FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
ME 2008
Autor Wiadomość
Nabu Nezzar 
Gildyjczyk


Posty: 619
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-06-10, 23:12   

Brawa dla Hiszpanii. Owacja na stojąco dla Villi! Zespół z płw. iberyjskiego jest w świetnerj dyspozycji. Mam tylko nadzieję, że nie są to miłe złego początki i Hiszpanie równie łatwo poradzą sobie z kolejnymi rywalami. Grecji powinni wbić ze dwie bramki skoro dziś tyle im strzelili Szwedzi. Wychodzi więc na to, że z grupy wyjdą dzisiejsi zwycięzcy.
Martwi tylko niezbyt pozytywna postawa Ramosa.
No, a jutro czekam na to, iż Cris poprowadzi Portugalczyków do zwycięstwa nad Czechami! I oby wysokiego bo Portugalczyków w takiej formie jest na to stać. A Czesi, poza Cechem, nie zachwycają.
_________________
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15599
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2008-06-11, 00:02   

Jak na razie, Hiszpania i Portugalia spisują się zgodnie z naszymi oczekiwaniami, co cieszy. :))
Wielkie brawa nie tylko dla znakomitego Villi, ale i Torresa, Senny, Xaviego (przebiegł kilkanaście km...), Iniesty... Hiszpania pokazała, jak należy grać z kontry. Prostopadłe podania - palce lizać!

Czechy bez Rosicky'ego tracą na wartości. Pierwszy mecz udało im się wygrać, jednak z taką grą nie zdziałają zbyt wiele.

Bardzo brakuje mi na tym turnieju mojej ukochanej Anglii.

Mogget :arrow: Zapomniałeś o Arszawinie, który jest jeszcze ważniejszym piłkarzem...

Co do meczu Italii z Holandią - pierwszy gol padł z ewidentnego spalonego...
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-06-11, 07:10   

ASX76 napisał/a:
Co do meczu Italii z Holandią - pierwszy gol padł z ewidentnego spalonego...

Powiedz to temu Włochowi, którego znokautował Buffoon i leżał koło bramki.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15599
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2008-06-11, 09:15   

Tigana napisał/a:
ASX76 napisał/a:
Co do meczu Italii z Holandią - pierwszy gol padł z ewidentnego spalonego...

Powiedz to temu Włochowi, którego znokautował Buffoon i leżał koło bramki.


Trochę za daleka droga... Jeśli sfinansujesz wyprawę i załatwisz tłumacza, to chętnie się wybiorę. ;)

Znokautowany zawodnik nie uczestniczył w grze, znajdował się poza boiskiem, więc nie uznanie tego faktu przez sędziego i potraktowanie tej sytuacji tak, jakoby piłkarz na murawie był, jest LOL-em do kwadratu.

Najnudniejszy mecz do tej pory: Grecja - Szwecja. Omal nie zasnąłem patrząc na poczynania tych pierwszych.
Nie cierpię Grecji i Holandii. Pomarańczowych nie ze względu na styl gry, lecz insze kwestie. :-P

Co poniektórzy "wieszają psy" na Krzynówku, natomiast zapominają lub nie chcą przyjąć do wiadomości, że bardziej na krytykę zasłużyli: Żurawski, Golański, Łobodziński czy Smolarek.

P.S. Przez grzeczność udam, że nie widziałem błędu w pisowni nazwiska bramkarza.
 
 
Mogget 


Posty: 178
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-06-11, 10:19   

ASX76 napisał/a:
Najnudniejszy mecz do tej pory: Grecja - Szwecja. Omal nie zasnąłem patrząc na poczynania tych pierwszych.


Chyba nie oglądałeś meczu Francuzów ;P

Co do braku Arszawina-masz rację ASX z tym wyjątkiem że w kolejnych meczach już chyba zagra (pauzował za kartki z eliminacji)

Dziś myślę, że Szwajcarzy wygrają z Turcją (wcześniej kibicowałem Turkom ale oni nawet jak by dzisiaj wygrali to raczej już nic nie zdziałają, a Szwajcarzy zagrali ciekawy mecz przeciwko Czechom, lecz zabrakło im skuteczności i myślę że przy odrobinie szczęścia mogą jeszcze powalczyć o wyjście z grupy).

