FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Siatkówka
Autor Wiadomość
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2009-09-13, 20:29   

Nasi nie potrafią po prostu wygrać. Muszę pomęczyć siebie i popsuć nerwy kibicom. Mamy Mistrzostwo Europy, pierwszy raz! :mrgreen:

Łiiiii xDDD
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Sharin 
Pigeon Slayer


Posty: 1200
Wysłany: 2009-09-13, 20:32   

MadMill napisał/a:
Nasi nie potrafią po prostu wygrać. Muszę pomęczyć siebie i popsuć nerwy kibicom. Mamy Mistrzostwo Europy, pierwszy raz!


Święte słowa, święte słowa drogi kolego :mrgreen:
Za każdym razem jak oglądam naszych siatkarzy to mam wrażenie, że oni kochają odpuszczać sobie set w momencie, gdy prowadzą 2:0. Pewnie już widzieli złote medale u siebie. Ale nie krytykujmy ;)

Cieszmy się :mrgreen:
//hurra
_________________
Próżnia doskonała

Próżnia Doskonała na Facebooku
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-09-13, 20:35   

Nerwy mogły być większe, przecież nie było tie breaka :P

//hurra
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Sharin 
Pigeon Slayer


Posty: 1200
Wysłany: 2009-09-13, 20:37   

Metzli napisał/a:
Nerwy mogły być większe, przecież nie było tie breaka :P


I bardzo dobrze, że nie było.
Polacy kochają przegrywać w pięknym stylu ;)
_________________
Próżnia doskonała

Próżnia Doskonała na Facebooku
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2009-09-13, 20:42   

Sharin napisał/a:
Polacy kochają przegrywać w pięknym stylu

Akurat nie siatkarze. Siatkarze lubią przegrywać w słabym stylu (choćby finał MŚ z Brazylią) ale jak wygrywać to po zaciętym boju (te same mistrzostwa świata i półfinał z Rosją od 2:0 do 2:3 :P )

Sharin, narzekasz. :P

Edit: faktycznie, coś mi się pomyliło. ;)
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
  
 
 
Sharin 
Pigeon Slayer


Posty: 1200
Wysłany: 2009-09-13, 20:45   

Ja narzekam? Ależ ja się cieszę :mrgreen:

A co do przegrywania to ilekroć widziałem jakiś mecz to świetnie grali i przegrywali po zaciętym boju :P Możliwe, że miałem takiego pecha i dlatego takie moje spaczone zdanie ;) Nic to, cieszmy się a ja uciekam spać ;)
_________________
Próżnia doskonała

Próżnia Doskonała na Facebooku
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2009-09-13, 21:27   

Maeg napisał/a:
ale jak wygrywać to po zaciętym boju (te same mistrzostwa świata i półfinał z Rosją od 2:0 do 2:3 :P )

To był mecz w grupie, w półfinale graliśmy z Bułgarami. ;)
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2009-09-13, 21:47   

Przez cały mecz było //cheerleader
Po pierwszym secie //jupi
Po drugim - //zaskoczony że tak łatwo
Trzeci to niestety //mlotek i //pacnij zakończony ;(
Końcówka czwartego //kciuki
A na koniec //amor i //impra
I mam gdzieś wszystkich malkontentów.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

  
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2009-09-13, 21:49   

A mnie szlak trafia jak piłka nożna jest na piedestale, W Siatkówce i bez tytułu ME każdy musiał się z nami liczyć. Teraz tylko potwierdziliśmy, że jesteśmy czołówką czołówki. Nikt nam nie podskoczy. BRAWO
 
 
Jachu 
princeps senatus


Posty: 3200
Skąd: Dom-na-Drzewie
Wysłany: 2009-09-13, 21:51   

No i stało się - dziś mamy wielki historyczny dzień... JESTEŚMY MISTRZAMI EUROPY !!!!!!!
Duże brawa dla naszych siatkarzy :mrgreen:
_________________
Życie to dziwka, czytasz za mało, a potem umierasz //orc [Stary Ork]

Zaginiona to zamknięte środowisko, coś jak oddział zamknięty krążący wokół Czarnej Dziury Szaleństwa, najlepiej nie zwracać uwagi na sens bo on tu rzadko występuje //utrivv [utrivv]

"Finezja perfidii rozumowania ściga się w nich z cyniczną sofistyką" [prof. Waltoś o działaniach PiS dot. wymiaru sprawiedliwości]
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2009-09-13, 22:51   

W ogóle może Gruszce należał się MVP za cała karierę... ale moim zdaniem najbardzi9ej wartościowym zawodnikiem dla nas bym jednak Bąkiewicz. Świetne przyjęcie, dobry serwis, dobra praca w bloku, a i atak tez miał na dobrym poziomie.

