FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Klub nocnych marków
Autor Wiadomość
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4469
Skąd: fnord
Wysłany: 2007-11-04, 02:15   

Stary baby powiadają że pierwszy post wróży całą przyszłośc na forum więc wybrałem beznadziejny spamerski temat żeby nie było już żadnych wątpliwości. Skończyłem pisac na innym forum i poczułem potrzeba zrobienia czegoś niekoniecznie mądrego więc się tu zarejestrowałem. Pozatym siedzę, grzebie w nosie i słucham muzy.
 
 
Zireael 


Posty: 516
Skąd: Maribor
Wysłany: 2007-11-04, 04:10   

I tak oto spędziłam niesmowicie przyjemne i produktywne kilka godzin w towarzystwie obywateli ZB i Preva.
Starzeję się... Dano się tak późno nie kładłam.
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2007-11-06, 00:16   

Oglądam akurat Little children znaczy się teraz mam przerwę. Coś mi dziś oglądanie nie idzie, to nie wina filmu. Czytanie też jakoś nie wychodziło, a co dopiero powiedzieć o rzeczach na uczelnie. Dobrze, że poniedziałek się już kończy. Powinno się wykreślić go z kalendarza. Poza tym sukcesywnie zmniejszam ilość postów nie przeczytanych (po oznaczeniu tych które mnie nie interesują ;) ). A jak już ruch się uspokoił na forum, to będzie można kilka własnych dołożyć.
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2007-11-06, 00:18   

Wstaję o 8.00 ale zamiast się kłaść to siedzę sam nie wiem po co. Teoretycznie moge chrzanaić sen bo i tak się nie wyśpię... gadam ze znajomą, czytam zaległe posty i rozważam czy Wy kurde musicie tyle pisać?! Trzeba było zostac na FiR... :P
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
Prev 
Wina Korwina


Posty: 751
Skąd: Z Twojego ekranu
Wysłany: 2007-11-06, 00:35   

Ja wstaję o 7:00 i też nie wiem po co tu jestem... //panda
Olimp napisał/a:
Trzeba było zostac na FiR... :P

Weź Oli... Nie bluźnij, bo ci strzelę !!! Ja wziąłem tą magiczną opcję (tak, tą o której myślicie) i w błyskawicznym tempie zniknęły mi wszystkie nieprzeczytane posty :perv:
Chciałem se obejrzeć walkę Neo ze Smithem z "Reaktywacji", ale po namyśle stwierdzam że jednak lepiej pójść spać :))
_________________
Zapraszam na bloga - http://wirtokracja.blogspot.com/
I zawsze tak wypadnie, że ten, kto ci nie jest przyjacielem, żądać będzie od ciebie neutralności, a ten kto ci jest przyjacielem, żądać będzie otwartego wystąpienia z bronią. - N. Machiavelli
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2007-11-06, 00:41   

Prev napisał/a:
Ja wstaję o 7:00 i też nie wiem po co tu jestem... //panda

Aj o 6 i jeszcze idę się myć a potem poczytam. Skończyłem oglądać kryminale zagadki LA dziś uflogicznie było jakoś . Dziś mnóstwo spamu na Forum XD Ledwo człowiek czytał
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2007-11-06, 02:23   

Filmu nie skończyłem ;) , zostawię sobie na jutro. Kilka postów udało się napisać, przeczytać te co chciałem też. Nowych w końcu nie przybywa więc można udać się spać (ale wpierw trochę poczytać). Oby tak dalej, choć ciężko nadążyć gdy machina nowych postów się rozpędza. Niech wypadnie ktoś z obiegu na dzień/dwa a marny jego los ;) .
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2007-11-06, 02:26   

Jestem w trakcie robienia notatek z historii z początków średniowiecza, aktualnie ślęczę nad repetytorium, vademecum historycznym, dwoma podręcznikami, atlasem i wikipedią szukając informacji o podbojach Arabów. Za chwilę może wezmę się za Bizancjum bądź zgram muzykę na odtwarzacz i walnę się spać, co by chociaż ze 4 godziny się zdrzemnąć. 8)
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
Nabu Nezzar 
Gildyjczyk