Portugalia-Czechy remis ;)
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15599
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2008-06-11, 10:55   

Co Wy macie do Francuzów :?: :!: Czepiacie się ich na każdym kroku... Zapewne bardzo się dziwicie, gdy spiorą Holandię i wyjdą z grupy... :))

Szwajcarzy wygrają z Turcją? Nie sądzę... Prędzej na odwrót. :-P

Portugalia - Czechy remis? Po moim trupie! Drużyna C. Ronaldo, Deco, Bosingwy, Simao Sabrosy & Co zwycięży, ponieważ jest lepsza!!! :))

Arszawin jest zawodnikiem nie do zastąpienia w reprezentacji Rosji.
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-06-11, 12:00   

ASX76 napisał/a:
Co do meczu Italii z Holandią - pierwszy gol padł z ewidentnego spalonego...

A w życiu! Kogo to wina, ze Panucciemu się wstać nie chciało? Prawidłowo zdobyta bramka.

Hiszpanie błysnęli, ciekawe jak dalej, druga bramka majstersztyk. Cudowne podanie w tempo Iniesty do Villi. Mniam. xD

Szwecja wygrała z Grecją, bo Grecy przez 4 lata nic się nie zmienili, a reszta nauczyła się z nimi grać. Piękna bramka Ibrahimovicia, a druga totalnie kuriozalna. ;)
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15599
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2008-06-11, 13:12   

Jakbyś poważnie oberwał, to też nie od razu poderwałbyś się zatańczyć obertasa. ;)

Wszystkie gole zdobyte przez Hiszpanów były przedniej marki, zdobyte po pięknych akcjach. Idealnych prostopadłych podań w tym meczy było więcej, niż we wszystkich dotychczasowych razem wziętych. :)) Espana!!! :))

Grecy na poprzednich mistrzostwach mieli wielkiego fuksa. Równie dobrze mogli wtedy nie wyjść z grupy. Gdyby nie jeden gol więcej... Obiecuję, że więcej to im się nie przydarzy. :-P
Druga bramka zdobyta przez Szwedów wyglądała przede wszystkim zabawnie. ;)
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2008-06-11, 15:25   

MadMill napisał/a:
Hiszpanie błysnęli, ciekawe jak dalej

Póki co scenariusz sprzed dwóch lat się sprawdza, wtedy pokonali 4:0 Ukrainę, dziś 4-1 Rosję, a jak się skończyło, wszyscy dobrze pamiętają.

ASX76 napisał/a:
Znokautowany zawodnik nie uczestniczył w grze, znajdował się poza boiskiem, więc nie uznanie tego faktu przez sędziego i potraktowanie tej sytuacji tak, jakoby piłkarz na murawie był, jest LOL-em do kwadratu.


Sędzia nie potraktował Panucciego jak by był na boisku. Jeśli obrońca znajdzie się poza linią końcowa, to linie spalonego wyznacza bramkarz - a wiec w tym wypadku starczyło by Buffon zrobił dwa kroki wprzód i bramki by nie było :P Inna sprawa, że przepis ten na boisku znali jedynie sędziowie :P
O Włochów się nie boję :P Dwa lata temu też zgubili punkty w pierwszym spotkaniu a skończyło się to wygraną MŚ, a Holandia - patrz Hiszpania, bardzo fajna gra tylko czy nie będzie powtórki z "grają jak nigdy, a przegrywają jak zawsze".
A czas Greków się widać skończył! Meczu nie widziałem, ale wątpię by nudą przebił mecz Francja - Rumunia :P
I mała analogia: 1996: Niemcy-Czechy 2:0 w grupie i Czechy II miejsce w ME, 2008 Niemcy-Polska 2:0 w grupie i Polska... ? :mrgreen:
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15599
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2008-06-11, 16:39   

Gdyby Hiszpania przegrała z Rosją, wówczas byłbyś bardziej pewny sukcesu wielkiej drużyny Aragonesa? :-P

Przepis, o którym nikt nie wie poza sędziami, jest absurdalny. Innymi słowy jest do d...

Gdybyś zobaczył mecz Grecja - Szwecja, nie miałbyś najmniejszych wątpliwości co do jego najwyższego stopnia nudy. :-P
 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2008-06-11, 17:24   

ASX76 napisał/a:
Przepis, o którym nikt nie wie poza sędziami, jest absurdalny. Innymi słowy jest do d...

