, bo miałem w dzieciństwie.
Muszę tłumaczyć?
| toto napisał/a: |
| Cate. Trzeba wyjaśniać? |
) | BG napisał/a: |
mam nadzieję, że wiadomo, o jaki film chodzi |
| MORT napisał/a: |
Saika, czy Mistle |
i nawet 'kajdanki' można z niego zrobić.
| Max Werner napisał/a: |
| Czarny potok bo mi sie kojarzy z dzieciństwem i zabawami w Indian. |
| Max Werner napisał/a: |
| Magia czy miecz? |
| Stary Ork napisał/a: |
| Stephen Hawking vs. rugbyści Nowej Zelandii |
| MrSpellu napisał/a: |
| Don Pedro to nasz człowiek |
| Cytat: |
| bo z krainy deszczowców?? |
Aczkolwiek wybór trudny
| MrSpellu napisał/a: |
| Gołąb pocztowy bo nie roznosi spamu |
). Fischer jest za to piwem przyzwoitym, ale nie fenomenalnym. Jednak, że Fischera piłem, tako i jego wybiorę.
| ASX76 napisał/a: |
| Toto -> Nie zawsze książka powstaje pierwsza... Czasem to film jest oryginałem. |
| Mag_Droon napisał/a: | ||
|
Ryż czy kuskus?
|
| ASX76 napisał/a: |
| Ale w poprzednim zdaniu zdecydowanie wybrał książkę, więc nie tak prędko z tym "pieprzeniem"... |
| ASX76 napisał/a: |
| Byłem zbyt zbulwersowany, tym razem atakiem Maga... |
| ASX76 napisał/a: |
| "Oczywiście, że książka. Oryginał lepszy", to rozumie samo przez się przy takiej konstrukcji zdaniowej, iż to książka robi za oryginał u Toto... |
| ASX76 napisał/a: |
| No, sorry, ale gdy widzę: "Oczywiście, że książka. Oryginał lepszy", to rozumie samo przez się przy takiej konstrukcji zdaniowej, iż to książka [Czy androidy śnią o elektrycznych owcach? Dicka - dopisek mój]robi za oryginał u Toto... |
| Beata napisał/a: |
| Wreszcie pytanie dla mnie! Sfinks czy chimera? |
Zir, co to jest?
| Mag_Droon napisał/a: |
| Jako, że nie ma polskiej literatury bez Mickiewicza, Mickiewicza bez Pana Tadeusza, Pana Tadeusza bez Jankiela to był Polakiem |
| MrSpellu napisał/a: |
| Żubr, bo Tura nie piłem ^^ |
| Mag_Droon napisał/a: |
| Na uda św. Gertrudy, to jakieś jabole łoił? |
| Jander napisał/a: |
| Deprawacja, konkretnie snu, bo wywołuje wizje |
| Jander napisał/a: |
| toto - coup d'etat to zamach stanu |
| Beata napisał/a: |
| Ileż można tej techniki |
| Cytat: |
| Jeśli można zrezygnować z posadzenia jajka, to te ziemniaki z kefirem - w przeciwnym wypadku pizza i piwkiem. |
| Mag_Droon napisał/a: |
| Może jednak Półpacierza, choć czy ostatnio tłumacz gęsto się z tego nie tłumaczył? |
(oczywiście sam ani kropli, z boku to wygląda najfajniej | MadJack napisał/a: |
| ASX-ie! Assault Squad jest bardzo dobry, nawet lepszy momentami, chyba że w grze komputerowej, bo tam Tactical rządził- 6 ciężkich broni, yeah! |
| MadJack napisał/a: |
| Dreadnought czy Wraithlord? |
| toto napisał/a: |
| Niech już będzie ta służka. Co z hrabianki, która jest poza zasięgiem? |
| MrSpellu napisał/a: |
|
Seks na niewygodnej kanapie czy na kuchennym stole? |
.