Posty: 619
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-11-06, 02:47   

Siostra godzinę temu skończyła lekcje na kompie robić, więc udało mi się dorwać w końcu do kompa :roll: Późno bo późno, ale na oba fora, pocztę, gg i kilka stronek czasu starczy. Właściwie to już kończę, bo siedzenie przy kompie o tak późnej porze jest trochę chore. Wyłączam FiR i ZB, podwijam kiecę i lecę :-P
_________________
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2007-11-07, 00:49   

Właściwie powinienem pisać referat, ale gadam sobie na GG z Metz, rzucam okiem na SB ale tam nic ciekawego się nie dzieje. Na forum pisać mi się nie chce o_O . Metz mnie zaraziła lenistwem :mrgreen:
Zaraz pewnie pójdę poczytać trzeci tom Żywego Srebra a później spać bo już się mordka drze... //zieww
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-11-07, 00:57   

Ja dzisiaj miałam ambitne plany przeczytania chociaż jednego tesktu na ćwiczenia, ale nic z tego nie wyszło. Najpierw forum, potem książka, a teraz rozmowa z Maglem na gg :P W ogóle jestem z siebie dumna, że nie ucięłam sobie drzemki tylko po to żeby obudzić się o 4 czy 6 rano. Tak jak ostatnio xD

Magiel napisał/a:
Metz mnie zaraziła lenistwem :mrgreen:


Dobra, dobra... pracuś się odezwał :P
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2007-11-08, 00:53   

Właściwie powinienem pisać referat, ale gadam sobie na GG z Metz... Deja vu o_O ? Prawie, tylko rozmawiamy o czymś innym, teraz chyba o mobilizowaniu Metz do pracy czy nauki :P (Nie ma to jak nocne rozmówki z Metz :mrgreen: ).
Od czasu do czasu coś sobie też z Łakiem skrobnę na GG.

A jutro pewnie będzie, że się przeze mnie nie wyspała czy coś w tym stylu. :P
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Prev 
Wina Korwina


Posty: 751
Skąd: Z Twojego ekranu
Wysłany: 2007-11-08, 00:59   

Oglądam pogromcę wampirów, chodzącego za dnia Blade'a, palę fajki, piję kawę z cukrem, mlekiem, cynamonem i kakao, a jak się skończy film to idę do cieplutkiej kąpieli wraz z czymś do czytania...
_________________
Zapraszam na bloga - http://wirtokracja.blogspot.com/
I zawsze tak wypadnie, że ten, kto ci nie jest przyjacielem, żądać będzie od ciebie neutralności, a ten kto ci jest przyjacielem, żądać będzie otwartego wystąpienia z bronią. - N. Machiavelli
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-11-08, 00:59   

No tak... sytuacja się powtarza xD Znowu pewnie spędze czas do 2 w nocy na rozmowie z Maglem na gg, a później się mnie pytają w pracy czemu tak strasznie ziewam :P Ogólnie to nic mi się nie chce, moje lenistwo sięga wręcz zenitu o.o Coś było przez chwilę o wspólnym motywowaniu się do pracy/nauki, ale coś czarno to widzę xD

Magiel napisał/a:
A jutro pewnie będzie, że się przeze mnie nie wyspała czy coś w tym stylu. :P


Pfff... nie doceniasz, że nie wypomniałam ci tego publicznie! :P
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2007-11-08, 01:07   

Metzli napisał/a:
Pfff... nie doceniasz, że nie wypomniałam ci tego publicznie! :P


Zaraz, że nie doceniam pff... :P
Ja tylko stwierdzam oczywistą oczywistość - żeby zacytować klasyka.
Hm coś czuje, że jak Metz sobie pójdzie to będzie musiał jeszcze jeden rozdział łyknąć z Filozofii społecznej... o_O
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2007-11-10, 01:16   

