FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Nasze listy do Świętego Mikołaja
Autor Wiadomość
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2007-12-05, 21:33   Nasze listy do Świętego Mikołaja

Temat okresowo-świąteczny. Czyli co byście chcieli dostac pod choinke w tym roku? :P

Jeśli ktoś chce wysłac listę bezpośrednio do Św. Mikusia to może to zrobić na www.santaclauslive.com :P

Zyczenia typu pokój na świecie, brak głodu na świecie i zrozumienie jak myślą kobiety prosze sobie darować :P

<ubiera strój Świętego Mikołaja, siada na swoim tronie w otoczeniu elfów i reniferów i zapraszająco wyciąga ręce w stronę dzieciaczków> ^_^

łapy precz od dzieci --_- Toudi

Ale ja kocham dzieci... :DD
Oli
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
  
 
 
Bruja 
Bucka


Posty: 471
Wysłany: 2007-12-05, 21:41   

<rozsiada się wygodnie na kolanach Mikołaja>
W sumie mi to wszystko jedno... tylko proszę, w tym roku nie chcę dostać kapci ;( Mam już dość kapci co roku!
Ale jeśli już mogę sobie wybrać, to chcę ładny sportowy samochodzik i żeby była już wiosna xD
<ciągnie Mikołaja za brodę>
Da się tak?
_________________
W moim świecie wszyscy są kucykami, jedzą tęczę i kupkają motylkami.
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2007-12-05, 21:48   

<Święty Mikołaj uśmiecha się czule do dziecka na kolanach i głaszcze po włoskach>
Święty Mikołaj ma abrdzo ograniczony budżet, ale postara się zrobic co się da. I obiecuję, że nie będzie żadnych kapci.
<znowu się uśmiecha>
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
Piro 

Posty: 45
Wysłany: 2007-12-05, 21:50   Re: Nasze listy do Świętego Mikołaja

Olimp napisał/a:
<ubiera strój Świętego Mikołaja, siada na swoim tronie w otoczeniu elfów i reniferów i zapraszająco wyciąga ręce w stronę dzieciaczków> ^_^

W połączeniu z twoim avkiem nasunęło mi to skojarzenie z Wiedźmikołajem... :d
Albo może nawet czymś bardziej makabrycznym :P

OK, odpowiadając na pytanie... Cholercia, nie bardzo wiem :P Przydałyby mi się nowe słuchawki do mp3, stare już są do wyrzucenia. Kilka bardziej praktycznych rzeczy też chętnie bym ujrzał pod choinką, ale to zbyt nudne, żeby tu o tym pisać :P
A z takich mniej realnych - od dłuższego czasu planuję sobie wreszcie kupić gitarkę elektryczną, coś w stylu Deana Vendetty albo jakiegoś Ibaneza. A najfajniej to byłoby mieć TO, czyli Dean VMNTX V sygnowane przez Dave'a Mustaine'a. W kolorze black. No i może z przystawkami EMG-81 i jakimś dobrym mostkiem typu floyd rose, może Edge II? :P Chociaż Tune-o-Matic/String-Thru tyż jest fajne.
_________________
(_!_)
 
 
Bruja 
Bucka


Posty: 471
Wysłany: 2007-12-05, 21:52   

Nie po włosach! //buu
<wali Mikołaja sztachetą po głowie> ... <poprawia młotkiem> --_-
A jak w jednym z prezentów znajdę te pieprzone kapcie to Cię odnajdę czerwony zboczuchu xP
<naciąga mocno brodę i z radością puszcza>
_________________
W moim świecie wszyscy są kucykami, jedzą tęczę i kupkają motylkami.
 