Jakoś WSZYSCY sędziowie mówią w tej sprawie jednym głosem...

Na szybko wrażenia z wczorajszych meczów, które oglądałem w jakimś hotelu na zadupiu gdzieś w Polsce ; ) :

Hiszpania - Rosja

Hiszpanie zagrali błyskotliwie, ładniej nawet od Holendrów ale ja bym poczekał jednak na drugi mecz tej drużyny... Pamiętam, że 4 lata temu też ładnie zaczęli a potem... No ale tym rzem mają Villę, a wtedy a ataku grał Raul. ;)
Rosjanie raczej ugrać nic nie mogli, za późno się obudzili a dodatkowo obrona była zbyt ociężała.

Szwecja - Grecja

Spodziewałem się wyzszego zwcięstwa Szwedów i zapewne tak by było, gdyby 1. gol padł wcześniej. Ibra po raz kolejny pokazał, że jest jednym z lepszych napastników na Ziemi a Szwecja, że zgodnie z tym co pisałem przed Euro, jest drużyna bardzo solidną i będzie się liczyć może nawet w grze o złoto, bo niestety piłkarscy artyści tacy jak Holendrzy czy Hiszpanie zapewne nic nie ugrają.

Na koniec: precz w Francuzami, bandą emerytów grających bez polotu, ambicji, wyobraźni i zanudzających kibiców! :P
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-06-11, 17:36   

ASX76 napisał/a:
Gdyby Hiszpania przegrała z Rosją, wówczas byłbyś bardziej pewny sukcesu wielkiej drużyny Aragonesa? :-P

Gdyby Portugalczycy dostali manto w pierwszym meczu to też byś nad nimi rozpływał w zachwycie. "Gdybanie" się nie liczy - najważniejszy jest wynik na boisku.
Wczoraj 2 niezłe mecze - Hiszpanie rozegrali świetne spotkanie, ale czas zweryfikuje jego wartość. Cztery lata temu też zwyciężyli "na dzień dobry" z Rosjanami, ale to były złego dobre początki.
Szwedzi zrobili swoje czyli wygrali z Grekami - ciekawie zapowiada sie ich konfrontacja z Rosją i Hiszpanią, bo chyba Grecy będą jedynie dostarczać punkty.
Dzisiaj Szwajcarzy grają o wszystko i chyba poradzą sobie z Turcją, a Czesi z Portugalią pokażą swoja prawdziwa wartość,. Ciekawa konfrontacja chociażby dlatego, ze jesieni to nasi południowi sąsiedzi będą sprawdzać "biało-czerwonych" w eliminacjach MŚ, a Portugalczyków już znamy.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2008-06-11, 17:56   

Czechy z Kollerem na ławce, ale z Barosem jako jedynym napastnikiem. Prawie wszyscy kibicują Portugalii, a wszyscy uważają, że Portugalia wygra. Ja kibicuję Czechom, mam nadzieję, że zaskoczą nas wszystkich.
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-06-11, 18:50   

Tigana napisał/a:
Gdyby Portugalczycy dostali manto w pierwszym meczu to też byś nad nimi rozpływał w zachwycie.

Mogą dostać dzisiaj. Czesi nie Turcy, grać się nie boją. ;) Na razie mamy 1:1, ale to Czesi mieli więcej sytuacji pod bramkom, chociaż dwa strzały Ronaldo spoza pola karnego Cech też mógł wpuścić. W ogóle nasuwa mi się takie spostrzeżenie, że Cech o nie ten sam człowiek co sprzed 4 lat. Wtedy to był bramkarz, pewny i zdecydowany, teraz zdarzają mu się straszne wpadki.
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Nabu Nezzar 
Gildyjczyk


