FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Klub nocnych marków
Autor Wiadomość
Asuryan 
Król Bogów

Posty: 3386
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-12-14, 04:16   

Właśnie zrobiłem sobie przerwę w zbieraniu potrzebnych materiałów na następny łuk top B w Lineage. Jeszcze pozostało mi do zebrania "tylko" 300 proszku z kości i 400 stali oraz bieg do kowala mammona by wymienić ten łuk na potrzebną klanowiczce broń, ale to dopiero jak wstanę.
_________________
"Sometimes known as the Phoenix King, Asuryan was the king and the most powerful deity of the pantheon of Eldar gods. He was believed to be the psychic might of the whole universe."
 
 
Aexalven 
Prawa Racica Sarenki


Posty: 226
Skąd: Świątynia
Wysłany: 2008-12-14, 14:04   

Spellsinger napisał/a:
Nie graj w WoWa, gówno wciąga jak heroina, rok wycięty z życiorysu. Rzuciłem, mam nadzieję, że permanentnie :mrgreen:


Mówisz? ; d Właśnie skończyłem grać... 12 h bez przerwy, wysiadam, mam tę grę od 3 dni a już mnie niszczy o.O Dobra, idę spać....


Edit:
A kiedy miałem napisać Madziu, jak no-lifowałem do 13 od północy?:D
_________________
Jam jest Aexalven Fendadra, prawa Racica Pięknej Sarenki.
Wstąp do Kościoła Sareńskiego, sprzymierz się z Sarenką i pokonaj złego Swinetana i jego miniony.
  
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-12-22, 02:06   

Wywalić posta Faka bo się w ramach czasowych nie zmieściła ta dziczyzna...

A ja nie siedzę, a leże w łóżku z laptopem... tak się przyszedłem pochwalić.

Czekam aż Magiel wypełni łańcuszek blogowego szczęścia... o.o
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Dhuaine 
Catty


Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-12-23, 05:02   

Porażka, spakowałam większość prezentów i nadal nie chce mi się spać --_- Zostały same nieforemne dziadostwa... wstałam, żeby poszukać tektury w biurku i laptop jakoś tak sam się otworzył.
Mam nadzieję, że jutro (za 4 godziny?) będzie otwarty ten spożywczak naprzeciwko, bo jak zwykle zapomniałam kupić cukierki --_- Nie mam nic własnego na stanie (jak to możliwe o_O ), a ten prezent, który chciałam nimi wypchać, jest wystarczająco beznadziejny, żeby w wersji bez słodyczy wyszedł z niego epic fail.
Jestem głodna...
_________________
goodreads .
 
 
Asuryan 
Król Bogów

Posty: 3386
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-12-25, 01:16   

Napadłem na zbiór mp3 Metzli, zgrałem sobie jego część na swój prezencik spod choinki i teraz odsłuchuję przeglądając forum na kompie Szwagra. Zastanawiam się czy kłaść się, czy odwlekać tą chwilę jak najdłużej, gdyż męczy mnie uporczywy kaszel - najmocniej właśnie jak kładę się odpoczywać. Co więcej, odpoczywać akurat zupełnie się mi nie chce :mrgreen:
_________________
"Sometimes known as the Phoenix King, Asuryan was the king and the most powerful deity of the pantheon of Eldar gods. He was believed to be the psychic might of the whole universe."
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-12-25, 01:30   

Kończę drugie piwko, kończę czytać książkę, kończę 24 XII - teraz się pewnie położę i posłucham radia. Lubię święta.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
hari 
forty six&2


Posty: 32
Skąd: other side /pń
Wysłany: 2008-12-25, 02:27   

uznałam, że film oglądany przez rodzinę w tv mnie nie interesuje i odpaliłam kompa. posiedzę trochę, może za chwilę zachce mi się chcieć spać(;
_________________
/ jak dobrze mi byłoby opaść z daleka od domu, od okna
na drzewa, na drogę
na lipiec... /
 
 
Lady_Aribeth 
Concerned Citizen


Posty: 593
Wysłany: 2008-12-25, 02:53   

Właśnie powolutku kończę grać w zOMG! Mussssk mam już zlansowany tą grą i jak zamykam oczy to ciągle pod powiekami widzę to samo co przy otwartych oćkach... xD.

