FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Kościół a homoseksualizm
Autor Wiadomość
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2019-07-22, 17:33   

Crozier napisał/a:
Pewnie jestem, bo po raz kolejny ci odpisuje. W realu dostałbyś po prostu w ryj i juz sie nie odzywał, ale niestety, jest to przyklad tego, jak internet ogranicza dyskusje z takimi smętnymi pizdami.
rozkoszny jesteś jak się złościsz, a teraz pomerdaj ogonkiem
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Crozier


Posty: 161
Wysłany: 2019-07-22, 17:34   

Sami futuryści tutaj, Lem by przyklasnął.

Moze napisz o tym ksiażke? Chetnie poczytam, jak sie bedzie zylo pod batutą Włodzia. Dla lewaków zapewne wygodniejsze rozwiazanie, niz ten przeklety Jarkacz i jego świta, wiec dlaczego sie nie cieszycie?
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2019-07-22, 17:38   

po co pisać? Pacek już napisał

Crozier napisał/a:
wiec dlaczego sie nie cieszycie?
dżizz, aleś ty głupi
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Crozier


Posty: 161
Wysłany: 2019-07-22, 17:46   

Fidel, jesteś jak psie gowno, w które wdeptuje sie na chodniku, wyciera o kraweznik i idzie sie dalej. Jak mylisz, czy gdyby psie gówno wolalo do mnie z chodnika, ze jestem glupi, przejalbym sie? Pogłówkuj troche. A tymczasem...

<dodaj do ignorowanych> *klik* A i tak o dwa posty za pozno, ale mam nadzieje, ze dolalem troche paliwa do twojej podniety.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2019-07-22, 17:48   

No dobra, wyjdę na zjeba, ale co mi tam. :mrgreen: Ważne, aby być w dobrym towarzystwie. :mrgreen:

Profesor Marcin Matczak wrzucił na Fejsie cytaty z niemieckich "klasyków". Akurat w jego rzetelność wierzę, więc przekleję i tutaj:
Cytat:
Kiedy ktoś publicznie mówi, że Polska stacza się w faszyzm, jest wyśmiewany. Jako osoba, która często dostrzega przejawy faszyzmu w życiu publicznym w ostatnich czterech latach, także zastanawiam się, czy nie przesadzam. Ale wtedy przypominam sobie poniższe cytaty.

Przeczytajcie je, proszę, uważnie, i porównajcie z wypowiedziami, które padają dzisiaj w Polsce. Faszyzm i nacjonalizm znowu podnoszą swój obrzydliwy łeb, bo one nie są zjawiskami historycznymi, ale nowotworem, który zawsze drzemie w głębi człowieka, gotów powrócić.

„Całe nasze dzisiejsze życie publiczne jest jak wylęgarnia seksualnych idei i fantazji.”

Adolf Hitler, Mein Kampf, Vol. 1 Chapter 10

„Dzisiaj chrześcijanie .... stoją na czele [tego kraju].... Obiecuję, że nigdy nie zwiążę się z partią która chce zniszczyć chrześcijaństwo.... Chcemy ponownie wypełnić naszą kulturę duchem chrześcijańskim... Chcemy wypalić ogniem wszystkie pojawiające się ostatnio niemoralne wydarzenia w literaturze, teatrze i prasie - krótko mówiąc, chcemy wypalić truciznę niemoralności, która weszła w całe nasze życie i kulturę w wyniku ekscesów liberalizmu w ciągu ostatnich kilku lat.”

Adolf Hitler, quoted in: The Speeches of Adolf Hitler, 1922-1939, Vol. 1 (London, Oxford University Press, 1942), pg. 871-872)

„Francuski reporter, ubolewający na widok osób LGTBQ w miejscach publicznych, skarżył się, "zaraza ... niszczy każde środowisko." Berlińska policja narzekała, że czasopisma adresowane do gejów, które nazywali "obscenicznymi materiałami prasowymi", się mnożą. W Wiedniu wykłady "Naukowego Komitetu Humanitarnego" były wypełnione po brzegi zwolennikami, ale jeden z nich został zaatakowany przez młodych mężczyzn rzucających śmierdzącymi bombami. Pewien paryski radny miejski w 1933 r. nazwał to "kryzysem moralnym", który w tamtym czasie można było zobaczyć publicznie w oczach gejów”

„Daleko nam do zwrócenia się ku faszyzmowi", powiedział radny, "ale mimo to musimy się zgodzić, że w niektórych rzeczach te reżimy czasami czyniły dobro... Pewnego dnia Hitler i Mussolini obudzili się i powiedzieli: "Szczerze mówiąc, skandal trwał wystarczająco długo".... I .... homoseksualizm... został wypędzony z Niemiec i Włoch już następnego dnia".