Posty: 619
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-06-12, 00:38   

Tigana napisał/a:
Dzisiaj Szwajcarzy grają o wszystko i chyba poradzą sobie z Turcją, a Czesi z Portugalią pokażą swoja prawdziwa wartość
W bukmacherce to ty chyba nie masz szczęścia :-P
Portugalia pokazała dziś Czechom gdzie ich miejsce :mrgreen: Zapewne poza ćwierćfinałami euro, bo aby przejść kosztem Turcji mają jakieś 50% szans. W ogóle Czesi mają farta, że trafili do dość słabej grupy. Portugalia, pierwsza drużyna, która awansowała zdeklasowała w 2 połowie Czechów. Nie jeden Ronaldo świadczy o wartość ekipy z Półwyspu Iberyjskiego. Oby dotarli do finału bo po drodze, z silnych rywali mają tylko Niemców. Z reszta powinni sobie poradzić.
_________________
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2008-06-12, 00:59   

Portugalia - Czechy

Nadal nie lubię Portugalii... ale jasne cholera, oni nie dają wyboru. Jeśli w kolejnych meczach będą grać tak jak dziś z Czechami, to trudno będzie nie podziwiać ich gry.
Więc - ciągle im nie kibicuję, ale nie da się nie docenić kunsztu, z jakim Portugalczycy rozklepali Czechów. Pogratulować.
I pozostaje satysfakcja, że w eliminacjach ugralismy z nimy 4 pkt ; )

Szwajcaria - Turcja

Kibicowałem obu drużynom w ich 1. meczach, ale dziś byłem Szwajcarem. Zjawiskowy mecz na wodzie, wielkie emocje (przynajmniej dla mnie) i dramatyczna końcówka, gdy już wydawało się, że zaraz padnie bramka dla Szwajcarów.
Smutno, bo Szwajcarzy grali z ambicją, pomysłem, determinacją. I znów, tak jak w pierwszym meczu, zabrakło im szczęscia i doświadczenia. Szkoda tym bardziej, że to gospodarze.
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
Nabu Nezzar 
Gildyjczyk


Posty: 619
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-06-12, 01:28   

Gand napisał/a:
Więc - ciągle im nie kibicuję, ale nie da się nie docenić kunsztu, z jakim Portugalczycy rozklepali Czechów. Pogratulować.
I pozostaje satysfakcja, że w eliminacjach ugralismy z nimy 4 pkt ; )
I to jest zdrowe podejście. Pomimo, że nie lubisz danej drużyny to potrafisz docenić jej walory. Nie stosujesz, jak całkiem sporo osób, krytyki tylko dla krytyki.

Gand napisał/a:
Szwajcaria - Turcja
Kibicowałem obu drużynom w ich 1. meczach, ale dziś byłem Szwajcarem. Zjawiskowy mecz na wodzie, wielkie emocje (przynajmniej dla mnie) i dramatyczna końcówka, gdy już wydawało się, że zaraz padnie bramka dla Szwajcarów.
Smutno, bo Szwajcarzy grali z ambicją, pomysłem, determinacją. I znów, tak jak w pierwszym meczu, zabrakło im szczęscia i doświadczenia. Szkoda tym bardziej, że to gospodarze.
Ech... Był to pierwszy mecz Euro, który przegapiłem. Musiałem zrezygnować z niego, bo miałem mecz w siatkę. A przekładam aktywne uczestnictwo w sporcie nad tym telewizyjnym :-P Choć gdyby to już był mecz o stawkę wtedy bym go z pewnością obejrzał. A tak grały tylko dwaj średniacy, którym na dodatek nie kibicuję.
_________________
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15599
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2008-06-12, 07:35   

Nie ma to gdy przemawia prawda boiska, prawda Tigana-san? :-P

PORTUGALIA gra bardzo ładnie i skutecznie! :)) Pewnie, że nie tylko C. Ronaldo, ale i przecież: Simao Sabrosa, Bosingwa, Deco, Moutinho...

Nabu :arrow: "Nie bądź taki hop do przodu". ;) Gand zjechał Francję, a jej piłkarzy nazwał "miernotami"... O czym to świadczy, jak nie o krytyce dla samej krytyki (albo jeszcze gorzej...)? :-P

Nie kibicuję Turcji, ani tym bardziej Szwajcarii, jednak z dwojga "złego" wolałem już tych pierwszych. Również nie udało mi się obejrzeć meczu (byłem w pracy), natomiast słuchałem relacji przez radio. Mimo wszystko ucieszyłem się ze zwycięstwa ekipy F. Terima. :-)

Gand :arrow: Nie czekaj z tym podziwianiem gry boskiej Portugalii, tylko szybko się za to bierz, bo jeśli dalej będziesz zwlekał, możesz nie zdążyć - turniej się skończy... ;)