| ASX76 napisał/a: |
| Newton, ponieważ jego odkrycie było (chyba) ważniejsze. |
| ASX76 napisał/a: |
| Na świecie istnieją słone jeziora np. Wielkie Jezioro Słone (w Utah), Aralskie, Eyre... Radzę się dokształcić. |
| Beata napisał/a: |
| Biszkopt, bo jeszcze żaden mi nie wyrósł. |
| Zireael napisał/a: |
| Beato, siostro! Jak my to robimy? |
| ASX76 napisał/a: |
| Proszę o łatwiejsze pytania. |
| Cytat: |
Wybieram "mniejsze zło", czyli "dzioba z szablą". |
| Cytat: |
| Motylki: Cytrynek czy Bielinek Kapustnik? |
| ASX76 napisał/a: |
| "w durnia" |
| Cytat: |
| Ebola, brzmi bardziej egzotycznie.
|
| Cytat: |
| Rozsądna Cesia z poważną minką
Tak rzecze, pomyślawszy przez chwilę maleńką: "Oba są potrzebne, nieprawdaż, mateńko?" |
| ASX76 napisał/a: |
| Kwas chlebowy to dla mnie paskudztwo. |
...ale ja wolę paseczki, bo tworzą fajniejsze kompozycje.
obie zupy z makaronem. Pomidorówka z ryżem jest ohydna
| ASX76 napisał/a: |
| Kolejne z zestawu dziwacznych pytań. Dlaczego nie zapodajecie bardziej zróżnicowanych? |
| ASX76 napisał/a: |
| Zszywacz, bo nie wiem co to te drugie ustrojstwo. |
| Cytat: |
| Akceleracja, mam nadzieję że dobrze wybrałem |
| ASX76 napisał/a: |
| O nie, znowu głupie pytanie... |
| Beata napisał/a: |
|
Podobno nie ma głupich pytań. |
| utrivv napisał/a: |
|
PiS czy Greenpeace? |
| ASX76 napisał/a: |
| Też pytanie... Pewnie że Stover, ponieważ jest o wiele lepszy. |
| ASX76 napisał/a: |
| Wakacje: Egipt czy Wenezuela? |
bo w nich jakoś nie znalazłam nigdy robala
czy
?
, bo każdemu wolno, a nie każdy lubi mieć guza na czole.
| ASX76 napisał/a: |
| Wolę "Zimnego Lecha", bo milsze skojarzenia, a i w smaku lepszy. |
(do licha, ale będę miała "kinowy" urlop - i Rewers, i Incepcja, i ten diament...)
| Mag_Droon napisał/a: |
| Niech będzie pasek, częściej korzystam.
Ciekaw jestem ile razy pisałeś już o twojej ocenie Domu złego i Rewersu. 20, 25? |
| Max Werner napisał/a: |
| Tata Marcina to coś mi sie kojarzy, co to było? |
| Mag_Droon napisał/a: |
|
Android czy biobot? |
| utrivv napisał/a: |
| nie kumam ale niech będzie francuz. |
| Beata napisał/a: |
| Lub też: francuz - klucz z obustronnie regulowanym rozstawem szczęk. |
| Beata napisał/a: |
| Rambo, gdyż nikt inny nie potrafi unieść tyle uzbrojenia i rączo biegać. |
| toto napisał/a: |
| Kaganiec oświaty. Wystarczy trochę chęci i kaganiec zamienia się w kaganek.
|
| Beata napisał/a: |
| "Łowca jeleni", bo jest ponadczasowy.
Profesjonalista czy "Profesjonał"? |
| Beata napisał/a: |
|
Wodowanie statków: pochylnia boczna czy czołowa? |
| utrivv napisał/a: |
| Znaczy co że zamiast butelki szampana to okręt "z główki"? |
| Beata napisał/a: |
| Funkcja wykładnicza jest be. Zatem eksponent. |
| Amontillado napisał/a: |
| To eksponent nie jest funkcją wykładniczą? |
| Amontillado napisał/a: | ||
To eksponent nie jest funkcją wykładniczą? |
| Beata napisał/a: |
|
Biżuteria: naszyjnik czy bransoleta? |
| utrivv napisał/a: |
| Dokładnie |
| Amontillado napisał/a: | ||
|
| toto napisał/a: |
| Sabetha, nieco za daleko w przeszłość się cofnęłaś. |
| Sabetha napisał/a: |
| Nieznośne smarkule: Ciri czy Ce'Nedra? |
| Mag_Droon napisał/a: |
| Tylko Tolnedranka jest nieznośną smarkulą. Ciri to młodociana przestępczyni z rozbitej rodziny, na której życiu cieniem kładzie się trauma krzywd doznanych w dzieciństwie. |
.
