FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
ME 2008
Autor Wiadomość
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-06-01, 21:57   ME 2008

Impreza za tydzień sie zaczyna - czas więc na otwarcie tematu.

Grupa A - powinni wyjść Portugalczycy i Czesi, ale Szwajcarzy jako gospodarze na pewno nie dadzą łatwo się wygryź.

Szwajcaria

Czechy

Portugalia

Turcja


Grupa B
- faworyt Niemcy, ale na dobrą sprawę każda drużyna ma równe szanse na awans. Wszystko będzie zależeć od dyspozycji dnia. I wyników rywali :mrgreen:
Austria

Chorwacja

Niemcy

Polska

Grupa C - grupa śmierci. Kto polegnie? Ja niestety obstawiam Holandię - van Basten to słaby trener, który na dodatek łatwo popada w konflikt z zawodnikami. Kluczowy będą mecze z Rumunia - potencjalny dostarczyciel punktów jest w stanie wywinąć jakis numer. Francja czy Włosi? Ostatnio lepsi byli Francuzi, ale Włosi zawsze fuksem wychodzą z grupy

Holandia

Włochy

Rumunia

Francja


Grupa D - teoretycznie najsłabsi są obrońcy tytułu. Osobiście nie wierzę w powtórkę z rozrywki i obstawiam, ze Grecy z grupy nie wyjdą. Szwedzi powinni dać sobie radę - mecz o awans - Rosja vs Hiszpania.

Grecja

Szwecja

Hiszpania

Rosja
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2008-06-01, 22:16   

Jak dobrze, że w każdej grupie mam swojego faworyta, któremu życzę wygrania Euro :)
Gr. A - liczę na Czechy, Szwajcaria i Turcja raczej nie sprawią niespodzianki i nie wyjdą z grupy.
Gr. B - Niemcy i walka między Chorwacją a Polską, oczywiście faworyt Polska ;)
Gr. C - mam nadzieję, że żabole odpadną, ale wydaje mi się, że oni i Włosi wyjdą, z czego Włosi z problemami z Holandią. Liczę na Włochów
Gr. D - raczej nie wierzę w Szwedów, będą walczyć o wyjście z Rosją, Hiszpanie mam nadzieję nie zawiodą, chociaż oni mają świetną od lat drużynę, ale nigdy nie wygrywają.
A teraz emocjonalnie - to już tylko tydzień! //argh Dwa lata czekania, tyle emocji dostarczały tylko mecze z Portugalią - i mam nadzieję, że zagramy w tak dobrym tempie jak z nimi, żebym nie słyszał "teraz trzeba szanować piłkę" i "trzeba się wracać" (po których to sformułowaniach zawsze traciliśmy gola). Oczywiście pewnie się zawiedziemy, ale warto spróbować.
pozdrawiam
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-06-01, 22:22   

Jander napisał/a:
(...) i mam nadzieję, że zagramy w tak dobrym tempie jak z nimi, żebym nie słyszał "teraz trzeba szanować piłkę" i "trzeba się wracać" (po których to sformułowaniach zawsze traciliśmy gola).

Jest szansa, że nie usłyszysz - wystarczy przełączyć na Polsat i komentarz w wykonaniu Borka i Kołtonia :P No chyba, że wolisz (nie)zawodnego Szpaka >.<
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2008-06-01, 22:31   

Ach, no tak, no tak, dzięki przebrzydłemu kapitalizmowi będę mógł uniknąć 'specjalistów od piłki kopanej'. Ale oni to pewnie Niemcom będą kibicować ;)
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2008-06-01, 22:32   