 
Kasmira 
Chochlik


Posty: 121
Skąd: Spod pierzyny
Wysłany: 2007-12-05, 22:00   

*Siada na kolanach Mikołaja* //panda

A ja bym chciała dostać pod choinke zestaw pasteli, tak 38 kolorków może być, Dervent rzecz jasna, albo KOH-I-NOOR bo to dobre firmy. Do tego sztalugę, książkę typu anatomia człowieka dla rysowników.... hmmm co jeszcze //myśli Oooo! Wiem! Zanzarah, żebym sie więcej ciskać nie musiała, do tego te książki co to dziś widziałam "Podręcznik Łowcy Demonów", "Kurs malarstwa i rysunku: Bestie fantasy", nie będę narzekać na ""Aniołowie i demony" i "Podstawy projektowania mody", a także jakaś książeczka o nowoczesnych ogrodach by sie przydała. Na okraske olejek eteryczny o zapachu lotosu *-* róża też mile widziana ^___^
*Przeładowuje berretę i z rozbrajającym uśmiechem przykłada Mikusiowi do skroni* Załatwi się? //panda

Edit:
Aaa i jeszcze pojemnik na ciasteczka z zamkiem przeciw Oliemu, bo mi wyżera wszystko co tylko mam (nawet jak schowam za koszem na śmieci o.o)
_________________
If something blows up, and you know it's your fault you...RUN LIKE HELL!
I'm smiling because they haven't found the bodies yet.
There are times in life when you must ask...WTF?!?!?!?
It's ok we're insane.
 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2007-12-06, 00:38   

Piro napisał/a:
A najfajniej to byłoby mieć TO, czyli Dean VMNTX V sygnowane przez Dave'a Mustaine'a. W kolorze black. No i może z przystawkami EMG-81 i jakimś dobrym mostkiem typu floyd rose, może Edge II? :P Chociaż Tune-o-Matic/String-Thru tyż jest fajne.

Bracie : D Cudowny model, chociaż ja osobiście wolałbym http://www.deanguitars.co...usa/usadmlg.jpg lub http://www.deanguitars.co...ctrics/dmlg.jpg Eh, no pomarzyć można. Póki co ta opcja jest jednak nierealna, dlatego zastanawiam się nad zażyczeniem sobie od świętego Mikołaja zestawu aktywnych przetworników EMG 85/81 do mojego Epi g400. To już jest realne nieco bardziej, wszystko zależy od tego, czy Mikołaj uzna, że byłem wystarczająco grzeczny. :P
No a poza tym jak co roku mam listę książek, gier i filmów, które muszę mieć : PPP
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
Prev 
Wina Korwina


Posty: 751
Skąd: Z Twojego ekranu
Wysłany: 2007-12-06, 00:50   

<Podchodzi do Oliego>
Ty stary oszuście, nabierać tak niewinnych takimi sztuczkami, ty stara, gruba, czerwona małpo ty... Ale kij z tym... Broda ci się odkleja i śmierdzisz piwskiem.
Ja chcę takie fajne spodnie z lumpeksu po 3 zł. za kilogram, różowe okulary, koronkową bieliznę, rolki z kwadratowymi kółkami, kilo gwoździ i gadającego szympansa. To tyle cepie.
_________________
Zapraszam na bloga - http://wirtokracja.blogspot.com/
I zawsze tak wypadnie, że ten, kto ci nie jest przyjacielem, żądać będzie od ciebie neutralności, a ten kto ci jest przyjacielem, żądać będzie otwartego wystąpienia z bronią. - N. Machiavelli
 
 
Sunshine 


Posty: 216
Wysłany: 2007-12-06, 11:23   

<W ciemnym kącie, pod brzydką, klującą, dwumetrową choinką z supermarketu siedzi cicho Sunsin i patrzy z przerażeniam na tego pana w czewieni którego boi się od dziecka. Nie potrafi powstrzymać usmiehu gdy widzi wyczyny Brujki i Kasmiry. "Ja to nawet nie będę sie pokazywać...", pomyslala "Mnie by nawet kilka książek uszczęśliwilo... Druga i trzecia część Kusziela, dwa pierwsze tomy MKP, >Ruda sfora< Kossakowskiej i >Marchia cienia< Tada Williamsa... ale jak znam zycie sama bede musiala je sobie kupić", westchnela cicho i wcisnęla sie mocniej w kąt starając się udawać, że jej nie ma, byle tylko ten pedofil w czerwieni jej nie zobaczyl>
 