Godzina 1:15 a mnie się chyba spać nie chce, nie wiem co jest. Wczoraj poszedłem spać po pierwszej, wstałem o 7 bo musiałem napisać konspekt... a teraz znowu po pierwszej, oj chyba sobie pośpię do południa. Mam teorię że to przez Wiedźmina, przeczytałem połowę zbioru i chyba musk sie wyłączył i zapomniał ze trzeba się przespać. xDDD
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2007-11-10, 01:35   

MadMill napisał/a:
Mam teorię że to przez Wiedźmina


Bo wiedźmin to zło :P
Osobiście, zaczałem czytać Piątego Elefanta około 20. Ocknalem się dopiero po północy i niedawno skończyłem (wolno czytam z monitora --_- ). Nie chce mi sie iśc spac choć spać się nawet chce. Albo włączę jakiegoś RTSa albo Prawdę zacznę. Trudny wybór :P no, zawsze mogę oglądac Sailorki :P
A jutro spanie długo!
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
Zła 
Lód


Posty: 463
Skąd: Wrocław - Łódź
Wysłany: 2007-11-10, 02:08   

Nie denerwujcie mnie z tym spaniem długooo, bo jutro idę na rano do pracy --_-
Grałam w durną gierkę, oglądałam "Kobietę kota" i znowu grałam w durną gierkę. Patrzę, a tu już 2 :P
A teraz idę spać, bo nie wstanę --_-
 
 
Lady_Aribeth 
Concerned Citizen


Posty: 593
Wysłany: 2007-11-11, 02:20   

Z nudów zaczęłam oglądać dramę Sailor Moon (znaczy to samo co w anime, tyle że z aktorami, posrana jestem, wiem xDDDD). Jestem przerażona, bo to jest jeszcze bardziej idiotyczne od prawdziwych sailorek, a i tak oglądam... I so sick... <nuci sobie> xDDD
Aha, przy okazji zwierzam się innych ze swoich wrażeń z oglądania dramy... xDDD współczuję im... xDDD

EDIT:

Czuję się jakbym oglądała japońskie power rangers... xDDDDD
_________________
"Nie tak to trudno zostać filozofem, jak waszmość pan rozumiesz: chwal tylko, co drudzy ganią, myśl jak chcesz, byleby osobliwie,
kiedy niekiedy z religii zażartuj, decyduj śmiele a gadaj głośno; przyrzekam, iż ujdziesz wkrótce za wiellkiego filozofa..."
"Mikołaja Doświadczyńskiego przypadki" Ignacy Krasicki
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2007-11-11, 04:35   

Lady_Aribeth napisał/a:

Czuję się jakbym oglądała japońskie power rangers... xDDDDD


Go, go Power Rangers! //buu

Obejrzałem 4 Pokoje i w sumie nie chce mi się spać o_O lekko schizuję i ogólnie fruwam (motylem jestem, ah xD ).
Biorę Milczenie Owiec i idę do wyra xd
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2007-11-11, 05:22   

Mogliście na Mayday do Katowic pojechać, trwa pewnie jeszcze do teraz ;) Ja myślałem czy by tam nie wpaść z kumplem, bo bardzo nam się chciało pić, a tam było najbliżej, ale jednak 150 za bilet + 5 za kubek wody to było dla nas za dużo... Woleliśmy się ukulturalnić przed pomnikiem Powstańców Śląskich(200m od Spodka), "muzykę" i tak słyszeliśmy dobrze :)
W końcu to 11 listopada.
pozdrawiam
Patriotyczny Metal
:-)
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2007-11-12, 01:33   

Idę powoli do łózia. Dzisiejsza noc obfitowała w ciekawe wydarzenia. Szałt się rozgrzał trochę, a ja zarobiłem zarąbistego awatara - dzięki Oli. ;) Poza tym, chyba wybiorę się jeszcze z Geraltem gdzieś tak w las... chociaż czasami myślę, że ta lektura mnie przerasta... xDDD
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Lady_Aribeth 
Concerned Citizen