| Stary Ork napisał/a: |
| Tori, bo karmiła piersią prosiaczka. |
.
.
czy
?
Bo jak można walczyć czymś takim:
?
| ASX76 napisał/a: |
| Fryzurka (na głowie): afro czy irokez? |
| ASX napisał/a: |
| A co jeśli ktoś preferuje brązowe? |
| Sabetha napisał/a: |
ASX-ie, tak naprawdę palce mnie swędziały, żeby posłużyć się innym porównaniem. Całkiem, całkiem innym |
czy wilkołakiem
?
Oba miały w sobie to 'coś'. Ale niech już będzie Salem. Zasłużyło sobie.
| MadJack napisał/a: |
| Kora, jedząc ją, ratuję zwierzątka ^^ |
| Sabetha napisał/a: |
| A drzewka? Niszczysz drzewka, wandalu!!! |
| Cytat: |
| Ale może on je tylko taką odpadniętą? |
| MadJack napisał/a: |
| No właśnie! Najlepiej już taką nadgnitą, żeby mieć pewność, że jest martwa, nie boli jej; tak w ogóle to może i gorzej smakuje, ale łatwiej przez gardło przechodzi, o! |
| Sabetha napisał/a: | ||
| PKS, bo czasem jeszcze korzystam z ich usług.
Żyć czy rzyć?
I tym sposobem pozbawiasz pożywienia pomniejsze stworzenia leśne! Ba, taka kora, gdyby jej MadJack nie zeżarł, mogłaby glebę użyźnić! |
| Jander napisał/a: |
| Co za różnica, i tak wszyscy artyści to prostytutki.
|
| Mag_Droon napisał/a: |
| Grom ku.wa, grom. |
| ats napisał/a: |
| Ponieważ kilka kolejek temu Sabetha mnie zignorowała - ponawiam pytanie: |
| ASX76 napisał/a: |
| P.S. Azaliż można beatyfikować inaczej niż "normalnie"? |
| ASX76 napisał/a: |
| P.S.2 Byczek - zapładniacz. Motylek - zapylacz. <takie były ukryte podtexty> |
| ASX76 napisał/a: |
| Toto -> Ujeżdżałbyś konika. |
| Beata napisał/a: |
| Zmasowana obrona, bo frontalny atak jest bez sensu. |
Na te pytanie chyba już odpowiedź padła.
)
| ASX76 napisał/a: |
| P.S. Sabetho, przez Twoje czary nie zdążyłem... |
czy : P
, kocham tę mordę
| ats napisał/a: |
| niskie! wysokie stworzono, aby upokorzyć kobiety |
| Sabetha napisał/a: |
| Ja nawet "Nad Niemnem" byłam w stanie przeczytać z przyjemnością, |
| ats napisał/a: |
| Beata!! Po co budzisz demony przed samym końcem roku??? :D |
| Cytat: |
| Pytał synek stolarza,
Gdy ten ostrzył hebel, Jaki jest dzisiaj w Polsce Najważniejszy mebel, Johoho, hej, Wysoki Sejm, Jaki to jest mebel? Odparł stolarz synkowi, Gdy pasował kołki, Że najbardziej dziś ludzie Biją się o stołki, Johoho, hej, Wysoki Sejm, Najbardziej o stołki. Więc dziecina logicznie Dalej wnioskowała – Jaka jest w Polsce dzisiaj Najważniejsza część ciała, Johoho, hej, Wysoki Sejm, Jaka to część ciała? Najważniejsza jest... głowa, By zadaniom sprostać, A kto myślał inaczej, Ten jest gbur i prostak, A kto myślał inaczej, Ten... miał rację raczej... |
| ats napisał/a: |
| Ależ mi się podobało uzasadnienie do demona seksu - no lubię takie bombonierki z drugim dnem, albo i trzecim |
Ale chyba jednak schabik
Proszę powstrzymać się od uprzedzeń na tle "rasowym"!
