Do Rusów szedł wungel, oni nam dawali ruble transferowe |
| [Pon 20:41] m_m: Za to kupowaliśmy w Albani kozie mleko |
| [Pon 20:42] m_m: W przeliczeniu tona wungla za litr |
| [Pon 20:43] m_m: I niech ktoś zaprzeczy że komunistyczna ekonomia nie była genialna |
| [Wto 10:14] utrivv: Tak, mieliśmy specjalistów tylko o tym się nie mówi! Ale i teraz też, choćby genialna Izera |
[Wto 14:49] fdv: generał Izera? Nie znam |
| [Wto 14:56] m_m: To Japończyk, towarzysz broni Masa Huku |
| [Wto 18:15] utrivv: Jak to japończyk palił mało, zaledwie 100mln na rok |
| [Wto 18:51] m_m: I to w hybrydzie |
[Wto 18:54] utrivv: I zostały zera |
[Wto 18:55] utrivv: Jakoś mi umknęło że się zamknęli, przecież jeszcze rok temu prężyli muskuły, co się stało? |
| [Wto 18:59] m_m: Do Trumpa się udali |
| [Wto 20:23] fdv: na kolanach do dobrodzieja imperatora? |
[Wto 21:18] m_m: Palpatine'a |
| [Wto 22:53] utrivv: Osoba dżedajska |
| [Sro 7:06] fdv: dziwnie piszesz dziaderska |
[Pią 10:35] utrivv: Luk, dziaderstwo jest w tobie! |
[Pią 19:08] m_m: Luk, ajm not jur fader |
| [Pią 20:44] KS: Soł hu? Ja Jar Binks? |