John Broich „Jak naziści zniszczyli pierwszy ruch na rzecz praw homoseksualistów”

„Chciałbym przedstawić Państwu kilka pomysłów w kwestii homoseksualizmu. Są tacy homoseksualiści, którzy uważają, że to, co robię prywatnie, to moja sprawa, sprawa czysto prywatna. Jednak wszystko, co dzieje się w sferze seksualnej, nie jest prywatną sprawą jednostki, ale oznacza życie i śmierć narodu.”

H. Himmler, Translated in Michael Burleigh and Wolfgang Wipperman, The Racial State: Germany 1933-1945 (New York, 1991), pp. 192-93.

Jako żywo, narracja naszych bogoojczyźnianych "patriotów-katolików". :) Ale się nie znam. :)
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Sabetha 
Baba Jaga


Posty: 4566
Wysłany: 2019-07-22, 17:51   

Cytat:
I najwidoczniej zyje, bo w zyciu sie nie spotkalem z zadną agresją, nawet slowną, a obracalem sie w naprawde roznych srodowiskach i z roznymi ludzmi sie chodzilo na imprezy. Moze zaden nie popierdalal z piorami w dupie, pewnie to dlatego. :)


No patrz, a ja się non stop spotykam z różnymi przejawami agresji, a nawet z piórami we włosach nie popierdalam, co dopiero mówić o dupie.

Crozier napisał/a:
No bo sie umowmy, wolnosc seksulana i tolerancja ma sie w Polsce wcale nie najgorzej


Tolerancja? Chyba, kurwa, glutenu. A ta "wolność" w praktyce wygląda tak, że gdy idziesz do lekarza po tabletki antykoncepcyjne, ten ci mówi, że masz jedno dziecko, więc ci ich nie da, bo powinnaś mieć więcej i jego światopogląd mu nie pozwala. I nie jest to lewacka propaganda, tylko autentyk z życia Sabethy.




Cytat:
I zawsze mnie bawi, jak ktos wytacza Kościół w dyskusji z kims, kogo uwaza za prawaka. Zabawne to jest tym bardziej, że ta instytucja w zyciu moim i mojego otoczenia od lat nie odgrywa ZADNEJ roli. Gdyby nie ujadanie niektórych, w zyciu bym sie nie dowiedzial, ze zyje w katolibanie, moze rzeczywiscie trzeba byc czarnym gejem-islamistą, zeby sie tutaj poczuć jak w piekle?


Inny autentyk z życia Sabethy - próba zrobienia próby przed uroczystością zakończenia roku w czasie, gdy niezaangażowani pójdą do kościoła (przy czym wszyscy chętni na modlitwę mogą swobodnie z próby zrezygnować). Donos, awantura, brak próby, obowiązkowe modły.
O wizycie Michała archanioła i wynikłych z niej donosach i groźbach pisałam onegdaj, powtarzać mi się nie chce. Powiem tylko, że na własnej skórze poczułam, jak to jest być zastraszaną mniejszością. A nie jestem gejem islamistą, nie jestem nawet czarnym, tylko rudym.

Edyta:
Romulusie, widziałam to na FB i ciarki mnie przeszły.
_________________
"Wewnątrz każde­go sta­rego człowieka tkwi młody człowiek i dzi­wi się, co się stało".
T. Pratchett "Ruchome obrazki"
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2019-07-22, 17:53   

Crozier, głupiś
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2019-07-22, 17:53   

Crozier, wiesz jak nazywa się Twój problem? Brak szacunku do ludzi. W zasadzie g.wno mnie to obchodzi, ale tak z ciekawości: czy siebie lubisz?
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
Crozier


Posty: 161
Wysłany: 2019-07-22, 17:59   

Sabetha napisał/a:
Cytat:
I najwidoczniej zyje, bo w zyciu sie nie spotkalem z zadną agresją, nawet slowną, a obracalem sie w naprawde roznych srodowiskach i z roznymi ludzmi sie chodzilo na imprezy. Moze zaden nie popierdalal z piorami w dupie, pewnie to dlatego. :)


No patrz, a ja się non stop spotykam z różnymi przejawami agresji, a nawet z piórami we włosach nie popierdalam, co dopiero mówić o dupie.

