Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row



FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Fantasta.pl
Author Message
Fidel-F2
Fidel-f2


Posted:     [ !!! ]

Próbował się ktoś ostatnio zalogować na Fantasta.pl? Wyskakują mi jakieś krzaki i nie wiem czy to tylko mój problem czy jakaś szersza akacja.
 
 
Jachu
princeps senatus


Posted:     [ !!! ]

Szerszy problem chyba. Mi też wyskakują krzaki, a poza tym jakiś babol z PHP z leczeniem procentów przeczytanych stron.
 
 
Trojan


Posted:     [ !!! ]

u mię działa bez zarzutu
 
 
Beata
deformacja IU


Posted:     [ !!! ]

Heh, zalogować się mogłam tylko ze strony głównej - gdy weszłam na stronę książki, logowanie przestało działać. Ponadto zawartość karty wyświetla się z powiększoną czcionką i bardzo pięknie przez to rozjeżdża.
 
 
Trojan


Posted:     [ !!! ]

https://tinypic.host/i/fantasta.BjjHD
 
 
Fidel-F2
Fidel-f2


Posted:     [ !!! ]

Problemów ciąg dalszy. Wciąż problemy z logowaniem, tylko ze strony głównej. Niestety strona nie rejestruje zamieszczanych ocen. Ciekawe czy ktoś się jeszcze tym portalem zajmuje.
 
 
Trojan


Posted:     [ !!! ]

recki sa aktualne
 
 
Fidel-F2
Fidel-f2


Posted:     [ !!! ]

:?:
 
 
Jachu
princeps senatus


Posted:     [ !!! ]

[quote="Fidel-F2"]Problemów ciąg dalszy. Wciąż problemy z logowaniem, tylko ze strony głównej. Niestety strona nie rejestruje zamieszczanych ocen. [/quote]Rejestrować rejestruje, ale robi to z opóźnieniem. Niestety, nie wlicza oceny do średniej utworu... natomiast liczy punkty na profilu za dokonanie oceny. Logowanie dalej tylko ze strony głównej, w pozostałych przypadkach się wykrzacza.

[quote="Fidel-F2"]Ciekawe czy ktoś się jeszcze tym portalem zajmuje.[/quote]Pewnie ktoś się w szczątkowych czynnościach zajmuje, bo są cały czas dodawane nowe pozycje książkowe.
 
 
Trojan


Posted:     [ !!! ]

cóż, ja korzystam bez logowania - i nie mam waszych problemów ;)
 
 
Jachu
princeps senatus


Posted:     [ !!! ]

Chyba fantastę naprawili //mysli
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group