Posty: 593
Wysłany: 2007-11-12, 03:24   

Siedzę nad pracą na olimpiadę. Aktualnie piszę o wizji obozów koncentracyjnych w opowiadaniach Borowskiego. Przesympatyczny temacik, akurat w sam raz na 3 w nocy --_- . Na szczęście napisałam już wymagane minimum (10 stron //jupi ), więc dopiero teraz pisanie staje się prawdziwą przyjemnością xD. Dżisas Krajst, mój pokój cały jest zawalony notatkami... xDDD

EDIT o 5:54:

Nadal siedzę nad tą cholerną olimpiadą... xD
_________________
"Nie tak to trudno zostać filozofem, jak waszmość pan rozumiesz: chwal tylko, co drudzy ganią, myśl jak chcesz, byleby osobliwie,
kiedy niekiedy z religii zażartuj, decyduj śmiele a gadaj głośno; przyrzekam, iż ujdziesz wkrótce za wiellkiego filozofa..."
"Mikołaja Doświadczyńskiego przypadki" Ignacy Krasicki
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2007-11-13, 00:58   

Wstaję o 8.00 i sobie jeszcze siedzę... o.o czuję już niewyspanie poranne, dobrze, że jutro nie musze być rano przytomny zbytnio. Obejrzałem nowy odcinek Dextera, wsumie średni o.o Rozważam nakopanie komuś do dupy w jakiejs sieciówce albo Madowi. To będzie zła noc xD
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2007-11-13, 01:00   

Spamming. xD Wstaję... no tak przed 12 by wypadało. xD w ogóle to mam dziś kolokwium, ale kto by się tam przejmował Podstawami Zarządzania II. xDDD Jakoś to będzie, a jak nie będzie... a co ma nie być? xD Właśnie obgadujemy Sapka na szałcie. :P
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Dhuaine 
Catty


Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-11-13, 01:01   

Jutro nie mam zajęć, ale oczywiście stara musi mi się zwalić :/ Ta kobieta zawsze wyczuje, kiedy mam wolne, i to zniszczy //mur
W każdym razie jestem padnięta. Zostały mi jeszcze cztery fanlistingi do zaktualizowania. Grr... Muszę to zrobić, nim zdechnę, bo jutro już nie zdołam się do tego zmusić.
Potem zamierzam sobie pograć i iść spać.
Grr. >.> Jutro wolne, a się nie wyśpię.
_________________
goodreads .
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-11-13, 01:07   

Masz wolne Dhu, ale ci dobrze.... //panda

U mnie normalka, siedzę w szałcie i gadam z Maglem na gg. Przy okazji obserwuję berserkerski szał Nabu w zakładaniu nowych tematów :P W sumie jutro znowu muszę wstać coś koło 6:30, ale z racji drzemki, którą ucięłam sobie w ciągu dnia nie za bardzo chce mi się spać. I siędzę sobie przed kompem, chociaż jest parę rzeczy, za które powinnam się wziąć. Kij z tym :P
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Dhuaine 
Catty


Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-11-13, 01:14   

Metzli napisał/a:
Masz wolne Dhu, ale ci dobrze....

Taa, jakie wolne >.> Już wolałabym pójść na wykład z webów, niż użerać się z mamuśką.

Jeszcze dwa fanlistingi...
_________________
goodreads .
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2007-11-13, 02:25   

Metz poszła spać, w między czasie z Olim uknuliśmy sobie mały plan. :badgrin: Zaraz pewnie pójdę czytać ale trzeba wpisać się w temacie, póki mam jeszcze na to ochotę. Na czytanie wszystkich nowych tematów Nabu przyjdzie jeszcze czas (jutro :P a jutro pewnie znowu powiem jutro :mrgreen: ).
A za oknem biało, ten syfek napadał mam nadzieje ze do rana zniknie o_O
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Dobromir 


Posty: 151
Wysłany: 2007-11-13, 02:56   

Popisałem co nieco, być może czas już spać. Tak czy inaczej wychodzi chyba na to, że zostałem jako ostatni, eh?
_________________
FEELINGS ARE BORING. KISSING IS AWESOME.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Żuławski


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 13