Crozier napisał/a:
No bo sie umowmy, wolnosc seksulana i tolerancja ma sie w Polsce wcale nie najgorzej


Tolerancja? Chyba, kurwa, glutenu. A ta "wolność" w praktyce wygląda tak, że gdy idziesz do lekarza po tabletki antykoncepcyjne, ten ci mówi, że masz jedno dziecko, więc ci ich nie da, bo powinnaś mieć więcej i jego światopogląd mu nie pozwala. I nie jest to lewacka propaganda, tylko autentyk z życia Sabethy.




Cytat:
I zawsze mnie bawi, jak ktos wytacza Kościół w dyskusji z kims, kogo uwaza za prawaka. Zabawne to jest tym bardziej, że ta instytucja w zyciu moim i mojego otoczenia od lat nie odgrywa ZADNEJ roli. Gdyby nie ujadanie niektórych, w zyciu bym sie nie dowiedzial, ze zyje w katolibanie, moze rzeczywiscie trzeba byc czarnym gejem-islamistą, zeby sie tutaj poczuć jak w piekle?


Inny autentyk z życia Sabethy - próba zrobienia próby przed uroczystością zakończenia roku w czasie, gdy niezaangażowani pójdą do kościoła (przy czym wszyscy chętni na modlitwę mogą swobodnie z próby zrezygnować). Donos, awantura, brak próby, obowiązkowe modły.
O wizycie Michała archanioła i wynikłych z niej donosach i groźbach pisałam onegdaj, powtarzać mi się nie chce. Powiem tylko, że na własnej skórze poczułam, jak to jest być zastraszaną mniejszością. A nie jestem gejem islamistą, nie jestem nawet czarnym, tylko rudym.

Edyta:
Romulusie, widziałam to na FB i ciarki mnie przeszły.


Ojej, współczuje. To musialo ci rozjebać życiorys. Szkoda, że w tym podłym kraju sa zamkniete granice i zeby sie stad wydostac, trzeba zaczepic sie o podwozie jakiejś niemieckiej ciezarowki i liczyć na łut szczescia.

@Beata, nie wiem, byc moze. Wychodze z zalozenia, ze nikomu nie nalezy sie szacunek tylko z racji tego, ze jestesmy tego samego gatunku. Wiec nie, nie mam szacunku do wszystkich ludzi, jestem conajwyzej neutralny.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2019-07-22, 18:09   

Tak, niech wszyscy, którym się Polska nie podoba wyjadą i nie wracają. A co! :)

Crozier, problem w tym kraju jest taki, że to prawica kościelna określa to, co można a czego nie można. I wpierdziela się wszędzie z buciorami. Straszne te Elgiebety, przecież mogą chodzić po ulicach, robić zakupy, a nawet wyjść do kina. Ale już w szpitalu o stan partnera się nie dowiedzą i nawet pełnomocnictwo notarialne nie pomoże. Nie wezmą ślubu bo to grzech, a oni są gorsi, trzeba ich leczyć i niech siedzą w domach i się nie obnoszą. Dzieci? Zgroza! Seksualizujo! I tak dalej.

Wiesz, dlaczego w Polsce może być jak na tym strasznym Zachodzie, którego się tak boisz? Bo to przesuwanie wahadła w prawą stronę skończy się tym, że prędzej czy później - pardon my French - pierdolnie w drugą stronę. I wtedy nie będzie z tego kościółkowego syfu czego zbierać.

Wystarczyłoby, aby prawica dała żyć ludziom o orientacji odmiennej od ich własnej. Nie odbierała im ich praw i traktowała jak ludzi. I nie byłoby miejsca na ekstremę. Ale że Polska ekstremą stoi, to kiedyś może stać inną ekstremą. Taką, w której procesja kościelna ulicami nie przejdzie. Może ja tego nie dożyję. Ale moje siostrzenice, które stają się bardziej ateistyczne im bardziej ksiondz posrany antysemita dobrodziej się stara. I powtórzę to, co powiedziałem na ostatnim spotkaniu z siostrą i jej mężem: oby tak dalej. Nawet mi to gra z badaniami CBOS, że młodzież staje coraz bardziej na "nie" kościołowi. Oby tak dalej. Tylko szkoda mi tych, którzy fizycznie na tym ucierpią teraz.