| ASX76 napisał/a: |
| elegantszy w nazwie się zdaje. |
| ats napisał/a: |
| zapas - książek czekających na przeczytanie... pycha! |
| ats napisał/a: |
| no już pisałam, że walijski!! |
Kajko & Kokosz. Z sentymentu.
| ats napisał/a: |
| Wybór między diabłem a szatanem mnie nie interesuje |
. Jakoś mnie nie interesują dzieła tego formatu
)
.
| ASX76 napisał/a: |
| Kompot z żółtych mirabelek lepszy. |
| ASX76 napisał/a: |
| Owoce z krzaka, zwłaszcza te rosnące blisko ziemi, są brudne i mogą zawierać różne malutkie żyjątka, jajeczka owadów i takie tam... Tak więc ostrożnie z tą "lepszością". |
| ASX76 napisał/a: |
| Specyficzny urok - zabrzmiało cokolwiek specyficznie dziwnie. |
)
) | Cytat: |
| Mechaniczne, bo większa ich użyteczność praktyczna. |
| ASX76 napisał/a: |
| P.S. Po mieście na koniku nie pojeździsz. |
| ats napisał/a: |
| ale dajcie już spokój tym przebojom dla oldboyów |
| ASX76 napisał/a: |
| Rzekomo miało nie być "wykopalisk"... |
| ASX76 napisał/a: |
| nie są to utwory dla mnie. |
| ASX76 napisał/a: |
| "Marchewkowe pole". Fajniejsze jest. |
| ASX76 napisał/a: |
| Znowu wróciły głupie pytania... |
| ats napisał/a: |
| Ale pytanie jest tak podchwytliwe |
): urojone czy rzeczywiste?
Zdecydowanie królestwo, miałabym przynajmniej szanse przeżyć, nie głodując.
Aniston, bo mniej w niej silikonu.
| Sabetha napisał/a: |
| Brad Pitt |
I wszystko jasne...
najlepiej w całości bez dodatków typu cukier czy śmietana.
.
| Sabetha napisał/a: |
| Blood Angels, bo brzmi mniej głupio |
. A Blood Angels to kiepski wybór | Ork napisał/a: |
EDIT: Sabetho, bolter lepszy, gdyż ma więcej dakka . A Blood Angels to kiepski wybór |
| Sabetha napisał/a: |
| Coby nie zamulać zabawy: autocannon, nie wiem dlaczego, ale niech będzie |
| ats napisał/a: |
| Masażystka, bo z jej usług i ja mogę skorzystać. |
| Sabetha napisał/a: |
| Gaz czy gazda? |
czy
?
Bo tak.
| ASX76 napisał/a: |
| Czy to nie to samo? |
| GilGalad napisał/a: |
|
Oczywiście arab, po prostu są najfajniejsze, zaraz po Mustangach
|
| Cytat: |
| Achał-teki też są cudności, poza tym jest to jedna z naprawdę nielicznych ras, które mogą się równać z arabem pod względem wytrzymałości (zważ na to, że nie wspomniałam, iż stawianie mustanga przed arabem świadczy o kompletnej nieznajomości końskiego tematu |
było 3 którzy w zasadzie w tym samym czasie coś wynaleźli
a co to już się via sieć dokształcaj
Niechaj będzie Crypto... Chyba ciekawsze.
?
nie było opcji "we własnym łóżku"
wybieraj mniejsze zło
albo czekaj na prostsze pytanie
?
| Sabetha napisał/a: |
Magu, a pytanie? |
jakos nie bawi mnie wizja z gatunku raz i na zawsze.
| ASX napisał/a: |
|
Lamia - interesujący stwór. |
A gdybym już musiała, to żaluzje.
