FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
bo białe jest białe, a czarne jest czarne
Autor Wiadomość
makatka 
Zapluta Wiedźma


Posty: 939
Skąd: wprost z absurdu
Wysłany: 2007-10-19, 21:14   bo białe jest białe, a czarne jest czarne

Innmi słowy różne daleko abstrakcyjne scenki z codziennego życia biednego forumowicza :mrgreen:



Pobyt w domu.
rodzicielka: znów siedzisz na tych swoich szatanistycznych, czarnych stronach!
ja: eee... to jest forum fantastyczne, a ja większość for mam ustawionych na czarnym layu.
rodzicielka: bo jesteś metalikowcem, metalikiem, czy jak wam tam.

ja: (z pretensją do świata przedstawionego, jako takiego)Aua! (po chwili głębszego namysłu) Tylko się nie śmiej. Palnąłam się butelką wody w piszczel.
on: Ty to powinnaś napisać jakąś pracę magisterską zatytułowaną "Sierotryzm w teorii i praktyce"
ja: ...
on: Wiesz, w sumie to dzięki Tobie zaczynam wierzyć w aurę. Twój sierotyzm promieniuje. Zresztą to powinno mieć specjalną nazwę: aureozol, albo jakoś tak. Całe szczęście, że w 90% wypadków promieniujesz tym sierotyzmem tylko na siebie.

Wsiadam do metra, zagnieżdżając się wygodnie przy zewnętrznej krawędzi ławki ze smakowitą lekturą. Czując napierające na mnie gorące coś z prawej strony przesuwam się jeszcze bardziej ku krawędzi.
Coś: Czy ja gryzę?
Ja: (podnosząc półprzytomny wzrok znad książki z mocnym niedowierzaniem) Słucham?
Coś: Czy ja gryzę, że pani się tak odsuwa.
Ja: (ze stoickim porannym spokojem wynikającym z niewyspania) Po pierwsze- jest gorąco. Po drugie: nie lubię, jak ktoś siedzi na tyle blisko, że mnie dotyka.
Coś: Gdyby tu siedział kto inny, to by się pani nie odsunęła.
Ja: Odsunełabym się w każdym wypadku.
Coś: Pani kłamie. Gdyby to był odosobniony przypadek, to bym tego nie brał do siebie. Ale tak reaguje sto na sto kobiet.
Zamurowało mnie, a psychopatyczne coś wylewając gorzkie żale nad swoim odsuniętym losem wstało z ławki i stanęło z dala ode mnie przy drzwiach

Admin przyszedł obejrzeć drukarkę, bo od jakiejś godziny nic nie chciała drukować.
Adm: W takiej sytuacji na przyszłość polecam ją włączyć i wyłączyć.
Informatyk (kserujący właśnie coś u nas w pokoju): tylko pamiętajcie- w przypadku samochodów to nie działa.
ja (mam wewnętrzny dylemat): a w przypadku kobiet?

ja: Zeus był Nosferatu.
on: no co Ty, oni brzydcy byli.
ja: dobrze się maskował.
on: nie nosił masek. Był tremere z piorunami. Wróć. Przecież wtedy nie było wampirów.
ja: jak to nie? Przecież oni od Kaina.
on: starożytna Grecja to czasy przed naszą erą.
ja: a ST to niby nasza era?
on: ja Ci mówię, że ich nie było. W końcu jestem Bogiem powstałym z chaosu.
ja: z chaosu?
on: nie, jednak nie. Chaos pochodzi od Ciebie, a ja podchodzę od siebie, a nie od Ciebie.
_________________
Pitbull- morderca miejsca w łóżku i Twoich kanapek.

zimo, zimo... WYPIERDALAJ!
 