Będziesz miał ten zgniły Zachód. Byle tylko PiS i jego brunatni kapłani dalej robili swoją robotę, która tak skutecznie im idzie. :)

BTW, wiedziałem, że będzie rżnięcie głupa przez kościółkowych ajatollahów - że to nie my, my przecież przemocy nie popieraliśmy. To już może łyknąć tylko ichni leming. :)
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
  
 
 
Sabetha 
Baba Jaga


Posty: 4566
Wysłany: 2019-07-22, 18:10   

Crozier napisał/a:
Ojej, współczuje. To musialo ci rozjebać życiorys. Szkoda, że w tym podłym kraju sa zamkniete granice i zeby sie stad wydostac, trzeba zaczepic sie o podwozie jakiejś niemieckiej ciezarowki i liczyć na łut szczescia.


Fidel-F2 napisał/a:
dżizz, aleś ty głupi
_________________
"Wewnątrz każde­go sta­rego człowieka tkwi młody człowiek i dzi­wi się, co się stało".
T. Pratchett "Ruchome obrazki"
 
 
Crozier


Posty: 161
Wysłany: 2019-07-22, 18:19   

Czy ty wlasnie stwierdziles, że przez Kościół radykalizuje sie lewicowa młodzież?

Ja pierdole. Ale okej, żarty zartami, potrafię tego typu rozumowanie zaakceptować. Co do tej drugiej kwestii - nie rżne głupa, po prostu staram sie myśleć racjonalnie. Sam nie jestem wielkim fanem KK, choc zapewne z innych powodow niz ty. Nie zmienia to faktu, ze te podziekowania nie byly skierowane do kiboli, ale do parafian, a co tam sobie z tylu glowy ksieza mysleli to juz tylko oni sami wiedza.

@Sabetha, najlepiej wyzywać od głupków kogoś, kto cie nie klepie po pleckach, bo lekarz coś tam, bo zamordyzm, bo sie zesralas tęczą i ktoś kazał sprzatać. Ojej.
 
 
Sabetha 
Baba Jaga


Posty: 4566
Wysłany: 2019-07-22, 18:35   

Crozier napisał/a:
@Sabetha, najlepiej wyzywać od głupków kogoś, kto cie nie klepie po pleckach, bo lekarz coś tam, bo zamordyzm, bo sie zesralas tęczą i ktoś kazał sprzatać. Ojej.


Nic z tych rzeczy. Po prostu diagnoza Fidela po raz kolejny okazała się słuszna. Ojej.
_________________
"Wewnątrz każde­go sta­rego człowieka tkwi młody człowiek i dzi­wi się, co się stało".
T. Pratchett "Ruchome obrazki"
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2019-07-22, 18:45   

Crozier napisał/a:
@Beata, nie wiem, byc moze. Wychodze z zalozenia, ze nikomu nie nalezy sie szacunek tylko z racji tego, ze jestesmy tego samego gatunku. Wiec nie, nie mam szacunku do wszystkich ludzi, jestem conajwyzej neutralny.

Twoje małpy, Twój cyrk.
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2019-07-22, 19:41   

Nieźle was pogielo. 70 postów.
Przecie to element walki. Celowe ekstemizowanie postaw - po mojemu inspirowane przez środowiska antyPiSowe/PO czy jak tam kto woli Sorosy itp . Im gorzej tym lepiej - dokładnie tak jak mówisz Romku. To jedyne wyjście (dla pewnych środowisk) -bez doprowadzenia do stresu nie obudzisz społeczeństwa. Ruch LGBT to w tym przypadku tzw. "pożyteczni idioci" łatwo wykorzystywalny i świetny atraktor agresji, czy po prostu zlych emocji dla dość konserwatywnego społeczeństwa. Nieprzypadkowo wydarzenia na zadupiu Polski (sorry guys).
Nie wyszło z KODem to z innej mańki.
 
