[Pon 21:44] Beata:  Sab //piwo
[Czw 19:52] KS:  Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa
[Czw 19:52] KS:  from zero to hero, jak mówią na Litwie i Żmudzi
[Czw 21:40] m_m:  Roland Garos to ten od frytek i burgerów?
[Czw 21:41] m_m:  A nie....to Ronald McDonald //mysli
[Pią 8:40] utrivv:  Słyszałem że był bratem Mc Hammera //mysli
[Pią 10:32] KS:  i szwagrem Trojana
[Pią 12:51] m_m:  A to już nie byle co
[Pią 14:00] fdv:  Ten szwagioer Trojana co pomagał mu przez zielona granice do łuniii sie dostać? //mysli
[Pią 14:48] m_m:  Ten sam
[Pią 17:06] Trojan:  nie godoj. Ten co wungiel przez granice przemycał ?
[Nie 18:12] utrivv:  Wszyscy piszą tylko o kryptowalutach, wungiel już się nie liczy --_-
[Nie 18:53] m_m:  Na wunglu też przekręty były że hej!
[Nie 20:12] fdv:  co było a nie jest....
[Pon 15:23] Trojan:  były były
[Pon 15:24] Trojan:  lepiej było w wunglu dostać "zaplatę" niż w pieniądzu
[Pon 19:47] KS:  a potem pod Pewexem wymienić u cinkciarza wungiel na dolary
[Pon 19:55] utrivv:  Jakim trzeba być idiotą żeby wynieniać na dolary gdy można mieć ruble?
[Pon 19:57] utrivv:  A nie, czekaj //mysli
[Pon 20:40] m_m:  To są ruble transferowe, gimby nie znajom
[Pon 20:40] m_m:  Polska ubijała na nich zloty interes
[Pon 20:41] m_m:  Do Rusów szedł wungel, oni nam dawali ruble transferowe
[Pon 20:41] m_m:  Za to kupowaliśmy w Albani kozie mleko
[Pon 20:42] m_m:  W przeliczeniu tona wungla za litr
[Pon 20:43] m_m:  I niech ktoś zaprzeczy że komunistyczna ekonomia nie była genialna
[Wto 10:14] utrivv:  Tak, mieliśmy specjalistów tylko o tym się nie mówi! Ale i teraz też, choćby genialna Izera --_-
[Wto 14:49] fdv:  generał Izera? Nie znam //mysli
[Wto 14:56] m_m:  To Japończyk, towarzysz broni Masa Huku
[Wto 18:15] utrivv:  Jak to japończyk palił mało, zaledwie 100mln na rok
[Wto 18:51] m_m:  I to w hybrydzie
[Wto 18:54] utrivv:  I zostały zera //mysli
[Wto 18:55] utrivv:  Jakoś mi umknęło że się zamknęli, przecież jeszcze rok temu prężyli muskuły, co się stało? //aaa
[Wto 18:59] m_m:  Do Trumpa się udali
[Wto 20:23] fdv:  na kolanach do dobrodzieja imperatora?
[Wto 21:18] m_m:  Palpatine'a //mysli
[Wto 22:53] utrivv:  Osoba dżedajska
[Sro 7:06] fdv:  dziwnie piszesz dziaderska --_-
[Pią 10:35] utrivv:  Luk, dziaderstwo jest w tobie! //emperor
[Pią 19:08] m_m:  Luk, ajm not jur fader //bredzisz
[Pią 20:44] KS:  Soł hu? Ja Jar Binks?