 
Zła 
Lód


Posty: 463
Skąd: Wrocław - Łódź
Wysłany: 2007-10-19, 21:30   

Wracam w nocy z pracy, czekam sobie spokojnie na przystanku. Nagle podjechał do mnie facet na rowerze ubrany w porozciągany podkoszulek i stringi.
on: dobry wieczór.
ja: eee... dobry wieczór
on: czy ma pani może podpaski?
ja: :shock:
on: bo ja właśnie dostałam okresu
ja: :shock: <rozpaczliwie w torebce szukam> nie mam podpasek, ale chusteczki higieniczne
on: mogą być. Dziękuję
Dałam mu te chusteczki, które schował sobie za stringi i pojechał... a ja jeszcze przez chwilę zbierałam szczękę z ziemi xD
_________________

 
 
makatka 
Zapluta Wiedźma


Posty: 939
Skąd: wprost z absurdu
Wysłany: 2007-10-19, 22:13   

Może był w trakcie zmiany płci i jeszcze okres mu (jej?) od czasu do czasu się pojawiał ? :shock: Albo to była wyjątkowo.. eee.. facetna baba. :shock:

_________________
Pitbull- morderca miejsca w łóżku i Twoich kanapek.

zimo, zimo... WYPIERDALAJ!
 
 
Retiarius 


Posty: 158
Wysłany: 2007-10-23, 18:39   

Jadę tramwajem nr 10, do wagonu wchodzi świrnięty gościu, nazwijmy go Protem ( z K-PAX)

Prot: Czy ktoś ma pożyczyć 50 centeuro? [...] Czy pan się nazywa Steven Seagal? Z jakiej jest pan partii? Republikańskiej czy demokratycznej ( pyta jednego gościa miętoląc jego kaptur od bluzy)? Czy dostanę coś do jedzenia? Zjadłbym z baleronikiem, szynką i salcesonem. [...] A to wcale nie jest czerwone tylko zielone (miętoląc kobietę ubraną w czerwoną bluzę).....

W sumie żal mi było gościa, jak wspomniał o żarciu. Nie wyglądał na jakiegoś menela, bo był ogolony, przy kości, w kurtce, z plecakiem i torbą podróżną. Nie śmierdział. W tramwaju był taki tłok, że wysiadł przy galerii, i ruszył do świateł po drodze bezceremonialnie odpychając ludzi zagradzających mu drogę. Może to jakiś dziennikarz/psycholog badał empatię ludzką? :-/
 
 
makatka 
Zapluta Wiedźma


Posty: 939
Skąd: wprost z absurdu
Wysłany: 2007-10-30, 21:45   

Bierzmowanie siostry. Ksiądz ględzi, ględzi i usypia co poniektórych. W pewnym momencie odstawia cyrk z zapalaniem i gaszeniem świeczki w ramach rozpalania czegoś tam w duszach młodziezy przystępujacej do sakramentu oraz wyrzekania się przez nią Szatana. Wszystko byłoby jeszcze w miarę znośne, gdyby przy tym zapalaniu nie strzelił mowy o "gratisach", które to przybrane dzieci boga otrzymają wraz z sakramentem.
Nie wiem czemu, ale od razu miałam skojarzenie z gatunku "I 30% upustu w co łaska na tacę"
_________________
Pitbull- morderca miejsca w łóżku i Twoich kanapek.

zimo, zimo... WYPIERDALAJ!
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4477
Skąd: fnord
Wysłany: 2007-12-06, 11:17   