 
Sabetha 
Baba Jaga


Posty: 4566
Wysłany: 2019-07-22, 20:14   

Trojanie, w dużym stopniu zapewne masz rację. Jedni konsekwentnie szczują na uchodźców/lekarzy/niepełnosprawnych/nauczycieli/gejów/wybierzsobiewroga, bo to się sprzedaje w społeczeństwie, które lubi kogoś nie lubić. Drudzy błyskawicznie podchwytują wszelkie przejawy niezadowolenia i prowokują sytuacje, gdzie niezawodne kibolskie dzbany momentalnie objawiają chęć dania komuś w mordę, tudzież zmieniają wpierdolcową energię potencjalną w kinetyczną. I mnie by to zasadniczo zwisało, gdyby nie dwie rzeczy.
Pierwsza jest stricte osobista i skutkuje sytuacjami, które jeden z przedmówców uprzejmie był skwitował jako zesranie się, nomen omen, tęczą. Czyli tym, że jestem zmuszana do rzeczy, których ewidentnie sobie nie życzę, ale mam dziecko i kredyt hipoteczny, więc muszę je przełknąć i co najwyżej w myślach sobie pokurwować, jeżeli nie chcę mieć przewalone. Druga jest groźniejsza. Bo ta władza wcale się już nie certoli i niemal jawnie staje po stronie Kiboli Wpierdolssonów (dzięki za to określenie, Orku). Coś tam pogardłują o złej przemocy (ale przecież tym gejom się w sumie należało, bo jakby siedzieli cicho, to co najwyżej opluto by ich na klatce schodowej), a potem zasugerują, że może by tak dla dobra narodu zakazać tych marszów równości. Nalepić gdzieś naklejki ze strefami wolnymi od kogoś. Pomajstrować przy organizacji wyborów. I przy sądach.
A potem naprawdę będziemy mieli przesrane.
_________________
"Wewnątrz każde­go sta­rego człowieka tkwi młody człowiek i dzi­wi się, co się stało".
T. Pratchett "Ruchome obrazki"
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2019-07-22, 20:57   




Wiesz, Sab - ja organicznie nie znoszę PiSu, ale wiem że w tej sytuacji mimo że to oni rządzą, to sami dali się wepchnąć w ten narożnik. Siły tzw, wolności idealnie ich wypozycjonowały i mamy taką sytuację. Ja bym ich wszystkich... jednych i drugich niewymownie. ... ale.
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2019-07-22, 21:11   

 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2019-07-22, 22:00   

Sabetha napisał/a:
A potem naprawdę będziemy mieli przesrane.

Obawiam się, że już mamy przesrane.
Moją pierwszą reakcją na informację o zatrzymaniu 20 osób było niedowierzanie, że 20 kiboli sterroryzowało pół miasta.
A potem oglądałam w necie filmiki.
Dziś czytam komentarze, relacje, opinie.
Jacka Dehnela.
Szymona Hołowni.
Pawła Rabieja.
Marii Cywińskiej.
Pawła Lęckiego.
Czuję się nieswojo, bo nie rozumiem. Kiedyś, przy okazji jakiejś tam rozmowy powiedziałam, że nie znam żadnego geja, na co koleżanka stwierdziła, że to nieprawda, bo znam. Tylko ta wiedza jest tak strasznie dla mnie nieistotna, że ją wypieram. I dlatego właśnie nie rozumiem, że można się tak łatwo dać wykorzystać, podprowadzić, omamić, że się wrzeszczy na cały głos wyzwiska pod adresem zupełnie obcych ludzi i nie ma się nic przeciwko rękoczynom. Bo nie są hetero. Ja pierdziu, to obłęd jakiś jest.
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2019-07-23, 06:50   

Sabetha napisał/a:
Crozier napisał/a:
@Sabetha, najlepiej wyzywać od głupków kogoś, kto cie nie klepie po pleckach, bo lekarz coś tam, bo zamordyzm, bo sie zesralas tęczą i ktoś kazał sprzatać. Ojej.


Nic z tych rzeczy. Po prostu diagnoza Fidela po raz kolejny okazała się słuszna. Ojej.


Prawicowe poglądy dodatnio korelują z deficytem empatii i deficytami poznawczymi.