?
?
jak dziecko się mieści to co dopiero łapka
?
| makatka napisał/a: |
| zależy jacy goście nie wiedziałam, że LCD to narkotyk... a jesli masz LSD na myśli to jednak alkohol, bo nie spacza aż tak odbioru rzeczywistości.. inna kwestia, że zalezy to też od dawki... ot- "drobna" róznica 1 piwo a flacha wódki... fujara czy fujarka? |
| Stary Ork napisał/a: |
| Oparzenia słoneczne, ponieważ wszystko ma związek z liczbą 5, Ewige Blumenkraft, all hail Discordia |
| Cytat: |
| Jak do nogi to do metalu, ale jak do gry to do nogi. |
| utrivv napisał/a: |
| Ancxg, mundurów nie lubię. |
| MrSpellu napisał/a: | ||
arbajt to nie mundur. |
| utrivv napisał/a: |
| myślałem że to robocze ubranie |
)
| Sabetha napisał/a: |
| Naturalnie, że hipodrom, chyba nie muszę wyjaśniać dlaczego |
.
z
)
| makatka napisał/a: |
| mucha bo nie swędzi.
|
| toto napisał/a: |
| Tym bardziej, że nie mam pojęcia czym są giberesy. |
brzmi nieźle
. Nieee.
| Stary Ork napisał/a: |
| gdyż dosięgnie cię, rasisto jeden, czarny kutas sprawiedliwości |
| Stary Ork napisał/a: |
| Cztery razy po dwa razy czy osiem razy raz po raz? |
albo
| makatka napisał/a: |
| młot- mozna komuś łeb rozbić |
czy kwarc?
?
| Stary Ork napisał/a: |
Oj niedobrze, koledzy, niedobrze |
| toto napisał/a: |
| Jeden nie jest liczbą pierwszą. |
)
| Stary Ork napisał/a: |
| Książę William, gdyż podczas wieczoru kawalerskiego wsuwał striptizerkom za stringi banknoty z własną babcią. |
| Stary Ork napisał/a: |
| Fineasz czy Ferb? |
. A co do kwestii "kto zaczął?" - brudne umysły myślą podobnie.
.
.
| makatka napisał/a: |
| no weź ty nie przesadzaj.. a od czego są sklepy z "dżewnem" i męskie łapki? |
| Stary Ork napisał/a: |
|
Trza mieć to jeszcze gdzie postawić, wpadną teście i co? "Ooo, macie wieszak w kształcie krzyża?"
|
| makatka napisał/a: |
| ojjj Orku.. za mało szperasz po sieci chyba ja tam np znalazłam przecudny projekt, który umożliwia "na co dzień" złożenie krzyżaka w słupek służący jako kolumna na kwiatka |
Jednak gracja.
.
Ale jakbym już musiała, to wolałabym zmęczyć pierwszą.
. No, ale słowo się rzekło.
| Sabetha napisał/a: |
| mój małżonek poniszczył dziś piłę łańcuchową |
| Stary Ork napisał/a: |
| Mmm, lubię żelki. Żelki są dobre. Żelki sprawiają, że czuję się szczęśliwy. Muszę iść po żelki. |
?
| Cytat: |
| nie ma to jak adasie z czterema paskami |
| makatka napisał/a: |
| no nie wiem :D ja mam 240x220 i nie bardzo mi się udaje przeciągnąc te 240 przez 160 cm łózko |
.
| Stary Ork napisał/a: |
| "Dwa Colty", gdyż jednak jest za tym barwniejsza historia . |
| Stary Ork napisał/a: |
| Cokolwiek bierzesz, odstaw, albo się podziel. |
.
| toto napisał/a: |
| Odmienia się jakoś inaczej? |
| makatka napisał/a: |
|
czarny na białym czy biały na czarnym? |
.