 
Asuryan 
Król Bogów

Posty: 3386
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-12-06, 18:18   

Witaj Śnięty Mikołaju <porozumiewawczo mrugam okiem do Oliego i oceniając krytycznym i wymownym wzrokiem jego wątłe kolana i swoją dość obfitą tuszę dodaję> wybacz że nie usiądę Ci na kolanach, ale mogłyby nie wytrzymać mego ciężaru. Pod choinkę poproszę Cię tylko o dwa prezenty. Porządny korbacz <macham kiścienią w stronę twarzy Oliego, tak by bijak zatrzymał się przed Jego samymi oczami> - o podobny do tego, tylko z 3 kolczastymi kulami na łańcuchach, najlepiej ze stali nierdzewnej, bym po każdej walce nie musiał ich wycierać z krwi przeciwników i dębowym trzonkiem. Drugą niezbędną mi rzeczą jest porządna tarcza, najlepiej z tytanu, bo walka morgensteinem bez porządnej tarczy z przeciwnikiem uzbrojonym w miecz mija się z celem z powodu różnicy zasięgów. Ale znajomy szampierz bractwa rycerskiego będzie miał niespodziankę <uśmiecham się po wąsem, mrugam drugim okiem do Oliego i oddalam się wymachując korbaczem>
_________________
"Sometimes known as the Phoenix King, Asuryan was the king and the most powerful deity of the pantheon of Eldar gods. He was believed to be the psychic might of the whole universe."
  
 
 
Piro 

Posty: 45
Wysłany: 2007-12-06, 18:19   

Gand napisał/a:
Bracie : D Cudowny model, chociaż ja osobiście wolałbym http://www.deanguitars.co...usa/usadmlg.jpg lub http://www.deanguitars.co...ctrics/dmlg.jpg

Co do tej pierwszej - no baaa, to w końcu limitowana edycja :P Szkoda, że tylko 150 sztuk :/ Co do drugiej - to co kto lubi. Ja wolę czarne :d A potem aerografem można jakiś wzorek nanieść...
Ale kształt tych gitar jest naprawdę miodzio, IMHO najfajniejsze V-ki jakie widziałem :mrgreen:
Gand napisał/a:
zastanawiam się nad zażyczeniem sobie od świętego Mikołaja zestawu aktywnych przetworników EMG 85/81 do mojego Epi g400. To już jest realne nieco bardziej, wszystko zależy od tego, czy Mikołaj uzna, że byłem wystarczająco grzeczny. :P
To i tak Mikuś będzie musiał mieć spory budżet, bo zestaw EMG85/81 to może parę ładnych stówek kosztować... :P
_________________
(_!_)
 
 
Zła 
Lód


Posty: 463
Skąd: Wrocław - Łódź
Wysłany: 2007-12-06, 19:06   

<rozwaliła się Mikusiowi na kolanach> Ja bym chciała nową płytę główną, kartę graficzną i procesor. Takie, żeby Wiedźmin mi ślicznie hulał. Właściwie to samą grę też możesz dorzucić, bo i tak z tego wszystkiego najtańsza będzie. Z góry i z dołu dziemkujem. :))
_________________

 
 
Zireael 


Posty: 516
Skąd: Maribor
Wysłany: 2007-12-06, 22:54   

<staje przed Mikołajem i zawstydzona skubie rąbek sweterka, przeżywając podbne rozterki jak Asu. Dochodzi jednak do wniosku, że Mikołaj jakoś przeżyje jej jestestwo i siada mu na kolanach, zarzucając łapki na szyję>