Mad :arrow: Najłatwiej zwalić winę na bramkarza. Prawda jest taka, że Portugalia ma lepszą drużynę niż Czechy, którzy są słabsi niż jeszcze kilka lat temu. A bez Rosicky'ego tracą sporo...
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-06-12, 08:25   

ASX76 napisał/a:
Mad :arrow: Najłatwiej zwalić winę na bramkarza. Prawda jest taka, że Portugalia ma lepszą drużynę niż Czechy, którzy są słabsi niż jeszcze kilka lat temu. A bez Rosicky'ego tracą sporo...

A gdzie zwaliłem winę na bramkarza? Tamtego posta napisałem po pierwszej połowie i jeszcze nie wiedziałem jaki będzie wynik meczu. :P Ricardo za to jest cieniutki jeśli chodzi o grę na przedpolu i dośrodkowania, potrafi bronić jedynie na linii bramkowej. ;)
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2008-06-12, 10:22   

Gdyby Czesi wykorzystywali swoje okazje to mogli wygrać, jakoś geniuszu Ronaldo w tym meczu dalej nie widziałem (poza szukaniem fauli, karnych i popisowym padnięciem na ziemi po pogłaskaniu ręką po twarzy, oj biedaczek). Szkoda Czechów, bo zagrali naprawdę niezły mecz, brakowało Barosa w lepszej formie, w piłkarzach sprzed 4 lat nie wspomnę. No nic, chłopczyki były od nich lepsze, ale nie mam zamiaru tego rozwijać, bo jest już dwóch fanatyków tej drużyny na forum, a oni mnie wyręczają za 10.
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-06-12, 10:28   

Jander napisał/a:
Gdyby Czesi wykorzystywali swoje okazje to mogli wygrać

Baros w takiej formie ssie... miał 3 akcje, wystarczyło trafić jedną z nich, a byłoby bardzo ciekawie, bo wszystkie były przy wyniku 1:1. Co za dupek. --_-

Ronaldo został wyłączony z gry bardzo dobrze, ale niewykorzystane sytuacje Barosa się zemściły i raz go nie upilnowali ni było 2:1 dla Portugalii. Trzecia akcja wynikła z odkrycia się Czechów.

---

Turcja - Szwajcaria - słuchałem w radiu, z tego co mogłem wywnioskować to Szwajcarzy mieli więcej sytuacji, ale Volcan był w dobrze formie. A porzekadło, że mecz trwa aż sędzie nie gwizdnie znowu się spełniło, Turcy mieli więcej wiary w wygraną i ostatnią akcją przedłużyli swoje nadzieje. Gratulacje dla Turcji.
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Mogget 


Posty: 178
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-06-12, 10:37   

Ja oglądałem mecz Szwajcarów.Początek pierwszej połowy to ataki Turków.Gdy zaczął padać deszcz Szwajcarzy przejęli inicjatywę (piłka wodna to nie jest chyba ulubiony sport kebabów :) ) co zaowocowało bramką.W drugiej połowie obydwie drużyny miały swoje szanse jednak nie wykorzystanie kontrataku przez Szwajcarów (czterech Szwajcarów na dwóch Turków) mogło ich trochę podłamać.Turcy zagrali do końca i strzelili zwycięską bramkę.Gospodarze zagrali dwa dobre mecze i dwa razy przegrali.

Portugalczycy zagrali ładny mecz (literki mi uciekają z klawiatury gdy to piszę :-P ).Jednak mają jeden słaby punkt-bramkarza.
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-06-12, 11:01   

Piszczek kontuzjowany. No bez jaj... jacy oni delikatni są. o.o
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15599
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2008-06-12, 11:15   

Jander napisał/a:
Gdyby Czesi wykorzystywali swoje okazje to mogli wygrać, jakoś geniuszu Ronaldo w tym meczu dalej nie widziałem (poza szukaniem fauli, karnych i popisowym padnięciem na ziemi po pogłaskaniu ręką po twarzy, oj biedaczek). (...)


Gdyby ciocia miała jaja... :-P

Portugalia była drużyną lepszą i dlatego zwyciężyła w pełni zasłużenie. :))

Francja też, gdyby wykorzystała swoje okazje w meczu z Rumunią to mogła wygrać...