Moja wyobraźnia tego nie ogarnia.
| makatka napisał/a: |
| kapibara jest rozczarowana chęcią umieszczenia jej w miodzie
|
.
| makatka napisał/a: |
Sab a ja myślałam, że kto jak kto ale przy kasztanach to wspomnisz coś o kunikach |
ja dla odmiany skonsumuję każda ilośc
.
hmmm niezłe.
.
- kojarzą mi się ze świństwem, tchórzostwem i paroma innymi niemiłymi rzeczami.
.
interesujące
| sanatok napisał/a: |
| Ucieszyła by się z dodatkowych pieniędzy na pewno |
brzmienie brzemienia
Nie.
. COŚ brzmi zdecydowanie jak truchło szwedzkiego rajtara.
czy
?
bo ma niesamowitą minę
| Sabetha napisał/a: |
| pojęcia nie mam, co to są bladawce.
|
nie...
Nie. Ale murkwi i tak nie będzie.
NIE
| ats napisał/a: |
| Zumba, czy samba...? |
| ASX napisał/a: |
| Sab, za życia? |
). Ma dziewczyna charakter.
| Sabetha napisał/a: |
| Gorka na nic się nie da przerobić. |
| Beata napisał/a: |
| Protestuję! Da się! A grokowanie, to co? |
| Asuryan napisał/a: |
| Ekhm, patrzcie czasem na jeden post więcej niż ostatni... Odpowiedziałem przed Beatą. |
| Asuryan napisał/a: |
| Whisky: irlandzka czy szkocka? |
.
.
To pewnie ten, co stoi z tyłu. Ja wolę tego z przodu
| Orcio napisał/a: |
Bajdełej, Sabciu, masz fatalny gust co do kawalerii, gdyż z lekkokonnych jedynie huzarzy . |
| ASX napisał/a: |
| Jeśli stopień bajkowości jest głównym kryterium oceny jakościowej, to ja wymiękam. |
| ASX76 napisał/a: |
| Sab, błąd. Długo na takim wikcie nie pożyjesz. Bez mięsa da się przeżyć. Bez owoców nie bardzo. |
z makaronem oczywiście
? | toto napisał/a: |
| Niestety, nikt nie może tego potwierdzić, po prostu na świecie nie ma tak starych ludzi. Nie ma i już |
| toto napisał/a: |
| książę William |
| ASX76 napisał/a: |
| Rothfuss czy Stover? |
| ASX76 napisał/a: |
| A to nie to samo? Hurtem do pieca! |
| Cytat: |
| bbc knowledge czy investigation discovery |
?
, ale pod nosem, po cichutku?
, ale na cały regulator i z przytupem.
Nieee.
Wolę lekcje.
widząc mnie z takim opasłym tomem w łapach
| Beata napisał/a: |
| Biurokracja doskonała: |
| utrivv napisał/a: |
| Śliwowica pod okiem a gnojówka pod bokiem jak mawia stare polskie przysłowie.
Hen dążmy w dal czy świt nowej jutrzenki? |
| utrivv napisał/a: |
|
Widziałem tę stronę ale zastanawia mnie skąd znasz to słowo |
| Beata napisał/a: |
| Takie sugerowanie odpowiedzi jest niedopuszczalne! |
Jeden ój!
Prezentacja
Pirxa obdarzyłam względami już w podstawówce.
Kacza pipa?
Nie czytałem. Ale lew kojarzy mi się lepiej niż wrona.
| ASX76 napisał/a: |
| (pytanie w "Waszym" stylu |
| Cytat: |
|
Buka, to ona zniszczyła ci dzieciństwo |
| sanatok napisał/a: |
| Kapusta z grzybami!
K-9 czy T-800 ? |
| Zła napisał/a: |
nie używam odżywek do włosów |
| Martynn napisał/a: |
wejście smoka bo kojarzy mi się z niespodziewanym gościem |
| Cytat: |
| Ucieszna moja śpiewaczko, Safo słowieńska,
Na którą nie tylko moja cząstka ziemieńska, Ale i lutnia dziedzicznym prawem spaść miała; |
| arek22 napisał/a: |
| Plus czy Orange? |
| toto napisał/a: |
| wyrodne dziecko etykiety i dobrych manier |
czy F$#$#@*!!! ?
| toto napisał/a: |
| Lipa w ogóle jakoś pachnie? |
?
praca?