Kochany Mikołaju! Bardzo proszę, żebyś mi podarował Piecioksiąg Wiedźmiński. Opowiadania możesz sobie darować, dokupię w stosownym czasie. Oprócz tego A.D XIII (pierwszy tom), no i nie obraziłabym się za Czarownika Iwanowa. Proszę jeszcze o te cuuuuuuudne Levis'y, które niedawno mierzyłam. Nie zapomnij o kasie na Harry'ego Pottera i insygnia śmierci.
Za to z całym zdecydowaniem daruj sobie piżamy i skarpety. Z góry dziękuję.
Mogę Cię przekupić pierniczkami //kas ?
 
 
jeke 
Maruda


Posty: 140
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-12-11, 17:38   

Czy ja mogę prosić Świętego Olo-Mikołaja o odprawienie guseł i odpędzenie prześladującego mnie pecha?
Moga być takie z machaniem grzechotkami lub czym tam bądź, połączone z serią "szamańskich" podskoków.
Właśnie to poproszę pod choinkę :DD .
A jakby Olo-Mikołaj okrasił mój prezent fotami z ceremonii odczyniania, to już w ogóle moje życie stałoby się słodkie :mrgreen:
_________________
Pisząc nie trzeba tak wyczerpywać przedmiotu, aby nic nie pozostało dla czytelnika. Nie chodzi wszako o to, aby ludzie czytali, ale aby myśleli - Monteskiusz
 
 
Astarael 


Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-12-11, 19:49   

<Po przyjrzeniu się kolejce do kolan Mikołaja drapie się za uchem, robi w tył zwrot, siada w kąciku i skrobie list. Potem wstaje, przepycha się bezpardonowo przez kolejkę, zgrabnie wsuwa list do kieszeni Mikołaja, mruga oczkiem do następnej osoby w kolejce i idzie w swoją stronę trzymając ręce w kieszeniach.>

A oto co Astarael wyskrobała na kawałku tektury znalezionej w Sali Przyjęć Mikołaja:
Cytat:
Kochany Mikołaju!
Pod rodzinnym drzewkiem świątecznym chciałabym znaleźć nową książkę kucharską Nigelli, ładny zeszyt B5 na notatki z seminarium, nie obraziłabym się również za Neverwhere w orginale oraz za Historię piękna i Historię brzydoty Umberto Eco. A jak będziesz miał lekki worek, to możesz dorzucić Lód Dukaja.
A pod moją prywatną kłodą Yule mógłbyś podrzucić małe pudełeczko z czerwoną kokardką a w niej dobę Świętego Spokoju.
Pozdrawiam,
A.
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2007-12-29, 22:38   

<Swięty Mikołaj zapala skręta, otwiera browara i patrzy krytycznie na bandę ktoóra zebrała się w pobliżu, prawdopodobnie uzbrojona w widły i pochodnie> Czyżbyście nie dostali wymarzonych prezentów? Bardzo prosty powód - BYLIŚCI NIEGRZECZNI !!! Pozatym Święty tez chciałby dostawać choć raz prezenty więc w tym roku zabrał WAM prezenty dla siebie.

Topic zamykam, poczeka do nastepnych świąt :devil:

<Święty bierze flaszkę piwa i idzie zabawić się z Panią Mikołajową i paroma nieletnimi elfami>
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2008-12-07, 21:52   

<Święty wytoczył się z domku pięknie oznaczonego czerwonymi latarniami i reklamami piwa, spojrzał przepitym wzrokiem na zgromadzoną bandę> O fuck... to już? Znowu zapomniałem. Cholender! No dobra, załatwcie to szybko, tylko mówcie cicho, Mikołaj ma kaca.
<usadawia się na fotelu>
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
Jachu 
princeps senatus


Posty: 3200
Skąd: Dom-na-Drzewie
Wysłany: 2008-12-07, 22:21   

<wypychany przez resztę forumowiczów pomimo energicznego zapierania się ląduje u stóp fotela> Koniec świata, żeby tak mnie potraktować... <w tym momencie do rozchylonych nozdrzy dociera dziwny zapach, będący jakby mieszanką woni zepsutego tygodniowego śledzia i przepoconych nie zmienianych od roku skarpet> Mikołaju... Kiedy ostatni raz brałeś kąpiel i zmieniałeś skarpetki? <nie czekając na odpowiedź, rzuca jedno zdanie> Ja bym chciał tylko "Lód" Dukaja i nic więcej <natychmiast wycofuje się do bezpiecznej strefy z nadzieją, iż do następnego roku nie będzie musiał się zbliżać do tej podejrzanie uśmiechającej się postaci>