Właściwie to nawet powoli zaczyna mi się chcieć spać xD.
_________________
"Nie tak to trudno zostać filozofem, jak waszmość pan rozumiesz: chwal tylko, co drudzy ganią, myśl jak chcesz, byleby osobliwie,
kiedy niekiedy z religii zażartuj, decyduj śmiele a gadaj głośno; przyrzekam, iż ujdziesz wkrótce za wiellkiego filozofa..."
"Mikołaja Doświadczyńskiego przypadki" Ignacy Krasicki
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2008-12-27, 01:02   

Czytam sobie posty podczas zmieniania repertuaru w moim łokmenie i zastanawia mnie fakt, że już dziś założono temat końwentowi, który zaczyna się za 10 m-cy, może pogadajmy też o Zajdlach za 2010??
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4479
Skąd: fnord
Wysłany: 2008-12-29, 02:57   

Wróciłem do domu pobudzony, zagrzałem kawe z prądem i taką iloscią cukru jaka tylko może się rozpuścić, skutekiem czego będę realizował się przez resztę nocy, w tle muzyka. Fajno.
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-12-29, 03:54   

Obejrzałam 2 odcinki Grey's 4 serii, na nowo sobie przypomniałam o tym serialu ;P Za jakieś 2 i pół godziny wstaję do pracy.... Zastanawiam się czy jest sens w ogóle się kłaść spać :P Może poczytam albo poczekam na kolejny odcinek :perv:
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23110
Wysłany: 2008-12-29, 08:27   

Metzli napisał/a:
Obejrzałam 2 odcinki Grey's 4 serii, na nowo sobie przypomniałam o tym serialu ;P Za jakieś 2 i pół godziny wstaję do pracy.... Zastanawiam się czy jest sens w ogóle się kłaść spać :P Może poczytam albo poczekam na kolejny odcinek :perv:

Moja połowica to teraz męczy po raz kolejny na FoxLife. Szczerze mówiąc, po seansie HOUSE M.D. jakoś inne seriale medyczne straciły swój urok. A CHIRURDZY przypominają mi serial o dziwnych nastolatkach uwięzionych w skórach 30-latków. Jacyś wszyscy w pretensjach, płaczliwi, takie emo; jak nie uratuje jakiegoś pacjenta i nie obwieści tego światu to chory; jak mu pacjent umrze to z innym emo-chirurgiem muszą przekrzykiwać się kto bardziej cierpi... I tak dalej. Wszedłby Gregory House, łyknął Vicodin, zamachał laską, rzucił dwie kąśliwe uwagi i zamknąłby temat, który oni rozwlekają na cały odcinek.

A ja do 3 rano grałem w MAX PAYNE - dziś pewnie skończę i zacznę "dwójkę". Ech, dobrze wrócić do starych gier i nocnych klimatów. God bless urlop!
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Black
Żydowska Małpa


Posty: 370
Wysłany: 2008-12-30, 01:26   

Poczytałem trochę Szwejka, wkułem trochę materiału, którego i tak jutro nie będę pewnie pamiętał, teraz siedzę, piję herbatę, nadrabiam zaległe komiksy z Cyanide&Happiness a na słuchawkach leci "Stormbringer" Purpli. I git :P
 
 
Zła 
Lód


Posty: 463
Skąd: Wrocław - Łódź
Wysłany: 2008-12-30, 03:05   

Grałam, teraz idę spać. Tylko łyknę jakiś świństwo, bo mnie choróbsko jakieś dorwało. Głos mam taki zachrypnięty, powinnam pewnie rzucić palenie... przynajmniej do czasu wyleczenia, ale nałóg silniejszy.
_________________

 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2008-12-31, 02:27   

Mam jeszcze pół butelki wytrawnego czerwonego Caberneta i z wolna rozkręcające się Starcie królów Martina, chyba Sylwestra rozpocznę trochę wcześniej.
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2009-01-01, 01:05   

Szampan dopity, smsy wysłane, niespodziewane telefony odebrane. Jeszcze sobie cosik poczytam, coś golnę i //spi
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23110
Wysłany: 2009-01-01, 04:40   

A ja właśnie z balu wróciłem... Trzeźwy, z obolałymi stopami. Dobre żarcie, dobra wypitka, towarzystwo też niezgorsze - bo nie gadało o pracy. Do północy miałem nadzieję, że odradza się etos gentlemana w męskiej części populacji. Tylko nieliczne jednostki zdjęły marynarki. Po północy moje nadzieje rozwiały się i znowu byłem mniejszością.

Wujek Dobra Rada na Nowy Rok: gentleman nie sika do umywalki i nie zdejmuje marynarki, kiedy ją nosi - chyba że idzie spać.