Na trasie od Wawy do mnie jeździ czasem dziwny typ. Tak około 30 lat jest przy kości a zachowuje się jak dziecko [przy czym raczej nie jest upośledzony]. Zawsze siada na tyle autobusu i zadaje te same pytanie "jak się nazywasz?" a wstając "nie zostawiłęm czegoś" pozatym śpiewa sobie, śmieje się sam do siebie itp. Dwa razy go widziałem z drugiej strony autobusu [trudno przegapić typa co śpiewa sam do siebie] aż w końcu siedzę sobie na końcu i wpada on.
Typ - mogę tu usiąść? - wskazując na miejsce koło mnie.
Ja - Nie, ale możesz tam - wskazuje na drugi krańec tylnego siedzenia.
Po chwili
- Jak się nazywasz?
- Ja - Zbyszko z Bogadańca. (w tym momencie starsze pani się odwróciły i na mnie patrza jak na wariata)
Teraz dłuuuuuuuugie 10 minut w czasie których zaczepił jeszcze jedną osobre która zbyła go milczeniem i powydawał dziwne dźwięki w końcu zbiera się do wyjścia.
- Nie zostawiłem czegoś?
- (włączyła mi się złośliwośc - patrze na puste siedzenie) - Tak zostawiłeś
- Gdzie?
- (pokazuje puste siedzenie) no tu nie widzisz?
I facet odpuścił. Swoją droga to musze się go zapytać nastepnym razem czy faktycznie jest popierdolony czy to może jakiś eksperyment psychologiczny-socjologiczny. : D
 
 
Arlzermo 
Dorsz Marienburski


Posty: 402
Skąd: Chrzanów/Wrocław
Wysłany: 2008-09-13, 11:50   

Dwie sytuacje z życia codziennego chrzanowskich żuli. :P
1. Idzie sobie małżeństwo główną aleją spacerową Chrzanowa. Mąż - typowy żulosław, żonka - również typowa przedstawicielka gatunku żul. Obok nich przemyka dziewczynka z takim ślicznym szczeniaczkiem na smyczy. Nagle pani Żul mówi:
-<odpowiednio zapity, sepleniący glos> Ej, zobacz jaki fliczny piefek! Chciała bym fakiego...
- <mąż się na nią patrzy> A Szczura byś sobie złapała, bardziej by ci pasował! U nas na budowie pełno takich...

2. Koło 23, przez moje osiedle przewala się dwóch zapitych zulików. Słaniają się, więc jeden drugiego podpiera żeby nie było BUM! Nagle jeden woła:
- Ale przecież ja nie jestem zły!
- Tak tak nie jesteś...
Reszty dialogu nie słyszałem, bo się oddalili. :P
_________________
"Wycinamy pędy i drzewa rąbiemy,
Depczemy korzenie, nasiona palimy,
Nadchodzi ulewa i gleba odpływa,
Pozostaje kamień oraz ciężka glina.
W zielonych łańcuchach nasze ciała gniją.
Ciała wciąż ruchome, chociaż już nie żyją."
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2008-09-24, 19:19   

Zasłyszane na parkingu przed szpitalem:
Mówi facet do kobitki:
- Jak Cię poznałem, to nie miałem nadciśnienia...
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23110
Wysłany: 2008-09-27, 10:56   

Skończył się właśnie proces stulecia o kradzież piły marki Stihl (używana, kosztowała 600 zł). Prokurator - jak to mu się zdarza od wielkiego dzwonu - wnosi o uniewinnienie (dowody zostały zweryfikowane negatywnie). Oskarżony, zalatujący przetrawionym alkoholem, trzęsącym się głosem wnosi o najniższy wymiar kary, choć się nie przyznawał. Wyrok: niewinny.

Oskarżony, płacząc, zwraca się do sądu: wysoki sądzie, przepraszam, to się już nigdy więcej nie powtórzy.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Prev 
Wina Korwina


Posty: 751
Skąd: Z Twojego ekranu
Wysłany: 2008-10-20, 19:57   

Idę dziś z Soulem do punktu ksero i go pytam:

- To ile ci jestem winien?
- Jeszcze nic.
- A tak ogólnie?
- 10 lat mojego życia, ku*wa!

A to z pociągu, też z Soulem:

- Ej Soul, ja robię ten projekt sam, nie będzie mi nikt śmietanki spijał.
- <dziwny wzrok>
- No co?
- Zwizualizowałem sobie spijanie z ciebie śmietanki.