Grupa A - Czesi bez Rosickiego nie wyjdą z grupy. Stawiam na Portugalię, która pod wodzą Scolariego na wielkich imprezach gra dobrze, oraz na Turków, którzy po prostu są dobrą drużyną i po zaciętej walce to oni, a nie Czesi wyjdą z grupy.
Grupa B - Niemcy i... - tak zazwyczaj brzmią typy. Ale jeśli nie przegramy z nazis... naszymi zachodnimi sąsiadami w pierwszym meczu, może być różnie. :P Według mnie Niemcy nie są tak silny jak dwa lata temu u siebie. Ale jednak mimo moich cichych nadziei pewnie z grupy wyjdą.
A wraz z nimi Polska oczywiście.
Grupa C - Tigano, ostatnio lepsi Francuzi? Ostatnio to znaczy kiedy? Przecież Włosi właśnie żabojadów ograli w finale MŚ. :P I mam nadzieję, że Francuzi polegną w grupie, a wyjdą Włosi i... ktoś, bo drugiego faworyta nie mam, choć indywidualnie moim zdaniem Holendrzy są lepszymi piłkarzami niż Francuzi.
Grupa D - Szwedzi to dla mnie właściwie pewniak, jako drugi zespól wyjdzie Rosja (60% szans) albo Hiszpania (40%), która tradycyjnie zawiedzie. Chyba, że znów zaskoczą Grecy, na których ponownie nikt nie stawia. ;)
Tigana napisał/a:
Jest szansa, że nie usłyszysz - wystarczy przełączyć na Polsat i komentarz w wykonaniu Borka i Kołtonia :P No chyba, że wolisz (nie)zawodnego Szpaka >.<

Przecież chyba tylko Polsat pokazuje mistrzostwa, aye? o_O
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
Mogget 


Posty: 178
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-06-02, 08:02   

Grupa A - miłe zaskoczenie poprzednika, ponieważ myślałem że tylko ja na poważnie myślę o zajęciu miejsca premiowanego awansem przez Turków.Czesi bez Rosickiego, ale też bez Nedveda który nie dał namówić się na powrót do kadry, jednak jest to mocna drużyna i jeśli wygrają z Portugalią w co wierzę to wyjdą z grupy.
Grupa B - Polska i Chorwacja.Mimo iż Niemcy są faworytem grupy to jeden Ballack meczu nie wygra (chociaż z nim to różnie bywa :P ) , a obrona z której Niemiaszki słynęły już taka mocna nie jest, o bramkarzu nie wspominając.
Grupa C - Oczywiście Pomarańczowi i Francuzi.Nie cierpię Włochów :D
Grupa D - Rosja i zwycięzca meczu Hiszpania-Szwecja.Nigdy nie byłem fanem Hiszpanów więc wolę Szwecję mi obojętną.
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-06-02, 15:54   

Gand napisał/a:
Grupa C - Tigano, ostatnio lepsi Francuzi? Ostatnio to znaczy kiedy?

A bodajże w eliminacjach do ME - Francuzi wygrali u siebie 3-1
Gand napisał/a:
Przecież chyba tylko Polsat pokazuje mistrzostwa, aye? o_O

Wydawało mi się, że TVP ma pokazać mecze naszej reprezentacji. Tylko wydawało. Biedny "Szpaku"//głaszcze :badgrin:
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-06-02, 16:01   

Grupa I
Szwajcaria na pewno. O drugie miejsce powalczą Portugalczycy z Czechami, jak ci drudzy się zbiorą. Turcja nie ma szans w tej grupie.
Grupa II
Polska pierwsza, a o drugie miejsce powalczą Niemcy z Chorwacją, oczywiście kibicuję Chorwatom. ;)
Grupa III
Holandia pierwsza chyba, drugie miejsce mogą wyrwać Francuzi, Włosi to drużyna, która ma więcej szczęścia niż umiejętności. Może zając ostatnie miejsce w tej grupie, a może wygrać dzięki sędziom. Jestem antykibicem Włoch. :mrgreen: Rumunia raczej się tutaj nie liczy.
Grupa IV
Szwecja na pewno, a reszta to jakiś kosmos. Hiszpania na turniejach grać nie potrafi, Rosja gra słabo, a Grecja to obrońca trofeum. Ene-due-rike-fake... Grecja. :P

A ME wygrają Polacy. Bo tak. :P
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2008-06-02, 16:01   

Tigana napisał/a:
Wydawało mi się, że TVP ma pokazać mecze naszej reprezentacji. Tylko wydawało. Biedny "Szpaku"//głaszcze :badgrin:

Nawet bramków nie pokażą, bo się z Polsatanem nie dogadali. "Polska wygrała 3:2 z Niemcami, a teraz Niesołowski o ustawie medialnej" ;)
Ja w Czechów wierzę, Koller ma długie nogi i łysą głowę ;)
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
mrtobi 

Posty: 182
Skąd: Snukraina
Wysłany: 2008-06-02, 21:37   

Grupa A - Z grupy A powinni awansować Czesi i Portugalczycy, chociaż nieobliczalna Turcja może trochę namieszać. Szwajcarzy jak dla mnie bez szans, nawet handicap gospodarza na niewiele im się zda.

Grupa B - Patrząc neutralnie i obiektywnie przechodzą Niemcy i raczej Chorwacja. Ale my mamy Leo i Boruca więc nigdy nie wiadomo co się zdarzy. Jeśli naszemu treneiro uda się wykrzesać z chłopaków tyle co w pamiętnym meczu z Portugalią w Chorzowie to jesteśmy w stanie każdemu skopać tyłek. Tyle tylko, że teraz potrzebujemy co najmniej dwóch takich meczy, a o to będzie baaaardzo ciężko....

Grupa C - W tej grupie ciężko powiedzieć kto awansuje dalej. Rumunia może teoretycznie wygrać z każdym więc pewnie to od nich w znacznej mierze będzie zależało kto odpadnie a kto awansuje. Zespół który akurat trafi na lepszy dzień Rumuni może mieć problemy. Myślę, że Włochy i Francja przejdą.

Grupa D - Prawdą jest, że Hiszpanii nie idzie zazwyczaj na turniejach, ale kiedy jak nie teraz, z Torresem, Villą, Fabregasem czy Xavim... W tej grupie będę kibicował właśnie im bo po prostu grają piękną piłkę. Mój typ na wyjście z tej grupy to Hiszpania i Szwecja. Grecy jak dla mnie nie mają szans nawet z Rosją.
 
 
Nabu Nezzar 
Gildyjczyk


Posty: 619
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-06-03, 19:34   

A ja jak zwykle kibicuje południowcom (nie licząc Polaków oczywiście;p):P Przede wszystkim Włosi, na drugim miejscu Portugalczycy a na trzecim Hiszpanie. Zawsze tak było i nie wygląda na to aby moje sympatie miały się zmienić. Poza powyższymi sympatyzuje jeszcze z Holandią.

Kto wyjdzie z grupy?

A - 1. Portugalia 2. Czechy
Portugalczycy powinni powalczyć o pierwsze miejsce z Czechami, którzy nawet osłabieni brakiem Rosickiego będą jednym z faworytów. Gwiazda Ronaldo rozbłyśnie w pełni:P Do tego Quaresma, Nani, Simao... Najmocniejsze skrzydła na świecie.
B - 1. Niemcy 2. Polska lub Chorwacja
Aczkolwiek Niemcom, jak na rasowego Polaka przystało, życzę jak najgorzej:P Najfajniej by było aby razem z nami awansowali nasi bracia w wierze Chorwaci:P
C - 1. Włochy 2. Holandia.
Wszyscy mówią, że to grupa śmierci a ja... zgadzam się:P Trzy świetne drużyny, które powalczą o awans no i zawsze groźna Rumunia, która może niektórym pokrzyżować szyki. Oby ta drużyną byłą Francja za którą nigdy nie przepadałem:P
Włosi powinni zajść najdalej (najpewniej do finału) bo to drużyna turniejowa rozkręcająca się z meczu na mecz.
D - 1. Hiszpania 2. Szwecja.
Hiszpania jest zdecydowanym faworytem na 1 miejsce w grupie i jednym z głównych w turnieju. Na papierze. Wiadomo jak z nimi bywa na wielkich turniejach... niestety. Jednak z grupy powinni wyjść. Odpadną pewnie w ćwierćfinale. Chyba, że wybawi ich drugi bramkarz świata Casillas.