A Schweppes może być. Ale nie za często.
| toto napisał/a: |
| Chyba nigdy nie piłem Dr. Peppera. |
.
| toto napisał/a: |
| A ten pierwszy to kto? |
| Stary Ork napisał/a: |
Co złego jest w lunchu za 20 złotych? |
sport?
czy bezwzględny pirat
.
Strasznie trudno się drania pozbyć.
| toto napisał/a: |
| Asortyment od a do n.
|
| Sabetha napisał/a: |
| Co to, urwa, jest ratrak? |
czy Cutugno?
| utrivv napisał/a: |
| Papierzem. |
| toto napisał/a: |
| To jeszcze nie koniec tych gierek.
Baba z jajami czy chłop z cycami? |
| Cytat: |
| Zatrudnię gosposię na pół etatu. Gotowanie, sprzątanie, brydż |
Tylko liscie
Ech, przydałby się trollujący dziennikarz, między wierszami sugerujący odpytywanym związek tegoż z dżenderem i UE.
| Cytat: |
| Znaleźli Greene'a na pustyni|w Boliwii. Ironia losu. Dostał dwie kule w tył głowy.
W żołądku miał olej silnikowy. |
| Cytat: |
| Wtorek.
Bardzo silnie uderzyłem się w twarz butlą tlenową. Nigdy by do tego nie doszło, gdybym nie zrobił sobie omyłkowo zastrzyku ze spirytusu. Przypuszczam, że spirytus podrzucił mi pielęgniarz Gniady z zemsty za to, że zamiast od bólu głowy, dałem mu na przeczyszczenie. Kiedy go czyściło, zrobiłem mu trepanację i napchałem do głowy gazet. Myślę, ze bredzę. Dobranoc, kochany dzienniczku. Chyba już w tym tygodniu nic nie napisze. |
.
Chyba wolę zrezygnować z szynki.
)?
dożyłem
czy grizli?
| utrivv napisał/a: |
| Zielono mi |
czy stryczek?
czy Grabaż
?
.
)
| Plejbek napisał/a: |
|
No to może teraz limo? |
| Plejbek napisał/a: |
No to może teraz limo? |
.
czy Wszechtoudi?
malkontencje
? | utrivv napisał/a: |
| Prot ale kto to taki? coś tam mi się kołacze |
.
. I wszystko jasne.
czy
?
.
czy All Your Base Are Belong To Us?
.
) | Shee napisał/a: |
|
(wstrzeliłam się w konwencję? ) |
.
czy jednak nie?
.
| utrivv napisał/a: |
Toto dwa posty pod rząd? |
| Cytat: |
| [Sob 16:38] sanatok: Uwaga, tylko dla ludzi o mocnych nerwach: http://tinyurl.com/hbbsxce |
Bo podskórnie czuję bratnią duszę.
| Cytat: |
| [Wczoraj 20:34] Stary Ork: Bieganie bez piłki jest sprzeczne z prawami boskimi i ludzkimi, a bieganie z piłką inną niż do koszykówki zwyczajnie nie ma sensu. |
.
| ASX76 napisał/a: |
| bo Turek, czy Ghańczyk to jednak Niemcami nie są. |
| Cytat: |
| Teraz przelotnie ujrzałam to coś. Było duże, dżdżownicowate, bezokie, ale
posiadało rekinią paszczę, mnóstwo krótkich nóżek i szczątkowe skrzydła. Ciało miał dwa razy dłuższe niż człowiek, czarne, poprzecinane czerwonymi i żółtymi pasami. Ślizgało się poprzez odbicie naszego pokoju, unosząc się w trakcie zbliżania się do powierzchni lustra. |
.
| Cytat: |
| Babol – miasto w północnym Iranie, w ostanie Mazandaran, nad rzeką Babol uchodzącą do Morza Kaspijskiego |
| toto napisał/a: |
| ryży |