FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Drużyna potrzebuje ciebie!
Autor Wiadomość
Ragnvald 

Posty: 22
Wysłany: 2008-02-08, 18:20   [Chrzanów] Zagraj w Neuroshimę! - poszukuję Gracza/Graczy

Czy grałeś już kiedyś w Neuroshimę? Nie? A chcesz zagrać?

A może pykałeś już w Neurę, tylko coś się rypło i nie masz z kim grać?

Jeśli mieszkasz w Chrzanowie lub jesteś w stanie do niego dojeżdżać, ta oferta jest dla Ciebie.


Wychowałem się na RPG - na tonach podręczników, MiMów i Portali. Prowadziłem w autorskich światach mniej lub bardziej dark-fantasy na modyfikowanej mechanice d 20, obecnie prowadzę Neuroshimę. Nie jest to reklama mojej osoby, jednakże... Jestem niezły w tym, co robię i z chęcią dokompletuję drużynę (jeden z graczy wykruszył się z powodów czasowych).

Oferuję:
- dobrą grę w świecie Neuroshimy i dostęp do podręcznika podstawowego do Neuroshimy,
- sesje w tygodniu albo w weekendy,
- lokum na sesje,
- i tak naprawdę to wszystko, czego trzeba Ci, żeby zagrać ;) .

Jesteśmy z kumplami zgraną drużynką, z doświadczeniem w D&D, Warhammerze i Neuroshimie. Jeśli interesuje Cię zagranie w Neurę, szukam jednego lub dwóch Graczy do drużyny. Jesteśmy mili, nie bijemy ludzi, nie odprawiamy rytuałów satanistycznych.

Jeśli jesteś zainteresowany, zagadaj do mnie na GG: 879 38 14 (jestem zawsze na Niewidocznym).

Oczekuję:
- Chęci! Chęci, chęci i tylko tego! Wystarczy chcieć. Po prostu.

~Wiek nie ma znaczenia.

~ Doświadczenie RPGowe? Mile widziane. Ale jeśli naprawdę chcesz RPGować i zacząć od Neuroshimy - pomożemy Ci z kumplami - i to z przyjemnością!
 
 
Arlzermo 
Dorsz Marienburski


Posty: 402
Skąd: Chrzanów/Wrocław
Wysłany: 2008-02-22, 21:11   Drużyna potrzebuje ciebie!

Temat powiedzmy, że inspirowany tym założonym przez współmieszkańca mojego pięknego Chrzanowa... ^^"
Brakuje wam graczy, bądź MG w drużynie? A może w ogole szukacie kompanii do gry? Jeśli tak - wpiszcie się tutaj. Podajcie o kogo chodzi(gracz, cała drużyna czy MG), z jakiego regionu(np.: Dębica i okolice) oraz jaki system was interesuje. A może akurat tutaj uda wam się kogoś znaleźć. ^^
Mam nadzieję, że ten temat pomoże wielu ZB-kowiczom w znalezieniu swoich "połowek" do tej wspaniałej rozrywki jaką jest RPG. ZB-cy w potrzebie - piszcie! :p
_________________
"Wycinamy pędy i drzewa rąbiemy,
Depczemy korzenie, nasiona palimy,
Nadchodzi ulewa i gleba odpływa,
Pozostaje kamień oraz ciężka glina.
W zielonych łańcuchach nasze ciała gniją.
Ciała wciąż ruchome, chociaż już nie żyją."
 
 
Shadowrunner 
Dusza Dzikiego Ludu


Posty: 404
Skąd: Majorat Rabsztyński
Wysłany: 2008-02-25, 21:51   

Fajny i poręczny temat, ale obawiam się że zbiór osób o atrybutach: "z Chrzanowa", "grają w RPGi", "odwiedzają Zaginioną Bibliotekę" - to z matematycznego punktu widzenia - bardzo wąski zbiór.

Jak ktoś szuka graczy/MG ze swojej okolicy to polecam skorzystać z projektu WMIG - ja dzięki niemu znalazłem swego czasu aż 3 ekipy z okolic Zagłębia, więc z doświadczenia powiem, że sprawdza się to całkiem nieźle. W każdym razie w moich warunkach - nie wiem jak tam u was w tym Chrzanowie ("Moja babiczka pohazi..." ;) ) czy Dębicy :)
_________________
"Summoned I come... Why do you come here? I come to serve... Who do you serve? I serve the truth... What is the truth? That we are one people, one voice... Will you follow me into fire? Will you follow me into darkness? Will you follow me into death? I will follow... Then follow."