Finał? Wersja optymistyczna: Portugalia : Włochy (Hiszpania)
Wersja realna: Niemcy : Włochy
_________________
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-06-03, 20:16   

Francja i Włochy są ponoć przetrzebione kontuzjami - na pewno odpadł Canavaro (W), ale i występ Viery i Henry'ego jest niepewny (F) . Może więc "pomarańczowi" wyjdą z grupy?
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2008-06-05, 19:56   

Kuba wraca do domu? - nie zbyt dobre informacje według sport.pl, mam tylko nadzieje że nie potwierdzone i okaże się, że jednak to nie jest prawda.
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
mrtobi 

Posty: 182
Skąd: Snukraina
Wysłany: 2008-06-05, 20:04   

Niestety ale to chyba jednak już potwierdzone, wielka szkoda //mur Tracimy jednego z nielicznych rasowych graczy jakich mamy....
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-06-05, 20:10   

Podobno już powołany jest w jego miejsce Łukasz Piszczek, tylko to nie rozwiązuje problemu naszej prawej strony, bo Piszczek to jest napastnik a nie skrzydłowy. Szkoda Kuby.
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2008-06-05, 20:13   

Fatalnie, dramatycznie, tragicznie! To jest prawdziwy dramat, bo Błaszczykowski to jeden z naszych najlepszych ofensywnych graczy, który potrafił sam rozklepać dowolną obronę i świetnie dograć. Do tego bardzo szybki i świetnie wszykolony technicznie. Pozostaje żyć nadzieją, że Łobodziński zagra z Niemcami mecz życia.
Ciekawe, w jakiej formie jest Piszczek i czy odegra inną rolę, niż zapchajdziury.
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-06-05, 20:25   

Gand napisał/a:
Fatalnie, dramatycznie, tragicznie! To jest prawdziwy dramat, bo Błaszczykowski to jeden z naszych najlepszych ofensywnych graczy, który potrafił sam rozklepać dowolną obronę i świetnie dograć. Do tego bardzo szybki i świetnie wyszkolony technicznie.

Podpisuje się pod słowami Ganda. Z drugie strony dobrze, że teraz przytrafił mu się pech niż w czasie meczu, kiedy nie ma czasu na poprawki.
Inna sprawa, ze Kuba ma pecha do kontuzji - powinien w końcu trafić do dobrego lekarza, który go dobrze zdiagnozuje i wykuruje, No i dużo wypoczynku, a nie kontuzja - zaleczenie - mecz- kontuzja
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2008-06-05, 20:37   

Gand napisał/a:
Fatalnie, dramatycznie, tragicznie!

Bez przesadyzmu, nie tracimy całej pierwszej jedenastki. Już Leo na pewno postara się zastąpić lukę po Błaszczykowskim. Jest Łobodziński przecież. Mnie właśnie bardziej zastanawia czemu biedny Piszczek, jako pomocnik. On się tam nie sprawdzi, mam takie przeczucie. o.o
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-06-05, 20:55   

Chyba, że Piszczek zajmie miejsce Smolarka w ataku, a ten pójdzie na prawo. Smolarek na skrzydłach sobie radzi.
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-06-06, 21:52   

Najpierw Kuba teraz Kuszczak Kto następny? Aż strach pomyśleć co by sie działo, gdyby zgrupowanie potrwało dłużej. Za Kuszczaka jedzie Kowalewski, ale chyba jako 3 bramkarz.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-06-06, 21:56   

Robimy zakłady? Naciągnięci są Łobodziński i Żewłakow, po pierwszym bym nie płakał, ale jakby wypadł drugi uznałbym to za tragedię narodową... Zdarza się, Kuszczak to takie sobie bramkarz, o wiele pewniejszy wydaje się Fabiański.
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-06-06, 21:58   

MadMill napisał/a:
(...) o wiele pewniejszy wydaje się Fabiański.