:mrgreen:
_________________
Życie to dziwka, czytasz za mało, a potem umierasz //orc [Stary Ork]

Zaginiona to zamknięte środowisko, coś jak oddział zamknięty krążący wokół Czarnej Dziury Szaleństwa, najlepiej nie zwracać uwagi na sens bo on tu rzadko występuje //utrivv [utrivv]

"Finezja perfidii rozumowania ściga się w nich z cyniczną sofistyką" [prof. Waltoś o działaniach PiS dot. wymiaru sprawiedliwości]
 
 
Tanit 
Czarnoskrzydła


Posty: 1459
Wysłany: 2008-12-07, 22:39   

Mikołajjuuuuu //tan !!
<wskakuje wujkowi na kolanka>
Taniś była grzeczna ^^ Taniś ładnie poprosi o wszyyyystkie książki Stephensonaa... Prywatny cmentarz, zamek w Bawarii, trzy pałace we Francji, i Magazyn broni jądrowej ^^
Dziękujęęęęę
:*
_________________
***Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone***
Kiedy człowiek umiera, dusza jego przez trzy dni siedzi u wezgłowia śmiertelnego łoża i stara się zwracać plecami do ognia.
Po trzech dniach pojawiają się aniołowie i prowadzą duszę nad most Czinwat...

TanBlog
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2008-12-07, 23:43   

"Słuchaj, leniwy dziadygo...
Będę się streszczał i pisał prosto, żebyś nie musiał za długo rozkminiać tematu:

1. filmowa "trylogia" o Jasonie Bourne z Mattem Damonem, na dvd (ale jak będzie Blue-Ray to szacuneczek),

2. 3:10 do Yumy - tylko nowa wersja, a nie stara !

3. jakiś fajny pasek do spodni...

Władcy Pierścieni nie kupuj, niedawno zamówiłem po promocyjnej cenie...

Masz trzy do wyboru, najlepiej żebyś zdecydował się na dwa, jeśli nie dasz rady wszystkiego... A spóźnij się lub zaparkuj swoje śmierdzące renifery nad moim autkiem..."
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2008-12-08, 00:00   

o niewiele proszę, tylko 8h dziennie, no 4 nawet na książki filmy i seriale....
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2008-12-08, 00:48   

Czyż może być bardziej spamerski wątek? ;)

Mikołaju Mikołajewiczu, ja mam tylko dwie prośby. Na dodatek takie, które nic nie kosztują:
1. Chcę być modkiem, żeby:
- spamować do woli, bez obawy, że mi cosik wytną/utną
- karcić użyszkodników, którzy ośmielają się wywyższać Eriksona ponad panią Brzezińską, panów: Huberatha, Szostaka i Sapkowskiego...
- spróbować rozwalić modkowy układ 'betonowy' od środka (najwyższy czas na effektowną rewolucję) :-P

2. Występuje z wnioskiem o przywrócenie Nabu na forumowe łono ZB!! Czy można dać mu ostatnią szansę?


Romulusie -> Oglądałem zarówno trylogię o J.B. z M.D w roli głównej, jak i nową wersję 3:10 do Yumy (z R. Crowe czyż nie tak?). Moim zdaniem lepiej poprosić o inne prezenty. Jeszcze nie jest za późno.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2008-12-08, 07:56   

ASX76 napisał/a:
Romulusie -> Oglądałem zarówno trylogię o J.B. z M.D w roli głównej, jak i nową wersję 3:10 do Yumy (z R. Crowe czyż nie tak?). Moim zdaniem lepiej poprosić o inne prezenty. Jeszcze nie jest za późno.