Mój kumpel Endrju:
"W mojej klatce się jakieś pedały zagnieździły i się pryskają tymi swoimi perfumami. Od tych Hugo Bossów kot mi stępieje!"
"[...] Mam podgrzewacz i nie zawaham się go użyć!"
_________________
Zapraszam na bloga - http://wirtokracja.blogspot.com/
I zawsze tak wypadnie, że ten, kto ci nie jest przyjacielem, żądać będzie od ciebie neutralności, a ten kto ci jest przyjacielem, żądać będzie otwartego wystąpienia z bronią. - N. Machiavelli
 
 
Prev 
Wina Korwina


Posty: 751
Skąd: Z Twojego ekranu
Wysłany: 2008-11-06, 15:48   

Znowu z Soulem xD

Soul: Bo ja lubię kości.
Prev: Nie lubisz.
Soul: Ale takie do gry.
Prev: Też nie lubisz, bo nie trzeba tam myśleć.
Soul: ... Zamknij ryj i ssij. Nie, czekaj... Wydałem ci sprzeczne polecenia.
_________________
Zapraszam na bloga - http://wirtokracja.blogspot.com/
I zawsze tak wypadnie, że ten, kto ci nie jest przyjacielem, żądać będzie od ciebie neutralności, a ten kto ci jest przyjacielem, żądać będzie otwartego wystąpienia z bronią. - N. Machiavelli
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2008-11-13, 14:25   

Zona mi powiedziala ostatnio jak uczniowie ze szkoly w ktorej naucza nazywaja pokoj nauczycielski: Centrum Seksu i Hazardu.
Fajna podstawowka, co??
Inna sprawa, ze uczeszczaja do niej dzieci ze zdiagnozowanym ADHD, deficytami psychicznymi i emocjonalnymi, a najczesciej ze sprzezeniami powyzszych...
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2008-11-16, 10:36   

Przed chwilą zadzwonił u mnie domofon. Zadano mi pytanie:

- Czy chciałaby Pani poznać prawdę o tym, co się dzieje z człowiekiem po śmierci?

Pogoniłam faceta, ale teraz myślę, że źle zrobiłam. Bo co by mi szkodziło dowiedzieć się prawdy u źródła?
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
Gadzinisko 


Posty: 6
Wysłany: 2008-11-16, 15:22   

Mag_Droon napisał/a:
Zona mi powiedziala ostatnio jak uczniowie ze szkoly w ktorej naucza nazywaja pokoj nauczycielski: Centrum Seksu i Hazardu.


U mnie w liceum zajęcia, które oficjalnie są "wychowaniem do życia w rodzinie" nazywane są bardziej konkretnie "seksem" bądź "seksem grupowym". A kiedyś stoję z koleżanką koło tablicy z planem, podchodzi facet od PO i pyta się "Nie wiecie może gdzie ma teraz 3e seks z panią K[...]*?'

*ustawa o ochronie danych osobowych :)
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23110
Wysłany: 2008-11-16, 20:17   

Opowieść, jak z kiepskiego dowcipu. Ale autentyczna.

Zdarzyło się w piątek. Po rozprawie, zwinąłem majdan i wybierałem się na górę, do siebie. Pani Ani, sympatycznej protokolantce kazałem zczytać protokół, poprawić literówki, wydrukować i przynieść mi do podpisu. W drodze na poddasze zauważyłem brak kodeksu, który został na sali. Wróciłem się i nagle, bez ostrzeżenia wszedłem na salę. Zauważyłem utkwione we mnie zdziwione spojrzenie sympatycznej Pani Ani. Ona patrzy na mnie zaskoczona sarnim wzrokiem i niepewnym głosikiem się odzywa:

- Jeszcze szczytuję...

A ja na to bezrozumnie:
- O! To nie przeszkadzam...