Dla Zagumnego to nie był turniej życia, lepiej grał w Japonii, o wiele lepiej, ale na ME to wystarczyło. Bardzo miły gest dla Sebastiana też, brakuje jego w kadrze, jako osoby.
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
salat 


Posty: 29
Skąd: z ogródka
Wysłany: 2009-09-14, 09:32   

salat napisał/a:
No nie wiem... Ja bym ich tam tak szybko nie skreślał. Moim zdaniem szansa na jakiś medal jest :) No bo kto tak naprawdę jest teraz mocny w Europie? Rosja, a dalej? Wygramy ze dwa mecze z rywalami z naszej półki (Francja, Włochy, Serbia) i możemy się znaleźć w strefie medalowej. Pożyjemy zobaczymy, ja tam mam nadzieję na jakiś medal :)


Wykrakałem medal ;]

MadMill napisał/a:
W ogóle może Gruszce należał się MVP za cała karierę... ale moim zdaniem najbardzi9ej wartościowym zawodnikiem dla nas bym jednak Bąkiewicz. Świetne przyjęcie, dobry serwis, dobra praca w bloku, a i atak tez miał na dobrym poziomie.

Dla Zagumnego to nie był turniej życia, lepiej grał w Japonii, o wiele lepiej, ale na ME to wystarczyło. Bardzo miły gest dla Sebastiana też, brakuje jego w kadrze, jako osoby.


Święte słowa co do Bąkiewicza, tyle roboty ile on wykonałł w pierwszych meczach to nikt nie zrobił, a póółfinał z Bułgarią to już maestria :)

Co do Zagumnego to ja się szczerze zdziwiłem, że został najlepiej rozgrywającym... Moim zdaniem zagrał przeciętnie słabo. Przy dobrym przyjęciu wystawiał jakieś paskudne piłki albo za plecy, albo za blisko siatki. Blok też zgubił tylko kilka razy. Jedynie jak przyjęcie było fatalne i musiał biec gdzieś przez pół boiska to dogrywał dobrze i chyba nie zdarzyła mu się pomyłka.
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2009-09-25, 19:12   

Patrzę sobie na mecz siatkówki naszych dziewczyn z Hiszpankami i wszystko na razie mi się podoba. Nie rozumiem tylko, dlaczego na początku i końcu każdego replay'a takie gołe półdupki pokazują... //mysli ;)
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2009-09-26, 05:22   

Beata napisał/a:
Nie rozumiem tylko, dlaczego na początku i końcu każdego replay'a takie gołe półdupki pokazują... //mysli ;)


Choćby po to, aby podgrzać temperaturę męskiej części widowni przed odbiornikami telewizyjnymi. W ostatecznym rezultacie może wpłynąć to korzystnie na przyrost naturalny. Tak jak niegdyś częste awarie prądu. ;)
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2009-09-30, 21:25   

Powoli przyzwyczajam się do tych replay'owych ozdobników, tym bardziej, że nasze panie wlały dziś Rosjankom bardzo pięknie. :mrgreen: Oby tak dalej, tfu tfu tfu trzy razy przez lewe ramię. ;)
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-09-30, 21:28   

Tylko komentująca Małgosia Niemczyk jest taka denerwująca....
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2009-10-01, 06:23   

Strasznie ona komentuje to mecze... z całym szacunkiem, ale wolałem ją o wiele jako siatkarkę. :P
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2009-10-01, 06:30   