Polskie forum eRPG
 
 
Arlzermo 
Dorsz Marienburski


Posty: 402
Skąd: Chrzanów/Wrocław
Wysłany: 2008-02-25, 22:01   

Shadow - pacnę cię :P Czytajże dokładnie co jest napisane - temat ma się odnosić do osób z całej Polski(baaaa i nie tylko ;) ), a nie tylko do Dębicy(przytoczonej jako przykład --") czy mojego miasta. Więc trochę nie rozumiem twojego posta.
A poza tym to wina moda, którego poprosiłem o scalenie tematów. A ten złośliwiec zrobił to tak, że teraz niektórym(patrz wyżej :P ) się coś miesza. ^^"
WMiG - niech sobie będzie! Nie widzę żadnej kolizji z tym tematem. Bo jak tamto zawiedzie, można zawsze poszukać przez ZB. ^^
_________________
"Wycinamy pędy i drzewa rąbiemy,
Depczemy korzenie, nasiona palimy,
Nadchodzi ulewa i gleba odpływa,
Pozostaje kamień oraz ciężka glina.
W zielonych łańcuchach nasze ciała gniją.
Ciała wciąż ruchome, chociaż już nie żyją."
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4468
Skąd: fnord
Wysłany: 2009-02-05, 00:25   

*** Ogłoszenie/Nabór ***

Jeśli ktoś ma ochotę to w te ferie postanowiłem znowu pobawić się w RPG i zrealizowac pewien fajny a kurzacy się scenariusz. Sprawa ma się tak że jestem mistrzem gry i napewno będzie to gra w konwencji nWoD - oczywiście będzie to gra w Wilkołaka. Jesli chodzi o graczy to wymagania mam żadne oprócz tego żeby byli z Wawy/okolic - jeśli ktoś nie miał z wodem do czynienia, to nie szkodzi, robię mu wejściówke od poziomu człowieka (czyli jeśli umiesz przeżyć obecnie w realu to dobry punkt wyjścia ;) ). Jeśli ktoś zainteresowany to niech uderza na PW/maila/gg, jednego gracza, a raczej graczkę już mam. ; )
 
 
Arlzermo 
Dorsz Marienburski


Posty: 402
Skąd: Chrzanów/Wrocław
Wysłany: 2009-02-05, 17:01   

To może i ja skorzystam z założonego przeze mnie tematu? ^^"
Trochę się nakręciłem na częste granie, a gdy po przejrzeniu kalendarzyka(którego nie mam :P ) okazało się, że po sesji będę mógł sobie pozwolić na komfort wbicia się w jeszczę jedną drużynę, wpadłem na genialny pomysł założenia tematu.
Niektórzy mnie pewnie znają, choć dla większej części pozostaję wielką niewiadomą. Moje wymagania są niewielkie - poszukuję drużyny/MG który/a mnie przygarnie. ^^ Będzie mi odpowiadał dowolny system fantasy, choć nie ukrywam, że tym najbardziej preferowanym jest Warhammer. Co by dodać parę słów autoreklamy: jestem bezkonfliktowy(TAK, jestem! :P ), mam dość swobodny terminaż i duuuużo chęci do gry... Cóż jeszcze? Znajdzie się ktoś chętny? ^^
_________________
"Wycinamy pędy i drzewa rąbiemy,
Depczemy korzenie, nasiona palimy,
Nadchodzi ulewa i gleba odpływa,
Pozostaje kamień oraz ciężka glina.
W zielonych łańcuchach nasze ciała gniją.
Ciała wciąż ruchome, chociaż już nie żyją."
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2009-04-03, 19:01   

Na http://mimonline.prv.pl/ można zagrać w Magię i Miecz online. Ktoś z forum chętny na partię? ;)
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
Onzo


Posty: 5
Skąd: Sieradz
Wysłany: 2009-08-26, 21:31   

Ja sam nie mam jak dotrzeć do Chrzanowa, ale tak się złożyło, że mój kumpel własnie tam mieszka, spytam się go.
_________________
 
 
Arlzermo 
Dorsz Marienburski


Posty: 402
Skąd: Chrzanów/Wrocław
Wysłany: 2009-08-26, 21:54   

Znaczy się... Pomijając fakt, że temat jest stary i mógł się zdeaktualizować... Cóż, jeśli twój chrzanowski znajomy, drogi Onzo, nadal podtrzymuje chęć grania to zapraszam go na:
To
Tam również pana Ragnvalda spotka - bardzo miły facet, który z przyjemnością zagarnie kogoś nowego do swojej drużyny. No a poza tym na pewno będzie się świetnie bawił na takim komeralnym konwenciku. :)
_________________
"Wycinamy pędy i drzewa rąbiemy,
Depczemy korzenie, nasiona palimy,
Nadchodzi ulewa i gleba odpływa,
Pozostaje kamień oraz ciężka glina.
W zielonych łańcuchach nasze ciała gniją.
Ciała wciąż ruchome, chociaż już nie żyją."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

OGIEN I LÓD - Przystan mil/osników prozy Georgea R. R. Martina


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 14