I poszedłem na górę. Śmiać się zacząłem z siebie gdzieś koło piętra.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Jachu 
princeps senatus


Posty: 3200
Skąd: Dom-na-Drzewie
Wysłany: 2008-11-18, 06:20   

Romulus napisał/a:
Opowieść, jak z kiepskiego dowcipu. Ale autentyczna.
Wygrałeś Romulusie, wygrałeś :mrgreen:

Pierwszy rok moich studiów, Szczecin, tramwaj "9". W tramwaju ogromny tłok, ale jakiś mężczyzna się ostro przepycha, w pewnym momencie drugi zwraca mu uwagę.
- Panie, co się pan tak pchasz na chama?!
- Przepraszam bardzo, ale ja nie zawsze wiem, na kogo się pcham :mrgreen:
_________________
Życie to dziwka, czytasz za mało, a potem umierasz //orc [Stary Ork]

Zaginiona to zamknięte środowisko, coś jak oddział zamknięty krążący wokół Czarnej Dziury Szaleństwa, najlepiej nie zwracać uwagi na sens bo on tu rzadko występuje //utrivv [utrivv]

"Finezja perfidii rozumowania ściga się w nich z cyniczną sofistyką" [prof. Waltoś o działaniach PiS dot. wymiaru sprawiedliwości]
 
 
Prev 
Wina Korwina


Posty: 751
Skąd: Z Twojego ekranu
Wysłany: 2008-12-11, 20:00   

Z gg:

Ja 19:58:31
Twój Stary expi w Falloucie tylko zabijając karaluchy.

Soul 19:58:38
...

Soul 19:58:54
A Twój zbiera puste butelki po nuke coli >.<
_________________
Zapraszam na bloga - http://wirtokracja.blogspot.com/
I zawsze tak wypadnie, że ten, kto ci nie jest przyjacielem, żądać będzie od ciebie neutralności, a ten kto ci jest przyjacielem, żądać będzie otwartego wystąpienia z bronią. - N. Machiavelli
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23110
Wysłany: 2009-02-18, 19:39   

Mąż koleżanki został wysłany z innymi pracownikami na szkolenie do Izraela. Zakwaterowani w eleganckim, wypasionym wręcz hotelu zostali pierwszego dnia spędzeni na informacyjne spotkanie. Tubylec tłumaczył im, jak mają się zachowywać na ulicy np. w razie ataku bombowego, podał telefony i kontakty w przypadku konieczności udzielenia pomocy. Na koniec, zanim wygłosił ostatnie pouczenie odnośnie zwyczajów hotelowych w Izraelu, zrobił stropioną minę, jakby się zawstydził lekko i przepraszająco oznajmił im, że hotel zdaje sobie sprawę z tego, że są Polakami. Ale - niestety - nie podają wódki do śniadania i obiadu. Można ją za to nabyć w barku i bardzo mu przykro, jeśli są z tego powodu rozczarowani.

Można by rzec... A, lepiej nic nie mówić...
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
hardgirl123 

Posty: 8
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-03-01, 07:43   

siedze sobie teraz w mieszkaniu,jakies 5 minut temu pukanie do drzwi.patrze przez wizjer,a tu sąsiadka(nobliwa starsza pani,typowa babula proszulka w szeroko znanym nakryciu głowy).Otwieram jej a on sie pyta czy u mnie wszystko w porzadku .
ja zglupialam i nie wiem o co jej chodzi,a ta pidna groxhowa do mnie "bo ja cos slyszlam ze bylo glosno,tupanie itp"
ja jej na to ze film ogladalam i zeby dobrze zamykala drzwi bo grasuje falyszywy inkasent co gustuje w takich jak ona:>
zmyla sie w 5 sekund:>


wczoraj poszlam sobie z kumplem do galerii kazimierz,patrzymy mase ludiz na zewnatrz a w srodku policja,no nic zapytaalismy ise ochrony o co chodzi,a oni ze awara,fajna sciema,awaria i wolaja policje:):):)
no to pytamy sie mlodych symaptycznych szalikowcow a oni ze jest bmba:)
no dobra,dla upewnenia zapytalismy siejeszcze gliniarza i nam to infi potwierdzil,:)a mowi sie ze z szalikowcami nie idzie sie dogadac //pisowcy
 
 
Prev 
Wina Korwina


Posty: 751
Skąd: Z Twojego ekranu
Wysłany: 2009-03-10, 15:22   

Wiadomo kto z wiadomo kim

[Soul ostentacyjnie popija sobie jogurt dr Macieja]
Prev: Ale ty ssiesz tą butelkę, Chryste...
Soul: Chciałbyś mieć taką dziewczynę, co? Ta butelka zaznała więcej miłości niż ty kiedykolwiek w życiu!