Skoro nie widzisz geniuszu Ronaldo, widocznie masz za słaby wzrok. Może czas pomyśleć o nowych okularach? ;)

Mad :arrow: Sameś napisał, że bramkarzowi Czech zdarzają się (cytuję): "straszne wpadki"... :-P
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-06-12, 11:18   

ASX76 napisał/a:
Mad :arrow: Sameś napisał, że bramkarzowi Czech zdarzają się (cytuję): "straszne wpadki"... :-P

Ale to jest stwierdzony fakt i nie chodziło o same ME, bo jak powtarzam - posta pisałem jeszcze jak był wynik 1:1. :roll:
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15599
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2008-06-12, 11:38   

MadMill napisał/a:
ASX76 napisał/a:
Mad :arrow: Sameś napisał, że bramkarzowi Czech zdarzają się (cytuję): "straszne wpadki"... :-P

Ale to jest stwierdzony fakt i nie chodziło o same ME, bo jak powtarzam - posta pisałem jeszcze jak był wynik 1:1. :roll:


Nie ma znaczenia, kiedy pisałeś tego posta, skoro, jak sam twierdzisz, "straszne wpadki" Cecha to "stwierdzony fakt"... :-P
No, chyba że ów "fakt" był ważny tylko do wyniku 1:1, hę? ;)
 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2008-06-12, 13:36   

Jednocześnie martwi, zadziwia i fascynuje mnie twoje uparte bronienie reprezentacji Francji. Drużyna ta nie pokazała NIC, co mogłoby dać jakieś powody do tego, aby używać sformułowań w stylu 'wielka Francja' i uważać ją za jednego za faworytów turnieju.
To nie ja tu jestem nieobiektywny, ale ty, mości ASXie. ;) Jeśli drużyna, której nie lubię gra ładnie, to potrafię to przyznać (patrz - Portugalia). Ale jeśli jakiś team gra tak jak Francja, wraz z Rumunią serwując póki co najgorszy mecz na tym Euro... to tutaj nie ma czego bronić. Jeśli Francuzi jakimś cudem wyjdą z grupy (jeśli nawet ograją Włochów - w co nie wierzę, to i tak dostaną łomot od Holandii), to na ćwierćfinale się skończy.
Nic nie zrobią, to już nie ta drużyna. ;) 2 lata temu mieli chociaż Zizou, który ciąnął ich grę. Teraz mają przereklemowanego Ribery'ego (to bardzo dobry piłkarz, ale tylko bardzo dobry - w żadnym wypadku nie wielki), Hery'ego bez formy, emerytów w środku pola (Makelele nie był w tm sezonie podstawowym graczem Chelsea, Vieire długo leczył uraz). Malouda również miał slabiutki sezon w Chelsea. Po Benzemie wyraźnie widać, ze brak mu świeżości. A za największy talent jest uważany jakiś czarnoskóry młodzieniec o wyglądzie Predatora, który strzelił dwie bramki Ekwadorowi, a w meczu z Rumunią snuł się zagubiony po murawie.
Z czym do ludzi, ASXie? :P
Dziś kibicuję Niemcom (bo porażka Chorwacji zwiększa nasze szanse) i, wiadomo, Polsce. ;)
A kontuzja Piszczka mnie jakoś nie dziwi - facet wraca w klapkach z wakacji, dostaje z dnia na dzień pełne obciążenia treningowe i ... no i stało się.
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2008-06-12, 16:14   

Boruc - Wasilewski, Bąk, Jop, Żewłakow - Smolarek, Dudka, Lewandowski, Krzynówek - Roger - Saganowski

Cieszy mnie Jop, oby Krzynaldo i Smolardinho grali 10 klas lepiej niż z Niemcami ;)
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2008-06-12, 16:36   

Tylko ten Sagan...
No ale w obliczu kontuzji Piszczka i Żurawskiego nawet specjalnej alternatywy dla niego nie ma. Poza tym bez zastrzeżeń, bo postawiłbym na praktycznie taką samą jedenastkę na miejscu Leo. ;)
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15599
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2008-06-12, 17:53   

Nie wiem skąd, ale mam takie dziwne wrażenie, że Polska... z Austrią. ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Żuławski


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 14