Bo z Legii? XD Mad zawsze wiedziałem, że jesteś rasistą :P
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-06-06, 22:00   

NIe, oceniam to na podstawie ostatnich meczów reprezentacji. Fabiański potrafi chociaż grac na przedpolu. :P
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2008-06-06, 22:04   

Jeśli miałby być to cios dla zespołu to Smolarek albo Boruc, żal by mi było Żurawskiego ale nie płakał bym za nim, są lepsi od niego ;) No ale niech już lepiej nie będzie kontuzji :P
MadMill napisał/a:
Naciągnięci są Łobodziński i Żewłakow, po pierwszym bym nie płakał, ale jakby wypadł drugi uznałbym to za tragedię narodową...

I zostalibyśmy bez zawodnika na prawe skrzydło, mądre to by nie było :P
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2008-06-06, 22:15   

Zgadzam się - Kuszczak to jakaś wielka strata nie jest. Fabiański lepszy.
Maeg napisał/a:
żal by mi było Żurawskiego ale nie płakał bym za nim, są lepsi od niego ;)

To mamy w kadrze lepszego środkowego napastnika niż Żurawski? Kogo niby? ; )
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2008-06-06, 22:18   

Gand napisał/a:
To mamy w kadrze lepszego środkowego napastnika niż Żurawski? Kogo niby? ;)


Każdego który gra jak środkowy napastnik a nie cofa się do pomocy :P Żurawski w ten sposób blokuje piłkarza który gra za nim :P Gdy nie ma tria Krzynówek, Smolarek i Żurawski na boisku, to robi się dziura z przodu. Tak było np w meczu z Albanią w pierwszej połowie. Poza tym dla mnie Smolarek jest o wiele lepszy napastnikiem niż Żurawski :P
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2008-06-07, 09:22   

I tak mamy deficyt napastników, a akurat nasi rywale w grupie są słabsi w obronie.
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2008-06-07, 21:57   

Stawiam na awans:
Gr. A - Portugalia i Czechy (niech żyje PORTUGAL!!! :)) )
Gr. B - Niemcy i Chorwacja. Polska zajmie zaszczytne trzecie miejsce.
Gr. C - Francja i Italia (kibicuje również tym drużynom) :-)
Gr. D - Hiszpania i Rosja (tym również) :-)

Trochę szkoda Szwajcarii, bo w meczu z Czechami nie zasłużyła na przegraną. Wystarczyła jedna nieudana pułapka offsajdowa...

Portugalia w spotkaniu z Turcją pokazała klasę!!! Pepe pięknie podłączył się do akcji ofensywnej! Fantastyczna asysta Moutinho przy drugim golu! :))
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2008-06-07, 22:01   

I pierwsze mecze za nami:
Szwajcaria - Czechy 0:1 (0:0)
Portugalia - Turcja 2:0 (0:0)

Mecz Czechów trochę nudny był. Widać, że ich defensywa gra we Włoszech, zespół uskuteczniał catenaccio po zdobyciu gola. Imo bardziej Szwajcarzy zasłużyli na wygraną. Szkoda też Freia.

A drugi mecz to juz inna historia, było lepiej, ale nie najlepiej. Portugalia (nie uznana bramke w pierwszej połowie - niesłusznie) zaprezentowała się lepiej od Turków, którzy no oddali jeden czy dwa celne strzały na bramkę Ricardo. A Pepe (obrońca) drugi raz do bramki trafił, tym razem mu uznali a w samej końcówce jdnego dołożył Raul Meireles.
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-06-07, 22:49   

Maeg napisał/a:
Portugalia (nie uznana bramke w pierwszej połowie - niesłusznie)

Ja chyba jestem ślepy... albo mam lepiej zwidy, bo Pepe był w momencie wrzutki na spalonym. o.O

Portugalia wygrała, bo wygrać miała. Trochę mnie eksperci rozbawili stawiając na Turcję i argumentując to tym, że sama Ronaldo meczu nie wygra... ja nie wiem czym oni się tak w nim emocjonują. Portugalia ma w pierwszym składzie oprócz niego 10 gwiazd światowego formatu przecież. o.O

Co do pierwszego meczu. Szwajcaria grała, a wygrały Czechy. Zasłużenie, bo Szwajcarzy nie potrafili trafić do bramki, a zrobili katastrofalny błąd w obronie. Taki jest ten sport. :P
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Fahrenheit 451


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 13