FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Ciekawe miejsca w Sieci
Autor Wiadomość
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-10-17, 21:33   Ciekawe miejsca w Sieci

Temat jest dal tych, którzy chcą zareklamować swoje fora portale lub inne projekty internetowe, które są związane z fantastyką. Temat jednak nie jest miejscem tylko na wrzucenie linka. Powiedz coś o swoim forum/ portalu. W ten sposób na pewno więcej osób się nim może zainteresować. Nie jest to też miejsce na reklamę komercyjną i takie posty będą bezwzględnie kasowane.

Chcesz coś polecić? Śmiało!
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Ingvar

Posty: 20
Wysłany: 2008-10-19, 21:23   

Witam.

Strona, o której piszę traktuje o fantasy w każdej formie.
Forum to posiada własny, niepowtarzalny klimat i przemiłą, specyficzną atmosferę, którą od razu polubicie. W mnogiej ilości tematach można polemizować na nurtujące tematy, a także luźno pogadać tracąc nadmiar czasu. Na tym forum występuje brak tak zwanych "dzieci neo" itp. tak więc nie można obawiać się głupich, bzdurnych postów. Ja w zasadzie trafiłem tam przez zupełny przypadek i od razu mnie wciągnęło. Najbardizej byłem zaskoczony tak bardzo rozbudowaną bazą artykułów w Bestiariuszu oraz ciekawym pomysłem ciągłej sesji na forum. Sesja ta dzieje się w wiosce o nazwie Anduina, która odzwierciedla życie forum. Może w niej grać każdy kto chce. Stworzenie karty postaci jest bardzo proste, a życie w wiosce przysporzyło mi kilka dosyć ciekawych sytuacji.
Nie rozpisując się już więcej :
Anduina- forum fantasy
_________________

Anduina
 
 
Lord_Slavo 


Posty: 5
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-12-19, 23:36   Rekrutacja

Witam,

Nazywam się Sławomir Grześ i jestem jednym z twórców nowego wortalu poświęconego tematyce fantasy. Projekt rusza oficjalnie za kilka dni, jednak wciąż poszukujemy chętnych do współpracy.

Jeśli chcesz dołączyć do grupy pasjonatów, której przestała odpowiadać anonimowość w Internecie, to doskonale trafiłeś. Nie jest to jednak miejsce na reklamę witryny którą będę miał przyjemność prowadzić. Dlatego też chętnych proszę o kierowanie zgłoszeń na mojego maila slawomir.grzes@gmail.com.

W treści proszę o podanie swojego imienia i tematyki w obrębie fantasy jaką jest się zainteresowanym (książki, filmy, gry, opowiadania, wiersze, komiksy, muzyka, rpg, inne).

W temacie proszę wpisać "REKRUTACJA". Mile widziane jest dołączenie recenzji bądź innego tekstu powiązanego z fantasy.
_________________
„Biada tym, co nie odczytują znaków czasu”
Ewangelia wg św. Mateusza

Kestalia // Portfolio // Galeria
 
 
Junonis

Posty: 1
Wysłany: 2010-02-20, 22:49   junonis.pl - PROMUJ FANTASTYKĘ!

Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową,
która oferuje unikalną opcję! Mianowicie całkowicie darmową
publikację Waszy opowiadań, powieści, wierszy i wszelkiej
pracy twórczej w zakresie ogólnej fantastyki.

Strona znajduje się pod adresem: www.junonis.pl

Serdecznie zapraszam wszystkich pasjonatów
fantastyki do pisania, czytani i oceniania prac innych!

Pozdrawiam
Falthorn
 
 
Aletra

Posty: 4
Wysłany: 2010-12-06, 13:36   

Zapraszam Was drodzy forumowicze do odwiedzenia strony http://www.amn.webd.pl i rozpoczęcia nowej przygody. Athkatla jest tylko jednym z sześciu miejsc dostępnych w grze, oprócz tego portowego miasta mamy również miasto Eshpurta, Wężową Puszczę i Chmurne Szczyty, Imnescar czy Esmelartan. Wszystkie lokacje równie niebezpieczne co tajemnicze. Gra oferuje fabularne prowadzenie postaci, udział w częstych sesjach, walki w karczmie, jak również mechaniczny rozwój: walki z innymi graczami i potworami, rozwiązywanie zagadek w labiryntach, okresowe questy mechaniczne, handel, rywalizację w 24 prowadzonych klasyfikacjach. Naturalnie połączenie obu tych dróg daje jeszcze więcej przyjemności! Dla bliższego poznania graczy, czynnego uczestnictwa w życiu Amnu, składaniu propozycji itp. założono również forum. Dla tych, którzy zalogują się do końca tygodnia dodatkowe srebrniki! Serdecznie zapraszam.

Na wszelakie pytania dotyczące gry odpowiem w tym temacie bądź pod gg 6226220. Tlen. Isevire@tlen.pl

ZAPRASZAMY SERDECZNIE 5 GRUDNIA O 20. NOWA ERA NIOSĄCA ZA SOBĄ WIELE ZMIAN!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

gamedecverse


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 13