I kolejna
Prev: No bo ja ją traktuję poważnie (o koleżance), ale te jej odchylenia feministyczne mnie po prostu bawią.
Soul: No bo każdy ma jakieś tam swoje wiesz... Fiksacje.
Prev: Ja mam wszystko w dupie, to też jest jakaś fiksacja?
Soul: Analna. Czytało się Freuda to się wie.
Prev: -_-
_________________
Zapraszam na bloga - http://wirtokracja.blogspot.com/
I zawsze tak wypadnie, że ten, kto ci nie jest przyjacielem, żądać będzie od ciebie neutralności, a ten kto ci jest przyjacielem, żądać będzie otwartego wystąpienia z bronią. - N. Machiavelli
 
 
Kochanowska 


Posty: 11
Skąd: i po co?
Wysłany: 2009-03-14, 17:31   

Z dzisiaj:

Podczas fascynującej lektury "Odprawy posłów greckich" zaczął dzwonić mój mobilny sługa. Jakież było moje zdziwienie, gdy po odebraniu "zastrzeżonego" usłyszałam gruby, męski, przepity głos, który wychrypiał:
-"Dziemdobry, tu Prosiaczek, czy zastałem Tygryska?"
 
 
Jachu 
princeps senatus


Posty: 3200
Skąd: Dom-na-Drzewie
Wysłany: 2009-03-17, 10:33   

Rozmowa dwóch kumpli, którą słyszałem wczoraj w tramwaju. Jeden opowiada, że siedzi z dziewczyną w pokoju i w pewnym momencie przychodzi jego ojciec który jest inżynierem, tylko że skończył Politechnikę jakieś 30 lat temu... Wchodzi i pyta syna:
- Filip, czy ja mam Windowsa?? Bo jak włączam komputer, to nie mogę go znaleźć??

Myślałem, że ze śmiechu to położę się na podłogę tramwaju :mrgreen:
_________________
Życie to dziwka, czytasz za mało, a potem umierasz //orc [Stary Ork]

Zaginiona to zamknięte środowisko, coś jak oddział zamknięty krążący wokół Czarnej Dziury Szaleństwa, najlepiej nie zwracać uwagi na sens bo on tu rzadko występuje //utrivv [utrivv]

"Finezja perfidii rozumowania ściga się w nich z cyniczną sofistyką" [prof. Waltoś o działaniach PiS dot. wymiaru sprawiedliwości]
 
 
Prev 
Wina Korwina


Posty: 751
Skąd: Z Twojego ekranu
Wysłany: 2009-07-20, 17:47   

Siedzimy z Soulem na ławce, patrzymy, a tu taki duży samochód dostawczy jedzie i taka gadka:

P: Ty, uważaj bo tir jedzie.
S: Jak to jest tir...
P: No to jest tir, nie słyszysz jak łomocze?
S: Nergal też łomocze, a nie jest tirem.
<i w tym momencie obaj wybuchliśmy histerycznym śmiechem>
_________________
Zapraszam na bloga - http://wirtokracja.blogspot.com/
I zawsze tak wypadnie, że ten, kto ci nie jest przyjacielem, żądać będzie od ciebie neutralności, a ten kto ci jest przyjacielem, żądać będzie otwartego wystąpienia z bronią. - N. Machiavelli
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4477
Skąd: fnord
Wysłany: 2009-07-20, 21:24   

Prev napisał/a:
Siedzimy z Soulem na ławce, patrzymy, a tu taki duży samochód dostawczy jedzie i taka gadka:

P: Ty, uważaj bo tir jedzie.
S: Jak to jest tir...
P: No to jest tir, nie słyszysz jak łomocze?
S: Nergal też łomocze, a nie jest tirem.
<i w tym momencie obaj wybuchliśmy histerycznym śmiechem>


HAHAHAHAHA POWINNI O WAS ZROBIĆ SERIAL TV TYPU SITCOM I SMIECH Z TAŚMY.