Sabetha napisał/a:
Kiboli Wpierdolssonów


Dzwonił jarl Wpierdolsson, pozdrawia i prosi żeby go nie przypinać do tej hordy debili.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1626
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-07-23, 07:32   

Beata napisał/a:

Moją pierwszą reakcją na informację o zatrzymaniu 20 osób było niedowierzanie, że 20 kiboli sterroryzowało pół miasta.

Gdzieś czytałem, że w marszu brało udział około 1tys ludzi, policjantów była podobna ilość, kiboli podobno więcej. Więc raczej nie 20 sterroryzowało pół miasta ...



Beata napisał/a:
Czuję się nieswojo, bo nie rozumiem.

Bo w Polsce uczenie w szkole jest krańcowo do dupy.
Nie uczy się historii tylko iluś dat i tworzy podwaliny pod hurrapatriotyzm.
Zamiast uczyć "dlaczego coś się wydarzyło", żeby móc uniknąć powtórki.
Albo przynajmniej właśnie "rozumieć".



Beata napisał/a:
Kiedyś, przy okazji jakiejś tam rozmowy powiedziałam, że nie znam żadnego geja, na co koleżanka stwierdziła, że to nieprawda, bo znam. Tylko ta wiedza jest tak strasznie dla mnie nieistotna, że ją wypieram. I dlatego właśnie nie rozumiem, że można się tak łatwo dać wykorzystać, podprowadzić, omamić, że się wrzeszczy na cały głos wyzwiska pod adresem zupełnie obcych ludzi i nie ma się nic przeciwko rękoczynom. Bo nie są hetero. Ja pierdziu, to obłęd jakiś jest.

poczytaj
http://wiadomosci.gazeta.....html#s=BoxOpMT
brzmi bardzo sensownie. Chociaż tytuł/nagłówek jest dobrany tak samo wkurzająco.
Tym bardziej, że przecież przy każdych wyborach ostatnich, ze strony PISu* pojawiają się "jacyś wrogowie". Byli imigranci, ale nie wyszli, byli nauczyciele, lekarze, niepełnosprawni, teraz są LGBT.
Czekam kiedy będą rudzi (witaj w klubie Sab ;-) ), jest szansa, że zgodnie z wierszem - jak przyjdą po mnie, to jeszcze ktoś protestować będzie. ;->



-----------------------------------------------------------
*nie tylko ze strony PISu niestety, dlatego właśnie od PO mnie odrzuciło. Bo moherowe berety jakby nie patrzeć oni wymyślili, katoli też. Ten konflikt jest podsycany przez obydwie strony, mimo, że PIS aktualnie IMHO dorzuca opału znacznie więcej, mając jednocześnie podatniejszy grunt.
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2019-07-23, 09:54   

goldsun napisał/a:
Gdzieś czytałem, że w marszu brało udział około 1tys ludzi, policjantów była podobna ilość, kiboli podobno więcej. Więc raczej nie 20 sterroryzowało pół miasta ...

To dlaczego tylko 20 zatrzymano? Policja taka nieudolna, czy społeczna szkodliwość tak niska?

W czasie porannej prasówki trafiłam na wypowiedzi pana księdza Oko. Po prostu w głowie się nie mieści, że można takie farmazony cisnąć na poważnie. //facepalm

Przeczytałam linkowaną rozmowę z panem Napiórkowskim. Zgadzam się, problem nie dotyczy tylko Białegostoku. Zgadzam się z diagnozą, zresztą nihil novi, Kapuściński mówił to samo w Innym. Ale co dalej? Jak rozbroić tę bombę? Na polityków nie ma co liczyć, na KK też nie - dopóki taki pan ksiądz Oko nie dostanie zakazu wypowiedzi w mediach, nie uwierzę w ani jedno "mediujące" słowo tej instytucji.
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2019-07-23, 09:56   

 
 
dworkin 


Posty: 3985
Wysłany: 2019-07-23, 10:05   

Syndrom oblężonej twierdzy trzyma się mocno.
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 1867
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2019-07-23, 10:13   

Piekara pośle Wędrowycza na ten wpierdol?
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1626
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-07-23, 10:16   

Beata napisał/a:
goldsun napisał/a:
Gdzieś czytałem, że w marszu brało udział około 1tys ludzi, policjantów była podobna ilość, kiboli podobno więcej. Więc raczej nie 20 sterroryzowało pół miasta ...