Ale z poletek mnie interesujących nie ma już nic, co chciałbym mieć Anno Domini 2008 :cry:
Pasek zostanie.

A życzenie co do Nabu się nie spełni chyba. Ostatnio Nabu mnie ciągnie na BŚ, ale ja naprawdę czasu nie mam na regularne zagnieżdżenie się na drugim forum... Musiałbym przestać czytać i oglądać - a to moje powołanie naturalne :)

Zatem post scriptum do dziada, w którego nie wierzę:
Słuchaj geriatryku z wielką, śmierdzącą brodą: ja mam mniejsze wymagania niż Mag... Tak 2 godzinki więcej wolnego czasu w ciągu dnia, abym choć kolejkę zaległości serialowych rozładował...
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
  
 
 
Elektra 


Posty: 3693
Skąd: z Gdyni
Wysłany: 2008-12-08, 07:59   

Romulus napisał/a:
A życzenie co do Nabu się nie spełni chyba

Pierwsze życzenie też się nie spełni. Ale pomarzyć można. ;)

Romulus napisał/a:
Zatem post scriptum do dziada, w którego nie wierzę:
Słuchaj geriatryku z wielką, śmierdzącą brodą:

Taa... i Ty chcesz, żeby on spełniał Twoje życzenia... ;P
_________________
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard
 
 
Bruja 
Bucka


Posty: 471
Wysłany: 2008-12-08, 08:03   

Ooooooliiii... znaczy ten... Mikołajuuuu! Przywieź tonę haju, tira trawki, cysternę wódki i zabawkiiii! xP
I zrób wiosnę! <niewinna minka>



PS: Za murzyna też się nie obrażę xD
_________________
W moim świecie wszyscy są kucykami, jedzą tęczę i kupkają motylkami.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2008-12-08, 12:30   

Bruja napisał/a:


PS: Za murzyna też się nie obrażę xD


Kunta-Kinte z 'dużom dzidom'? ;) <bardzo niewinna minka>


El, jak możesz tak brutalnie odbierać nadzieję na spełnienie marzeń? Nie dałaś nawet jednego dnia na złudzenia. :-P

Mikołajku, Mikołajku, albo Tyś prawdziwy i sprawiasz cuda, albo jesteś tylko zwykłym przebierańcem z pozieleniałą gębusią (od przepicia zapewne). Nawet białej brody ni masz, jak widać na avku. I źle z patrzałek patrzy. Mimo to daję Ci szansę wykazania się. ;)
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2008-12-08, 13:06   

Dziecięciem nieletnim będąc prosiłam Świętego Mikołaja o "pisacek, ale zeby był zaostzony", gdyż moi rodzice odebrali mi kredki tytułem retorsji za malowanie po ścianach, parapetach, parkiecie i innych elementach wystroju mieszkania.
I niewątpliwie te traumatyczne przeżycia z dzieciństwa wycisnęły na mnie swoiste piętno, bo dziś bardzo uprzejmie proszę o wenę, abym nie miewała przestojów w pisaniu...
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2008-12-08, 13:37   

Martwy Mikołaju,
Chciałbym -
powrót do dzieciństwa, gdy człowiek nie wiedział co ma w spodniach i przed sobą;
czas i motywację do czytania;
żeby posty ASXa miały 10%, spamu 90% jak obecnie;
prawko i choppera;
no i Jacka Danielsa :mrgreen:
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-12-08, 14:02   

Dobry Dziadku Mrozie - mam tylko jedno życzenie - proszę nic nie dawać tym wyżej :mrgreen: Szczególnie murzynów z dzidą. No chyba, że dla ASX-a :P
A dla mnie ewentualnie - małą czerwoną książeczkę z autografem autora ;)
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-12-08, 14:13   

Poproszę Czasowstrzymywacz, ja prosty chłop jezdem. o.o
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Neil Gaiman- blog w polskiej wersji językowej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 13