Gadugagu z Blackiem:
Cytat:
Ja 0:42:23
ksiązki SW sie o ciebie pytałuy
Blackdrooagiheog 0:43:36
Slodko
Ja 0:44:42
nie wiedziałem co im powiedziec, tęsknią
Blackdrooagiheog 0:45:03
Powiedz im, że tatuś jest w CIA.
Ja 0:45:29
też oglądam Housa
Blackdrooagiheog 0:45:49
...
Blackdrooagiheog 0:45:53
... brawo?
Ja 0:46:23
a
Ja 0:46:29
nie doszedłeś do tego momentu
Blackdrooagiheog 0:46:36
Nie doszedłem
Ja 0:46:39
jak house pracuje dla CIA
Ja 0:46:40
ups
Blackdrooagiheog 0:46:46
Ups.
 
 
Vetuf 

Posty: 21
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2009-08-31, 21:37   

Stacja SKM Gdańsk Zaspa, połowa sierpnia, przed 21.

Drobnej budowy pan, około 65 lat, jeszcze z nieco wileńskim akcentem (jak przystało na prawdziwego Gdańszczanina), w skórzanej kurteczce i bereciku. Siatka z Biedronki z czymś w środku, ale nie przepełniona. Zagląda do każdego kosza na śmieci, ale wygląda na zadbanego. Bardzo sympatyczna twarz.
Ja, siedzę na ławeczce przy automacie biletów. Podchodzi.
- Dobry wieczór.
- Dobry wieczór. :)
- Wie pan, ja dzisiaj z Tamilem rozmawiałem w tramwaju. Siedziałem i on przysiadł się za mną.
- :?:
- I on powiedział, że z Indii do Polski to jednym samolotem dolecieć to nie da rady.
- Ale że jak to - przez Stambuł trzeba lecieć czy jak?
- Prosię?
- Pytam się, czy trzeba przez Konstantynopol lecieć, przesiadać się.
- Ja to, proszę pana, nie wiem.

Eskaemka przyjeżdża. I rozstajemy się bez pożegnania. :(

Stacja metra Gara de Nord w Bukareszcie, koniec sierpnia, po 15.
Z satysfakcją wtaszczyłem na peron stacji trzy moje tobołki, w tym jeden spory i ciężki. Wszak dopiero co przybyłem do miasta i musiałem dotrzeć jakoś do miejsca mojego zakwaterowania. Już mam usiąść na wypatrzonym krzesełku, aż tu nagle - na krzesełku obok mojego siada tubylec, o rysach lekko mongolskich, ale jednak miejscowy, około 35-40 lat. Charakterystyczne długie białe spodnie, które jako jedyne zapamiętałem z ubioru. Widząc, że zniechęciłem się nieco po tym, jak rozłożył się cały, a zwłaszcza swoje nogi, na szerokość trzech krzesełek, szybko cofa prawą nogę. Pokazuje na krzesło otwartą dłonią, tak jak się pokazuje kotu, żeby skoczył na tapczan; "sit" - mówi.
No i od razu - "english, francais?" Powiedziałem, że wolę english, ale francais też możemy próbować.
Dowiedziałem się o nim, że ma na imię Romeo, mieszka w miejscowości o słowiańskiej nazwie, której nie zapamiętałem dokładnie, między Konstancą a Bukaresztem. No i poznałem też jego ranking metr europejskich:
Paris - super
Bucuresti - good
Bruxelles, Athenes - sucks
Tym razem po przyjeździe składu metra kulturalnie się pożegnaliśmy i każdy poszedł w swoją stronę.