To dlaczego tylko 20 zatrzymano? Policja taka nieudolna, czy społeczna szkodliwość tak niska?

Aresztowali podobno coś koło 35.
Większość dostała mandaty i poszła do domu.
A reszta? "tylko stała" ... chociaż jak sobie przypomnę, to swego czasu za "tylko siedzenie" na trasie przemarszu drugiej strony - wynosili i legitymowali wszystkich, co zrobili dalej nie pamiętam.


Beata napisał/a:
W czasie porannej prasówki trafiłam na wypowiedzi pana księdza Oko. Po prostu w głowie się nie mieści, że można takie farmazony cisnąć na poważnie. //facepalm

No i za taką wypowiedź tego człowieka powinno się zamknąć. Tu i teraz.
Bo on posługuje się retoryką wojenną i nawołuje do wojny.
Tyle, że przecież taka retoryka jest PISowi najbliższa i najwygodniejsza, więc palcem nie kiwną ...


Beata napisał/a:
Przeczytałam linkowaną rozmowę z panem Napiórkowskim. Zgadzam się, problem nie dotyczy tylko Białegostoku. Zgadzam się z diagnozą, zresztą nihil novi, Kapuściński mówił to samo w Innym. Ale co dalej? Jak rozbroić tę bombę?

No właśnie.
Mam obawy, że już jest za późno.
Bo musiałyby się pojawić nowe autorytety.
Tyle, że obydwie strony zaszły już na tyle daleko, że żadnego autorytetu nie przyjmą.
Miałem nadzieję, że nowy papież coś zmieni, ale polski KK ma go koncertowo w dupie, z Rydzykiem na czele. UE też nic nie zrobi, co najwyżej obetnie fundusze.
Może by się udało, gdyby jakieś bardziej umiarkowane osoby pojawiły się w polityce i zaczęły trochę tonować emocje. Ale musiałyby się pojawić z obydwu stron.
Jak jeszcze jestem w stanie wyobrazić to sobie po stronie PO/Lewicy itp, tak po stronie PISu - ni cholery. Wszystkie takie osoby, jak tylko się wychylą - z miejsca wylatują.


Beata napisał/a:
Na polityków nie ma co liczyć, na KK też nie - dopóki taki pan ksiądz Oko nie dostanie zakazu wypowiedzi w mediach, nie uwierzę w ani jedno "mediujące" słowo tej instytucji.

Dopóki KK nie zacznie działać (wywalać takich księży po prostu i imiennie ich potępiać/potępiać takie wypowiedzi) to całe ich gadanie jest nic nie warte.
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
dworkin 


Posty: 3985
Wysłany: 2019-07-23, 10:16   

m_m napisał/a:
Piekara pośle Wędrowycza na ten wpierdol?

Chyba pomyliłeś go z Pilipiukiem. Notabene też psychoprawakiem, więc na jedno wychodzi. Piekara może posłać Mordimera.
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 1867
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2019-07-23, 12:06   

Qfa, racja //wstyd
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2019-07-23, 12:14   

Swoją drogą ciekawy ten homoterror. Ludzie chcą być traktowani jak pełnoprawni obywatele. Chcą zawierać małżeństwa, adoptować albo nie dzieci (chcą mieć wybór). I to jest ten straszny homoterror. Strach z domu wyjść, bo cię para gejów zgwałci. :mrgreen:

W Płocku ma być marsz 10 sierpnia chyba. Już się patrioci-katolicy (głównie kibole) skrzykują na powtórkę Brunatnostoku.

Elgiebety prowokują? Tym że chcą demonstrować i walczyć o swoje prawa. Wot, tradycyjna polska tolerancja. I katolicka miłość bliźniego.

Bez wątpienia te marsze obnażają jakim mitem dla ciężko potłuczonych są te gadki o tradycyjnej polskiej tolerancji i katolicyzmie. Chyba że katolicyzm należy utożsamiać z wykrzywionymi nienawiścią twarzami i przemocą do wszystkiego co inne. Wtedy tak. Ma to sens. :)
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2019-07-23, 12:30   

i Białystok i Płock ma zasadniczo słabą ekipie tzw. kibicowsko-kibolską


powiedz mi skąd w Płocku pomysł na marsz ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Fahrenheit 451


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 14