Hmm, czy ktoś liczył ile razy skutecznie zaatakowała Gamowa? Bez niej ten mecz skończyłby się spacerkiem trzy razy do 15.
Dziś trzeba wierzyć w Holenderki, aby i one nie dały się rozstrzelać Gamowej. Choć wydaje mi się, że są na tyle mocne, że niewiele będzie im potrzeba. Z jednym wyjątkiem - Holenderki już są pewne awansu...
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
Shadowmage 


Posty: 3205
Skąd: Wawa
Wysłany: 2009-10-01, 08:51   

A mecz jak to w siatkówce, szczególnie kobiecej, nieprzewidywalny i pełen zwrotów akcji. Brawo dla naszych siatkarek :)
_________________
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2009-10-01, 09:01   

Jak się okazało Gamowa zdobyła "tylko" 22 punkty, czyli jeden set. U naszych Kaczor 24. To napewno nie będą złotka, ale niech chociaż brąz zdobędą.
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2009-10-01, 10:39   

Beata napisał/a:
Powoli przyzwyczajam się do tych replay'owych ozdobników, (..)


Toż stanowią one dodatkowy bodziec do oglądania dla męskiej części populacji!! Nie wyobrażam sobie, żeby nas tego pozbawiono!! :-P
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2009-10-01, 19:06   

Holenderki po bardzo zaciętym meczu pokonały Rosję 3-2. Wszystko w rękach naszych zawodniczek. Myślę, że dziś wieczór obędzie się bez tie-break'a. Stawiam na 3-1 dla Polek.
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2009-10-01, 19:47   

Taa... przedpole zostało oczyszczone i wiadomo, że żadne okoliczności "tabelkowe" na nic nie będą miały wpływu. Pozostaje "tylko" wygrać, ale - jak widać - nic samo się nie zrobi. Na razie Bułgarki prowadzą w pierwszym secie i zaczynam się denerwować...

Edit: Uff... jest dobrze.

PS. Mag, skąd wiedziałeś?
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
Shadowmage 


Posty: 3205
Skąd: Wawa
Wysłany: 2009-10-02, 07:56   

Zobaczymy jak to będzie z Holenderkami w półfinale. Na razie pomarańczowe dziewczyny wydają się nie do ruszenia.
_________________
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2009-10-02, 08:22   

Mag_Droon napisał/a:
Stawiam na 3-1 dla Polek.

A ile postawiłeś ? Brawo
Shadowmage napisał/a:
Zobaczymy jak to będzie z Holenderkami w półfinale. Na razie pomarańczowe dziewczyny wydają się nie do ruszenia.

Bo grają rewelacyjnie. Ale są w naszym zasięgu tyle że łatwo na pewno nie będzie. Jestem dobrej myśli. Bułgarki grały nieźle a to pokazuje że możemy wygrać z twardym przeciwnikiem
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2009-10-02, 22:36   

"Rewanż" z Holenderkami będzie bardzo ciężki, ale jeśli nasze panny zagrają tak jak w meczu z Rosją i Bułgarią to jest szansa na finał. A nawet jeśli przegramy to na pewno nie w takim stopniu jak w pierwszym meczu. Nic dwa razy się nie zdarza.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2009-10-04, 17:57   

Siatkarki wywalczyły brązowy medal! //cheerleader Bardzo brawo dla dziewczyn. A pomyśleć, że jeszcze całkiem niedługo przed Mistrzostwami tzw. eksperci krytykowali trenera i - jak zwykle - wiedzieli wszystko lepiej.
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-10-04, 18:02   

Wymądrzaniom na pewno nie będzie końca... ;)

Brawa dla naszych //jupi //jupi //jupi
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Shadowmage 


Posty: 3205
Skąd: Wawa
Wysłany: 2009-10-04, 19:21   

Owszem, brawo. Meczu niedane mi było niestety oglądać.
_________________
 
 
Mogget 


Posty: 178
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-10-04, 19:45   

Mimo wczesnej pory warto było pójść z kolegami do baru i przy piwie oglądać pewne zwycięstwo naszych siatkarek :) Strasznie podobała mi się gra Aleksandry Jagiełło, chociaż dzisiaj wszystkie zawodniczki rozegrały dobry mecz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wydawnictwo MAG


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 13