Po prostu bajka. Dlatego kocham metro.
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2010-08-02, 11:28   

Odgrzebię temat.

Koleżanka wertuje kalendarz i nagle mówi zrezygnowana: W tym roku Wielkanoc znowu w niedzielę :(

Wiele lat temu w Polfie (opowiadała mama mojej żony) do sali gdzie siedzą panie wpada dyrektor czerwony na twarzy i krzyczy: Kto przysłał tutaj tę idiotkę!?!
Dzwoni i prosi z Panem CHOJEM (facet nazywał się Kotas, panie uczulały interesantów by nie mylili się w nazwisku: pammietaj o nie u)
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
martva 
grzeczna dziewczynka


Posty: 1942
Wysłany: 2010-08-02, 11:45   

utrivv napisał/a:
W tym roku Wielkanoc znowu w niedzielę :(


Moja kuzynka się zastanawiała kiedys co się dzieje jak Wielkanoc w danym roku wypadnie w czwartek. Przyznam że mnie zatkało ;)
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2010-08-02, 13:29   

utrivv napisał/a:
Wiele lat temu w Polfie (opowiadała mama mojej żony) do sali gdzie siedzą panie wpada dyrektor czerwony na twarzy i krzyczy: Kto przysłał tutaj tę idiotkę!?!
Dzwoni i prosi z Panem CHOJEM (facet nazywał się Kotas, panie uczulały interesantów by nie mylili się w nazwisku: pammietaj o nie u)
kawał opowiadany jak Polska długa i szeroka, zawsze świadkiem jest siostra cioteczna byłego chłopaka albo szwagier pierwszego meża cioci albo coś w ten deseń.

ad rem

kiedys jedna z byłych siedząc na taborecie zsunęla nogi tak że stykały się stopami i kolanami po czym mając na myśli fakt, że mimo tego manewru łydki jej się nie stykają rzekła przejętym głosem
- ale mam szparę między nogami!
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2010-08-02, 13:51   

Fidel-F2 napisał/a:
utrivv napisał/a:
Wiele lat temu w Polfie (opowiadała mama mojej żony) do sali gdzie siedzą panie wpada dyrektor czerwony na twarzy i krzyczy: Kto przysłał tutaj tę idiotkę!?!
Dzwoni i prosi z Panem CHOJEM (facet nazywał się Kotas, panie uczulały interesantów by nie mylili się w nazwisku: pammietaj o nie u)
kawał opowiadany jak Polska długa i szeroka, zawsze świadkiem jest siostra cioteczna byłego chłopaka albo szwagier pierwszego meża cioci albo coś w ten deseń.

Moja tesiowa już nie żyje ale żonka owszem więc twoje przypuszczenia są fałszywe. Że teściowa pracowała w Polfie i pracował tam Pan Kotas można się przekonać stosunkowo prosto. Musisz pamiętać że nawet kawały mają czasem pierwowzór :)

ps Mogę wskazać konkretne miejsce i rok zdarzenia - pomoże ci to? :P

W takim razie specjalnie dla ciebie:
Dotyczy kolegi z podwórka mojej żony. Być może też są takie kawały:

Odwiedza go a on na stole zdrapuje coś z sufitu.
- Co ci się stało?
- Smażyłem naleśniki, widziałem na filmach jak kucharze obracają je na drugą stronę i też tak chciałem. Podbiłem patelnię ale nic się nei stało więc zrobiłem to dużo silniej.

Spotkałem gościa. Fantastyczny chirurg ale na gotowaniu dalej się nie zna.
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2010-08-02, 14:04   

utrivv napisał/a:
ps Mogę wskazać konkretne miejsce i rok zdarzenia - pomoże ci to?
ja też mogę podać, ciekawe czy sie zgaodzą
naturalnie ze wszystcy opowiadają to jako prawdę i wszyscy znają różne szczegóły,
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Qfant


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,29 sekundy. Zapytań do SQL: 13