Teraz zielona herbatka, obejrzę jakąś powtórkę na AXN Sci - Fi i... w zasadzie to nie opłaca się zasypiać...
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Zireael 


Posty: 516
Skąd: Maribor
Wysłany: 2009-01-02, 01:38   

Fallout jest haniebnie wciągający, dlaczego mnie nikt o tym nie ostrzegł, zanim zaczęłam w niego grać? //buu
Po sylwestrowej nocy łaskawie wylazłam z łóżka około czternastej, więc nie mogę powiedzieć, żeby paliło mi się z powrotem do niego.
Skończyłam dopieszczać nowiutką Operę i jestem nią zachwycona, mam nadzieję, że w końcu zdołałam dopiąć na ostatni guzik listę książek, z którymi zamierzam się zapoznać w nadchodzącym roku, mogłabym napisać posta na blog, ale tak straaaasznie mi się nie chce. Pewnie porobię jeszcze coś produktywnego w rodzaju siedzenia na bashu i znowu pójdę wyrzynać ghule w Necropolis.
Niech żyją spamerskie tematy. ; )
 
 
Dhuaine 
Catty


Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-01-03, 04:16   

Siedzę sobie na Przystani i grzebię w starych tematach o Murze.
Trzeba było nie zaglądać do Pieśni w święta --_-
_________________
goodreads .
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2009-01-09, 02:03   

Przesłałem skończoną przed pół godziny pracę o 4chan/b/ na zaliczenie, zaraz chwytam za już gotowe tosty i L&Ma i otwieram nowiutkiego MSI Winda i instaluję niezbędne do życia rzeczy.
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
Black
Żydowska Małpa


Posty: 370
Wysłany: 2009-01-12, 02:59   

Jander napisał/a:
Przesłałem skończoną przed pół godziny pracę o 4chan/b/ na zaliczenie


... ja pierdzielę, też napisałem pracę o /b/ na zaliczenie, z psychologii. Dostałem maksimum punktów >.>
Teraz siedzę, wkuwam przeklętą filozofię na jutrzejsze zaliczenie i rozpaczam, bo na wspomnianym 4chanie dostałem dwudniowego bana za użycie słowa "Boxxy". A chciałem tylko sprawdzić czy naprawdę działa wordfilter zmieniający "Boxxy" na "Faggot" :(
 
 
Dhuaine 
Catty


Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-01-12, 03:20   

Kuję bazy na jutrzejszy egzamin...
... epic fail ;_______;
_________________
goodreads .
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-01-13, 01:50   

Francuski i passe compose skończony ;) Można z czystym sumieniem iść się myć i spać. A zanim wyjdę z łazienki to minie kolejna godzinka i tak się zrobi się około trzeciej... :perv:
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2009-01-19, 04:33   

Wracając do tematu - kolejna praca przed chwilą skończona, tym razem ogólna tematyka Wileńszczyzny. Bez mitologizowania o tej godzinie już pisać nie potrafiłem. Z terminami u mnie coraz lepiej, miałem to oddać parę dni temu.
Black - ban na 4chanie: FAIL.
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2009-01-26, 02:01   

Napisałem o Samym Ostrzu Abercrombiego, przejrzałem dwa serwisy o Legii, przeczytałem kilka zaległych wpisów z Google Readera (zatrzymałem się na 149 rss’ach do przeczytania). Miałem jeszcze chyba zrobić kilka rzeczy ale ogólnie to mi się nie chce. Jeszcze tylko ostatni na teraz wpis w mieście i wracam do czytania Domu Burz.
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-01-26, 02:06   

Ja się uczę francuskiego na jutro czy też na dzisiaj. W planach był wpis na bloga, ale patrząc na godzinę to trochę się to znowu przesunie :P I jeszcze trochę Zamętu przed snem by się przydało... ;D
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Zła 
Lód


Posty: 463
Skąd: Wrocław - Łódź
Wysłany: 2009-01-26, 05:30   

Wróciłam z pracy po 2 do domu, zmęczona jak cholera... Niespodzianka przy wejściu do domu, drugie drzwi zamknięte i niestety potrzebna osoba żywa, żeby otworzyła od środka, więc telefonik do Asu. Oczywiście zasiadłam przed kompem, bo jakby inaczej... Zmęczenie wyparowało. Pograłam trochę i teraz zastanawiam się czy iść spać czy może jeszcze trochę pograć...
Mam pomysła... zadzwonię do Metz i zapytam: Śpisz? a po tym telefonie wyemigruję z kraju, hrhrhr
_________________

 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2009-03-21, 00:02   

Siedzę i zastanawiam się ile wypić, czy tylko trochę czy też się zresetować. Jeszcze nie wiem.
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
Dhuaine 
Catty


Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-03-21, 02:21   

Skończyłam robotę organizacyjną konkursu na dzisiaj i jestem totalnie wypluta. Zrobię jeszcze teścik na sci-fi/fantasy character dla odprężenia i idę spać. x_x
_________________
goodreads .
 
 
Carmilla 
gołąbeczka


Posty: 500
Skąd: z miasta
Wysłany: 2009-03-22, 00:11   

doczytam ostatnich parę stron Przemytnika cudu, umyje zęby i pójdę spać. O ile nie zasne podczas mycia zębów :mrgreen:
_________________
Recedite plebes! Gero rem imperialem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

OGIEN I LÓD - Przystan mil/osników prozy Georgea R. R. Martina


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 13